Arama sonuçlarınız

1. B

Soru Çizgi roman okuma indirme sitesi tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba. Malum yaz tatili başladı. Bende yaz tatilinde çizgi roman okumak istiyorum fakat almak istesem baya tuzla olacak. O yüzden sizlerden çizgi romanları Türkçe okubileceğim ve indirebileceğim site/sitelerin önerisini bekliyorum.Google drive da bildiğiniz Türkçe arşiv varsa onlar...
  2. B

Soru Redmi Note 10s Tavsiye tema ve İnternetsiz offline oyun

Redmi Note 10s kullanıcısıyım.Tema ve İnternetsiz offline oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.Simdiden teşekkür ederim
  3. B

Soru i5-4200M sistem hangi oyunları kaldırır?

İşlemci: Intel Core i5-4200M CPU: 2.50 GHz. Takıl RAM: 4 GB (kullanılabilir 3,5 GB) DirectX sürümü: DirectX 12. Ekran: Intel HD Graphics 4600---yaklaşık top. Bellek: 1877 MB---görüntü belleği: 112 MB--paylaşılan bellek: 1764 M
  4. B

Öneri Android telefonda düzenleme için uygulama önerisi

Arkadaşlar iyi günler. Telefonumun görünümünü değiştirmek istiyorum. Detay verecek olursam: Sizlerden bazı uygulamalar için öneri bekliyorum. Ek olarak, wallpaper arşiviniz varsa -beğendiğiniz bir arşiv de olur- paylaşırsanız sevinirim. :) :) Öneri beklediğim uygulamalar: 1) Not defteri. 2)...
  5. B

Öneri Gelin arabası için müzik tavsiyesi

Selam arkadaşlar. Yakında çok sevdiğim, kardeşim dediğim dostumun nikahı var. Gelin arabasında çalması için aşk şarkıları arıyorum. "zevkler farklıdır" düşüncesi ile hareket etmeye karar verdim. Daha çok günümüzün şarkılarından ve rap parçalarından playlist hazırlamayı düşünüyorum. Yardım eder...
  6. B

Öneri Türkçe Spotify çalma listeleri

Merhaba arkadaşlar. Türkçe Spotify çalma listelerinize, liste önerilerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim :)
  7. B

Soru Uzun Yol İçi Android Oyun Tavsiyesi :)

Arkadaşlar selam, iyi günler. Birkaç gün sonra nasipse otobüs yolculuğu yapacağım. Saracak, düşük boyutlu ve internetsiz oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim :)
  8. B

Aöf Vi̇ze Sınavını Kaçırdım Fi̇nalde Nasıl Geçebi̇li̇ri̇m?

Arkadaşlar merhaba. Geçen yıldan alttan dersim vardı. Sağlık sorunları sebebiyle onun sınavını kaçırdım. Finalden kaç alırsam dersimi veririm? Yardım eder misiniz?
  9. B

Postegro İle Gizli Hesaplara Bakmak Kanunen Suç mu?

postegro diye bir uygulama ve internet sitesi var belki görmüşsünüzdür.bende bir ara hem uygulamayı hemde internet sitesini kullandım.Şimdi bu uygulamayı kullandığımı kişi öğrense beni savcılığa falan verebilir mi ? (Bana kim baktı diye ücretli eklentisi var) Bu eklentiyi kullanıp hesabın...
  10. B

Arc Launcher Benzeri Launcher Var Mı?

İyi günler. Uzun bir süredir telefonumda "Arc Launcher" isimli Launcher uygulamasını kullanmaktayım, fakat sıkıldım.Arc Launcher türü Launcher uygulaması arıyorum bildiğiniz güzel Launcher var mı? Paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkür ederim :) (Gerek ara yüzü olsun, gerek tema ve duvar kağıtları...
  11. B

Trojan nasıl Silinir?

Evet crack indirmiştim.Cevabınız için teşekkür ederim
  12. B

Trojan nasıl Silinir?

Ekran Alıntısı - Hızlı Resim selam arkadaşlar böyle bir durum söz konusu ne yapabilirim? Yardımcı olur musunuz ? Şimdiden teşekkür ederim :)
  13. B

E-kitap arşivi önerisi

Selam arkadaşlar. Telefondan kitap okumak istiyorum ve sizlerden de beğendiğiniz ya da oluşturduğunuz arşiv varsa bekliyorum. Tercih ettiğim formatlar: PDF, e-pub ve mobi. Not: Çizgi roman arşivleri de paylaşırsanız ayriyeten sevinirim :)
  14. B

GTA IV EFLC Save KLASÖRÜ YOK?

Arkadaşlar merhaba. Dün GTA 4 EFLC'ye başladım. Geçemediğim bir görevin Save dosyasını indirdim fakat ne belgelerimdeki GTA IV klasöründe ne de C'de bulunan Rockstar Games klasörünün içinde Save klasörü yok. Kendim oluşturdum Save dosyasını oraya attım yine olmadı? Yardım eder misiniz?
  15. B

IP adresi bulma ?

Yani karşı tarafın bir şekilde bana virüslü bir dosya göndermesi ve benimde açmam lazım ki pc'ye erişebilsin.Aksi taktirde yani herhangi bir dosya vs açmadığım zaman erişemez yani
  16. B

IP adresi bulma ?

Teşekkür ederim
  17. B

IP adresi bulma ?

Ben korkum birinin ıp ya da mac adresini kullanıp pc'me erişmesi :( :(
  18. B

IP adresi bulma ?

DDOS nedir ?
  19. B

IP adresi bulma ?

Bunun için tedbir alabilir miyim ?
  20. B

IP adresi bulma ?

Cevaplarınız için teşekkür ederim :)
  21. B

IP adresi bulma ?

Yani biri istesede benim pc'me erişemez yani
  22. B

IP adresi bulma ?

Modemi açıp kapatırsam tekrar aynı kişi bağlanabilir mi ?
  23. B

IP adresi bulma ?

Ne olur mesela ?
  24. B

IP adresi bulma ?

Yani korktum biran.Sonuçta herkesin pc'si kendine resimlerim vs var.
  25. B

IP adresi bulma ?

Merhaba.Biri benim ıp adresimi bulabilir mi ? Bulursa pc'me bağlanabilir mi? Eğer bağlanıyorsa ben bunu anlayabilir miyim ? Yardımcı olursanız sevinirim :)
  26. B

GTA San Andreas Save Sorunu.

Arkadaşlar iyi akşamlar. GTA san adreas da şöyle bir sorunum var: İnternetten Save dosyası indirdim ve açmak istediğimde oyun en baştan başlıyor. Bunun bir çözümü var mı? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, teşekkürler
  27. B

Türkçe Müzik Önerisi

Öneriniz için teşekkür ederim.
  28. B

Türkçe Müzik Önerisi

29. B

Türkçe Müzik Önerisi

Öneriniz için teşekkür ederim Öneriniz için teşekkür ederim
  30. B

Türkçe Müzik Önerisi

Öneriniz için teşekkür ederim.Ben bunu dilimi dolayayım en iyisi...Ninni niyetine söylerim kendime uyku tutmadığı zaman :D :D
  31. B

Türkçe Müzik Önerisi

32. B

Türkçe Müzik Önerisi

Selam millet. Dinlediğim şarkılardan sıkıldım Yeni bir playlist oluşturmaya karar verdim. Sizlerden Türkçe şarkı önerileri bekliyorum. Dinlediğim türler:Rock----Alternatif Rock---Rap (trap dinlemiyorum) Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim
  33. B

Telefondan film izlemek

Yanıtınız için teşekkür ederim
  34. B

Telefondan film izlemek

Selam arkadaşlar...Android telefonumdan ücretsiz bi şekilde Türkçe dublaj film izlemek istiyorum.Önerebileceginiz program/programlar var mı? Şimdiden teşekkürler..
  35. B

Oyunun adını bulamadım

Arattım fakat bulamadım :( Yinede teşekkür ederim :)
  36. B

Oyunun adını bulamadım

Arkadaşlar iyi günler.Angry birds serisinin bir oyunu vardı;kuşlar gol atmaya çalışıyordu (Angry birds goal'dan bahsetmiyorum) Seviye ilerledikçe gol atmak zorlaşıyordu,arada duruyordu top onlara değince seviye geçersiz oluyordu.Bilenler yardımcı olabilir mi lütfen.Şimdiden teşekkür ederim :)
  37. B

Oyun Önerisi

Öneriniz için teşekkür ederim.İyi bayramlar :)
  38. B

Oyun Önerisi

Geç gördüm kusura bakmayın :( Öneriniz için teşekkür ederim :)
  39. B

Oyun Önerisi

Geç gördüm kusura bakmayın :( Teşekkür ederim önerileriniz için :) 1596028447 Geç gördüm kusura bakmayın :( Öneriniz için teşekkür ederim :) 1596028491 Geç gördüm kusura bakmayın :( Önerileriniz için teşekkür ederim :)
  40. B

Oyun Önerisi

Teşekkür ederim 1595786609 Sağol kanka :) 1595786674 Teşekkür ederim
  41. B

Oyun Önerisi

Merhaba arkadaşlar...Kurban Bayramı yaklaşmakta şimdiden hepinize iyi bayramlar dilerim.Sizlerden bayramda vakit geçirmek için offline (internet gerektirmeyen) fazla yer kaplamayan,android için oyun önerilerinize ihtiyacım var.Şimdiden teşşekür ederim :) :)
  42. B

Instagram Giriş

Şifremi değiştirdim ama bir kuşku var içimde yine de cevabin için teşekkür ederim
  43. B

Instagram Giriş

Gece iki kez telefonuma instagram tarafından kod gönderildi.Biri hesabıma girmeye çalışmış galiba.Bu kod olmadan hesabıma giriş yapmış mıdır ? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..
  44. B

Yanlışlıkla sildiğim resimlerimi, nasıl geri getiririm ?

Yardımınız için teşekkür ederim 1586422895 Yardımınız için teşekkür ederim
  45. B

Yanlışlıkla sildiğim resimlerimi, nasıl geri getiririm ?

Öncelikle merhaba.Dün akşam telefonum hafızasında yer açmak için dosya yöneticisinde birkaç tane dosya silmiştim.Sildiğim dosyaların içinde kaybettiğim yakınımla olan resimlerde vardı,biran için silinmiş bulundum.Birçok program denedim ama geri getiremedim.Denediğim programlar galeriden silinen...