Arama sonuçlarınız

1. whyXdep

Soru Ajet in yeni kampanyasi sizce mantiklimi

Arkadaşlar ajet in nu kampanyali 299 tlden baslayan fiyatlarla diye sattiği biletlerden alan varmı hiç bana çok güvenilir gelmedi ben ankaraya bilet aldım 300 tlye dolandirilma gibi bişey söz konusu olurmu kayıt olamiyosun çünku suan doğrulama kodu gelmiyor
  2. whyXdep

Öneri 2000tl bandı kulaküstü kulaklik

Arkadaşlar bende jbl510bt var yeni kulaklık almayı düşünüyorum kendisi bozuldu bozulcak 2000tlye kadar bir kulajlık arıyorum yardım ederseniz sevinirim
  3. whyXdep

Yardım Apple music

Arkadaşlar ben androidde apple music kullanıyorum bugün girdiğimde listeleriniz yükleniyor yazdı ve düzelmedi bende apple ile konuştum androidle ilgili olduğunu düşünüyorum çözümü bilen veya aynı durumu yaşayan varmı telefon poco x3 pro Başka android telefonda da olmadö
  4. whyXdep

Soru Son 2 ayda yks

Arkadaşlar son iki ay kala 100k sıralama gelirmi tyt 40 ayt 10 sayısalm
  5. whyXdep

Yardım Silikon kılıf

Arkadaşlar şeffaf silikon kılıfı nasıl beyazlatabilirim
  6. whyXdep

Yardım Forza horizon 4

Arkadaşlar forza horizon 4 aldımda etsdeki gibi mause ile oynayabiliyor muyum ?
  7. whyXdep

Soru poco x3 pro kamera performansı

arkadaşlar bende poco x3 pro 256 gb versiyonu var youtube ye başlamayı düşünüyorum vlog tarzı . sizce bu telefon uygunmu bu iş için
  8. whyXdep

Yardım Anakart tamiri

Arkadaşlar bende rx580 asus b450mk anakartlı sistem var , dün akşam kulaklık kasaya bağlıydı ve ayağım takildı ve masadan kalınca kasa yere düştü sonra pcyi açayım dedim direk asus yazısı geldi ve bios ekranı açıldı ve biostan çıkınca pc kendini kapattı ve tekrar açtı ben ilk başsa ekran...
  9. whyXdep

Öneri Yılbaşı çekilişi

Arkadaşlar dershanede sınıfça yılbaşı çekilişi yaptıkta bana hiç sevmediğim bi çocuk çıktı ona nasıl bişey alayım böyle onu sinirlendirecek mi desem neyse anladınız
  10. whyXdep

Yardım Apu sisteme yeni ekran kartı taktım ama interneti görmüyor

Arkadaşlar benim r3 3200gli sistemim vardı yeni ekran kartı aldım (rx 580 8gb) fakat kablolu olarak internetı bağladığımda görmüyor yardım edin ağ tanımlanamıyor diyor sürekli
  11. whyXdep

Öneri 1650s için parçalar

Arkadaşlar 1650s için anakart ram işlemci önerisi verebilir misiniz ama böyle aşırı pahalı olmasın
  12. whyXdep

Öneri Kripto para kanal önerisi

Arkadaşlar kripto paralarla ilgilenmek istiyorum bunun için kanal önerisi yapar mısınız birde binance mi btc turk mü daha iyi tşk
  13. whyXdep

Soru Makine müh okunurmu

Arkadaşlar 12. Sınıfım aklımda makine ve elektrik-elektronik mühendisliğı var fakat yorum yapan çok kişi yar işte zor yapamazsın , iş bulamazsın ... Sizce makine müh okunurmu ? İş bulabilirmiyim (makine olmazsa elektrik düşünüyorum)
  14. whyXdep

Soru Eskişehir teknik üniversitesi pilotaj

Arkadaşlar bilen varsa çok memnun olurum. Pilotaj bölümü devlette sadece Eskişehir Teknikte var ve diğerleri özel . Özel üniversitelerde de belli dönemlerde de ucuş okulları ile anlaşıyorlar ve uçuş okullarına para ödeniyor peki bu devlette de var mı ? Ordada uçuş okuluna para ödüyor muyuz ?
  15. whyXdep

Anadolujet aktarmalı uçus

Resimde de gözüktü gibi ankara aktarmalı uçuşum var fakat aktarma süresi çok kısa geldi. Ankarada herhangi bir sorun çıkarmı diğer uçuşuma yetişebilirmiyim
  16. whyXdep

Yardım Spotify kafasına göre şarkı çalıyor

Kendi çalma listemde şarkıyı sırayla dinlemek istiyorum fakat şarkı bittiğinde çalma listemde olmayan kendi sadece yabancı şarkı çalıyor ve ayarlardan benzer şarkılar çalma kısmını kapattım
  17. whyXdep

Soru sea of thieves

sea of thieves pc de split screen özelliği var mı ?
  18. whyXdep

Yardım 5g interneti nasıl açabilirim

şua anda 5g kapalı gözüküyor admin paneline girdim etkin olarak gözüksede daha fazla bilgi ye tıkladığımda kapalı olarak gözüküyor onu nasıl açabilirim aramam mı lazım müşteri hizmetlerini yoksa admin panelinden açılıyomu
  19. whyXdep

Yardım gta rockstar games online hatası

arkadaşlar rockstar games launcheri açtığımda #6000.87 hatası veriyor sizce neden olabilir arkadaşımda da aynı sorun var şuan oyunla ilgili mi sacaba
  20. whyXdep

Yardım ets2 joystick le oynama sorunu

ets2 yi joystikle oynamak istiyorum fakat joystick ayarlarında klavye+joystick dediğim anda oyundan atıyo nasıl çözebilirim sürüm public1.41
  21. whyXdep

Yardım fifa 21 oyun kolu sorunu

fifa 21ultimate edition im var oyun kolu seçim yerinde grup lideri klavye olarak seçili ve sadece klavyeden santra adı seçebiliyorum oyun kollarında santra seçemiyorum 2. kolu almadan önce hiç bir sıkıntı yoktu 2. kolu aldıktan sonra 2 kolda da santra adı seçememeye başladım nasıl halledebilirim
  22. whyXdep

Soru Golf 6 trip metre sıfırlamak

Merhaba arkadaşlar golf 6 da trip metre nasıl sıfırlanıyor ? Bildiğim kadarıyla tuşuna uzun basınca sıfırlanıyor fakat denedim olmadı
  23. whyXdep

Yardım Netflix teki dizileri SD karta indirme

Başlıkta yazdığım gibi netflixteki film ve dizileri SD karta indirebiliyor muyum ? Oluyorsa nasıl yapabilirim
  24. whyXdep

Samsung A30 Hesap Makinesi Çalışmıyor

Samsung a30 telefonuma android 11 güncellemesini yaptım sonra hesap makinesi açılmadı nasıl düzeltebilirim
  25. whyXdep

Öneri 200-300Tl Gaming Kulaklık Tavsiyesi

James Donkey 710 Siyah 7.1 Surround Gaming Kulaklık - incehesap.com böyle bir kulaklık buldum bu tarz f/p kulaklılar bakıyorum yardımcı olursanız teşekkür ederim
  26. whyXdep

2500Tl Bisiklet Önerisi

Merhaba maksimum 2500-2800 TL arası hidrolik frenli dağ bisikleti bakıyorum Markası fark etmiyor boyum 1,85 , galiba 27,5 veya 29 jant oluyor. teşekkür ederim
  27. whyXdep

gta5 rp sunucusu

18 yaş altı gta5 fiveM rp sunucusu arıyorum bilen varsa dc atabilirmi
  28. whyXdep

anakartın desteklediği ram mhz değerini arttırma

benim ryzen 3 3200g a320m s2h 2x8 adata xpg 3200mhz gammix d30 240+120 gb ssd li bi sistemim var anakart 2933mhz destekliyor bunu oc ile 3200mhz yapma şansım varmı
  29. whyXdep

1ms mi 4ms mi

yeni monitör almayı düşünüyorum fakat karşıma 1 ve 4ms mönitörler çıkıyor valorant tarzı rekabetçi oyunlar oynuyorum aralarında fark olur mu
  30. whyXdep

f/p kulaklık tavsiyesi

fiyat performans kulaklık arıyorum fakat güzel bi kulaklık bulamadım ya gaming yada normal kulaklık bakıyorum 300tl civarı bütcem var
  31. whyXdep

valorant oyuna katılma

arkadaşımın girdiği rekabet maçında biri çıkarsa ben çıkan kişinin yerine katılabiliyormuyum
  32. whyXdep

ETS 2 perma ban

ETS 2 de kardeşim sağolsun benden habersiz girip oynamış sonunda da perma ban yedi truckers MP hesabını silip yeni truckers MP hesabı açtığımda perma ban kalkar mı
  33. whyXdep

content marka swıtch önerılır mı

Sızce content marka swıtch İyİmİ
  34. whyXdep

Klavyenin tuşu kırıldı

arkadaşlar 20 dk önce falan yazı yazarken bi anda kendi kendine d harfi kırıldı sizce kullanıcı hatası derlermi veya yeni harfi gönderirlermi klavyem: rampage orion kb-r90 blue switch
  35. whyXdep

700tl ekipman önerisi

Arkadaşlar 700tl ye kulaklık ,mause klavye önerisi yapabilir misiniz klavye red switch düşünüyorum
  36. whyXdep

masaüstü bilgisayar açma kapatma tuşu

arkadaşlar ben pc üzerindeki tuşun bilgisayarı kapatmasını devre dışı bırakmak istiyorum sizce bu mümkünmü mümkünse nasıl yapılır
  37. whyXdep

iPhone 11 mi, S20 Plus mı?

Arkadaşlar iPhone 11 almayı düşünüyorum da s20plus da iyi sizce hangisini tercih etmeliyim
  38. whyXdep

GTA hatası

Gtayı epicten bedavaya aldım çoğu insan gibi 2 3 ay sonra yükledim hiç bı sorun yoktu bir gün sonra girdiğimde sağ altta initilaizing social club yazıyordu sonra verifying falan yazıyordu gormiyodu bı kaç kez daha kapayıp açmayı denedim olmadı bende YouTube a falan baktım aynı hatayı alan var...
  39. whyXdep

Fps düşermi

Ryzen 3 3100 5500xt 8x2 3200mhz ramli sistem toplamayı düşünüyorum darboğaz yapar mı bide kaç w PSU almalıyım
  40. whyXdep

6k sistem

benim 6k gibi bir bütcem var monitorlü bir sistem olcak klavye mouse kulakığım var hazır veya tek tek farketmiyor yardım ederseniz sevinirim
  41. whyXdep

Ekran kartı

A320m h r3 3200g 8gb 3000mhz sistem var 5500xt taksam kaldırırmı yada darboğaz yaparmı
  42. whyXdep

Apu sisteme ekran kartı sorunu

Ryzen 3 3200g li sistemim vardı 5500xt aldım taktım ama fps ler yüksekte 120 civarı ama silah falan sıktığımda 90 a düşüyo ve yürüdüğünde de kasıyo nasıl düzelir
  43. whyXdep

1500tl fiyat performans mönitor

Max1600tl ye 165hz bir mönitor tavsiyesi yapar mısınız? İnç önemli değil 1609956488 Bide freesync desteklerse güzel olur
  44. whyXdep

motor tavsiyesi

18 yaşına girecem 2021 de motor bakmaya başladım tavsiye olarak ne motor önerirsiniz 250cc veya yeni başlayacağım 250cc önerirmisiniz 40k bütcem var ama kask falan ehliyet onların hepsi dahil
  45. whyXdep

ekran kartı tavsiyesi

gigabyte a320m s2h ryzen 3200g 240 gb ssd 8gb xpg 3200mhz ram 500w 80+bronze lu sistemim var bu sisteme en üst seviye ekran kartı olarak ne alabilirim 3400-3500tlyi geçmese iyi olur :) 1609262334 ilk defa böle bir konuya cevap verilmediğini görüyorum :) :)
  46. whyXdep

Ets 2 sorunu

bu yeni kar modunu truckerste indirdim dosyaları attım sonra promodsa girmeyi denedim ama girmedi sonra mod yöneticisine baktım modlar uyumsuz veya silinmiş diyor ama single dan bakınca sorun yok yeşil nasıl çözebilirim
  47. whyXdep

ETS 2 SORUNU

bu yeni çıkan truckers mp deki kar modunu indirdim kurdum sonra truckersmp den promodsa girdim girmedi sonra mod yöneticisine baktım modlar uyumsuz diyor ama single da gözüküyor singleda sorunsuz gözüküyo nasıl düzeltebilirim
  48. whyXdep

1900tl ekran kartı tavsiyesi

1900 tl ye var ekran kartı alıcam sizce ne alabilirim amd nvidia fark etmiyor
  49. whyXdep

125cc önerisi ?

2021 nisan gibi a1 ehliyetine başvurucam motor bakmaya başladım honda cbr 125r almayı düşünüyorum başka önerilere de açığım
  50. whyXdep

En sevdiğiniz film veya dizi

Netflix'teki en sevdiğiniz dizi veya film nedir ?
  51. whyXdep

League of legends

lol nasıl bir oyun başlamayı düşünüyorum
  52. whyXdep

İphone tavsiye

ben android kullanıyorum iphone a geçmeyi düşünüyorum iphone 7 plus ile iphone se2020 arasında kaldım hangisini önerirsiniz
  53. whyXdep

Ekran kartı tavsiyesi

amd ryzen 3 3200g Gigabyte a320m-s2h Adata xpg 3200mhz ram Sandisk 240gb ssd Ve 500w psu m var Ekran kartı almayı duşünüyorum fıyat sıkıntım yok öneriniz var mı?
  54. whyXdep

Xiaomi airdots

Xiaomi airdots basic 2 kulaklığım var kutuya koyduğumda ilk kırmızı yanıyo sonra beyaza dönüyo ve hep yanıyo nedeni nedir bilen varmı
  55. whyXdep

Apple watch'i android telefona bağlamak

Biraz saçma olcak ama apple watch u android telefona bağlayabiliyomuyuz almayı düşünüyorum
  56. whyXdep

hangi mesleği yapacağıma karar veremedim

16 yaşındayım lise 2 ye gidiyorum ilk önce yazılım mühendisliği ne yakındım ama birden soğudum ilgi duyduğum meslek yok kendime göre ne yapacam online eğitimdede okula göre fazla anlayamıyosun tıp falan düşündümde zor oda
  57. whyXdep

steam

50 tl m var steam de hangi oyunları alabilirim ? Epic games te olur
  58. whyXdep

Oyuna giremiyorum

gta 5 verifying game ownership is taking longer than usual hatası veriyor çözümü nedir
  59. whyXdep

Destroyed

Online da Arabam patladı ve ekranda destroyed yazıyo o arabayı nasıl çağırabilirim
  60. whyXdep

Kamera sorunu

General Mobile gm8 telefonum var kamera uygulamasını açtığımda fotoğraf çekme ve video kaydetme tuşu yok sadece kamera görüntüsü var çözümü nedir ?
  61. whyXdep

anakart işlemci uyumu

ben pc toplamayı düşünüyorum diğer parçaları topladım fakat anakartım işlemciye ve ekran kartına uyuyomu bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim işlemci: AMD Ryzen 5 1600 3.60GHz/3.40GHz 16MB Cache Soket AM4 İşlemci anakart: GİGABYTE B450M S2H EKRAN KARTI: SAPPHİRE PULSE AMD RADEON RX570 8GB
  62. whyXdep

4000tl PC toplama

4000 TL bütçem var klavye mause ve mönütörüm(VGA) var kasa önerisi verebilecek olan varmı AMD li sistem olursa sevinirim.
  63. whyXdep

Epic games

Kayıt olurken resimli doğrulama nasıl yapılıyor 1589571273 Ne kadar yaptıysam kabul etmiyor
  64. whyXdep

PC toplama

2500-2700 TL arası bütçem var nasıl bir PC toplayabilirim
  65. whyXdep

Gm8

Gm8 le oynarken oyun bazen kasıyor acaba bu kasmaları nası önleyebilirim
  66. whyXdep

Gm8

Sizce gm8 e android 10 gelirmi gelirse ne zaman