Arama sonuçlarınız

1. M

1 Milyon yazılımcı projesine katılmalı mıyım?

ben kayıt olcam kursa başlıcam 5 gün boyunca zamanım olmadığı için yapamıcam 2 gün arayla 1 gün arayla falan belki tamamlıcam. o yüzden ilerde özgeçmişimde kötü gözükecek hep yarım yamalak tamamlamış 2 gün arayla tamamlamış gibi gözükecek ben öyle düşündüm o yüzden fikrinizi almak istedim. şuan...
  2. M

AKVARYUM FİLTRE YARDIM

Akvaryuma iç filtre aldım. O serum hortumu gibi olan hortum dışarıda tutuyorum buraya kadar problem yok. Ama motor hava kabarcığı yapmıyor suyu üflüyor akvaryumun içine elini koydugunza hissedilir. Neden böyle yoksa normal biseymi
  3. M

PC hakkında soru

kesinlikle 8 gb ram al. diyelimki 4 gb ram aldın windows 10 2 gb kullanıyor sana kalan 2 gb onlada artık ne oynarsan. ssd al çok büyük fark olur pc açılma hızı oyuna giriş hizi vb. ama 1. sorunu bilmiyorum
  4. M

Bilgisayar bileşenleri uyumluluğu.

ince hesapta şuan %47 indirimde https://www.incehesap.com/msi-radeon-rx-570-armor-4g-oc-ekran-karti-fiyati-35007/
  5. M

Bilgisayar bileşenleri uyumluluğu.

anakart olarak b450 s2h nvida ekran kartları hakkında hiçbir bilgim yok ama istersen amd ekran kartı olarak birkaçtane önerebilirim yukarıda yazdığım anakart ile senin yazdığın ram uyumlu ama senin yazdığın nvidia uyumlumu onu bilmemtam özelliklerini görmem lazım birde anakart ile ssd uyumlumu...
  6. M

Oppo a9 2020 düştükten sonra içinden tıkırtı sesi geliyor çok ciddi durum mu ?

hoparlör bozulmuş olabilir o cızırtı yapıyordur. bir telefonun içinden ses geldiğini ilk defa duyuyorum 1586700993 her ihtimale karşı servise götür telefon patladıktan sonra... önemi yok.
  7. M

...telefondan bilgisayara dosya aktarımı...

bende venuz z10 kullanıcısıyım dizüstü bilgisayarıma ne bluetoot nede usb ile aktarım yapabilmekteyim ben çok yol denedim ama olmadı. ancak telefonda farklı bilgisayarda farklı google hesabı açarsanız gmail aracılığı ile telefondan bilgisayara dosya aktarımı yapabilirsiniz 1586699788...