Arama sonuçlarınız

1. M

CSS buton gizleme gösterme

Merhaba düzenlediğim hazır Admin panelinde bir butonu bilgisayar ekranında gizleyip telefondan girildiğinde göstermek istiyorum bunu nasıl yaparım yardımlarınız için teşekkür ederim. Bilgisayarda gözükmeyecek. Telefon ve tablet gibi cihazlarda gözükecek.
  2. M

San Andreas County Roleplay - soon [EKLENECEK]

İnternet Adresi: Eklenecek | SAC:RP İP Adresi: belirlenmedi. | Discord Sunucusu: (Discord sunucusu için özelden ulaşmanız yeterli Murat Budak#1714) | Oyun Sürümü: 03.DL | Mod Versiyonu: V1.0.0 | Maksimum Oyuncu: 100 |
  3. M

Dark mod aktif etme.

Dark modu aktif ediyorum tek ettiğim sayfada kalıyor bunu bütün sayfalarda nasıl aktif ederim? kodlar <div class="checkbox checkbox-slider--b-flat"> <label class="mode-control"> <input id="mode-btn"...
  4. M

Panelime mobilden girince navbarda buton gözükmüyor.

Selamın Aleyküm arkadaşlar bayadır PHP üzerinde uğraşıyorum fakat HTML ve CSS iyi bilmediğim için böyle bir hata karşıma çıktı panele mobil üzerinden girildimi navbar geliyor fakat butonlar gelmiyor mobilden başka bir sayfaya geçilmiyor bunu nasıl düzeltebilirim? Bilen kişiler yardımcı olursa...
  5. M

Buton

Bir buton ekledim butona her tıkladığında bir textbox oluşacak en fazla 3 tane textbox oluşacak bu konuda biraz zayıfım nasıl yapabilirim?
  6. M

(PHP) SQL hatası

Yaptığım oyun paneline random admin ataması yapıyordum fakat sql hatası aldım kodlar aşağıdakiler. Hata SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use...
  7. M

Veri güncelleme

Merhaba ben biraz uğraştım fakat tek bir buton için yapabildim diğer butonlara yapamadım, Geri çekildi butonuna tıkladımı veritabanında verinin 1 savunma 2 sonuçla 3 olmasını istiyorum hangi butona tıklarsa o veriyi almasını nasıl sağlarım güncelleme yaptım fakat uygun bir şart ekleyemedim...
  8. M

php veri çekme

http://localhost/deneme/panel/sikayet.php?id=23 Gelen 23 İD'i çekmek istiyorum bazen ama hep 23 değil değişiyor hep oraya gelen idyi $stmt = $conn->prepare("SELECT * FROM karakterler WHERE isim=?"); $stmt->execute([$_SESSION['name']]); (oraya gelen idi buraya sordurup veri çekmek istiyorum)...
  9. M

Ekran kartı ve Anakart

Bende bir tane ekran kartı var fakat bir abiye sordum anakart eski olmaz dedi belki daha iyi bilen anlayan vardır aranızda yardım ederseniz sevinirim. ekran kartım ve Anakartım BİOSTAR N68S3+ Uyumlumudur vaya taksam ne gibi sorunlar çıkarır bilgisi olan yazabilirmi?
  10. M

PC sıfırlamak yardım

Windows7 kullanıyorum baya önce shift basarak yeniden başlay dediğimde açılan pencereden bilgisayarı sıfırlamıştım ama şimdi shift yeniden başlay yapınca pencere açılmıyor yada ben unttum yapamıyorum yardım edebilecek varmı?
  11. M

HTML resim ekleme

HTML ile eklediğim resimi fare ile tıkladığımda tutulmasını engellemek istiyom onu nasıl yaparım birde sol alt tarafında resimi kaydet çıkıyor onuda kaybetmek istiyorum
  12. M

Menü hakkında

Merhabalar heveslenip böyle bir işe kalkıştım fakat ilk yerde hata aldım :D internette bulamadım burda konu açıyom bilen varsa yazabilirmi? yukarı bir menu yapıyorum fakat menu yukarı kısmı full kaplamasını istiyom ama altta sağ sürükleme şeyi çıkıyor onun çıkmasını engelleyecek px de yapıyom bu...