Arama sonuçlarınız

1. Yusuf_Yuşâ

Rival 110 vs Rival 3 vs HyperX Pulsefire Core

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim 3 mouse arasında kaldım ve CSGO için alacağım. Hangisini önerirsiniz? @utkuversus
  2. Yusuf_Yuşâ

Csgo için mouse önerisi

Arkadaşlar bana maksimum 150 TL ye kadar hangi mouse u önerirsiniz? Özelikle CSGO için sensörü falan kaliteli olsun.
  3. Yusuf_Yuşâ

Rival 110 vs G102

Arkadaşlar şuan aktif olarak Gamepower Bane kullanmaktayım ve sensörü aşırı dandik özelikle CSGO da ani refleksler de takılıyor. Şimdi ise özelikle CSGO için yeni bir mouse arıyorum ve G102 ile Rival 110 arasında kaldım. Rival 110 daha iyi gibi duruyor fakat 250TL gibi bir fiyatı gerçekten...
  4. Yusuf_Yuşâ

Ücretsiz 20TL Steam Cüzdan Kodu

Arkadaşlar benim verdiğim bu kodu:4UZ7MG2 kullanarak Hopi ye kayıt olurken kullanıyorsunuz ve 5 paracik kazanıyorsunuz. Sonra arkadaşlarınız davet ederek her biri için 5 paracik kazanıp 20 paracik yapınca perdigital üzerinde cüzdan kodu alıyorsunuz.
  5. Yusuf_Yuşâ

3000Mhz ram tavsiyesi

Arkadaşlar yazdığım yazıyı lütfen dikkatle okuyun. Daha önce konu açtım fakat kimse doğru düzgün cevap vermedi. Elimde B350M-A anakart var ve üzerinde 4 tane ram slotu var. Ben bunlardan ikisini kullanıyorum. Elimdeki Ramler ise Bunlar Şimdi ben 8 GB daha ram alıp 16 GB yapmak istiyorum. Ben...