Arama sonuçlarınız

1. F

Steam Key TAKAS EDEBİLECEĞİM SİTE VAR MI?

Mesela Dirt Rally ile Garry's Mod takas etmek istiyorum bunun için bir site var mı?
  2. F

geçmişte sildiğim dosyayı buldum bu dosyayı nasıl kurtarırım

başlıkta yazdığım gibi ne yapmalıyım?
  3. F

Silinen Metin Belgesini Geri Nasıl Getiririm

Geçende şifreler.txt denen dosyamı silmiştim şu anda pişmanım, bu dosyayı nasıl geri getiricem diskten arayınca dosyayı buluyor ancak dosya silinmiş vs. diyor.
  4. F

CSGOLIVE para nasıl yatırılır

CSGOLIVE para nasıl yatırılır? KART İLE
  5. F

csgolive kart ile para nasıl yatırılır

başlıktaki gibi nasıl para yatırılır?
  6. F

CSGOLIVE para nasıl yatırılır

CSGOLIVE'ye para nasıl yatırılır var mı bilgisi olan? 1590519988 ?
  7. F

1 gta 5 ile 2 rockstar hesabı kurulur mu

Başlıkta yazdığı gibi bu mümkün mü?
  8. F

GTA 5 FIVEM indirince avast IDP.Generic denen bir virüs buluyor

FIVEM indirirken Avast Antivirus programı IDP.Generic denen bir virüs buluyor ve virüs odasına taşıyor ardından ise FIVEM i siliyor ne yapmam lazım?
  9. F

Steamdaki 3. Taraf Sitelere Erişimimi Nasıl Kaldıracağım?

Bir sürü siteye steam hesabımı bağladım csgopolygon vs. bunların steam hesabıma erişimini nasıl kaldırırım?
  10. F

Online açık dünya oyun önerisi.

Şehirde dolaşıp görev yapacağım istersem online oynayabileceğim bir oyun var mı (fiyat ucuz olsun paralıysa)
  11. F

GTA V tarzı şehirde geçen online oyun önerisi.

GTA 5 tarzı şehirde geçen istersem online oynayabileceğim oyun arıyorum var mı öneriniz?
  12. F

Bir bilgisayardaki steam hesabındaki gta 5 i başka bilgisayarda kurabilir miyim

Sorum şu; Bir bilgisayardaki steam hesabında gta 5 var, ben başka bir bilgisayarda bu hesapla girip gta 5 i kursam oynayabilir miyim?
  13. F

Sistem güçlendirme.

SİSTEM; EKRAN KARTI: Amd Radeon HD5450 RAM:6GB POWER:300W İŞLEMCİ:İntel Core İ5 3550 CPU 3.30 DİSK:500GB HDD ANAKART:1600MHZ NOT: GTA 5 25 FPS ALIYORUM SLEEPİNG DOGS 15 CSGO 25
  14. F

Sav dosyası CS:GO oldu

Birlikte açtan .sav dosyasını CS:GO'yla birlikte açtım. O günden beri sav dosyaları CS:GO ikonu olup, tıklayınca CS:GO açılıyor. Ne yapmalıyım?
  15. F

Ekran kartını takınca mavi ekran veriyor

Ekran kartını takınca mavi ekran veriyor. Yeni ekran kartı alıp taktığımda siyah ekran verdi neden olabilir? Ne yapmalıyım?