Arama sonuçlarınız

1. engin.avcı

Öneri Bütçe 75.000 TL Max 87.500 TL Sistem Önerisi

Nvidia RTX 8000 48 GB 448bit ekran kartı 20.000 TL 1+1 veya 2 TB SSD 5 TB Hard disk 32x4 Ram (128 gb) 1200w Psu Baya Uzunca bir süre sıkıntı yaşamam herhalde
  2. engin.avcı

Öneri Bütçe 75.000 TL Max 87.500 TL Sistem Önerisi

75.000 TL Dükkanın Bilgisayarı için Bütçe Ayırdım. Üst Düzey Bir Bilgisayar Gerekiyor. Max 87.500 TL İş: Reklam Çekimi, Oyuncu Ajansı, Fotoğraçılık vb.
  3. engin.avcı

Yardım Bütçem 13-14.000 TL Telefon Önerileriniz Nelerdir?

20 bin civarı onlar ?
  4. engin.avcı

Yardım Bütçem 13-14.000 TL Telefon Önerileriniz Nelerdir?

Piyasada ki Maximum özellikleri barındıran snapdragon 8gen1 işlemcili Fotoğrafı Çok İyi Olmalı 100+ mp kameralı 1.8 - 1.7 diyaframlı 256-512 Gb Hafıza - 8-12 Ram 120 hz ve üzeri Ekran Gibi gibi bunları içerisinde tutan bir canavar istiyorum.
  5. engin.avcı

Soru Xiaomi Batarya önerisi

Takım ücreti alır hacım sende milletin ekmeğine göz koyma ?
  6. engin.avcı

İşinin ehli bir telefoncu bul acemi laf cambazı olmasın ? mazallah cebini mangallık but a çevirir patlarsa
  7. engin.avcı

Dora iletişim ve Ticaret A.Ş. Senin işini çözer Xiaomi Türkiye distribütörü firma
  8. engin.avcı

Yardım Redmi note9 pro galerideki fotoğrafları göstermiyor

Pc ye aktarım sağladığında fotoğrafları görebiliyormusun? 1651708491 Eğer ki görebiliyorsan tüm yedeklemeni pc ye yap ve telefonu formatla
  9. engin.avcı

İpucu Orijinal Yazılım vs Korsan Yazılım

Yüklediğin Dosyanın veya Yazılımın güncelleme Paketleri dahil içini açıp küçük bir virüs veya sızıntı görebiliyorsan temiz Korsan yazılıma okey Göremiyorsan Orjinal Her Zaman İyidir içinde en ufak bir şey olsa zaten satamaz alan olmaz ?
  10. engin.avcı

Yardım Bilgisayarım Windows 11 kaldırır mı?

70 GB Sabit Boş Alan Bırakman Gerekiyor İlerde ki Güncellemeler Yamalar Dahil Sıkıntılar Yaşamamak için 70 GB Yeterli benim kendi görüşüm bu
  11. engin.avcı

Soru Şarj soketi nasıl temizlenir?

Sıvı veya Nemli Bir Şey ile MÜDAHELE YAPMAYIN... ❗ Kullanmadığınız Kuru Bir Diş Fırçasıyla Çok Rahat Temizleyebilirsiniz...
  12. engin.avcı

Yardım Turkcell Superonline modem önerisi

Paraya biraz kıyıp Süperbox alın lütfen ?
  13. engin.avcı

Öneri Turknet rezilliği

Kendi altyapısını kullanıyor arıza takibi kolay bir sistemle çalışıyor bırak da olmasın ?
  14. engin.avcı

Epic Games GTA 5 107GB Download Boyutu?

Sıkıştırma yapmıyor oyunu kaynağından çekerek bilgisayara kopyalıyor zaten böyle aşırı grafikli oyunları sıkıştırmak grafik setuplarında bozulmaya sebep olur. Sunucudan çekiyor. 1626981640 Gta san andreas ın ilk halini dağıtım halini hatırlarmısın bilmem yüksek grafik kalitesini yakalamak için...
  15. engin.avcı

Epic Games GTA 5 107GB Download Boyutu?

Ek Grafik Kaynakları, Donanım ve Silah Paketiyle 107 GB normal
  16. engin.avcı

Öneri Turknet rezilliği

Bayram nedeniyle yaşanan yoğunluk nedeniyle Telefon/İnternet Hatlarının Bağlı Olduğu Portlarda çökme yaşanması gayet normal Ülke içinde 38 milyon insan kavimler göçü gibi dolaşıma geçti.
  17. engin.avcı

ABD Bombardıman Uçaklarını Gönderdi! Yoksa Savaş Uyarısı Mı?

Soğuk savaş döneminde yapılan it dalaşı yeniden başladı ve bu sefer türkiyenin bir taraf seçmesi gerekecek Kovboylar mı? Kızıl Yıldızlar mı?
  18. engin.avcı

Sistemim squadı kaldırır mı

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (x64), Windows 8 (x64), Windows 10 (x64) İşlemci: 3 GHz Quad-Core 64-bit CPU Bellek: 6 GB RAM Ekran Kartı: DX12 (3 GB VRAM GPU’yla uyumlu) DirectX: Sürüm 12 Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı Depolama: 12 GB kullanılabilir alan Önerilen Sistemi Karşılıyor...
  19. engin.avcı

Sizce snapdragon 865 ile kirin 980i yer değiştirirsek ne olur?

Sağ olun Var olun teşekkürler ?
  20. engin.avcı

Şu anda testler olumlu yönde devam ediyor yazılım kısmında ufak bir lisans problemi oldu onu çözmek için uğraşıyoruz işlemci uyumları sorunsuz ölçümlemelerde pozitif yönde yılbaşında inşallah ilk videomuzu yükleyeceğiz ?? bu arada yazılım paketimizde kullandığımız kodları ocaktan itibaren açık...
  21. engin.avcı

Bilgisayar SSD yi tanımıyor bilgisayar logo ekranında takılı kalıyor

Yanma ihtimali %70 geri kalan %30 ssd kilitlenmesi ?
  22. engin.avcı

Ssd Yüklenme ve elektrik akışı nedeniyle yanmış olabilir
  23. engin.avcı

Ssd yerine bir yedek varsa elinde tak yoksa servise götür ?
  24. engin.avcı

Türk telekom kesintisi

Arkadaşım 2 tane aldı aynı gün 2 side elektrik kesintisinden yandı ? 1607194997 Bahsi geçen modem bir süperonline serisi ?
  25. engin.avcı

Türk telekom kesintisi

Tp link te güzel ancak modeller arası geçişte bazı ürünleri yan firmalar tarafından üretildiği için iyisini bulmak zor
  26. engin.avcı

Türk telekom kesintisi

Aga huawei modemler en uygunu f/p olarakta başarılılar https://www.hepsiburada.com/huawei-hg658-v2-vdsl-adsl-4-port-300mbps-modem-p-HBV00000OEQ4Q?magaza=cepmedia
  27. engin.avcı

Türk telekom kesintisi

Telefonu Vodafone Red Sınırsız tarife yaptım sim kartı kopyalatıp 1 süperboxa 1 telefona taktım kafam rahat 170 lira cep telefonu faturası + ev neti ? min 40 mbps max 96 mbps mesafe max 600 metre
  28. engin.avcı

Ssd kablosunu bir sök tak yap bakalım 1607193001 Birde bios pilini sök tak yap
  29. engin.avcı

Türk telekom kesintisi

Marttan beridir aynı konu hiçbir altyapı genişletme çabası yok biraz birikmiliniz varsa huawei süperbox mobil modem alın takın bir sim kart devam
  30. engin.avcı

Ssd kablo giriş ve çıkışlarını kontrol ettin mi?
  31. engin.avcı

SDN Forum 5.000.000 Mesaj Çekilişi

Katılıyorum. Okuttum Bro ?
  32. engin.avcı

Bu pc alınır mı ?

Maalesef parça fiyatları çok yüksek düzgün bir iş yapmak 5-6 bin arası
  33. engin.avcı

Bu pc alınır mı ?

Gayet uygun bütçeli gta v çalıştırır bir bilgisayar
  34. engin.avcı

1100₺ laptop önerisi

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu benzer konularda ulaşabilirsiniz her zaman aktifim
  35. engin.avcı

1100₺ laptop önerisi

Kaçırma f/p konuş ilan sahibiyle nesi var nesi yok sor https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-bilgisayar-dell-694659592/detay
  36. engin.avcı

Realme 6i yi 2399 tl ye kaçırmayın

Erken erişimde 2399 TL ye kaçırmayın f/p bütçe dostu telefon ve düşük bağlantı pingleriyle oyunlarda kullanabilirsiniz ayrıca kendi çektiğiniz videoları editleyebileceğiniz smart video editör telefonda gömülü ve ücretsiz olarak karşınıza çıkacak ??
  37. engin.avcı

Yardım Laptop USB algılamıyor

Üstüne tekrar kur ve birde combofix le dene
  38. engin.avcı

Kaldırabilirsen kaldır kaldıramazsan üstüne şunu yükle Driver
  39. engin.avcı

Ekran kartı gözükmüyor

? Konulu Film çekiyoz sanki burda o nasıl başlık ? 1586818784 Ekran kartı marka ve model ver no suyla beraber
  40. engin.avcı

Model no vb verirse driver linklerini vericem ? ancak anakart 6.kalite merdiven altı genellikle casper alt sınıf bilgisayarlarda kullanıyor
  41. engin.avcı

Model ve no nedir?
  42. engin.avcı

Driver booster kullan veya anakart markanı biliyorsan sitesine bak uygun sürücü güncellemesini yükle
  43. engin.avcı

Güç Kaynağı Ve Kasa Önerisi

Rica ederim ? yardımcı olmak için varız
  44. engin.avcı

Güç Kaynağı Ve Kasa Önerisi

https://www.hepsiburada.com/power-boost-vk-c12b-usb-3-0-atx-rgb-fan-siyah-kasa-psu-yok-jbst-vkc12b-p-HBV00000L8FWD?magaza=Elmac%C4%B1k&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjw-Mr0BRDyARIsAKEFbeeVd8n7wjX_NIcG0GQ5CW04-z2qUUYksiOct45B3ksi1OSUvQ_x6EYaAq08EALw_wcB Kasa ve...
  45. engin.avcı

Telefonun ekranı sarkıyor

Zaten var olan yapıştırıcı akışkan hale gelip tekrar tutar ekranı bantı kenarlarına atacak ve baskı yapması için ağırlık koyacak üstüne
  46. engin.avcı

Telefonun ekranı sarkıyor

Saç kurutma makinan varsa yüzeysel olarak 5 dakika gezdir ve bantlayarak(kenarlardan hafif ekran kalkmıyacak şekilde bantla) 1-2 saat ekran üstüne ağırlık koy bekle
  47. engin.avcı

bağlı hoparlör veya kulaklık yok !!!

Aygıt yöneticisini açarak ses kartının bilgilerini ekran fotosu atarsan yardımcı olurum
  48. engin.avcı

Bilgisayarım kasıyor

Ekran kartını sök tak ve işlemci termal macununu yenile termal yoksa c yazılı arkoda olur ince bir şekilde
  49. engin.avcı

Bilgisayarım kasıyor

CClean ile ilk baş hafızada bir boşluk aç daha sonra combofix yüklüyerek arabirimleri fixle birde böyle dene?
  50. engin.avcı

Sürecin çoğu kısmı corona nedeniyle 1 ay sonra veya ne zaman düzelirse o zaman başlar elektronik mühendisi arkadaşım şu an antalyada kaldı ve 7 mühendisisiz en azından foto ve kısa videolarla sizi burdan bilgikendireceğiz ? takipte kalın
  51. engin.avcı

Telefon Önerisi

Elimde 1 tb versiyonu var asusun ancak kardeşimdede redmi note 8 pro var ve gayet güzel kullanışlı telefon birde oneplusın modelleride güzel
  52. engin.avcı

Gtx 1070 palit rgb 1600 tl alınırmı

Firmaların çıkış kartlarından bahsediyoruz tabi ki değer gddr6 ve 6 gb bir 1660 ti al bence paranı boşa harcama...
  53. engin.avcı

Telefon Önerisi

Bütçen var ise Asus Rog Phone 2 tavsiye ederim bütçen az ise Xiaomi Redmi Note 8 Pro veya Oneplus tercih edebilirsin.
  54. engin.avcı

Sende şeftalinin tüysüzünü istiyon aga ? gddr6 6gb bir ti kart ??
  55. engin.avcı

Mevcutta GTX 1660 Ti kullanıyorum 1-2 haftaya kadar 1900 tl bandına düşer sabırlı ol ve al ?
  56. engin.avcı

İlk olarak pc yazılımları ile başlatıcaz ve altyapı oluşturucaz windows mobile yatkın bir sistem o yüzden ilk windows kullanarak hafızada yer edinip sıfırlayarak androide geçişini sağlıyacaz ayrıca cihazı bağımsız bir şekilde lisanslıyabilirsek google pixel ler gibi sürekli android güncellemesi...
  57. engin.avcı

Tabiki birebir yakalamamız biraz zorlayıcı boarda akım vermeden hepsini sanal bir elektro devre programında test edicez yaklaşık 7 arkadaş yapıcaz bu işi daha önce nokia lumia nın 41 megapixellik versiyonuna gelişmiş bir çip seti entegre ederek üst düzey performansı yakalamıştık bakalım bu...
  58. engin.avcı

yeni huawei bordumuz geliyor 1 haftaya kadar elimizde olur. Geliştiricilere özel bir bord
  59. engin.avcı

Güç Kaynağından Gelen Ses Nedir?

Garantiden powerı yaptır veya değiştir fan altı kaynak bobinlerinden ses geliyor büyük ihtimal anakartını yakarsın mazallah
  60. engin.avcı

kablosuz gaming mouse

Valla bütçen varsa ben şu an Asus rog spatha kullanıyorum gayet memnunum çok iyi performans sağlıyor bana
  61. engin.avcı

Kablo bağlantı yerinde hiç boşluk yok mu delik vb
  62. engin.avcı

kablosuz gaming mouse

24 saat kullanmazsın galiba ? https://tr.steelseries.com/gaming-mice/rival-650-wireless 1586675952 Aktarım olarak 1 metre kablodaki akım yerine doğrudan akım var bu da 0.08 lik bir hız farkı sağlar önemli ölçüde
  63. engin.avcı

İnşallah bakalım kim bilir belki bu adımımız telefonların ömrünü uzatır.
  64. engin.avcı

Kablodandır bence bilgisayarı kapat ince hafif bir çubukla 3-5 didikle hafifçe içini belki düzelir
  65. engin.avcı

Soket uyumu tam portları ise nova 5 t den alıp montajlıyoruz
  66. engin.avcı

İşlemci değişimi ? destek ve öneri

Nova 5 T - P30 ve p20 lite olmak üzere 3 ayrı telefonda denedim gayet normal değerlerdeler bir de 5 t portunu takıyım p20 lite a öyle deniyim
  67. engin.avcı

Denemek için biraz bekliyecez yeni huawei bordumuz gelince snapdragon takıcaz bir görelim bakalım
  68. engin.avcı

Powerın fanına bir kablo temas ediyor olabilir fan kırılmadan bakmalısın ?
  69. engin.avcı

SDN Forum Çekilişi #3

Katılıyorum ??
  70. engin.avcı

Huawei P30 - Kirin 980 OnePlus 7 T - SnapDragon 865 Peki OnePlusta Kirin ve Huaweide snapdragon olsaydı ne olurdu? Cevaplarınızı yazın çok yakında deneme başlıyor ?
  71. engin.avcı

9-10mb/s indirme hızı ile yaklaşık 65 gb kaç saat'e iner acaba

Minimum 8 saat Maximum 14 saat
  72. engin.avcı

İşlemci değişimi ? destek ve öneri

Kirin 980 işlemciyi p20 lite'a mikro kaynak ile yerleştirdim açılıyor fakat 8-9 saat çalıştıktan sonra aşırı ısınıyor ve kapanıyor. Çözüm önerileriniz neler? Telefonu denemek için yapıyoruz arkadaşlarla beraber
  73. engin.avcı

kablosuz gaming mouse

Pilini sikirison marka yerine duracell marka şarjlı pil takarsan sıkıntı çıkmaz
  74. engin.avcı

Bu bilgisayar neden kapanır?

Herhangi bir ısınma yoksa power suply (PSU) bağlantı kablolarını kontrol et ankart bağlantı noktalarınıda Ayrıca bios pilinide değiştirmeyi dene
  75. engin.avcı

En iyi youtuber kim?

@Hakkı Alkan abimiz en iyilerde 1 numara bence
  76. engin.avcı

Oyunlarda donup kitleniyor reset atnmak zorunda kalıyorum Yardım !!!

Combofix kullanarak bir dene bakıyım belki fixlenebilir bir hatadır
  77. engin.avcı

Galaxy a50 mbps sorunu

Evet telefonu aldığım ilk gün 3 metreden çekmedi 75 mpbs internet var 3 metrede 7 mpbs çekiyor
  78. engin.avcı

Galaxy a50 mbps sorunu

Yine bir samsung yine bir a serisi telefon galiba a serisini çabuk tüketilsin diye ürettiler özen göstermiyorlar... A50 cihazımı 2 ay önce alıp kullandım wifi anteni fabrika çıkışı kırık olarak şansa bana denk geldi ayrıca mobil veri vb de 3 diş çekiyordu yetkili servis açtığında chipsette...
  79. engin.avcı

Linuxe geçiyorum

Laptoplar çıkış olarak freedos yani 2 sistemide destekliyecek şekilde toplanıyor ? sıkıntı olmaz kurulumu dikkatli takip et yeter
  80. engin.avcı

5000 TL Gaming Kasa

https://www.incehesap.com/uber-donanim-arsivi-gaming-pc-fiyati-44570/?gclid=CjwKCAjw1cX0BRBmEiwAy9tKHulgIdC05kSg4vhu3Tm9bULZD_-GX1glv4WwHpvkAsao1rXA3Nh2YxoCo7wQAvD_BwE Düşünebilirsin???
  81. engin.avcı

Linuxe geçiyorum

Aynen nvidiayı doğrudan tanımazken inteli doğrudan destekliyor.
  82. engin.avcı

Linuxe geçiyorum

Tanıyor diye biliyorum umarım forumda makale vardır bu konuda
  83. engin.avcı

Linuxe geçiyorum

Varsa bumblebee uygulamasıyla yüklüyebilirsin sıkıntısız tüm driverları zaten çoğunu otomatik destekliyecek bir algoritma kuruldu önceki gibi değil 1586631321 Konuya açıklık geldi mi? Bilgi yoğunluğu var burada ?
  84. engin.avcı

Linuxe geçiyorum

Windows batıyor dostum bill gates bıraktığından beridir hep bir sorunsal içersinde ve linux şu an da aşırı gelişmiş durumda ve çoğu bilgisayar artık windows tavsiye etmiyor freedos(boş) olarak geliyor
  85. engin.avcı

Linuxe geçiyorum

Debian kurmadığın sürece sıkıntı yok Mint ve ubuntu kurabilirsin
  86. engin.avcı

Linuxe geçiyorum

Bir iki basit işlemle halledilebilir sıkıntılar var ancak linuxun kendi uygulamalarının tamamını yüklersen bir sıkıntı çıkartmıyorlar
  87. engin.avcı

Mekanik klavye arıyorum

Aradığın klavye f/p ? fazla harcamana gerek yok https://m.n11.com/rush-rk707-led-isikli-metal-oyuncu-mekanik-klavye-P416196771?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjw1cX0BRBmEiwAy9tKHlSWpUiFBYRjGgfL_FKlVTdeFLkmS8krJn-YDrzBeOfGvabG7WV-2RoCe5kQAvD_BwE
  88. engin.avcı

Linuxe geçiyorum

Apple İOS Tan Androide geçmiş gibi bir his ve emin ol windowsu özletmiyecek ?
  89. engin.avcı

A4 Tech x7 mouse sıkıntısı

Zamanla uçtan uca bakır aşırı akım nedeniyle işlevselliğini yitiriyor steelseries in altın alaşımlı kablolu modelleri var beni vazgeçirmeyen ? kablosuzda logitech (hızlı ve daha hızlı)
  90. engin.avcı

Linuxe geçiyorum

Sınırsız Dünyaya Hoşgeldin Diyeyim şimdiden ??
  91. engin.avcı

şu zamanda pocohone f1 kullanılır mı?

Ayrıca amiral gemisi nitelikli p30 un işlemcisi kirin 980 e sahip
  92. engin.avcı

Mouse uç bağlantı bölgesi zedelenmiş olabilir değişim daha mantıklı kablosuz f/p bir mouse işini görür
  93. engin.avcı

Güncel fiyatlar galiba 4500+ tl onun yerine bütçe dostu huawei nova 5t de olabilir 3500 civarı bir fiyat etiketi var
  94. engin.avcı

Mouse hasar aldı mı?
  95. engin.avcı

Almadıysan oneplus 7 düşünebilirsin
  96. engin.avcı

Soğutması muhteşem ayrıca snapdragon 845 işlemcisiyle bir sorun çıkaracağını sanmam telefon sıfır kutusunda mı geldi?