Arama sonuçlarınız

1. E

HDD Sağlık Durumu

Buyrun teşekkürler ilgi için. Galiba burda bir problem yok.
  2. E

HDD Sağlık Durumu

HD Tune programı ile yaptığım sağlık taramasının sonuçları ektedir. Galiba 2 adet sorun var, bu sorunlar büyük sorunlar mı ? Nasıl düzeltebilirim ? Düzelmez mi ? Yeni mi HDD edinmeliyim ? Ben anlamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
  3. E

Xeon İşlemciler Bios Mod

Arkadaşlar İntel Xeon e3110 işlemciye sahibim. Arkadaşım biosumu xeon işlemciler için modlamamı önerdi. Biraz araştırdım bu modlama 771 pin işlemcileri 775 pin anakarta takmak içinmiş, benim işlemcim intelin sitesinde yazdığına göre 775 pin olarak gözüküyor ama bu modlamayı xeon işlemciler için...
  4. E

Driver Pack Solution güncelleme sonrası aygıtların kaybolması

Sadece bunlar var. Chipset yok.
  5. E

Sistem aygıtları kısmındaki bütün aygıtları güncelledim, sorun düzelmedi. Bu arada aygıtlarda chipset kelimesi geçen bir aygıt yokdu ama dediğim gibi hepsini güncelledim.
  6. E

Siz sorununuzu cozebildiniz mi? 1586504309 Bahsettiğiniz gerekli numaralar aygıt yöneticisinden alınan numaralar mi? Biraz araştırdım hep öyle yapıyorlar ama belirttiğim gibi aygıtlar aygıt yöneticisinde yoklar, gizli aygıtları göster dememe rağmen.
  7. E

Hometech'in sitesinde bu modele ait driverlar yok maalesef. Cihaza ait driverları bulamıyorum.
  8. E

Hometech wi11c modelli bir 2in1 notebook'a sahibim. Driver Pack Solution adlı programla güncelledikden sonra harici mikrofon ve kulaklığı, touchscreen'i ve şarj göstergesi devre dışı oldu, ayrıca sd card girişi var sd card takınca onu da okumuyor. Güncellemenin ardından bu saydığım sorunlar...