Arama sonuçlarınız

1. engin.avcı

Öneri Bütçe 75.000 TL Max 87.500 TL Sistem Önerisi

75.000 TL Dükkanın Bilgisayarı için Bütçe Ayırdım. Üst Düzey Bir Bilgisayar Gerekiyor. Max 87.500 TL İş: Reklam Çekimi, Oyuncu Ajansı, Fotoğraçılık vb.
  2. engin.avcı

Yardım Bütçem 13-14.000 TL Telefon Önerileriniz Nelerdir?

Piyasada ki Maximum özellikleri barındıran snapdragon 8gen1 işlemcili Fotoğrafı Çok İyi Olmalı 100+ mp kameralı 1.8 - 1.7 diyaframlı 256-512 Gb Hafıza - 8-12 Ram 120 hz ve üzeri Ekran Gibi gibi bunları içerisinde tutan bir canavar istiyorum.
  3. engin.avcı

Realme 6i yi 2399 tl ye kaçırmayın

Erken erişimde 2399 TL ye kaçırmayın f/p bütçe dostu telefon ve düşük bağlantı pingleriyle oyunlarda kullanabilirsiniz ayrıca kendi çektiğiniz videoları editleyebileceğiniz smart video editör telefonda gömülü ve ücretsiz olarak karşınıza çıkacak ??
  4. engin.avcı

Sizce snapdragon 865 ile kirin 980i yer değiştirirsek ne olur?

Huawei P30 - Kirin 980 OnePlus 7 T - SnapDragon 865 Peki OnePlusta Kirin ve Huaweide snapdragon olsaydı ne olurdu? Cevaplarınızı yazın çok yakında deneme başlıyor ?
  5. engin.avcı

İşlemci değişimi ? destek ve öneri

Kirin 980 işlemciyi p20 lite'a mikro kaynak ile yerleştirdim açılıyor fakat 8-9 saat çalıştıktan sonra aşırı ısınıyor ve kapanıyor. Çözüm önerileriniz neler? Telefonu denemek için yapıyoruz arkadaşlarla beraber