Arama sonuçlarınız

1. EmirhanTeira

Soru HDD Masayı Titretir mi?

Bende de HDD'li laptop var sağ olsun dizlerime iyi masaj yapıyor
  2. EmirhanTeira

Yardım Game Pass'ten indirdiğim oyunun dosya konumunu bulamıyorum

Arkadaşlar selam herkese. Bugün Game Pass'ten Long Dark'ı indirdim ancak şöyle bir sorunum var: Oyunun dosya konumunu hiçbir şekilde bulamıyorum. Bakınız The Long Dark öncesinde indirdiğim iki oyun Game Pass'in belirlediğim default konumuna inmiş. Ancak bu oyun niyeyse orada değil, ben...
  3. EmirhanTeira

Yardım Orijinal Fenerbahçe forması kırıştı

Arkadaşlar ben 21/22 sezonunun başında feneriumdan orijinal forma satın almıştım. Gayet özenli kullandım dolaba mutlaka katlayarak kaldırdım. Ancak formada kırışıklıklar oluştu ve benim için oldukça rahatsız edici gözüküyor. Forma ütülenir mi, ütulenmezse bu beladan nasıl kurtulurum
  4. EmirhanTeira

Soru Yaz aylarında laptop gpu'sunun FIFA 21 oynarken 85-90 derecelerde seyretmesi normal mi?

Birkaç hafta önce Bim'den 40 TL'ye Starcom usb girişli ufak fan aldım. Laptopun yanına koydum ve fifa falan oynarken 15-20 derece fark etti. Bulursam linkini koyacağım 1655719322 https://www.trendyol.com/starcom/usb-li-masaustu-mini-fan-vantilator-p-42914028
  5. EmirhanTeira

Soru Yaz aylarında laptop gpu'sunun FIFA 21 oynarken 85-90 derecelerde seyretmesi normal mi?

Uygun fiyatlı bir öneriniz var mı acaba? Laptop soğutucu için 200 liraya çıkabilirim.
  6. EmirhanTeira

Öneri Ne kadar iyi İngilizce biliyorsunuz?

B2
  7. EmirhanTeira

Ilık ve soğuk hava şartlarında oyunda 75-82 bandında gezinen gpu Ege Bölgesinde havanın 39'a vurmasıyla 85-90'a zıpladı. Bu seviyeler normal mi?
  8. EmirhanTeira

Haber Netflıx’ten Türk kullanıcıları kızdıracak çifte standart!

Netflix'in yerel fiyatlandırma gibi makul seçenekleri değerlendirmesi gerekirken yaptıkları şeyler akıl alır gibi değil ya. Kaldı ki piyasadaki tek seçenek netflix değil. Bu gidişle 1-2 seneye alternatiflerinin arkasında kalır.
  9. EmirhanTeira

Soru Windows 11'e geçmeli miyim?

8 GB Ram Intel i-5 6200U 2.4 GHZ Nvidia GeForce 920M 1TB HDD
  10. EmirhanTeira

Soru M&B Warband Birliklere Nasıl Komut Verilir?

Tam hatırlamıyorum ama galiba 1,2,3 tuşlarının her biri piyade okçu süvari birlikleri için atanmıştı. Yani örneğin piyadelere komut vermek için önce 1'e basmalısın. Yanılıyor olabilirim uzun süredir oynamadım
  11. EmirhanTeira

Soru Windows 11'e geçmeli miyim?

Birçok yerde olumsuz yorumlar gördüm ancak bazı kişiler de hızlı çalıştığını söylemiş. Windows 10 kullanıyorum ancak disk HDD olduğu için birçok işlem çok yavaş gerçekleşiyor. Windows 11'de bu konu üzerine çalışılmış mı? Geçmeli miyim?
  12. EmirhanTeira

Soru PS3 Super Slim sistem açıkken cd değiştirebilir miyim?

Oyundan çıktıktan sonra arada sırada disk dönmeye devam ediyordu. Ben de çizilir falan diye cesaret edememiştim. PS4'te sistem açıkken çok rahatlıkla değiştirilebiliyor sadece onu biliyorum.
  13. EmirhanTeira

Soru PS3 Super Slim sistem açıkken cd değiştirebilir miyim?

Herkese iyi günler. PS3 Super Slim'de sistem açıkken cd değiştirebilir miyim?
  14. EmirhanTeira

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tuttu Alttaki Fenerbahçeli
  15. EmirhanTeira

Tutmadı alttaki Voleybol izlemiyor
  16. EmirhanTeira

Tuttu Alttaki Fen Lisesinde okumadı.
  17. EmirhanTeira

Fenerbahçemizin Transfer Gündemi.

Dün 4 transfer açıklayan Fenerbahçe, transferde aktifliğini kaybetmiyor. Jose Sosa Fenerbahçe'ye önerildi. Tecrübeli orta sahanın kariyerine İstanbul'da devam etmek istediği belirtildi. Anlaşma sağlandı deniyor. Sosa'nın Arjantin kulüplerinden Estudiantes'e transferi de Fenerbahçe'nin araya...
  18. EmirhanTeira

AVM'ler Tekrar Kapanabilir

Açılmasına da gerek yoktu zaten. Yerinde bir karar olabilir.
  19. EmirhanTeira

Pes Fifa dışında kaliteli futbol oyunu

PC'de öyle bir oyun yok. Menajerlik yaparım ben diyorsan, FM dene.
  20. EmirhanTeira

Fenerbahçe'mizden Transfer Şov!

Tabi ki orası da öyle. Ferdi bu sene takıma iyi katkı verdi. Fakat Bu tür transferler, camiası için savaşabilecek, istekli oyuncular. Yurt dışından genç adam getirirsin adam maaşına bakar. Zaten Fenerbahçe'ye gelen yetenekli genç oyuncuların %80'i harcanıyor. Hiç gelmese daha iyi. 1596738166...
  21. EmirhanTeira

Çok sağlam transfer olur. Bu transferin Mert Hakan'ın formunu engellemesinden korkuyorum. Zajc mesela. Bu sene ve geçen sene adam resmen yedek kulübesinde unutuldu. Bu transfer olacaksa değişimli oynatsınlar bari :D
  22. EmirhanTeira

Hocam Caner 31 yaşında :D. Bu arada biz 13/14 sezonunda 18'lik 20'lik adamlarla şampiyon olmadık. Pierre Webo, Kuyt, Cristian Baroni ve Volkan Demirel gibi adamlarla şampiyon olduk. O kadronun içinde Caner Ve Gökhan'da vardı.
  23. EmirhanTeira

Bugün İtibariyle Fenerbahçe, kadrosuna 4 tane oyuncu kattı. 3'ü Türk 1'i yabancı olan isimler ise şöyle: Mert Hakan Yandaş, Gökhan Gönül, Caner Erkin Ve Filip Novak. Oyuncuların Geldiği Kulüpler: Mert Hakan Yandaş: Sivasspor > Fenerbahçe Gökhan Gönül: Beşiktaş > Fenerbahçe Caner Erkin: Beşiktaş...
  24. EmirhanTeira

Fenerbahçe Oyuncularının Değer Değişimleri

Bildiğim kadarıyla öyle değil hocam. Belki etkiliyordur tabi bilemiyorum. Ama özellikle corona oyuncuların değerini çok düşürmüştü. Şimdi yeni toparlanıyorlar. Oyuncuların piyasa değerleri, daha çok performans ve aktifliğe göre değişiyor.
  25. EmirhanTeira

Fenerbahçe Oyuncularının Değer Değişimleri

4 Ağustos İtibariyle, TM'de oyuncuların piyasa değerleri değişiklik gösterdi. İşte Fenerbahçe Oyuncuları: Altay Bayındır 5,4 M > 8M Euro (ARTIŞ) Harun Tekin 800K > 500K Euro (DÜŞÜŞ) Serdar Aziz 2M Euro > 2M Euro (DEĞİŞİM YOK) Zanka: 2M Euro (KİRALIKTAN DÖNDÜ) Sadık Çiftpınar 650K > 500K Euro...
  26. EmirhanTeira

SDN Forum 5.000.000 Mesaj Çekilişi

Katılıyorum :)
  27. EmirhanTeira

CR7 Fenerbahçe'yle görüştü mü? (DEV İDDİA)

Kesinlikle öyle. RvP'lerin Etoların Nanilerin Mario Gomezlerin takır takır geldiği sezonlarda olsak belki bir şans olurdu. O zamanlar gerçi CR7 En iyi yıllarındaydı :)
  28. EmirhanTeira

Boyum Uzarmı? Stoperde Boy Kaç Olmalı?

Sabri Stoper değil ustam :) Sağ bekti sanırım.
  29. EmirhanTeira

Boyum Uzarmı? Stoperde Boy Kaç Olmalı?

Boy iyi. Uzarsın. Kilo dengeni de iyi ayarlarsan van Dijk yerine sen gidersin L.pool'a :D
  30. EmirhanTeira

CR7 Fenerbahçe'yle görüştü mü? (DEV İDDİA)

Transfermarkt'ın Alman şubesinin attığı tweet buydu. Da arkadaşlar ben size söyleyeyim adam yılda 30 Milyon Euro kazanıyor :D Galatasaray bile Falcao'ya 7 Milyon'u zar zor veriyor. Fener Ronaldo'ya nasıl versin bu parayı? Hayali bile güzel. İmkansız deyip kapıyı kapatmak istemiyorum. Çünkü RvP...
  31. EmirhanTeira

Mesut Fener'e?

Haftada verebileceksek artık 350'yi :D İndirim yapılsa bile en fazla 250'ye düşülür. O Bile astronomik bir rakam. Arsenal'le anlaşılsa bile, Mesut o parayı bırakıp gelmez.
  32. EmirhanTeira

Bu oyunun adı nedir?

Evet GMOD. Bu oyunda istediğin her şeyi yapabiliyorsun. Sandbox bir oyun diyebilirim. İşte senin de gördüğün gibi, Elraenn Harry potter dünyasına açılmış mesela :)
  33. EmirhanTeira

Mesut Fener'e?

F.Bahçeli taraftarlar arasında son dönemde Mesut Özil heyecanı yaşanıyor. Yıldız futbolcunun transferi, kulübün ekonomik koşulları nedeniyle hiç kolay değil. Yeni sezonda sportif direktör olacak olan Emre Belözoğlu, Mesut Özil'i Kanarya'ya getirmek istiyor. İngiliz basınında konuşulan bu...
  34. EmirhanTeira

FIFA 21'in Traileri Geliyor!

FIFA 21'in Bugün "Official Reveal Trailer"ı geliyor. Bu Akşam Saat 18:00'da olacak.
  35. EmirhanTeira

Bizi temsil ediyorlar

*Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisini İttir* *Eski Sevgilin Sana Koşar* *Slow-Motion* Sonuç: COOLLANAMADI
  36. EmirhanTeira

Üyelerin Dikkatine !!

Hatta kesinlikle yanlış gösteriyor bende neredeyse. Ben orda oynayamazsın dediği çoğu oyunu oynadım.
  37. EmirhanTeira

JailBreak yapmak mantıklı mı ?

Başlıkla mesajı birleştireni ilk defa görüyorum.
  38. EmirhanTeira

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Yapıştırılmış konu çünkü? Herkes buraya bir şey yazabiliyor her gün. Bunda garipsenecek bir şey yok ki.
  39. EmirhanTeira

Üyelerin Dikkatine !!

Ya kral senin ağzına kurban be! Haklısın kimse buraya yazmamalı kaldırır mı diye.
  40. EmirhanTeira

1.38 Güncellemesinden sonra ETS2 MP Giremiyorum

Henüz 1.38'i desteklemiyor. 1.37'ye geri dönmeyi tekrar deneyin.
  41. EmirhanTeira

iPhone SE2020 Satış Rakamları Belli Oldu!

Vergiler ne yazık ki çok fazla. Vergilerle bile EN FAZLA 3500-4000 bandında olması gereken telefon 5300. Ucuzlarsa bakarım mutlaka.
  42. EmirhanTeira

TOGG fabrikasının temel atma töreni tarihi belli oldu!

Vatana Millete hayırlı olsun.
  43. EmirhanTeira

Anonim 1453

Amaaaan beee. Umutlar boşa çıktı. Bende ekonomiyi falan düzeltirsiniz sanmıştım :D
  44. EmirhanTeira

Hangi operatörü tercih ediyorsunuz? Avantajları nedir?

TT. Ekonomik paketler sunuyor gerçekten de. Ve çoğu yerde çekiyor. Bir problemle karşılaşmadım şimdiye kadar.
  45. EmirhanTeira

En İyi Futbol Yorumcusu?

Pardon hocam :) Nasıl unuttum ben bile anlayamadım. 1595431956 Islam Slimani'nin 2. şubesi olabilir. Bu arada spikerlik enfes :D
  46. EmirhanTeira

Korsan oyun siteleri

Korsan oyun indirmek çok riskli bir iştir :D İnerse çalışırsa ne ala. Ama 150 gb oyunu indirip o kadar saat bekleyip çalışmazsa, bir de üstüne virüs bulaştırırsa, Allahım bundan sonra tüm oyunları orijinal alacağım! Moduna girilir. Bu Arada FIFA 20'nin cracklenmesini çok beklemeyin arkadaşlar...
  47. EmirhanTeira

En İyi Futbol Yorumcusu?

SDN En İyi Futbol yorumcusunu seçiyor :) Yazmadıklarım varsa affola. Zaten SDN Bu kadarına izin veriyordu. Herkes katılırsa mutlu olurum :)
  48. EmirhanTeira

Sizce Barselona Napoliyi geçe bilirmi?

Barselona şu an takım kimyası ve mentalite bakımından çökük bir takım. Napoli'ye karşı çok şansları yok ama Napoli'nin onlara karşı şansı var.
  49. EmirhanTeira

FIFA'nın Her Sene Aynı Çıkması

Finansal piyasa demişken, geçen sene pes 2019'da Ronaldo Ve Mo Salah gibi isimler çok rahat Fenerbahçe'ye kiralanabiliyordu :D
  50. EmirhanTeira

Eskiden tam tersiydi bu olay. FIFA 5 yenilik getiriyorsa PES 2 Yenilik getiriyordu. Mesela PES 2008 ile 2013'ü oynadığınızda, arada pek fark göremezdiniz. Fakat sonra işler çok değişti. Artık PES 3 yenilik getiriyorsa FIFA 1 yenilik getiriyor. Bu aradaki rekabetin düşüklüğü yüzünden tabi ki.
  51. EmirhanTeira

Oyunları daha sade hale getiriyorlar maalesef. Detaylı istatistiklerin tek korunduğu oyun FM Serisidir şu anda.
  52. EmirhanTeira

Artı olarak KONAMI'nin bu lisanslara yetecek parası da yok.
  53. EmirhanTeira

Kesinlikle çok doğru. Ayrıca Bir Youtuber'dan elde ettiğim bilgiye göre. Lisans konusunda bir facia daha geliyor. PES Inter Ve Milan'ın sözleşmesini uzatmamış. Yani o 2 takımı maalesef lisanslı şekilde göremeyeceğiz.
  54. EmirhanTeira

Uygur Türkü çocuklara işkence

İzlerken insanın içi parçalanıyor :( Gerçekten bu vahşete artık bir dur denmeli.
  55. EmirhanTeira

PES Kesinlikle ufakta olsa sıçrar gibi geliyor bana. Adamlar yanlış bilmiyorsam 6-7 senedir aynı oyun motoruyla devam ediyor. Havası değişir en azından PES'in.
  56. EmirhanTeira

FIFA, bana göre PES'ten çok daha üstün bir oyun. KONAMI'nin onları yakalaması için çok çalışmaları gerektiğini düşünüyorum. Fakat arada rekabet olmaması benim gibi FIFA oyuncularını etkileyebiliyor. FIFA kendini üstte gördüğü için her sene birkaç tane yenilikle çıkıyor. 3 senedir aynı oyun...
  57. EmirhanTeira

Demet Akalın'dan tepki çeken Pınar Gültekin paylaşımı

Nasıl mı sığdırdı? Bir insan canice öldürülmüş ve sormamız gereken soru bu mu?
  58. EmirhanTeira

Yeni Üye

Aramıza hoş geldiniz. Forumda keyifli vakit geçirmenizi dilerim. Forum kurallarını okuyarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz :)
  59. EmirhanTeira

Fenerbahçe'miz Neden 6 Senedir Kupaya hasret?

Fenerbahçe 6 Senedir Futbolda kupa kazanamıyor. Ve 12 senedir Şampiyonlar Ligine gidemiyor. Mevcut durumun sorumlusu nedir? Fenerbahçe neden başarıya ulaşamıyor? Tartışmak isteyen bence buranın altında tartışabilir. Bu arada benim görüşüm kulübün yıllardır yanlış yönetilmesi. Yıldırım...
  60. EmirhanTeira

Mobil oyunum Domino

Boş olduğum bir zamanda mutlaka deneyeceğim! Bu tür geliştiricilere destek vermek beni sevindiriyor.
  61. EmirhanTeira

LGS okul tercihi

FİZİKİ OLANAKLARI Öğretmen :20 Öğrenci :1 Derslik :26 Atölye-İşlik :3 Konferans Salonu :1 Kütüphane :1 Bağlantı : ADSL (1 Mbit) Ulaşım : 25A RUMELİKAVAĞI - HACIOSMAN METRO. ... 25C TARABYAÜSTÜ / FERAHEVLER - İSTİNYE. ... 25Y HACIOSMAN METRO - YUNUS EMRE / YENİ UYUM SİTESİ ... 29D FERAHEVLER -...
  62. EmirhanTeira

Msi afterburner vs NZXT CAM

MSI Afterburner bu konuda lider diyebilirim zaten. Baya da fark var hani. Ergonomik bir uygulama. Ben Afterburner diyorum.
  63. EmirhanTeira

Bir Ayrılık Şarkısı Seç, Sessizce Çal Benim İçin .. Elveda NETFLİX..

Türk Telekom'u kapatsalar da taahhüt de iptal olur Turkcell'e geçeriz işime gelir :D
  64. EmirhanTeira

Akp'den Netflix açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sosyal Medya ile alakalı bir konuşmasında, bazı platformların yasaklanması, sansürlenmesi ve tamamen kapatılması yönünde bir fikrinin olduğunu dile getirdi. Bu platformların arasında Netflix'te vardı. Fakat birkaç gün sonra gelen açıklama da Tekrar AK Parti'nin bir ferdi...
  65. EmirhanTeira

Valla hiç belli olmaz. Adam Netflix. Yüzlerce Ülkede var. Bizden çekilmeleri onlara çok koymaz diye düşünüyorum. Umarım dediğiniz gibi yerli yapımların iptal olmasıyla kalır. O da olmasa çok daha iyi olur da... neyse
  66. EmirhanTeira

VPN çalışır da, adam hesapları falan kapatır Türkiye'den çekilirse. Sen de VPN'den Amerika'yı seçip Dolar bazından ödersin. Yani ayrı hesap açman gerekir.
  67. EmirhanTeira

Birleşik Arap Emirlikleri Mars'a Gidiyor.

BAE bizi kıskanıyo bu arada sıkıntı yapmayın! Şaka Maka helal olsun. Bizde bir gün bu seviyeye ulaşırız umarım.
  68. EmirhanTeira

Para ister mi

d Demez Demez.
  69. EmirhanTeira

Netflix'i ilk yasaklayan ülke olmayı gururla sunarız... Daha Önce de Vikipedi'yi de yasakladık. Halkımızın zararlı içeriklerden uzak durması lazım sonuçta. Maazallah Gay Karakteri izleyenler de gay falan olur başımıza dert almayalım (!)
  70. EmirhanTeira

Para ister mi

Neden kızsın ki :D Adamın işi o zaten mecbur uğraşacak. Para alırsa da düşük alır bence.
  71. EmirhanTeira

LGS Sonucunuzdan Memnun Musunuz?

Hocam günde 2-3 saat çalıştım. Her dersten test çözmeye çalıştım. Örnek soruları çıktığı günlerde düzenli olarak çözdüm. Matematik bizi bitiren şeydi sınavda :D Seneye bu kadar zor olacağını düşünmüyorum bu arada.
  72. EmirhanTeira

LGS Sonucunuzdan Memnun Musunuz?

Eveeet Bir sınav daha geldi geçti :) Ben Başlıktaki Konu için kendi görüşümü söyleyeyim. Pek Memnun Değildim. Girmeden Önce 450 Hedefini belirlemiştim. Girdim çıktım 390 dedim. Sınav Sonucu 365 geldi. HÜSRAN'a uğradım diyebilirim. Sözel de fena bir tablo çıkarmasam da sayısalda büyük sıkıntılar...
  73. EmirhanTeira

İzmir'de 4.1 büyüklüğünde deprem

Biz İzmir Tire'deyiz Urla'da 4.1 olunca ruhumuz duymadı. 5.5-6 gibi seviyeler rahat hissedilebilir o mesafeden diye düşünüyorum.
  74. EmirhanTeira

Ne zaman olacağı belli değil diye biliyorum usta. Fakat bu depremler pek hayra alamet değil. Hazırlıklı olmakta fayda var.
  75. EmirhanTeira

Gondol'a döndü İzmir. Ayda en az 2-3 kez sallanıyoruz yani.
  76. EmirhanTeira

İBB'den Dev Hizmet Suya yüzde 12.6 Oranında Zam.

Partiler ülkemizi bölmemeli. Türk milleti buna kurban gidecek bir millet değil. Her yere sıçradı kutuplaşma. Sadece siyaset değil. Günlük hayatta bile var. Umarım yakın zamanda her şey düzelir.
  77. EmirhanTeira

Evet sizi anladım Ak partiyi kast ettiğinizi. Sorun değil hocam aynı hataları bizde yapıyoruz. Sizli Bizli olduk maalesef :(
  78. EmirhanTeira

Siz ne acaba? Bu ülke kutuplaştı deyince de kızıyorsunuz. Siz Biz olduk artık. Türk Milleti diye bir şey kalmadı. Zamlar bile sizli bizli oldu :D
  79. EmirhanTeira

10 yaşındaki kızı taciz eden adamı dövdüler!

İyi de olmuş yani biraz daha dövselermiş de iyice akıllansaymış. Cezaevinde öldürürler bile bu adamı. Örnekleri var.
  80. EmirhanTeira

İsraf Vardı. İsraf hala mı var? Evet hala var. Telefon olayı yanlıştı mesela. Bu konuda kesinlikle büyük yanlışlıklar var. Fakat Milyarlar akmadı Bir Belediye için. Şu an bu zamlar varsa ülkenin geldiği mevcut konumda belediyenin hala kâr durumunda kalması içindir. Belediyenin açıkları şu an...
  81. EmirhanTeira

Ha tabi orası öyle ama işinize gelirse paylaşıyorsunuz bu tür haberleri. Aynı şeyi Ak Parti'nin bulunduğu belediye yapsa paylaşmazsınız.
  82. EmirhanTeira

Pusuda bekliyorsunuz maşallah bir şey olsun da atayım dercesine...
  83. EmirhanTeira

Bilgisyarımda AĞ yok

Ağda Sorun Gider'i çalıştırın. Mutlaka onu çalışır hale getirecektir diye düşünüyorum. Daha önce çok işime yaradı.
  84. EmirhanTeira

Cumhurbaşkanı Erdoğan ulusa seslendi: 15 Temmuz ülkemizi işgal girişimiydi

Ağzından bal damlıyor hocam. Ama bunlar Türkiye'miz için yakın gelecekte gerçekleşmesi zor olan hayallerden.
  85. EmirhanTeira

Survivor gibi yarışma programlarına SMS atan var mı?

SMS İşine kızanlar var. Yahu arkadaş size atın mı diyorlar zorla? Kim istiyorsa atabilir. Artı olarak adam orada bir iş yapıyor, Türkiye'de karantinada kalmış vatandaşların akşamını daha eğlenceli geçirmesini sağlıyor. Ve SMS'le de gelirini artırıyor. Bu kadar basit.
  86. EmirhanTeira

geta beş açar mı

açar mı konularından gına geldi.
  87. EmirhanTeira

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten CHP'ye çok sert 'Ayasofya' tepkisi

Ayasofya meselesi tamamen gündemi değiştirmek için ortaya atılan bir mevzuydu. Bu konuda atılan adımları ciddiye alıp, konuşmaya bile gerek yok. Bazı kişiler bu ülkede işsizliğin konuşulmasını istemiyor tabi ki.
  88. EmirhanTeira

Survivor gibi yarışma programlarına SMS atan var mı?

Berkan'ı bu sene çok sevdik, çok destekledik. SMS attım ben ona. Ama maalesef benim oylar onu finale götürmeye yetmedi :/
  89. EmirhanTeira

Forumda Banlanan Üyenin Multi hesap Açıp kendi mesajlarını beğenmesi...

Aslında olaydaki kişiyi severim, fakat gerçekten çok gereksiz olmuş hocam :/
  90. EmirhanTeira

FIFA 17 Zorluk Seviyesi Problemi

Arkadaşlar PS3'te FIFA 17 oynuyorum. Fakat bir sorunum var. Oyunu bayadır Professional seviyesinde oynuyorum. Ve artık baya bir alıştım. Herkesi 3-0 4-0 gibi skorlarla geçiyorum. Misal Fenerbahçeyle Roma'yı Avrupa Ligi Finalinde 3-0 yenerek kupayı kaldırmıştım. Bende World Class'a geçme...
  91. EmirhanTeira

Bir h.o alırım

İğrenç ve bomboş bir konu. Başlık tamamıyla saçmalık. İçeriği konuşmaya gerek dahi yok. Bu konu kaldırılsa yeridir. @Forumun TDK'si 'nın dediği gibi konular onaydan geçmeli.
  92. EmirhanTeira

sağ tıka basınca geç geliyor

Milli HDD'ye sahip olanlar problemi yahu o. Yapacak bir şey yok ona. Bende de öyle. SSD falan al tak. Öyle düzelir anca.
  93. EmirhanTeira

En sevdiğiniz fast food hangisi? ????????

Adana Dürüm efsanedir, kıyaslanamaz. Nokta.
  94. EmirhanTeira

Fenerbahçe Avrupa'ya gidebilir mi?

Fenerbahçe Kalan 3 maçı kazanıp Avrupa'ya gitmek istiyor. Diğer 2 büyük takımın Ligde puan kayıplarıyla yaşadığı sıkıntılar sebebiyle Fenerbahçe'nin ezeli rakiplerini geçip, Avrupa'ya gitmesi bekleniyor. Sizce gidebilir mi?
  95. EmirhanTeira

LC Waikiki'den LGBT Destekçilerini Kudurtan Hamle

LC Waikiki'yi bu konuda eleştiremeyiz. Bu konu da yapılan tercihler özgürce yapılır. İsteyen destekler, isteyen desteklemez. LC Waikiki'de bu konudaki tercihini ortaya koymuş ve gayette açık bir şekilde belirtmiş. Tartışılması gereken bir konu değil. LC Waikiki'nin hareketi bence ne doğru ne de...
  96. EmirhanTeira

Forum Yetkililerinden ŞEFFAFLIK ve Tarafsızlık Bekliyorum...

Sizinle bazı konularda aynı görüşlerde olmasak ta burada belki haklılık payınız olabilir. Fakat herkese yapılıyor böyle şeyler hocam :) Bana da. Fakat sizin silinmemesi gereken görüşlerinizin silinmesi büyük sıkıntıdır, haklısınız.
  97. EmirhanTeira

Prof. Dr. Naci Görür: Minimum 7,3'lük deprem geliyor, şakası yok!

Şaka Maka korkunç bir şey deprem. Birkaç gündür İzmir'de yaşadığımız için hissediliyor. Tabi bunlar 5.5 şiddetinde. Kim Bilir 7 olsa ne olacak... Derhal hazırlık yapılması lazım. Ülkenin depreme karşı hazır olduğuna dair şüphelerim var.
  98. EmirhanTeira

Lipton Ice Tea vs Fuse Tea

Lipton Ice Tea
  99. EmirhanTeira

Steam Yaz İndirimleri Başlıyor! [2020]

FM 21 Kasımda çıkıyorsa alınabilir belki hocam daha var.
  100. EmirhanTeira

Z Kuşağı Turizm Bakanına Karşı Eylemde!

Turizm nedeniyle sınavların ertelenmediğini düşünen YKS öğrencileri Turizm Bakanı'nın otellerine karşı düşük puan ve kötü yorum kampanyası başlattı. 2,5 milyon öğrencinin bu hafta sonu gireceği YKS sınavının koronavirüs nedeniyle ertelenmesi istenmişti. Koronavirüs sebebi ile 25-26 Temmuz'a...
  101. EmirhanTeira

LGS 2020 Matematikte Hatalı Soru Çıktı!

Yok hocalara falan da danışıldı. Youtube'da ders veren öğretmenlerde onayladı. Yani herhalde hatalıdır :D Tabi ben bu sene hocalara olan güvenimi yitirdim. Yeni nesil soruları çözemiyorlar bizim okuldakiler :/
  102. EmirhanTeira

‘Emine Erdoğan’ın çantası’ ve ‘Bilal’e anlatır gibi anlatmak’ mahkeme kararıyla yasak

İşine gelmeyen her sayfa kapansın diyosun yani. Akit makit kalsın ama.
  103. EmirhanTeira

Umarım öyledir :D Cevap anahtarı B diyo ama Ben dahil çoğu Kişi A yapmış. Benim şaşırdığım şey onca insanın bir araya gelip hatalı soru çıkartması. Ulan Bari Örnek sorulara benzemedi hatalı yapmayın!!
  104. EmirhanTeira

LGS 2020 Matematikte A kitapçığı için 12. soru hatalı çıktı. Soru iptal edilebilir. Ayrıca İngilizce bölümünde ise 8. ünite (2. Dönem) konularından olan bir soru olduğu tespit edildi.
  105. EmirhanTeira

Evrim Sizce var mıdır

Vardır fakat insanlar yanlış anladığı için evrim var diyen sözde dinden çıkıyor.
  106. EmirhanTeira

Wushu skandalı

Azmin meyveleri işte. Durmadan çalışmış olmalı bu zorlu mücadele için.
  107. EmirhanTeira

Fenerbahçe' de Obradovic dönemi resmen sona erdi!!

Her şey için, bize yaşattığın her şey için Teşekkürler Obra <3
  108. EmirhanTeira

Max. 1.500₺ tutarında telefon önerisi

Galaxy A01, J7 Prime Ve Note 4 Samsung alacaksan iyi seçeneklerden bazıları
  109. EmirhanTeira

CSGO BEDAVA DEPOZİTOSUZ SKIN VEREN SITE

Reklam yapmak yasaktır!
  110. EmirhanTeira

işlemcide overclocku nasıl anlarız

Thunder Master adlı uygulamayı indirip aç. Aşağıda restore butonu var. OC varsa ordan halledebilirsin. Normal sistem varsayılanına dönecektir Link:https://www.palit.com/palit/thundermaster.php?lang=en
  111. EmirhanTeira

Yarın camiler cemaatle ibadete açılıyor

Çok çok yanlış bir karar. Ya da kararlar. Çünkü bu olay sadece camiler için değil, çoğu halka açık hizmet veren alanlar için de geçerli. Restoran, tatil bölgeleri vb. daha çok var. Haziran ayında direkt normalleşildi. Sayın Cumhurbaşkanı ise mayıs haziran ve temmuza yaydıkları planı açıklamıştı...
  112. EmirhanTeira

FM 20 Mobil'e Nefis İndirim!

FM 20 Android Marketlerde %55'lik indirime girdi! Fiyatı 60 tl den 27 tl'ye kadar düştü. FM Sevenler bu fırsatı kaçırmamalı. Play Store'dan kapın FM 20'yi.
  113. EmirhanTeira

En Popüler Diziler – IMDb Sıralaması

TWD
  114. EmirhanTeira

Yeni Rütbe ne olsun?

Hocam aklıma bir fikir geldi isteğe göre özel rütbeler oluşturulabilir profesör ve üstü olan rütbeler için. Mesela "Fenerbahçeli" "Ordinaryüs" gibi :D
  115. EmirhanTeira

Yeni Rütbe ne olsun?

Efsane ya da Emektar
  116. EmirhanTeira

Tunç Soyer'den İzmir'e Ayrı Bayrak ve Ayrı Para Birimi İtirafı

POSTLARIN İÇERİĞİNİ ANLADIM DA ÜSLUBU YANLIŞ ADAMLARIN ONU DİYORUM BENDEEE. Hocam derdimi anlatamıyorum ki :D
  117. EmirhanTeira

Bu arada bu konuya bir nokta koymak isterim. Zira ikimiz de ayrı pencerelerden bakıyoruz. Bir noktada buluşmamız imkansız. Belki de Tunç Soyer'in söyledikleri yanlış. Pekala eleştirebiliriz. En Doğal hakkımız ve hakkınız. Siz bunu bir skandal olarak düşünürsünüz. Biz ise bir hata. Şunu söylemek...
  118. EmirhanTeira

Hayır hayır şimdi konuyu döndürmeyin. Sayfalarla bir ilgisi yok konunun diyorsunuz, ama onların yorumlarını paylaşıyorsunuz. Demek ki 1923'te Atatürk'ün kurduğu ve 1937'de kabul edilen laikliği kabul etmeyen bir zihnin yandaşısınız. Keşke daha mantıklı konuşabilen kişileri paylaşsaydınız.
  119. EmirhanTeira

Sembolden bahsediyorum. Ama İzmir'i bir vatan olarak kılacak bir bayraktan değil. Yıllardır bu ülke de iktidar olan vatan kurtarıcısı. Hiçbir sözlerini tartışmazsınız. Muhalefetten biri bir şey der olmadık. Forumları mesaja boğarsınız. :D
  120. EmirhanTeira

Öncelikle şu yorumları edindiğiniz sayfaların ahlaksız isimlerine bakarak konuşmanızı rica ediyorum. Neymiş Son Laik bükücüymüş. Güvendiğiniz zihniyetle aranızda çok büyük fark olduğunu zannetmiyorum. Eğer Tunç Soyer gerçekten özerklik istiyorsa İzmir'i Türkiye'den bölebilecek kuvvette değildir...
  121. EmirhanTeira

Bu arada @OzkanK. abi forum teknoloji forumu ama hep siyasettesiniz teknolojiye de bakın :)
  122. EmirhanTeira

Aradaki Farkı "Biliyom" elbette. Sadece bir semboldür bu. Şehre girerken yuvarlakta şehrin adı yazması gibi. Ne yazık ki Tunç Soyer babası yüzünden hep bir açığı bulunmaya çalışınıp sosyal medyaya saçma sapan lans edilecek.
  123. EmirhanTeira

Resmi bayrak mı olacak illa? İzmir'in sembolü olan şehrin girişinde duran bir bayrak düşünün. Size zararı dokunur mu? CHP Burada yıllardır yüksek oylar alıyor. Halk onlara güveniyor. Yemin ederim çok komiksiniz. Açık aramak için resmen "av"'a çıkıyorsunuz desek yeridir :D İnsanların bir bildiği...
  124. EmirhanTeira

Napalım yani? Vatan haini diye asalım mı? Bu kutlu ülkenin kutlu şehrine hizmetlerde bulunmuş bir adama instagramda hakarete kadar yürüyen yorumlar yapıp rencide mi edelim? Düpedüz özerklik isteği deyip Türk halkı olarak ne kadar acımasız olduğumuzu mu gösterelim insanların ifadelerine karşı...
  125. EmirhanTeira

Kaç Paralık Adamsın?

1635 dolar. Biraz ucuzmuşuz be?!
  126. EmirhanTeira

Lise taban puanları düşer mi, sınav derecesi nasıldı?

Öğretmenler yapamıyor ki hocam yeni nesil soru... Denemeden çıkıyoruz bilemediklerizi soruyoruz, kadın etüt te çözeriz diyo erteliyo orda da çözmüyo. Bir kere çözmeye çalışan da fena tökezliyor. Matematikte bir kere cevap anahtarı henüz gelmemişti, hocanın çözümlere göre benim 6 doğrum vardı...
  127. EmirhanTeira

Bu sene şaşkınız işte ya :D matematikte tesellilerimizden biri hocaların bile tökezlemesi sorularda :D
  128. EmirhanTeira

Benim matematiğim iyiydi ya :( 2019 sorularında 1. dönem sorularının hepsini doğru yapmıştım. Örnek soruları da hızlı ve doğru yapıyordum. Olsun nasip değilmiş
  129. EmirhanTeira

Valla Matematik olmasa 480 civarı bir puan alıyordum ben. 400'ün altına bile düşmüş olabilirim bilmiyorum. Yaklaşık hesaplama yaptığımda öyle çıktı. Sınavla öğrenci alan okul hedefini düşürdüm şu an için. Okul ortalamasıyla bir yerlere gireceğim muhtemelen. Sistem matematik yapanı alıyor dostum...
  130. EmirhanTeira

Virüs devam ederse okullar açılır mı? Açılırsa ne gibi önlemler alınır?

Lise dostlukları başka derlerdi. Tadamadık yahu!
  131. EmirhanTeira

Matematik dışında hepsi çok kolaydı. Matematik 2018 ve 2019'dan kesinlikle daha zordu. Örnek sorularla alakası yoktu. Matematik sorularına sınavda baktığımda, kısa sürelik bir şok yaşadım. :) Matematik sebebiyle çoğu denge değişir tabi.
  132. EmirhanTeira

Michael Jackson-Another Part Of Me (2012 Remaster)

Hocam daha önce bu konuyla alakalı tek başına post atanları gördüğüm için attım bende. Sıkıntı olursa kaldırırım :)
  133. EmirhanTeira

Spotify'dan YouTube atağı! YouTube mu Spotify mı?

Spotify bulunduğu alanın açık ara lideridir zaten. Tabi ki Spotify.
  134. EmirhanTeira

Virüs devam ederse okullar açılır mı? Açılırsa ne gibi önlemler alınır?

Açılmaz bence. 1 yıl belki daha uzun bir süre hayat normal akışında devam etmeyecek zaten. Kötü oldu ya bende tam liseye geçmiştim :/
  135. EmirhanTeira

Acer Laptop Fan hızını nasıl kontrol ederim?

Arkadaşlar fan hızını bir türlü kendim ayarlayamıyorum laptopta. Acaba Acer'ın kendi programı falan mı var oradan mı ayarlıyoruz?
  136. EmirhanTeira

LGS'de ki matematik rezilliği

Yolun sonu değil be hocam.
  137. EmirhanTeira

Bu arada LGS'de devlet okulları çok büyük çöktü. Uzaktan eğitim neredeyse denetlenmedi. Süreç kötü yönetildi. EBA TV'nin kalitesi ise yerlerdeydi. Öğretmenler canlı derse girmemek için her bahaneyi ürettiler. Bizim matematik hocamız sabah ki derslerde elektriğim kesildi deyip gelmiyordu sürekli...
  138. EmirhanTeira

Geceleri dosya indirmek için bilgisayarı açık tutmak bilgisayara zarar verir mi?

Valla ben 1.5 senedir kullanıyorum laptopu, geceleri de açık bırakıyorum hala turp gibi maşallah
  139. EmirhanTeira

Hocam lgs 2020 türkçesini soruyorsan gerçekten kolaydı. Örnek sorulardan daha kolaydı.
  140. EmirhanTeira

Evet ya oradan umutluyum. Valla Anket sonuçlarına baktım sosyal medyadan %80 matematikte çuvallamış gibi duruyor. Allah gönlüme göre verecek inşallah.
  141. EmirhanTeira

Selin Ciğerci'nin 116 bin liraya kiraladığı özel uçağı

Arabayla git işte Allah Allah.
  142. EmirhanTeira

Ayrıca geçen senenin matematiğine bakıp umutlananlara yazık oldu usta. Ben mesela. Hepsini şiir okur gibi tak tak çözmüştüm. Ulan Dedim 480 alırım herhalde dedim. Bugün hayal kırıklığına uğradım ama sağlık olsun :) 1592661170 Sadece 1. dönem sorularından soruyoruz bari daha zor soralım deyip...
  143. EmirhanTeira

Yapılamayacak sorular yoktu. Hatta bazıları çok çok basitti. Doğru ama genel olarak örnek sorularla alakası olmayan ve %80'i şekillerden oluşan sorular vardı. Sistem de maşallah matematik yapanı alıyor. Tüm LGS'den Full çıkar, matematiğin kötü olsun 430 civarı bir puan alabiliyorsun :) Hesapladım
  144. EmirhanTeira

9 ve 10 sınıf konuları olan sınavın sorularına bir göz attım ve çoğunu yapabildim aslında. Yani sözeli kolaydı gene :D
  145. EmirhanTeira

SE2020' mi uygun fiyatlı çıkacağı söylenen İphone 12 modelimi?

iPhone 12 için sağlam bir bütçe ayarlayabileceğini düşünüyorsan al. Fakat tabi ki yerinde olsam SE alırdım
  146. EmirhanTeira

Valla abi şükür bende LGS virajını geçtim :D YKS sorularına baktım ve kesinlikle daha az karmaşık olduğu kesin. Tabi ben YKS'ye girmem herhalde. Adı falan değişir gene.
  147. EmirhanTeira

İşte abi vardı da çıkan soruların onlarla alakası yoktu. 1592651177 Sözeller gayet basitti. Dediğim gibi yanlış beklemiyorum sözel taraftan
  148. EmirhanTeira

Sözelde full beklerken matematikte 5 netten fazlayı düşünmem çok üzücü ya. Zorluk dengesini sözel ve sayısal arasında iyi dengeleyememişler
  149. EmirhanTeira

Bugün LGS'ye girdim. Genel olarak Güzel geçse de matematikte ki rezillik görmezden gelinecek gibi değil. Örnek sorularla alakası olmayan, astronomik sorulardı. 2019 un lgs sorulariyla karşılaştırdığımda fark korkunçtu. Hangi akla hizmet hazırlanmış p matematik şahsen ben anlamadım.
  150. EmirhanTeira

Aşçılık liseleri

Nerede yaşıyorsun?
  151. EmirhanTeira

Lgs

2018'in zor olduğunu duymuştum. 2019'un sorularını ise inanılmaz rahatlıkla çözdüm. Matematikte kafadan çözdüğüm bile oldu :D Ama bu sene biraz daha zor olacaktır 2019'dan. Sebebi ise: İlk dönem sorularından çıkıyor ve kontenjanlar arttı. O kontenjanlara daha nitelikli öğrenci almak...
  152. EmirhanTeira

Lgs

300 gerçekten düşük puan. 370'in üstünde almak iyi olabilir
  153. EmirhanTeira

Obra ayrılıyor mu ?

Ergin Ataman'la Zeljko Obradovic'i kıyaslamak yakışmaz. Obradovic çok başka seviyede bir adam. Yaşanan son olaylar Fenerbahçe'nin çoğu branşında var futbol dahil :D Ruhsuzluk ve mağlubiyetler. Umarım Obra kalır. Bence daha yapacak birkaç şeyi daha var.
  154. EmirhanTeira

Lgs

Hocam dikkat edeceksin ya önlem aldığın sürece korona morona bulaşmaz sana. Öyle gökten yağmıyor korona.
  155. EmirhanTeira

Lgs

Sınava girmek zorunlu değil. Ayrıca korona çocuklarda %99.9 ihtimalle ölüme sebep olmuyor.
  156. EmirhanTeira

TTKOM İnternet Hızlandırma Taktiği!

Modemlerde sinyal gücü ortamdan ortama değişkenlik gösterebilmektedir. Aşağıdaki ayarları yapmanıza rağmen sinyal gücünüz yetersiz geliyorsa sinyal güçlendirici cihazlar (Access Point) kullanarak sinyal gücünüzü artırabilirsiniz. 1- İnternet tarayıcınızın adres çubuğuna 192.168.1.1 yazarak...
  157. EmirhanTeira

LGS Sınavına çalıştım ama kendimi kazanamayacakmış gibi hissediyorum.

Sosyal bilimler lisesi var bizim tire de aha 395 puan :D Eskiden öğretmen lisesiydi taban puanı bile 467 gibi yüksek bir puandı. İtibarsızlaşıyor sosyal bilimler olunca.
  158. EmirhanTeira

LGS Sınavına çalıştım ama kendimi kazanamayacakmış gibi hissediyorum.

Lise hiç önemli değil bence de dostum. Ben de yarın giriyorum LGS'ye gayet laylay lom olarak giriyorum hem de. Çalıştım kendime de güveniyorum. gelecek olan sonuçta beni çok endişenlendirmeyecektir zaten. Ayrıca denemelerde 420 ye kadar geldiysen lgs de 480'e kadar gidebilirsin. Denemelerle...
  159. EmirhanTeira

İntihar etmek istiyorum ama canım çok acıyor

Valla ben de ergenim de hiç yakalanmadım bu troll hastalığına :D
  160. EmirhanTeira

Ya bi de bu yaşta insan niye ölmek ister?
  161. EmirhanTeira

Ne güzel iş arkadaş bende 14 yaşındayım gebereyim gideyim cennete. Hey Allah'ım ya. Saçma sapan düşünmeyin.
  162. EmirhanTeira

Allah'ın sana verdiği bir can var ve onu korumakla yükümlüsün. Değmez.
  163. EmirhanTeira

BABA Telefonu Tavsiyeler

J7 Core var. Bütçenizi biraz daha esnetirseniz belki alabilirsiniz. Fakat 1000 tl'ye şansınızı zorlayın.
  164. EmirhanTeira

Çingeneler

Arkadaşlar bence bu konu kapatılsın. İthamlar çirkinleşiyor çünkü.
  165. EmirhanTeira

Çingeneler

Ha tabi o tarafları öyledir. Fakat insanlarımız genel olarak yargılıyor. Mesela 5-10 Suriyeli bir kavgaya girişmiştir Türklerle, ama tüm Suriyeliler bize savaş açmış gibi değerlendiriliyor. Ülke olarak bu psikolojiden kurtulmamız gerekiyor.
  166. EmirhanTeira

Çingeneler

Her an ban yiyebilirsin. Çingeneler de bir toplum. Bir toplumla ilgili aşağılayıcı ithamlarda bulunup, "hayvanlar alemi" başlığı altında bu konuyu açarsan zarar görebilirsin. Geç kalmadan kaldır bunu bence
  167. EmirhanTeira

Ucuz samsung

Daha önce Note 3'ün Neo sürümünü kullanmıştım. Ekran konusunda oldukça cömert. Film falan izleyebilirsin. Artı olarak Note serisinin kalemi var. Planladığın herhangi bir şey varsa onları not alabilme şansın var. Ram konusunda pek yeni bir telefon olmasa da 3 gb ram gibi bana göre cömert bir ram...
  168. EmirhanTeira

Oyun Tavsiye

Skyrim oynayıp sarmayan insan var mı be hocam :D İlk oynadığımda büyülenmiştim.
  169. EmirhanTeira

Oyun Tavsiye

Oynamadıysan Skyrim oyna derim ama oynamışsındır :)
  170. EmirhanTeira

Ucuz samsung

Kral eleştiri olarak algılama ama bu telefonların çoğu günümüz için yetersiz. Fakat alacaksan note 3'ü öneriyorum ben.
  171. EmirhanTeira

Ayasofya Müzesi Camii olmalı mı?

Müze olarak kalmalı. Dünyanın göz bebeği olma potansiyelini içinde bulunduran bir şehirde her dinin hakkı gözetilmiş olur böylece. Bu arada şu dönemde siyasiler neden bu konuyu tartışıyor anlamadım. Hiç sırası değil.
  172. EmirhanTeira

Korsan oyun sitesi saldırıların hedefi oldu.

Valla abi ben ilk kez şahit oldum böyle bir olaya :D ondan paylaştım.
  173. EmirhanTeira

Babalar gününde telefon fiyatlarında indirim olur mu?

Olursa öyle çok bomba bir indirim olmaz.
  174. EmirhanTeira

Korsan oyun sitesi saldırıların hedefi oldu.

Korsan oyun sitesi torrentoyunindir , Saat 18.00'da saldırılar sebebiyle çöktü. 3 saatlik bu süre diliminde siteyle ilgili bir açıklama yapılmadı. Saldırıların sebebi ve saldırıyı gerçekleştiren kişiler şu an bilinmiyor.
  175. EmirhanTeira

Siri’yi böyle görmediniz! – Bilinmeyen yetenekler!

Google Asistan bin basar diyeceğim :D
  176. EmirhanTeira

Diyarbakır'da koronavirüs için ikinci dalga endişesi

Dışarıda kimsenin yüzünde maske yok. Herkes banklarda yan yana oturmuş... Yeni normal değil, eski normalden hiçbir fark yok bence şu aşamada. İnsanların bilinçlenmesi lazım.
  177. EmirhanTeira

2020'de Galaxy J7 Prime kullanmak

Usta iphone SE'yle yarışabilecek hatta geçebilecek bir telefon. Gayet sağlam kaç kez düşürdüm bir çizik dahi yok. Aşırı memnunum. 1591541229 Hocam valla :D iPhone Se 1850 miliamper J7 3300. SE 720p J7 1080 p. Ram konusunda da eşitler. J7 kameradan ve hafızasından kaybediyor
  178. EmirhanTeira

2020'de Galaxy J7 Prime kullanmak

Kesinlikle hiçbir boynu büküklük yaşamıyoruz :D 1.5 Senedir kullanıyorum telefon hala yağ gibi akıyor ve günümüz gereksinimlerini karşılıyor. Kaldıramadığı oyun yok. (En Azından düşük ayarlarda) Sosyal medyada 0 problem. vb.
  179. EmirhanTeira

Keyifler nasıl ?

Bunaldık hepimiz. Haklısın.
  180. EmirhanTeira

Keyifler nasıl ?

İyiyiz abi, sen?
  181. EmirhanTeira

Kullandığınız/Ailecek Kullandığınız Araba

Herkes Ailenizin veya kendi kişisel aracının modelini ve markasını yazsın :) Aklıma geldi böyle bir post atayım dedim :) EDIT: Citroen C Elysee Live
  182. EmirhanTeira

J7 Prime'ın Android 9 almaması.

Hmm Teşekkürler.
  183. EmirhanTeira

60 Bin Lirayı Araçta Unutan Kişiden Taksiciye Ödül:31 TL

1000 tl gibi bir meblağ fena olmazdı.
  184. EmirhanTeira

J7 Prime'ın Android 9 almaması.

J7 Core Android 9 aldı ama J7 Primelara Android 9 hala gelmedi. Gelmeyecek mi?
  185. EmirhanTeira

İBB'den Maskede Büyük Tasarruf :)

Bildiğim kadarıyla bu konuyla alakalı çoktan açıklama yapıldı.
  186. EmirhanTeira

60 Bin Lirayı Araçta Unutan Kişiden Taksiciye Ödül:31 TL

Yaptığı harekete bak. Dalga geçer gibi.
  187. EmirhanTeira

Unutamadığınız oyunlar

Sizi saatlerce başına kitleyen, unutamadığınız bir oyun var mı? Varsa yazın. Açıkçası ben 3 sene önce GTA 5 sahibi olduğumda o harika oyun beni saatlerce playstation'un başından kaldırmamıştı. Ayrıca çok küçükken 5 yaşımda oynadığım overspeed adlı oyun da benim ilk oynadığım oyunlardan biri.
  188. EmirhanTeira

The Last Of Us'ta ki virüs gerçek mi?

Allah korusun :d
  189. EmirhanTeira

Ekstra Bilgi bu arada hocam unutmuşum: Olası bir kordiseps salgını kontrol altına alınabilir. Fakat Dünyanın yaklaşık %60'lık bir kısımı bu mantar virüsüne kurban gidebilirmiş
  190. EmirhanTeira

Öncelikle şunu söyleyeyim, bu mantar enfeksiyonu gerçek. Fakat insana herhangi bir zararı bulunmadığı biliniyor. Hatta insanlara karşı yararlı etkileride bulunuyor. Her neyse konuya dönelim. Bu mantar enfeksiyonunun kaynağı, Kordiseps mantarı. Doğada nadir bulunan bir mantar çeşidi. Bu mantar...
  191. EmirhanTeira

İngilizcem mükemmel ötesi ancak cümle kurmakta zorlanıyorum

Aynen. Okul kitaplarında hicbir şey yok. O ders kitapları standartlarının çok üstünde ve çok iyi hazırlanmış
  192. EmirhanTeira

bilgisayarım gta 4 kaldırırmı

Maalesef imkansız :(
  193. EmirhanTeira

Far Cry 4 değerlendirmesi

Oyunu bayadır oynuyorum. İlk olarak bahsetmek istediğim olay hikaye kısmı. Aşırı boş beleş, abidik gubidik görevlerin olduğu hikaye bölümü gerçekten pek hosuma gitmedi. Çatışmaya girmek istiyorum ben. Adam beni tapınağa sokuyo, avcılığa sokuyo. Görevler ekstra sıkıcı ve zor. Campaign bölümüne...
  194. EmirhanTeira

İngilizcem mükemmel ötesi ancak cümle kurmakta zorlanıyorum

Usta benim de ingilizcem baya iyiydi. Şu an 8 e gidiyorum. 6. Sınıfta bende senin gibiydim hiç cümle falan kuramıyodum. Sonda 1.5 sene içinde baya geliştim. Bol bol ingilizce hikayeli oyun oyna. Gta gibi far cry gibi. Manyak geliştiriyor seni. Artık ben baya rahat cümle kurmaya başladım mesela.
  195. EmirhanTeira

Atatürke saygı duymayanlar bakmalı

Tamam sen Osmanlı'da yaşa :d
  196. EmirhanTeira

Ps3 e Fifa17 alınır mı

Ps4 ün yoksa pcn yeterli değilse al. Ama bende var gayet zevkli gene de ps3te. Menajer modu falan baya 5-6 sene gidiyorum orada.
  197. EmirhanTeira

Düşük sistem gereksinimli piksel oyun önerisi

Tam ben yazıyordum ha :D Baya zevkli oyun
  198. EmirhanTeira

En iyi youtuber kim?

Enis Kirazoğlu derim ya. Videolarında çok eğleniyorum
  199. EmirhanTeira

Oynadığınız ilk oyunlar.

Oyunkolu vardı bi de :D Oyunkuzusu favorim ama
  200. EmirhanTeira

Oynadığınız ilk oyunlar.

PC: CS 1.6 Konsol: Gran Turismo 6 Mobil: Angry Birds
  201. EmirhanTeira

şu ana kadar hangi oyunları bitirdiniz?

+1 ya far cry 4 te öyle
  202. EmirhanTeira

PC Özelliklerim Konusunda Yardımcı Olun Lütfen

Ekran kartı biraz zayıf. Bu arada oyunlarda ati ekran kartının kullanıldığından emin misiniz? Bilgisayarlarda bir tane daha ekran kartı oluyor güçsüz. Intel HD Graphics gibi.
  203. EmirhanTeira

Galaxy J7 Mobil oyun sıkıntısı

Galaxy J7'de Pubg Ve Cod mobile'i falan gayet akıcı oynuyorum. Fakat hepsi düşük ayarlarda ve ayarlarla oynayamıyorum. Gayet akıcı oynandığı için oyunları orta ayarlarda da gayet iyi oynarım diye düşünüyordum J7'de fakat ayarlar değişmiyor. Bir çözümü var mı?
  204. EmirhanTeira

Ekran kartım yok ne oynayabilirim ?

4 GB Ramdan fazlaysa raminiz işlemciniz 2.2 ghz dan fazlaysa, ve ekran kartınız intel hd graphics falansa 2006'ya kadar yapılmış çoğu oyunu full ayarlarda oynarsınız
  205. EmirhanTeira

monster abra a7

Öncelikle aşağıdaki key’lerden size uygun olanını seçin. Home: TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99 Home N: 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM Home Single Language: 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH Home Country Specific: PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR Professional: W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX Professional N...
  206. EmirhanTeira

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Hocam 9'dan sonra bayıyor ya :(.
  207. EmirhanTeira

This War Of Mine Oynayanlara Taktik!

Bazı arkadaşlar TWOM'u biliyordur. Harika bir oyun :) . Bir iç savaşta hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Ben de birkaç taktik vermek istedim size. 1. Oyuna yeni başladıysanız ilk olarak Pavle, Marko ve Bruno üçlüsünü seçin. Özellikle Marko sizin için mükemmel bir avantaj olacak. Yağmaya...
  208. EmirhanTeira

TWD gerçekten harika bir dizi. Ben bitirdim mutlaka sende bitir. Sonlara doğru sıkabilir fakat gene de bitir bir şey kaybetmezsin :D
  209. EmirhanTeira

Into The Night
  210. EmirhanTeira

Çilekleri tuzlu suda bekletince böcekler çıktı

Bu olay erik veya çağla bademde olsaydı muhtemelen hayattan soğurdum. Fakat çilek gerçekten pek hoşuma gitmediği için çok sorun değil :) Bir yılda toplasan 10-15 adet falan yiyorumdur
  211. EmirhanTeira

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint 269 TL yerine sadece 29 TL!

Steam: Tamam sakin ol. Şimdi silahını lütfen bana doğrultmak yerine yere at. Korkuyorum. 1590251211 Bu Heriflerin parası bitmiyor mu? Gerçi adamlar kazanıyordur bile buradan. Çoğu kişi sadece Exc Oyunları alıyordu Epic Gamesten. Artık bunları da alıyor. Ulan Epic Games. Hem Steam'e Kaybettiriyor...
  212. EmirhanTeira

Reklamsız oyun ve uygulama önerileri.

Musicolet (Muzik Çalar) Gazetelik (Haber Uygulaması) QR Kod Okuyucu (QR Kod Okuyor işte) Smart Launcher (Reklamsız Launcher) 1590250851 Damon PS2 Pro (Android İçin PS2 Emülator) Dikkat: Gerçekten güçlü bir sistem istiyor.
  213. EmirhanTeira

Büyük şirketlerin yaptığı oyunları indirmek lazım. EA ve Gameloft mesela. Reklam konulmuyor
  214. EmirhanTeira

Babamı nasıl ikna ederim?

Usta yaşını 34 girmişin ayıp :d Neyse masaüstünün çalışmak için daha iyi bir bilgisayar olduğunu falan anlatabilirsin. Masada daha büyük konfor, daha akıcı vb.
  215. EmirhanTeira

iNteRnEtSiZ gİrİnCe rEkLaM gİrMiYoR. Play store yorumlarında bunu yazanlar kendini bilim insanı falan zannediyor.
  216. EmirhanTeira

Babamı nasıl ikna ederim?

Yaklaşık 2 sene önce bu yöntemi rafa kaldırdım. Fakat belki sende işe yarar. Ağla.
  217. EmirhanTeira

Valve CEO'su: Oyunlar, Yakında Beynimizi Sabit Disk Olarak Kullanacak

Sabit Disk bizim kafamız olacaksa Ram, GPU CPU Falan nerede olacak acaba
  218. EmirhanTeira

Sizce TV devri bitiyor mu?

İşte usta öyle değil herkesin. Adam 56 ekran tüplü televizyon kullanıyor mesela :) 1590249561 Televizyonu o kadardır ama interneti vardır açar ordan krallar gibi izler istediğini
  219. EmirhanTeira

Valve CEO'su: Oyunlar, Yakında Beynimizi Sabit Disk Olarak Kullanacak

-Abi ben aldım da oyunu, yükleme ekranı çok uzun yahu bunun. -Oğlum kafanda ssd yok mu? -Hee haklısın abi ya.
  220. EmirhanTeira

Habertürk'te 2. Osuruk Olayı: Canlı Yayın Sırasında Duyuldu

O Değil de ses oraya monte edilmiş gibi değil mi usta? 1590249058 Gerçekse bile emir veriyor herhalde Veyis Ateş "osssurun ulan aslanlar!" diye
  221. EmirhanTeira

Habertürk'te 2. Osuruk Olayı: Canlı Yayın Sırasında Duyuldu

Hepte Veyis Ateş'in başına geliyor :D
  222. EmirhanTeira

İphone xr

Alınır
  223. EmirhanTeira

GPU Kullanımını Düşürmek İstiyorum

Arkadaşlar bazı oyunlarda 60 fps falan alabiliyorum ama gpu kullanımı %100 oluyor. Yani laptop olduğu için tabi ki de soğutma sistemleri pek iyi değil. O yüzden %70 Kullanımla 40 fps almaya razıyım. Akıcılığa falan çok takılmıyorum oyunlarda :) Onu nasıl yapacağım? Kullanımı Yaklaşık %30...
  224. EmirhanTeira

Karantina Oyun Önerileri

MGS V
  225. EmirhanTeira

Film Dizi Anime vb Müzikleri

Pokemooon garı gaçıyooo
  226. EmirhanTeira

Karantina Oyun Önerileri

Long Dark aslında baya iyi. Karantinada saatlerini geçirebilirsin. This War Of Mine var bir de onu dene. Ben telefondan bile oynuyorum onu.
  227. EmirhanTeira

Açlık hissi nasıl bastırılır?

Süt içebilirsin evde varsa. Tok tutuyor baya
  228. EmirhanTeira

bilgisayarım aşırı derecede yavaşladı

Kaç yıllık? Depolama alanın ne kadar dolu? İş bilgisayarı olmasına rağmen oyun falan mı oynadın? valla bunlar önemli sorular :D
  229. EmirhanTeira

Bir sorum daha var kardeşim kusura bakma da. Neden hiçbir şey yiyemem dedin? Allah korusun bir hastalığın yok değil mi?
  230. EmirhanTeira

En fazla 80tl mouse önerisi

Yok bende ama araştırdım bütçen için en iyi bu gözüküyor.
  231. EmirhanTeira

Epic Games Birden Fazla Hesapla Ücretsiz Oyun Alanların Oyunlarını Silebilir!

Millet 10 tanesini zor alıyor ya. Trolldür.
  232. EmirhanTeira

Haydaaaa :D. Hocam tavsiyem oruç tutuyorsan eğer, 2 gün sonra bayram. 2 gün daha dayan
  233. EmirhanTeira

Konuyla pek alakası yok ama kilon kaç?
  234. EmirhanTeira

Oyun falan oyna başkan. Unut bir şekilde o açlığı
  235. EmirhanTeira

Biliyor Muydunuz: Bayramlar Kur'an-ı Kerim'de geçmez

Arkadaşlar konu duvardan düşmüyor yetsin artık. Benim konu bitti bir de üslup konusu mu açıldı lütfen artık Adminlerden rica edeceğim konu kapansın bence.
  236. EmirhanTeira

HTC cihazdaki şarj sorunu

araştırdım da bu telefonlarda varmış hocam zaten sorun. Sıkıntılı modellermiş
  237. EmirhanTeira

En fazla 80tl mouse önerisi

https://www.trendyol.com/rampage/smx-r16-aleria-avago-gaming-oyuncu-mouse-p-32883963?boutiqueId=411304&merchantId=108972&gclid=CjwKCAjw8J32BRBCEiwApQEKgYSgZoKjiveNfnKig4PqkiZs4NYshQh9lNknUdXFY-8L85FsFSAriRoCSQYQAvD_BwE
  238. EmirhanTeira

RAM

Çok detaylı bilgi sahibi değilim sanırım çalıştırmaz da konuyu gta 5 başlığına açmışsınız
  239. EmirhanTeira

Pazara çevirdiler ortalığı zaten. Bir arkadaşım 6 tane almış yahu 6 tane!
  240. EmirhanTeira

Antimalvare service executable nedir?

İyi de CPU %100 kullanılıyo o herif yüzünden işte. O sıkıntı oyun oynuyom kasma giriyo bazen
  241. EmirhanTeira

Hocam tamam. Özür diliyorum hepinizden. Daha dikkatli olacağım bundan sonra. Lütfen konuya daha fazla mesaj yazılmasın. Kapatalım konuyu. Bu öğlen bir dini konu açıldı uzadı gitti. Bu da öyle olmasın. Özür diliyorum hepinizden.
  242. EmirhanTeira

Adalet Sağlandı! Dırırırırım!
  243. EmirhanTeira

Karantina Oyun Önerileri

Far Cry 3 Fallout New Vegas AC 2 Tabi bu oyunlar eski oyunlar ama aklıma bunlar geldi.
  244. EmirhanTeira

Beyler pusuya yatın.

Ha Okey o zaman ya google da arattığımda platformlar kısmında yoktu da :D Teşekkürler
  245. EmirhanTeira

GTA IV FPS Sorunu

Hayatımda öyle karanlık dünya görmedim zaten. İçim karardı. ps3'te 4 kez bitirdim gta 5'i biraz da gta 4 deneyeyim dedim olmadı :/
  246. EmirhanTeira

Beyler pusuya yatın.

Bir şey sorucam borderlands handsome collection un işletim sistemlerinde windowsu göremedim mac falan var. Windowstakiler oynayamayacak mı?
  247. EmirhanTeira

Pekala daha dikkatli olacağım
  248. EmirhanTeira

GTA IV FPS Sorunu

Acer Model de travelmate 5742g
  249. EmirhanTeira

GTA IV FPS Sorunu

Valla internetten aldım sakıncası yoksa
  250. EmirhanTeira

GTA IV FPS Sorunu

Ama gta 5 çoğu ayar highde bazı ayarlar düşükte 35 fps alırken ondan 4 sene eski oyun neden çalışmıyor doğru dürüst onu anlamadım
  251. EmirhanTeira

GTA IV FPS Sorunu

Laptop kullanıyorum evet
  252. EmirhanTeira

Bilenler söylesin nolur

Abi Azeriler hem rusça biliyor hem azerice bildiğim kadarıyla.
  253. EmirhanTeira

GTA IV FPS Sorunu

8 GB Ram i5 6200U GeForce 920M Valla sistemlerden çok anlamam hocam ama bu üçü var bende
  254. EmirhanTeira

Evet ya belkide sorun ondadır. Far Cry 3 PC'de baya keyifliydi çünkü
  255. EmirhanTeira

Bir günde 2 kez kafir 1 kez de peygamberi aradan çıkaran ilan edildim. Ulan hacı dedem var benim be. Babam urfalı benim köklü müslümanız abicim biz :D bir yazı paylaştım, vatan haini ilan edilmediğim kaldı
  256. EmirhanTeira

Bu Forumda ne zaman din konusu açılsa sapıtıp gidiyo millet. :D Tartışma ortamı yerini kavga alıyor.
  257. EmirhanTeira

Ben mi konuştum? Başka biri yazmış başka biri ! Kaynak var altında. Bende gördüm belki bu fikirde olan vardır olmayan vardır dedim. gene her tartışmanın altında kavga başlatan güzel abilerimiz fırsat kaçırmıyor ha
  258. EmirhanTeira

Ben Peygamberin sünneti değil mi dedim? "Ayrıca" Gelenek dedim Sadece gelenek değil.
  259. EmirhanTeira

Arkadaşım Sen Manyak mısın Afedersin? Ben buna karşıyım mı dedim? Ne Hemen saçma sapan ithamlarda bulunuyorsun? Ayrıca biz böyle dini konuları aile ortamımız dahil konuşuruz. Koskoca tartışma forumunda bu konuyu açıp tepki yiyorsam ohooo :D
  260. EmirhanTeira

Boş yapmak için açmadım. Bilgilendirme olsun diye açtım. Yazı benim değil zaten, başka bir yerden aldım.
  261. EmirhanTeira

GTA IV FPS Sorunu

Gta 4 Full Ayarlarda Benchmarkta 50-60 FPS Arası alıyorum. Fakat ana oyunda 30 fpsi bile bulamıyorum. Sebebi nedir?
  262. EmirhanTeira

Yanlış anlamayın bayramlarla ilgili yanlış bir şey demedim. Sadece Kur'an da geçmiyor dedim. Bayramlar ayrıca bir gelenektir zaten. Toplumun vazgeçilmezidir.
  263. EmirhanTeira

Ramazan bayramı ve Kurban bayramı adlı bayramlar Kur'an'da geçmez. Yani dinimizde böyle bayramlar yoktur. Bu bayramlar olmadığı gibi bu bayramlarda kılınan bayram namazı dedikleri namaz da yoktur. Firavun ve Musa arasında bir tartışmayı aktaran ayetlerin hemen ardından Taha 58’de Firavun...
  264. EmirhanTeira

İşlemci kullanımında gözle görünen sorun !

Sistem kesintileri problemi bende de oluyordu. Görev yöneticisine girip başlangıçta açılan uygulamaların çoğunu kapattım bitti o mevzu.
  265. EmirhanTeira

Havanın soğumasıyla GPU'ya nefes aldıran ısı değerleri!

Hay Allah Çok Güldüm :D Bende vantilatör çalıştırıyorum ama biraz uzakta laptopa yakınlaştırıp iyi sonuçlar alırım.
  266. EmirhanTeira

Antalya Ve İzmirlilere yaradı zaten çöl tozlarının ülkeden gitmesi.
  267. EmirhanTeira

Hocam Far Cry 4'ü satın aldım görevler çok can sıkıcı ya. Tek bir oyununu bitirirken sıkılıyorsunuz hepsini nasıl bitirdiniz? :D Ki ben açık dünya oyunlarını çok severim. RDR Ve GTA 5 Gibi yapımları oynarken nefis keyif alıyorum. Belki de Rockstar kalitesidir.
  268. EmirhanTeira

Gta 5 Online 'da kayıt var mı?

Rastgele odaya atıyo seni. seçemezsin
  269. EmirhanTeira

Hocam j7 prime'ınız varsa ya da eskiden kullandıysanız şu an evde bozuk bir halde hurdası çıkmışsa, arkası metal kasa olduğu için laptopun altına koyduğunuzda kısa vade olsa bile 3-5 derece soğutuyor :D 1590165469 İstanbul'da nem var sanırım. Nem Oranı %80 miş öğleyin
  270. EmirhanTeira

istanbul 15 derece?
  271. EmirhanTeira

stoklar düzeliyor sanki

Dolar düştü gibi ama yükselir. Bir şey alacaksanız şimdi alın.
  272. EmirhanTeira

Hocam nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama valla İzmir tarafları pöfür pöfür.
  273. EmirhanTeira

Şantaj maili aldım

Yalan Bunlar Yalaaaan!!
  274. EmirhanTeira

Bu Arada RDR'yi ps3'e satın aldım onun da %25'i falan bitti :) Bittiğinde yazarım buraya
  275. EmirhanTeira

Valla bizim Tire/İzmir'de Bir günde 43'ten 33'e Ardından 33'ten 25'e düştü :D
  276. EmirhanTeira

Bildiğiniz Gibi sıcak havalar ülkemizi terk etti. GPU Ve CPU'lar rahat etti :D Kendi Laptopumdan bizzat GPU Isı değerleri: Havalar 43 Dereceyken Boşta Laptop: 50 dereceyi gördü Havalar 25-30 Derece Arasıyken Boşta: Maksimum 45 Derece Genelde 42 gibi değerlerde geziniyor. Sıcak havalarda...
  277. EmirhanTeira

Mail Kutuma Hacklendiniz Adlı Mail Geliyor

Troll hocam bu ya. Sözde FBI da bana 50 milyon dolar kazandınız diye email atmıştı
  278. EmirhanTeira

Android Oyun Bülteni Bölüm 3

Bugün, play store'da ki en iyi serbest sürüş oyunu olduğunu düşündüğüm #DRIVE'ı sizlerle paylaşacağım, 3. Bölüme hoş geldiniz! 1970'li yıllardaki filmlerden esinlenerek yapılan #DRIVE Kullanıcıların beğenisini aldı. Bir serbest sürüş oyunu olan bu oyunda, tatlı grafikler ve iyi arayüz...
  279. EmirhanTeira

Xiaomi redmi note 8 pro kötü yönleri nelerdir?

Aynen ekran teknolojisi zayıf biraz.
  280. EmirhanTeira

Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Gta 5 i kaldırır mı konuları yasaklansın lütfen. Yeter be. Bir ücretsiz gta 5 gördüler 1 haftadır aynı konu. Vallahi bezdirdi artık aynı konuları duvarda görmek
  281. EmirhanTeira

Gta 5 i kaldırır mı ?

Ne açtın o zaman konuyu? Hey Allahım ya.
  282. EmirhanTeira

Recep İvedik Serisine Puanlarım

Bu filmleri kendi serisi içinde puanladım. 1590158829 Diğer yerli komedilere özellikle arog gora gibi yapımlara baktığımızda recep ivedik onların tırnağı olamaz.
  283. EmirhanTeira

Recep İvedik Serisine Puanlarım

Dün 6. Sını izledim ve şimdilik bitti. 7 çıkarsa listeyi güncellerim! Recep İvedik 6/10 Recep İvedik 2 9/10 Recep İvedik 3 8/10 Recep İvedik 4 4/10 Recep İvedik 5 4/10 Recep İvedik 6 2/10 Öncelikle şunu söyleyeyim son film fiyaskoydu. Hiç gülmedim, mimiğim dahi oynamadı. Recep İvedik serisi 4...
  284. EmirhanTeira

gta 5 trainer silme

İnternetsiz gir trainer kullanacağın zaman silmeye gerek yok.
  285. EmirhanTeira

Windows 10

Windows 10 yavaşlatıyor ya. Benim bilgisayarım win 10 proyla geldi. Ben 7 ye düşüreceğim muhtemelen.
  286. EmirhanTeira

Apple, güvenlik açığını bulan Türk'ü 7.500 dolar ile ödüllendirdi

Anca bunlara nasip olur be! Bi bulsam 7.500 doları 50 bin tl ye denk geliyor sanırım... Vallahi en kral sistemi dizip en kral telefonu alırım. Nerdeee öyle 7.500 dolar işte. 1590157431 Bir de apple yüklü bir para ödüyor. Ama Samsung gibi markaların verdiği para daha komik geldi bana
  287. EmirhanTeira

Galaxy J7 Prime Şarj problemi

Arkadaşlar J7 Prime'ı sadece salondaki prizden şarj edebiliyorum. Şarj aletinde bir sorun mu var? Mesela odamda şarj etmeye çalışıyorum 1 saat falan geçiyor %6 falan şarj etmiş oluyor. Ama salonda gayet hızlı şarj alıyorum.
  288. EmirhanTeira

GTA 5 Ban Yedim

Modeme reset at. IP ban yemiş olabilirsin.
  289. EmirhanTeira

Kargo görevlisi apartman girişine idrarını yaptı?

Adamcağız tutamamış :D
  290. EmirhanTeira

RTX Teknolojisiyle GTA V!

Orası öyle :D
  291. EmirhanTeira

RTX Teknolojisiyle GTA V!

1590154686
  292. EmirhanTeira

Furkan gönüllüleri sosyal mesafe olmadan eylem yapıyor

Ulan bitmiyor şöyle şeyler ülkede