Arama sonuçlarınız

1. 6

Csgo ses problemi

Beyler selamın aleyküm Geçen gün csgo ya bir cfg attım ses cfg si daha iyi ses kasma amaçlı Fakat sesler aşşırı derece bozuldu Sesler patlıyor falan kulak acıtıyor yani Oyunu silip yeniden yükledim cfg de sildim fakat düzelmedi ne yapmam lazım
  2. 6

ping sorunu

selamın eleyküm beyler i csgo da bi anda 500 ila 800 ping arası alıyorum fakat bu bir kaç saniye sürüyor ışınlanıp duruyorum ama diğer oyunlarda herhangi ir problem yok gayet iyi sadece csgo da ping im çok fazla oluyor 1 haftadır böyle daha öncesinde hiç birşey yokdu ne yapmam lazım
  3. 6

Microsoft

beyler laptop um 1607 windows 10 pro sürümünde fakat sürümü düşük olduğu için forza horizon 4 yükleyemiyorum güncelleme yapıyordum fkat bir hata verdi ne yaptıysam olmuyor Yükleme SAFE_OS aşamasında REPLICATE_OC bir hatayla başarısız oldu diye hata veriyor bunun çözümü nedir yardım edebilirminiz
  4. 6

Forza Horizon 4 güncelleme sorunu

Beyler microsoft store den forza horizon 4 indireceğim fakat bir soun la karşı karşıya kaldım microsfot streden forza yı indirme yerine girdiğim zaman windiows sürümünden dolayı oyun inmiyor güncelleme yapmamı söylüyor söylediği güncellemeyi de yapıyorum fakat bilgisayar yeniden açılırken...
  5. 6

Forza Horizan 4 Oynatır mı?

beyler i7-3630QM 8 gb ram GT650M samsung np550p5c bir laptop um var forza horizon 4 oynatırmı bilginiz varmı