Arama sonuçlarınız

1. K

Soru Oyun Paketi Nedir? Deluxe Sürüm nedir? Yardımm

Arkadaşlar merhaba Ufc 4 indirime girmiş. Playstation Store den satın almak istiyorum fakat "Oyun Paketi" yazıyor orayı anlayamadım eğer satın alırsam oynayabilir miyim yani bildiğimiz oyun mu farklı olayı var mı? Ayrıca deluxe sürüm yazıyor orayı da anlamadım ona da aydınlık getirirseniz...
  2. K

Yardım Playstation Storede Oyun satın almak istiyorum yardımm

Arkadaşlar merhaba Playstation storeden oyun satın almak istiyorum fakat istediğim oyunun (cities skylines) fiyat yazısının yanında abonelik kapsamında diyor extra falan bir şeyler yazıyor tam anlayamadım. Benim playstation plus aboneliğim yok, oyunu çevrimiçi oynama gibi isteğim de yok yani ben...
  3. K

Playstation Store Satın alma aşaması hakkında yardımm

Arkadaşlar merhaba Playstation storeden oyun satın almak istiyorum fakat istediğim oyun(cities skylines) abonelik kapsamında diyor extra falan bir şeyler yazıyor tam anlayamadım. Benim playstation plus aboneliğim yok yani ben bunu satın alsam oynayamayacak mıyım?
  4. K

Yardım Aradığım oyunu bulamıyorum

Arkadaşlar merhaba Playstation 4 versiyonu olarak Cities Skylines oyununu arıyorum ama Cd olarak hiç bir yerde bulamıyorum eğer çevrenizde, sizlerde veya mahallenizde satan yerler varsa gerçekten satın almak istiyorum bu oyunu oynamak istiyorum :D yardımcı olabilir misiniz?
  5. K

Program önerisi

Telefonumda şifreli zip dosyası var şifresini bilmiyorum unuttum bu şifreyi kıracak bildiğiniz mobil uygulama var mı
  6. K

Teknobiyotik güvenilir mi ?

Bilgisayar toplamayı düşünüyorum teknobiyotik sitesinde uygun fiyatlar gördüm sizce güvenmeli miyim ?
  7. K

İstanbul Bilişim Güvenilir mi ?

Sorum özellikle bilgisayar bileşenleri için. Bilgisayar toplamayı düşünüyorum istanbul bilişimde daha uygun parçalar gördüm sizce bu mağazaya güvenmeli miyim
  8. K

cs go kaldırır mı

Kullandığım bilgisayarı sattım elimde eskiden kullandığım bilgisayar var sizce cs go kaldırır mı ? özellikleri ekte