Arama sonuçlarınız

1. G

Driver Pack Solution güncelleme sonrası aygıtların kaybolması

Bu tür programları kullanmanı önermem bende kullandım bilgisayarım bozuldu bilişim okuyorum hocalarım da kullanma dedi işi kolaylaştırıyo ama bazen de bozabiliyo işte
  2. G

Trabzonspor şampiyon ilan edilir mi?

Keşke ilan etseler adamlar bi toparlandı ilk 3 e girdiler lider olcaklar belki de şanslarına korona çıktı bende trabzonluyum ama benimde maçla pek aram yok [emoji16][emoji24]
  3. G

Laptop a termal macun sürdüm sonrasında siyah ekran

Laptopların termal macunu pc lerinki gibi değil onlarınki biraz daha hamur kıvamında bir yere taşıp kısadevre veya herhangi bir şekilde zarar vermesin diye senin laptop büyük ihtimal bozuldu
  4. G

Google drive hakkında

Otomatik yedekleyeceğini söyledim
  5. G

2020'de hangi iphone modelleri alınır?

Iphone 11 en iyisi şuan fiyatına göre uygun
  6. G

5000-6000 TL Gaming Laptop önerisi

Game garaj sitesine gir blaster 5 tn diye bir laptop var onu öneririm şiddetle
  7. G

Toplam 7.300 7.400 bütçe

Vatan oem tavsiye sistemlere bide teknobiyotiğe bi bak bu fiyatta canavar sistemler var
  8. G

Google drive hakkında

Evet yukarda denilen doğru wifi ye bağlansan yeter büyük ihtimal otomatik yedekler o zaten
  9. G

xiaomi red mi 7 belleği hakkında ?

32 gb lik versiyon alsan daha iyi çünkü sistem 9 gb tutuyor neredeyse ona kalan 7 gb hergün 4 5 tane güncelleme geliyor yani oyun falan oynamasa bile güncellemelerden yer kalmaz bende 16 gb j7 core kullanıyorum 32 gb de hafıza kartım var sadece telefonda brawl stars var ve gelen güncellemeleri...
  10. G

RTX 2080 Bu sisteme uyumlu mu?

Abi nasıl uyumlu olsun işlemcin eski ram biraz kötü o kadar para verene kadar bütün parçaları upgrade yap bence [emoji16][emoji16]