Arama sonuçlarınız

1. WindStone

Soru Havit hb630 pro aldım sizce mantıklı mı?

Merhabalar. Bugün 782 liraya havit hb630 pro modelini trendyoldan satın aldım. Günde 2-3 saat minimum kulaklık kullanıyorum üniversite öğrencisiyim hep otobüste geçiriyorum zamanımı. Bana iyi gibi geldi en azından izlediğim videolara göre iyi geldi. Sizce doğru mu yaptım? bu fiyatta daha iyi bir...
  2. WindStone

Soru 256 gb'a kadar arttırılabilir hafıza ne demek?

Merhabalar. Babamın realme 7 pro 128 gb lık telefonu için micro sd aldım. İnternette 256 gb a kadar arttırılabilir hafıza yazıyordu. Aşağıya koyduğum ürünü satın aldım daha gelmedi. 256 gb'a kadar arttırılabilir demek 256 lık micro sd takabilirsiniz demek mi yoksa toplam(128+microsd) 256 gb...
  3. WindStone

Soru Vergisiz telefon çift hat kullanırsam sorun olur mu?

Merhabalar. Telefonumu aldım bugünde yeni bir hat aldım kendi üzerime. Şimdi babamın üzerine olan hatta bende duruyor tüm bankalarım uygulamalarım arkadaşlarım ona kayıtlı. Bunları kendi numarama geçirmem çok uzun sürecek. Bu yüzden vergisiz telefonumu çift hat ile kullanırsam(mesela 1. hattan...
  4. WindStone

Öneri Realme 10 alınır mı?

Merhabalar vergi indirimi bugün başladı. Bende telefonumu yükseltmek istiyorum şuan elimde realme 8 var. Ama çok kararsız kaldım sizde realme 10 a geçmeli miyim? daha iyi midir? general mobile 24 pro nasıldır sizce ikisinden hangisini seçersiniz?
  5. WindStone

Öneri Realme 10 mu Realme 9 pro mu?

Merhabalar. 1 Kasımda başlayacak öğrenci indirimlerinde telefon almayı düşünüyorum. Şuan da elimde realme 8 var gayet memnunum bunu kardeşime verip telefonu yükseltmek istiyorum. Ama bu ikisi arasında kaldım Sizce hangisi daha iyi ? Oyun pek oynamam telefonda genellikle sosyal medya ve fotoğraf...
  6. WindStone

Yardım Laptop bluetooth kulaklık kötü ses sorunu

Merhabalar. Yakın zamanda huawei matebook d15 aldım. Dün gece güncellemelerini filan yaptım bugün kalanları bitirdim. jbl e25bt kulaklığımı laptopa bağlayıp müzik dinlemek istedim ama müziğin sesi kötü geliyor. Kulaklıkta bir sorun yok telefona bağlayınca ses çok güzel geliyor. Bluetooth...
  7. WindStone

Soru 15000 tl laptop tavsiyesi

Merhabalar. Üniversite için 15000tl ye kadar bir laptop arıyorum. Aman aman oyunları açmasına gerek yok tek tük oyun oynayarım. Kodlama, photoshop gibi uygulamaları rahatlıkla açabilmeli tercihen m2 ssd olursa iyi olur minimum 256 gb olmalı 512 tercihimdir. Ekran kartı olmasa da olur ama eğer...
  8. WindStone

Öneri 500 Tl fare önerisi

Tam olarak 500 tl'm var aşamam maalesef. Rekabetçi oyun oynamayı bıraktım desem yeridir o yüzden çok aman aman bir şeye ihtiyacım yok. Kablosuz var ise kablosuz önceliğim ama sağlam ise kablolula alabilirim. Genellikle hikayeli oyunlar filan oynarım minecraft oynarım. Çok nadir arkadaşlarla lol...
  9. WindStone

Öneri astrophotography için ucuz kamera önerisi

Merhabalar. Uzayı seven ve çok merak eden bir insanım. Bir kaç ay önce telefonumun kamerasında "yıldızlı mod" adlı bir mod gördüm. 4 dakika boyunca sabit tutunca benim göremediğim yıldızları gösteriyor(Çok aman aman fark etmiyor en fazla 4-5 yıldız gösteriyor ışık kirliliğinden dolayı). Bir çok...
  10. WindStone

Yardım Html/css/js grid sorunu

Merhabalar. dönem projesi için bir website tasarlıyorum. Grid template area kullanarak yapmak istiyorum. Ama navigasyon barına width verdiğim zaman diğerleri olduğu yerde kalıyor. Ben yukarı çıkmalarını istiyorum nasıl yaparım? yeşil olan kısmın yukarı çıkmasını istiyorum.
  11. WindStone

Yardım Windows 11 Bt yöneticisine başvurun hatası

Arkadaşlar bu hatayı alıyorum antivirüs programını kaldırmama rağmen gitmedi ne yapmalıyım.
  12. WindStone

Yardım İnternet kutusunu değiştirtebilir miyiz?

Merhabalar. Havalar soğumaya ve yağmurlar yağmaya başladı. Ne zaman yağmur yağsa 2-3 dakika da bir internet kesiliyor. Sorun çok büyük ihtimalle kutuda. Bu kutuyu değiştirtebilir miyiz?
  13. WindStone

Soru Bilgisayarım ne kadar eder ?

i3 9100f 16gb 3000 mhz cl 15 crucial ballistix ram Palit gtx 1650 super netac sata ssd 240 gb toshiba 500 gb hdd wd 1tb hdd hitachi 300 gb hdd Biostar b365mhc anakart sharkoon lit 100 kasa ne kadar eder ?
  14. WindStone

Öneri İlk kez spora başlayacaklara öneriniz nedir?

Merhabalar. Bugün evimin yakınındaki bir spor salonuna yazıldım. Aylık 350 lira. Sadece 1 ay gideceğim. Ondan sonra belediyeninkine geçmeyi düşünüyorum sanırım fiyatı 50-60 lira gibi bir şeymiş ama spora yazıldıktan sonra öğrendim. Üniversite öğrencisiyim 180 boy 64 kilo. Ağır spor düşünmüyorum...
  15. WindStone

Öneri Maksimum 10000tl laptop önerisi

Bütçe 10000 tl. Yazılım işleri için kullanılıcak oyun ağırlıklı değil sadece oynanırsa lol oynanır.
  16. WindStone

Yardım Razer kulaklık garanti sorunu

Merhabalar. Yaklaşık 1-1.5 sene önce razer kraken te aldım hepsiburada'dan. Yakın zamanda kablosu üzerindeki ses açma kısma tuşu hareket ettirildiğinde kulaklıktaki ses bozulmaya başladı. Bende garantiye gönderdim dün. Bugün ulaşmış ve tamir edilemeyeceği söylendi. Hepsiburada ya ulaşıp iade...
  17. WindStone

Öneri 5800 tl ye kadar telefon önerisi

bütçe normalde 5500 ama 5800 e zorlanabilir. Siz hangi telefonu önerirsiniz şuan da aklımda realme 8 var.
  18. WindStone

Yardım Film izlemeye çalışırken hata kodu 232011

Merhabalar. İnternetten bir video izlemeye çalıştığımda böyle bir hata kodu çıkıyor nasıl çözerim ?
  19. WindStone

Öneri Telefon Onerisi

Merhabalar. 7000-8000 gibi bir bütçe ile hangi telefon alinmali ? android'te olur ios'ta.
  20. WindStone

Yardım Eski telefonları satmalı mıyım?

Merhabalar. Şuan kullandığım 7 plus telefonum var. Dün itibari ile bilmediğim sebepten dokunmatiği bozuldu. Bende evdeki eski/bozuk telefonları tamir ettirip, satıp kendime telefon almaya karar verdim. Eski Telefonlarımı kaç paradan satabilirim bir de tamir fiyatı yaklaşık ne kadar olur? Ayrıca...
  21. WindStone

Soru Kol kası/geliştirme için ne yapmalıyım ?

Merhabalar. Malum havalar sıcaklamaya başladı artık tişört giymeye başladım. Fark ettim ki kollarım çok sıska gözüküyor. En azından birazda olsa kaslı gözükmek istiyorum. Bunun için dumbell önerisi istiyorum sizlerden. Ucuz olursa sevinirim. 1,77-1,80 arasında boyum 60 kilo ağırlığım var. 20...
  22. WindStone

Öneri Kablosuz kulaklık önerisi

Merhabalar. Şuan da jbl e25bt kulaklığa sahibim sesi hoşuma gitmiyor. O yüzden yeni kulaklık almaya karar verdim. Bass seven biriyim o yüzden kulaküstü almayı planlıyorum ama kulaküstü kulaklıklar taşırken çok sorun oluyor. Kırılmalarından korkuyorum. Ayrıca uzatma yerleri çok çabuk kırılıyor...
  23. WindStone

Öneri Forum Şikayet sorunu

Ne zaman biri referanslı veya kısaltılmış link paylaşsa "diğer" kısmını seçip açıklama kısmına sorunu yazmak zorunda kalıyorum. Çok uzun süredir böyle. "Referanslı/kısaltılmış link" seçeneğini seçtiğimde bir sorun oluştu diyor. Ne zaman birileri fark edicek yoksa sadece bende mi oluyor?
  24. WindStone

Öneri Korona olan birine tavsiyeleriniz

Merhabalar. Yaklaşık 5 dakika önce pozitif olduğumu öğrendim. Mental olarak zor durum. Yani bilmesem hiç bir şey olmamış gibi geçicek ama bilmek zorluyor insanı. 18 yaşındayım 2 aşım var şuanda sadece hafif boğaz ağrım ve nadiren öksürüğüm var. Böyle geçip gitmesini umuyorum. Peki sizlerden daha...
  25. WindStone

Soru Fön suyu alınır mı ve kullanılmalı mı?

Merhabalar mojito sütlü fön suyu almayı planlıyorum. Saçlarım yumuşak ve sanırım ince telli. Fön çektiğim zaman fön uzun süre kalmıyor. Başkalarını görüyorum sabah fön çekiyorlar akşam yatana kadar saçları öyle kalıyor. Ben yaptığımda yavaş yavaş saçım aşağı iniyor. Ayrıca bu fön suları ile...
  26. WindStone

Soru Bilgisayarım ne kadar eder ?

Merhabalar. Bu yıl bittiğinde lise biticek ve İnşallah üniversiteye gideceğim. Bilgisayar programcılığı istiyorum. Şu an da evde masaüstü bilgisayarım var. Üniversiteye gideceğim zaman onu satıp macbook veya o tarz bir laptop almak istiyorum. Oyun oynamak için değil de derslerle ilgilenmek için...
  27. WindStone

Yardım Minecraft çökme sorunu

Merhabalar. Curse forge üzerinden yaklaşık 360 modlu ultimate progression adlı mod paketini oynuyorum. Çok güzel gidiyor herşey ancak çok sık çökme sorunu yaşıyorum. Oyun bir anda donuyor sonra ekran beyaz oluyor minecraft yanıt vermiyor diye ondan sonra oyun düzeliyor bir iki saniye karakterimi...
  28. WindStone

Öneri Ram takviyesi

Merhabalar. Bilgisayarıma ram almayı düşünüyorum. Şuan 8 gb ram var. stajyerim bu ay neredeyse 800 lira para kalacak cebime. Çok pahalı olmayan ama bilgisayarımın ramine anakartına uygun ram arıyorum. Şu an bilgisayarım da 8gb 3000 mhz cl 15 crucial ballistix kırmızı ram var. Aynısını bulamadım...
  29. WindStone

Soru Call of Duty bo 3 alınır mı?

Merhabalar. Yılbaşı indirimlerinde daha 1 tane bile oyun alamadım ne epic gameste ne steamde düzgün oyun bulabildim. Aklıma cod bo3 geldi. Cod serisini çok seviyorum hikayeleri harika. 68 lira şuanda indirimde. Sizce alınır mı? Oyunu hem hikayesi hem de zombi modu için alacağım. Zombi modu split...
  30. WindStone

Soru Forza Horizon 4 alınır mı?

Merhabalar. Steam kış indirimleri başladı bildiğiniz üzere. Forza horizon 4 alayım diyorum. Dandik 90 derece bir direksiyon setim var. Sizce oynanır mı? zevk verirmi? Ayrıca normal sürümünü mü almalıyım yoksa deluxe edition mu almalıyım ?
  31. WindStone

Soru Paranıza değdiğini düşündüğünüz oyunlar

Herkes parasını kuruşu kuruşuna hakkettiğini düşündüğü oyunları, aldıkları fiyatı ve neden beğendiklerini yazsın. Özellikle yılbaşı indirimlerinde belki insanların aklında fikirler oluşur.
  32. WindStone

Öneri Watch dogs legion alınır mu ?

Epic gameste kuponum var oyun 28 tlye denk geliyor. Sizce alınır mı? oyunun oynanış süresi kaç saat ?
  33. WindStone

Öneri 2500 tl ile android telefon önerisi sıfır

2500 tl bütçem var. Kardeşim için alacağız. Sıfır olmak zorunda önerilerinizi bekliyorum.
  34. WindStone

İphone 7 plus çekmeme sorunu

Merhabalar. İphone 7 plus a sahibim. Cihazımda uzun süredir çekmeme sorunu var. Yan odadaki wifi ye bağlantıda sorun var. Bazen bağlanıyor ama kullanılamıyacak kadar yavaş oluyor bazen de wifi yi görmüyor bile. Kapalı alanlarda çok oluyor özellikle okulda. Okulda mobil veri bile kullanılamıyor...
  35. WindStone

Yardım Telefon mobil bankacılık mobil veri ile giremiyorum.

Merhabalar telefonumda mobil bankacılık uygulamaları wifi ile çalışıyor ama mobil veri ile açılmıyorlar.
  36. WindStone

Yardım Razer kraken te ses sorunu

Merhabalar. yakın zamanda 500 liraya razer kraken te aldım. Ama sesi nedense diğer kulaklığıma göre boğuk gibi. Video izlerken çok belli oluyor. Aslında çok sorun değil ama düzeltirsem daha iyi olur. Ayrıca thx teknolojisi ilk açtığımda çalışıyordu ne olduysa şimdi çalışmıyor.
  37. WindStone

Öneri hp x1000 alınır mı?

Merhabalar. Bugün elime gamepower mihawk geçti. 320 liraya aldım. Ama hemen iade edeceğim. Dip ses beni rahatsız ediyor. Bütçeyi biraz daha arttırmaya karar verdim. hp x1000 gözüme çarptı hem kablosuz hemde güzel gözüküyor. gamepower mihawktan kötü olmadığı sürece benim için sorun yok. Dip ses...
  38. WindStone

Soru Gamepower mihawk kullanan var mı? ve alınır mı?

Merhabalar. Gamepower mihawk almayı düşünüyorum izlediğim videolarda hem titreşiminin iyi olduğunu söylüyorlar hemde güzel kulaklığa benzir. Kullanan veya deneyimlemiş olan var mı? 320 liraya değer mi ?
  39. WindStone

Soru James Donkey 720 alınır mı?

Merhabalar. 300-350 liralık bir bütçem var. Bir kaç kulaklık beğendim ama aralarında en çok dikkatimi çeken james donkey 720 oldu. Sizce alınır mı? fiyatına değer mi?
  40. WindStone

Öneri 400 tl Oyuncu kulaklığı önerisi

Merhabalar. 3 yıllık kulaklığım yavaş yavaş bozulmaya başladı. Usb yeri bozuluyor sanırım bu yüzden öbür ay yenisini almayı düşünüyorum. Staj parası yatınca 400 tl ye kadar bir kulaklık almayı düşünüyorum. Fikirlerinizi bekliyorum. Amazon tr den olursa çok güzel olur onun dışındaki sitelerede...
  41. WindStone

Yardım İphone 7 plus ses sorunu

Merhabalar. Yakın zamanda babamın arkadaşından iphone 7 plus aldım. Telefon güzel ama bir sorun var. Ne zaman telefonla birini arasam veya biri beni arasa sesimin kesildiğini veya kötü geldiğini söylüyorlar. Sorun mikrofonda olabilir diye düşündüm. Ses kaydı aldım sorun yoktu. Uzaktan siriye...
  42. WindStone

Öneri 4000 tl kamerası iyi telefon önerisi

Merhabalar. 4000 tl maks bütçe var. Kamerası iyi olmalı. Onun dışında oyun oynanmayacak bir tek sosyal medya. Sadece kamera önemli.
  43. WindStone

Soru Bilgisayarıma m2 ve ram almalı mıyım?

Merhabalar. Bu hafta staj dan maaşımı alacağım inşallah. 900 lira gibi bir para alıcam. Bu para ile bilgisayarıma ram ve m2 ssd almak istedim. Ram 8 gb artık yetmemeye başladı üstüne birde windows 11 e geçtim biraz daha zorlayacak gibi. Ayrıca boşta bir m2 slotum var. 240 gb ssd ve 500gb laptop...
  44. WindStone

Soru İphone 6s ten iphone 7 ye geçilir mi?

Merhabalar. Şuan da iphone 6s 16 gb kullanıyorum. Bir sorunum yok telefon hızlı bataryası %80 de. Ama yer az olduğu için güncelleme bile yapamıyorum. Bir kaç gün sonra staj paramı alıcam yaklaşık 900 lira. Şuanki telefonumu 800-900 liraya satıp iphone 7 almayı düşünüyorum. Sizce yapılır mı?
  45. WindStone

Yardım Ps4 kolu pc ye bağlanmıyor

Merhabalar. Bir kaç gün önce bimden 160 liraya polosmartın ps4 kolunu aldım. İnternette yorumları filan güzeldi. İlk aldığımda sorun yoktu açtım normal bluetooth bağlantımı yaptım sorunsuz oynadım. Ama sonra ertesi gün bilgisayarı açtığımda bağlayamadım. Bluetooth ayarlarında bağlı gözüküyor ama...
  46. WindStone

Yardım Unexpected store exception mavi ekran sorunu

Merhabalar. Bir kaç gündür aynı sorunla savaşıyorum. 2 tane diskim var birisi ssd içinde windows yüklü olan. Diğeri hdd içinde oyunlarım var. İlk başta d diskine oyun yazmaya çalışırken mavi ekran verdi. Bugün Modlu minecraft açmaya çalışırken verdi. Minecraftın dosyaları c de. Sorun hangi...
  47. WindStone

Yardım Hdd geçerli bekleyen kesim sayısı sorunu

Merhabalar. Bugün oyun kurmaya çalışırken mavi ekran verdi. Hata'da "Unexpected Store exception" yazıyordu. İnternette biraz baktım sorunlu hdd den olduğu yazıyordu. Bende Crystal Disk İnfo indirdim. Karşıma başlıkta yazan hata çıktı. Ne yapmalıyım ?
  48. WindStone

Yardım İsdone.dll hatası

Merhabalar. Bir şeyler yaparken karşıma bu hata çıktı Aşağıya koyduğum linkteki söylenilen her şeyi yaptım ama işe yaramadılar. Ne yapmalıyım ?
  49. WindStone

Öneri 49 cc ehliyetsiz 0 motor

Merhabalar. Ehliyetsiz motor arıyorum. Hızlı bir şey istemiyorum. 0 olarak taksitle nerelerden alabilirim acaba? bütçem 4.5-5k
  50. WindStone

Öneri Elektrikli mi normal mi?

Merhabalar. 17 yaşındayım okulların açılması ile staja başlayacağım yaklaşık 900 lira para alıcam aylık olarak. 4-5 ay biriktirip 5k bütçe ile motor almak istiyorum. Yaşadığım yer genellikle yokuş. Babam elektrikli motorun burada gidemeyeceğini söyledi. Ama bende normal motora benzin parası...
  51. WindStone

Öneri Arama butonunun yeri değiştirilmeli.

Sağ üstteki karanlık modun yanındaki arama butonunun yeri değiştirilmeli bence. Sayfayı ne zaman yeniden başlatsam tuş geç geldiği için bildirimler yerine karanlık modu kapatıyorum her seferinde tekrar açmak zorunda kalıyorum. Ya tuşun geç gelme sorunu çözülmeli ya da yeri değiştirilmeli.
  52. WindStone

Öneri Bisiklet için suluk matara ve ayna tavsiyesi

Merhabalar. Bisikletim için matara suluk ve ayna arıyorum. Bütçe çok sorun değil 100-120 liraya kadar çıkabilirim. Bazı çantalar gördüm içinde suluk için yer var o tarz bir şey de alabilirim ama ne alacağımdan emin değilim. Ayna içinse 2li ve kaliteli olmalı ki ilk düşüşte kırılmasın. 1628939303...
  53. WindStone

Yardım Köpeğime bir şeyler oldu.

Merhabalar. Saat 9 gibi köpeğimi arkadaşımla beraber dışarıya çıkarttım. Köpeğim 5-6 aylık kırma av köpeği. Her zamanki gibi parka gittiğimde halatı çözdüm tuvaletini yapsın arkadaşımın köpeğiyle oynasın diye. Arkadaşımla konuşurken köpeğime baktığımda geri geri arkası basık bir şekilde...
  54. WindStone

Soru MNG kargo rezilliği

Hepsiburadadan anneme hediye olarak kızartma teli aldım yanında kendime masaüstü fan aldım. Masaüstü fanım 4 gün önce geldi. Altını çizeyim fanı ve kızartma telini aynı sepette aldım. 6 sında tel yola çıktı saat 17 gibi baktığımda teslim edilemedi yazılmış. Hepsiburadadan araştırdım 2 kere...
  55. WindStone

Yardım Hepsiburada mng kargo teslim edilemedi ne yapmalıyım ?

Merhabalar. Anneme hediye sipariş vermiştim. 6'sında kargoya verildi bugün dağıtıma çıktı. Ama şimdi tekrar baktığımda kargo teslim edilemedi yazıyor. Evde alıcıyı bulamamışlar. Evde 4 kişiyiz 1 imiz bile evden çıkmadı. Kapıya bile gelmediler ama evde yokmuşuz. Sanırım kargoyu benim gidip almam...
  56. WindStone

Soru Amazondan alış veriş yapılır mı?

Merhabalar. Kindfox Para Gözlü Otomatik Mekanizmalı Vegan Deri Erkek Kartlık Cüzdan (Siyah) : Amazon.com.tr: Moda bu linkteki cüzdanı almak istiyorum. En ucuz amazonda. Daha yeni 1 aylık ücretsiz prime aldığım için 40 liraya geliyor ve kargo bedava sanırım. Benimde tam 40 liram var. Alırken bir...
  57. WindStone

Soru Lol ışık muhafızı etkinliği shurima ve gölge adalar ne zaman açılacak ?

29/7 de açılmış olması gerekiyor. Gün bitti hala açılmadılar ne zaman açılacaklar ?
  58. WindStone

Yardım Prime gaming kaydolma sorunu

Merhabalar. Battlefield 1 ücretsiz olmuş almak istiyorum. Kart bilgilerimi girdim ama kaydolma sorunu diyor. İnternette baktım adres kartın adresiyle aynı olmaz zorundaymış ben kartın adresini bulamıyorum papara kullanıyorum.
  59. WindStone

Soru Visual Studio İntellitrace Nasıl Kapatılır ?

Merhabalar. Terraria tmodloader için mod yapmak istiyorum. Kendi sitelerinde edit and continue kullanmanın çok hızlı olduğu yazılmış ki bence de çok güzel bir şey. Oyunu kapayıp açmak veya modu reload etmek çok uzun sürüyor. Nasıl kullanıldığından tam emin değilim. Ayrıca Visual studio nun kendi...
  60. WindStone

Soru Çift Ekran Windows Tuşunu Nasıl Kaldırırım?

Sonunda çift monitör yaptım. Sağdaki (2.) monitördeki windows tuşunu kaldırmak istiyorum nasıl yapabilirim ?
  61. WindStone

Öneri Display Port To Vga Dönüştürücü Önerisi

Merhabalar. Cumartesi hepsiburadadan dp to vga dönüştürücü sipariş ettim. Kargo geç verildi ama en sonunda elime ulaştı. Poşeti açtığımda istediğim ürün değil hdmi to vga geldiğini gördüm. Ürün teslim edildi olarak işaretlendiğinde hemen iade edicem. Güvenilir ve çok pahalı olmayan displayport...
  62. WindStone

Yardım Monitör Hz Sorunu

Merhabalar. Monitörüm 60 hz de iken sorun yok ama 75 e aldığımda blur lanıyor garip bir şekilde. Neden oluyor bilmiyorum.
  63. WindStone

Öneri Karantina'da Oynanacak Oyun Önerileri

Merhabalar. 14 gün karantina da oynayabileceğim simulatör tarzı oyun arıyorum. Çok zor olmayan ve sıkmayan oyun önerilerinizi bekliyorum. Hayatta kalma oyunu da iyi olur.
  64. WindStone

Hepsiburada Efsane Teslimat

Merhabalar. Efsane teslimatlı dp to vga dönüştürücü aldım normalde bugün kargoya verilmeliydi ama hala verilmedi. Kargo ücretsiz olsun diye 5 liraya çikolata almıştım pazar günü kargoya verildi bugün geldi ama asıl istediğim ürün gelmedi. İkiside efsane teslimat ürünüydü. Bu efsane teslimat tam...
  65. WindStone

Soru Wrx08 Mi Wrx15 Mi?

Merhabalar. Kullanmış olan var ise deneyimlerini yazarsa sevinirim. Sizce hangisi daha iyi?
  66. WindStone

Soru Ucuz Bluetooth Hoparlör Önerisi

Merhabalar. Uzun yolculuğa çıkmadan önce kendime bluetooth hoparlör almak istiyorum. Çok kararsız kaldım aklımda şuanlık powerway wrx15 ve rosstech Xtreme var. Bütçem 100-140 arası daha fazla aşamam. Bass çok seviyorum biliyorum bütçe biraz az ama genede bassları sönük olmasın istiyorum.
  67. WindStone

Haber Epic Games 27.05.2021 Oyunu Belli Oldu!

Among us veriyor bedava olarak 3 hazirana kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
  68. WindStone

Yardım Yemeksepeti Şifremi Unuttum Hata Veriyor

Merhabalar. Telefon değişikliği sonrası hesaplarıma giriş yapıyordum. Yemeksepeti şifremi bulamadım o yüzden şifremi unuttum'a bastım. Ama ne zaman e postayı girip göndere bassam hata verdiği yazıyor. Çok uzun süredir böyle. Bilgiler çalındığından beri aynı sorun var resmen uğraşmıyorlar çözmek...
  69. WindStone

Ets2 Mp Nasıl Oynanır?

Merhabalar bilgisayarımda ets 2 var mp ile birlikte. Direksiyon setimde var. Kısacası tüm ekipmanım filan hazır. Ama bir kaç sorunum ve sorum var. 1.'si hiç arkadaşım yok. Yani ben yolda tek başıma sürüş yapmak istemiyorum başka insanlarda olsun gerekirse trafik olsun varım. İnternette videolar...
  70. WindStone

Vodafone Yeni Sim Almak

Merhabalar. Vodafone kullanıyorum sim kartım ilk aldığım zaman çok büyüktü telefonum için bende bir vodafone bayisine gidip kestirmek istedim. Kesen abla tam kesemediği için makas ile kesti ama yamuk kestiği için arada bir telefondan çıkıyor. Tekrar çıkarıp takan kadar da arama yapamıyorum. Hat...
  71. WindStone

Öneri Huawei P Smart 2019 Mu Iphone 6S Mi?

Merhabalar şuan kullandığım telefon 6s 16 gb yer yetmiyor güncelleme yapamıyorum ablam farklı telefon aldığı için telefonu boşta kaldı 64 gb p smart 2019. 6s'imin ön kamerası da bozuk. Hangi telefon daha iyi bilemedim kameraya az çok önem veriyorum. Ayrıca uzun süredir iphone kullanıyorum daha...
  72. WindStone

Whatsapp Kamera Siyah

İphone 6s kullanıyorum whatsapp'ta fotoğraf çekmeye çalıştığımda kamera siyah oluyor ve düzelmiyor. Ön kameram bozuk ama arka kameram sağlam normalde çalışıyordu çok olmadı böyle olmaya başlayalı. Ne yapmalıyım?
  73. WindStone

Apex Legends Pre Arıyorum

Apex legends oynuyorum. Çift kişilikte tek başıma kaldığım için sonlara doğru kesin ölüyorum. Kötü oyuncu değilim. Dereceli oynamıyorum. Genellikle loba lifeline ve ya bloodhound oynuyorum. 23-24 level olmam lazım tam hatırlamıyorum.
  74. WindStone

Xbox Game Pass Pc 30 Tl Değer Mi?

Merhalabar ! Uzun süredir doom ve doom eternalın indirime girmesini bekliyorum. Yaklaşık 1 aydır ikiside girmedi. Başka bir konuda game pass te olduğu yazıyordu. Girip baktım sadece doom eternal var. Ve bir sürü oyun var belki 4-5 sevebileceğim oyun var. Ama size sormak istedim kullanan var mı...
  75. WindStone

Steam Altın Hafta İndirimlerinde Neler Alacaksınız?

Yarın Steam Golden Week( Steam Altın Hafta) indirimleri var bildiğiniz üzere. Kimler neler alacak merak ediyorum. Ben şahsen doom ve doom eternalın güzel bir indirime girmesini bekliyorum.
  76. WindStone

Amd Athlon 64 X2 Dual Core 4800+ Ram Desteği

Merhabalar kardeşimin bilgisayarında amd athlon 64 x2 dual core 4800+ var 2 gb ram hd 6350 gpu var. Ram yüzünden neredeyse bir şey yapamıyor. İnternette işlemcinin desteğini araştırdım ama hiçbir bilgi yok. Belki bilen biriniz vardır. Ayrıca ram önerirseniz iyi olur.
  77. WindStone

Kontorland ft-96 sorunu

Merhabalar önceden aldığım direksiyon setini çıkarttım asetto corsa oynayayım dedim ama fren ve gaz anında basıyor eskiden böyle değildi. İlk atamadan sonra üzerindeki mode tuşunu açmamış olduğumu fark ettim(mode kapalı iken gamepad gibi görüyor) açtım usb takma sesi geldi ayarlara girdim ama bu...
  78. WindStone

Bozuk laptopu değerlendirme

Merhabalar eski bir laptopum var hdd sini yeni bilgisayarıma takmıştım. İşlemcisi bozuk olduğu için kapanıp duruyordu ben bu laptopu bir şeylerde kullanmak istiyorum. İlk başta ekranını 2. monitör olarak kullanmak istedim ama çok zor geldi parça falan almam gerekiyormuş bilemedim sizce ne...
  79. WindStone

Yemeksepeti Şifremi Değiştiremiyorum

Merhabalar biliyorsunuz yemeksepeti bilgileri çalındı yakın zamanda. Bu bilgilerin dark web üzerinden satıldığı haberini okudum daha demin şifremi değiştirmek istedim ama hata veriyor ne yapmalıyım? her seferinde bir hata oluştu diyor.
  80. WindStone

Kinamax w102 driver

Merhabalar kardeşimin bilgisayarında ethernet girişi çalışmıyor bu yüzden kinamax w102 adlı usb adaptörü aladım ama cd yeri çalışmadığı için internete bağlanamıyorum. Driveri bulamadım internette yardımcı olabilecek var mı?
  81. WindStone

Xiaomi mi band 5 Bildirimler Gelmiyor

Merhabalar. Xiaomi mi band 5 aldım daha yeni ayarları yaptım bağlantı sağlam ama bildirimler gelmiyor. Aramalar geliyor dürtmeler geliyor ama bildirimler yok neden olabilir ios kullanıyorum.
  82. WindStone

İncehesap güvenilir mi?

Sorum incehesaptan alışveriş yapmış olanlara. Bugün gaming gecesinde frisby hoparlör indirime giricek almayı düşünüyorum. Ama bu indirimler niye nasıl oluyor bilmiyorum. Daha önce incehesaptan alışveriş yapmadım sizce bir sorun olur mu? daha önce yaşadınız mı?
  83. WindStone

250 tl Akıllı Saat Önerisi

250 tl bütçem var eğer kullanıyorsanız nasıl hoşunuza gidiyor mu yazarsanız sevinirim. Bileklik tarzı istemiyorum.
  84. WindStone

Evde hamster beslemek günah mı?

geçen günlerde gonzales cinsinde hamster(fare değil) aldım. Merak ettim araştırayım dedim hiç net bir cevap bulamadım caiz değildir diyenler hep fare diye bahsetmiş ama fare değil diye biliyorum. Aklıma takıldı buraya sormak istedim. Köpek beslemenin yasak olduğunu biliyorum onda sorun yok. Ama...
  85. WindStone

Steam ubisoft indirimleri 58 lira ile neler alınabilir?

Steam ubisoft indirimleri var kartımda 58 lira para var. Neler alabilirim sizce? far cry3 ve ac odysseyden eski oyunları önermeyin lütfen. Rainbow six siege düşünüyordum ama bu tarz rekabetçi oyunları oynayacak zamanım olmayabiliyor. Yani işim çıkabiliyor. Hikayeli oyunlar düşündüm ama ne...
  86. WindStone

Türk net uygulaması app store'dan kaldırıldı.

Telefonumda türk netin uygulaması var bugün wifi ye bağlı iken tüm uygulamaları güncelleştireyim dedim hepsine bastım karşıma bir hata çıktı "Bu uygulama app store da bulunmuyor." diye. İos ve android kullanıcılar bakabilirler mi sorun sadece bende olmamalı.
  87. WindStone

Netflix standart üyelik 480p mi?

netflix hesabı almayı düşündüm ama ne göreyim 27 liralık paket en fazla 480p destekliyor. 1080p izlemek için 41 lira vermem gerek ona da gücüm yetmez. Cidden 480p mi destekliyor? filmleri piksel piksel izlemek için 27 lira vermeye değer mi?
  88. WindStone

Unity c# başka scriptlerdeki functionları kullanmak

finish.cs dosyamda şöyle bir kodum var private void bitir() { if(bitti == true) { Debug.Log("BİTTİ"); hareketSc.BitisPanel(); } } BitisPanel'in kodu ise şöyle public void BitisPanel() { bitis.gameObject.SetActive(true); }...
  89. WindStone

Kabine toplantısı başladı

Kabine toplantısı 15:00 da başlamış olması gerek. Sizce ne çıkar? Neler değişir? Ben şahsen Sınavların iptal olmasının(yüz yüze eğitim ile birlikte) gerektiğini düşünüyorum.
  90. WindStone

Nvme ve sata arasındaki farklar neler?

Tek farkları hız mı? internetten videolarına bakıyorum ne windows açılış sürelerinde ne oyunların açılış sürelerinde aman aman bir fark yok e bu hız nereye gidiyor? ömür farkı ne? bunları öğrenmek istiyorum.
  91. WindStone

750 tl monitör önerisi

Biliyorum 3. konum oluyor ama bu sefer en fazla 750 verebilirim yakın zamanda alacağım. Hdmi olmak zorunda 1080p olursa çok iyi olur 60 hz veya 75 hz fark etmez ms de fark etmez zaten 5ms kullanıyorum. Teşekkür ederim şimdiden
  92. WindStone

Eski Psu'yu yeni bilgisayara takmak

Merhabalar eski kasam bozuldu psu da sorun olduğunu düşünüyorum çünkü psuda ki ışık sönük yanıyor. Takmak istediğim kasada ki 300w olarak gözüküyor eski kasamdaki ise 350w olarak gözüküyor. Şimdi sorum şu bu 350w'lık psu'yu alıp bozuk psu'nun yerine taksam olur mu? sorun çıkar mı? ve girişleri...
  93. WindStone

900Tl'ye kadar monitör tavsiyesi

en fazla 900 tlye çıkabilirim kesinlikle hdmi'ı veya display port'u olmalı 75 hz olursa iyi olur ve 1080p olmalı. Eğer kullanıyorsanız memnunmusunuz yazarsanız sevinirim.
  94. WindStone

Unity karakter sallanma sorunu

void Update() { if (Input.GetKey("w")) { Hareket(Vector2.up * yukari); } if (Input.GetKey("d")) { Hareket(Vector2.right * saga); } if (Input.GetKey("a")) { Hareket(Vector2.left * sola)...
  95. WindStone

Logitech g102 ışık sorunu

Merhabalar. Logitech g102 farem var yeni fark ettim uygulama bilgisayar açılırken açılıyor sıkıntı yok bunda ama farenin ışıkları yanmıyor. Uygulamayı açıp modunu değiştirince düzeliyor neden olabilir bu?
  96. WindStone

Terraria arkadaş bulma

Merhabalar. Terraria oyununu çok seviyorum normalde çok kez bitirdim hem normal hem modlu olarak. Tekrardan 1.4.1.2 den başlamak istedim oynayan var mı ? varsa beraber oynamak ister misiniz? Arkadaşlarım oyun 2d olduğu için sevmiyor bende sizlere sormak istedim.(Başlık sorunluysa düzeltirim)
  97. WindStone

Youtube bağlantı güvenli değil sorunu

Sitede sol üste bir kilit var herkesde vardır arada bir youtube ye girdiğimde o olması gereken kilit yerinde çarpı oluyor bağlantınız güvenli değil diye sadece youtube de ve arada oluyor. Sayfayı yenileyince gidiyor neden olabilir sizce?
  98. WindStone

Ekran kartlarında fahiş fiyatlar

Herkes farkında neler olduğunun stok yüzünden ekran kartları pahalılaşıyor. Ama şu fotoğrafa bir bakar mısınız? Yani bir ekran kartı nasıl 1 günde altını çiziyorum 1 günde 1000 liraya yakın artabilir ? Birde en ucuzu palit 1650 super ekran kartı bu fiyat msi filan da değil. i3 9100f 1650S 8gb...
  99. WindStone

Ucuz 1080p monitör tavsiyesi

bütçem çok az o yüzden en ucuz HDMİ bulunan 1080p monitör olabildiğince ucuz tutarsanız sevinirim ayrıca kullanıyorsanız da yorumlarsanız çok iyi olur.
  100. WindStone

Oyun yapmak için nereden başlamalıyım?

Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi oyun yapmak istiyorum. C# bilgim var daha önce hem okulda gördüm hem de unity denerken gördüm. Hangi motoru kullanmalıyım?hangi dili öğrenmeliyim? nereden öğrenmeliyim? fikirlerinizi bekliyorum.
  101. WindStone

Steam 60 tl'ye kadar oyun önerisi

Hikayeli oyunları, hayatta kalma oyunları, ve stardew valley tarzı oyunları seviyorum ama diğerlerini de oynarım. 60 liraya kadar çıkabilirim tek oyun olmak zorunda değil birden fazla olabilir. Witcher 3'üm var o yüzden yazmanıza gerek yok şimdiden teşekkürler.
  102. WindStone

Mk11 mi Fallout 4 mü?

İki seçenekte kaldım ikiside çok sevdiğim oyunlar. Malum indirimlerde var iyi fiyata düştüler. Mk11 24 lira fallout 4 40 lira eğer mk11 alırsam 16 liraya kadar bir oyun daha alabilirin yada 20 çok sıkıntı yok. Ama fallout alırsam başka oyun alamam. Hikayeli oyunları seviyorum fallout 4 te uzun...
  103. WindStone

Neden oyunlar bu kadar pahalı?

Malum "Öküz Yılı" indirimleri başladı. Neredeyse siteler bile çökecekti. Ama aklımda hala bir soru var oyunlar neden bu kadar pahalı ? neden ben indirimde olan bir oyuna 100 lira veriyorum? Neden 500 liraya oyun var? Çok soru var kafamda ama cevap yok.
  104. WindStone

Steam 2021 ay takvimi indirimleri

Malum indirimler başladı herkes oyun almak isteyecektir ama bir sorun var çoğu gösterdikleri oyunda indirim yok. Sitesine girip bakabilirsiniz neden böyle ben mi çok erken geldim yoksa indirimler bu kadar mı ?
  105. WindStone

Bilgisayarı elektrik kesintilerinden korumak

Kardeşimin bilgisayarı kısa bir süre öncesinde elektrik kesintisi ardından bozuldu. Eski bir bilgisayardı. Aynısının kendi bilgisayarıma gelmesinden korkuyorum yeni alındı çünkü. Ups alıcak paramda yok en iyi şekilde nasıl korurum bazı yerlerde anakartlar v e güç kaynağının kendi koruması var...
  106. WindStone

Kasa RGB durduk yere kapanıyor

Neden bilmiyorum ama önceden yoktu bi dün yaptı rgb ler kapanıyor ama bilgisayarda hiç sorun yok güç ile alakalı olsa bilgisayarda kapanırdı. Ne olabilir sizce?
  107. WindStone

100-150 tl arası gaming mouse önerisi

Başlıkta belirttiğim gibi fiyat biraz aşabilir sıkıntı yok ama bir kaç isteğim var kesinlikle uygulaması olmalı Logitech'in gibi dpi seviyesi en az 800 olmalı çünkü düşük dpi oynuyorum.
  108. WindStone

Ea play aylık 6 liraya 1 aylık alınır mı ?

soru belli başlıkta da okuduğunuz gibi steam de 6 lira 1 aylık alıp iptal etmeye değer mi pek anlaşılır bir sayfası yok 10 saat mi oynayabiliyorum günde yoksa sınırsız mı ayrıca sadece 1 aylık alabiliyor muyum otomatik iptal eder mi?
  109. WindStone

Oyun oynarken Monitör sönüp geri geliyor

Minecraft oynuyorum en çok bu oyunda gerçekleşiyor. Hep aynı yerde karşılaşıyorum meşaleyi yere koyuyorum monitör sönüyor uzaklaşınca düzeliyor. Uzun süre aynı yerde kalırsam kapanıyor. Valorantta da aynı sorunu yaşadım belli bir yere gidince oluyor. Video izlerken de oluyor. Neden bilmiyorum...
  110. WindStone

Ram önerisi

Merhabalar game garaj shark 5tb-c01 kullanıyorum içinde crucial ballistix 8gb 3000mhz cl15 ram(kırmızı) var internetten baktığımda aynısını bulamadım siyahı vardı aynı özellikte oda fiyatı 2 günde 450 ye çıktı aynı özellikte ram olunca sorun olacağını düşünmediğim için aynı özellikte ram...
  111. WindStone

Psu tiz ses

Merhabalar. game garaj shark 5tb-c01 bilgisayar sahibiyim alalı çok olmadı psu dan tiz bir ses geliyor şuanda çok yok ama kulağımı yaklaştırınca veya oyun açınca artıyor sıkıntı çıkarırmı çünkü diğer sitelerde coil whine olduğu ve sıkıntı çıkarmayacağı söyleniyord.
  112. WindStone

Oyunda Cpu 100% gpu 50% Sorunu

ac odyssey oynuyorum internetten aynı özellikteki sistemin videosunu izlediğimde en yüksek ayarlarda 50 fps alırken benim bilgisayar orta-yüksek ayarlarda 30 fps alıyor aslında pek sıkıntı değil 60 fps olduğuda oluyor çokça ama bunun bir sorun olduğunu düşündüm neden gpu tam güçte çalışmıyor...
  113. WindStone

Ac Odyssey The fate of atlantis dlc gözükmüyor

bu sabah ac odyssey the fate of atlantis dlc si aldım ubisoft connect'ten indirimdeydi epic gamesinkinden 10-13 lira ucuzdu. Aldım ama oyunun dlc kısmında sadece "fields of elysium" var. Ne chapter 2-3 var ne de the fate of atlantis var ne yapacağım?
  114. WindStone

Modem Unknown

Merhabalar yaklaşık 15 dk önce internet kopması yaşadım ama normal kopmalardan değil modemde internet var gözüküyor. Ayrıca 3 alet bağlıydı sadece benim bilgisayar ve telefonumda yokken diğer alette var dı sorunu modemi resetliyerek çözdüm. İnternet gelince modem arayüzüne girdiğimde 2 alet...
  115. WindStone

Ram mhz arttırma sorunu

b365mhc anakart var biostarın ramler 3000 mhz olmasına rağmen en fazla 2666 destekliyor ona rağmen 2400 de çalışıyor ve değiştiremiyorum 2666 yapamıyorum yani ne yapmalıyım?
  116. WindStone

Ramler aynı mı?

Merhabalar kasamda şu an crucial ballistix kırmızı renkli ram var 8 gb modeli Ballistix BL8G30C15U4R internette çok fazla modelini bulamadım bunun varsada kutusuz. Ramimi 16 yapmayı düşünüyorum yakın zamanda ama internette yok sorum şu...
  117. WindStone

Bilgisayar alacağim fikirleriniz

https://www.hepsiburada.com/game-garaj-pollux-3tn-b-c03-intel-core-i3-9100f-8gb-240gb-ssd-gtx-1650-freedos-masaustu-bilgisayar-p-HBV00001194TX?magaza=GAME GARAJ bu bilgisayari almayi düşünüyorum ama aklimda birkaç soru var 1.misal şimdi ben freedos olduğu için windows 10 yüklemek istiyorum...
  118. WindStone

4000-4500 arası hazır sistem

Şöyle belirtiyim : en az 8 gb ram , ssd kesin olucak bu fiyat aralığında HAZIR sistem önerir misiniz ?
  119. WindStone

3000-3500 tl arası masaüstü önerisi

Merhabalar 3000-3500 tl arası masaüstü bilgisayar arıyorum en az 8 gb ram olmalı çok büyük oyunlar oynamıyorum günlük işlerimde kodlama işlerimde işimi görsün ve istediğim bir kaç oyunu rahatça oynayabileyim istiyorum. Bu bilgisayarı hemen almıyacağım şuan laptopum var ama çok sorunlu canlı...
  120. WindStone

Laptop ekran kartı değişikliği yapılır mı ?

Merhabalar. casper tw9/sw9 laptopum var içinde intel i7 740q 8gb ram gt 335m ekran kartı var. Ekran kartımın directx seviyesi 10.1 olduğu için çoğu oyunu oynayamıyorum. Laptopun arkasını açınca cpu ve muhtemelen gpu nun olduğu yerler var fandan gelen bakır borulara bağlı. Boruları çıkarınca...
  121. WindStone

Laptop rami görmüyor

Laptopta iki farklı uygulama da da 8 gb ram takılı gözüküyor ama bios ve windowsta ne gözüküyor ne kullanabiliyorum bu nasıl oluyor? Nasıl çözerim?
  122. WindStone

Takılı rami okumuyor

Anakartta 4 gb 1333 mhz ram ve 2 gb 1333 mhz ram takılı ikiside aynı marka cpuz de iki rami de görüyor ama windowsta gözükmüyor bios ta ise bilgisayara rami çıkarıp taktığım zaman görüyor bios ta 6 gb diyor windowsu açıyorum 6 gb var 4 gb kullanılabilir diyor ne yapmalıyım bilgisayarcıya para...
  123. WindStone

Laptop 8 gb ram 4 gb kullanılabilir sorunu

Neden bilmiyorum ama bilgisayarda 4*2 ram var donanıma ayrılmış olarak gözüküyor yukarıdada 8 gb yazıyo dxdiag da 8 gözüküyo ama 4 kullanabiliyorum sorun nedir 1600989120 bilgisayarı yeniden başlattım şimdi hiç 8 gözükmüyo sadece 4 gözüküyo ama sistemde 8 takılı daha yeni yaptırdım bilgisayarı...
  124. WindStone

Laptop Kapanma sorunu

Direk konuya gireceğim uzun süredir bu sorunu yaşıyorum bu süre boyunca hep ısıdan kaynaklı olduğunu düşündüm 80 lira verip yaptırdım ısıda hiç bir sıkıntı yok boşta 50 derece ağır yükte 70 olduğu oluyor cpu nun ama boşta olmasına rağmen ekran donuyor, kapanıyor ya da yeniden başlıyor neyden...
  125. WindStone

Laptop Kapanma sorunu

Merhaba casper quanta tw9 laptop kullanıyorum uzun bi süredir bu sorunla karşı karşıyayım ne yaparsam yapayım çözemedim size sormak istedim belki bileniniz vardır diye. Laptopum durduk yere kapanıyor ne yaptığım çok önemli değil normal dururkende oyun oynarkende kapanıyor ama asıl sorun hep...
  126. WindStone

Bios Güncelleme Yapmali miyim?

Merhabalar Quanta SW9/TW9 laptop kullaniciyisim bilgisayarim nedense kapanip duruyor hiç bir şey yapamiyorum arada bi düzeliyor. bu soruna çozüm bulamiyorum aklima bios geldi ama sizede danişayim dedim bende version Q3H53 8/19/2010 bios var technopatin forumundan biri 2013 istemiş ve recep...
  127. WindStone

Laptop durduk yere kapanma sorunu

Merhabalar , windows 7 i7 740q 1.73 ghz 4 gb ram 500gb hdd li laptop kullaniyorum sorunum şu laptop durduk yere kapaniyor arada bi kapanmak yerine yeniden başlatiyo bir türlü çozüm bulamadim çok uzun süredir devam ediyo sorunum bi anda harddisk in işiği sonüyo ve laptop duruyo kaç kere pc ciye...
  128. WindStone

Windows 7 iso

iso bulmakta aşırı zorluk çekiyorum belki sizlerden birinde vardır diye düşündüm windows 7 64x professional veya ultimate olur. 1593362641 bilgisayarım mavi ekran falan verip duruyo yada durduk yere donuyo driver hatası olabilir dedi windows 7 idi ilk aldığımda belkide onu indirmem gerekir diye...
  129. WindStone

Driver bulma

Merhabalar windows 10 format attım bazı sorunlardan driver kurarken bi program kullanmak istemiyorum sorun ondan çıktığı için ellede bazılarını bulamadım 6 gb 1333 mhz ram 500 gb toshiba harddisk Gt 335m 1 gb ekran kartı Intel core i7 740q 1.73 ghz işlemci Laptop quanta sw9/tw9
  130. WindStone

Harddisk ışığının sönmesi ve laptopun ekranının donması

windows 10 laptop kullanıcısıyım laptopu kullanırken birden bire harddisk ışığı sönüyor ve ekran donuyor kapatıp açmadanda gelmiyor oyun oynarken çok sıkıntı çıkaran bi durum ne yapıcam bilmiyorum ssd alıcak durumdada değilim laptop olduğu için 2 disk birden takamıyorum. 1593169274 sorun hdd de...
  131. WindStone

Laptop çöktüğü için format atamıyorum

Windows 8.1 lap-top kullanıcısıyım uzun süredir mavi ekran hataları alıyorum. Sadece buda değil arada hiç hata almadan kapanabiliyor. Belki Windows'un dosyalarında sıkıntı vardır diye format atmaya çalışıyordum. Belli bir süre geçtikten sonra lap-top hiç bir hata vermeden direkt olarak...
  132. WindStone

Windows 8.1 laptop farklı farklı mavi ekran hataları

Merhabalar Windows 8.1 kullanıyorum laptop durduk yere mavi ekran veriyor bir türlü çözümü bulamadım size danışma kararı aldım. İnternetten baktığım şeylerde yardımcı olmadı. Buraya minidump klasörünü rar olarak paylaşamıyorum o konudada yardımcı olursanız çok sevinirim.
  133. WindStone

ETS 2 Kasma Sorunu!!!

Merhabalar bugün ets 2 yi indirdim lap topuma girdiğim gibi 15 fps ile karşılaştım ayarları düşürsem de arttırırsam da aynı 12 16 fps arasında en düşükte de en yüksekte de ne yapcağım bilmiyorum sistemim : 4 gb ram 1333 mhz ddr3 gt 335m 2 gb paylaşımlı ekran kartı İntel core i7 740q 1.73 ghz...
  134. WindStone

Laptop rami görmüyor!!!

Merhabalar bilgisayarımda normalde 4 gb ddr3 ram var ama nedense bugün bilgisayarı açtığımda 2 gb gözüküyordur neden hiçbir fikrim yok ayrıca cpu z de 4 gb olarak gözüküyor yardımcı olursanız sevinirim 1587479079 1587479678 up 1587480094 yardım edecek yokmu?
  135. WindStone

Windows 8.1 disk sorunu!!!

Merhabalar Windows 8.1 lap-top kullanıcısıyım görev yöneticisinden ne zaman baksam disk kullanımı 80-100 arası gözüküyor buda ana kartın ısınmasına yol açıyor ne yapabilirim düzeltmek için?
  136. WindStone

Black ops 2 kaldırırmı

Merhabalar. 4 gb 1333 mhz ram 2 gb (toplam) paylaşımlı gt 335m ekran kartı intel core i7 740q 1.73 ghz işlemci ile black ops 2 yi oynarmıyım oynarsamda en düşükte kaç fps alırım. 1587068054 veya call of duty modern warfare 3 ü kaldırırmı?
  137. WindStone

Hangi Oyunları Kaldırır?

Öncelikle merhaba. 4 gb ram ddr3 1333mhz intel core i7 740q 1.73 ghz gt 335m 2 gb(toplam) paylaşımlı ekran kartı özelliklerine sahip laptop bilgisayarım var.Bu bilgisayarda neler oynayabilirim ?önerileriniz neler? öğrenmeyi çok isterim.
  138. WindStone

Windows 8.1 mi Windows 10 mu?

Merhabalar bu foruma yeni üye oldum eğer konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın. öncelikle lap top özelliklerimle başlayayım. 4 gb ram ddr3 1333mhz intel core i7 740q 1.73 ghz gt 335m 2 gb paylaşımlı ekran kartı hem oyun oynuyorum hemde unity,visual studio ve opera gibi bir kaç...