Arama sonuçlarınız

1. W

Windows kopyalama nasıl yapılıyor

Windows tabletim artık windows yüklemiyor bir çözümünü buldum ama daha basit bir anlatımla aşağıdaki mesajı çevirebilirmisiniz? Hello, after many long nights I have finally found the solution. First, let me say that this computer (if you can even call it that) is terrible. I have never worked...
  2. W

Lubuntu wifi sorunu

Acer one 10 S1003 tablet bilgisayarıma Lubuntu 64 bit kurdum her şey iyi çalışıyor ama wifi çalışmıyor şuan sadece ethernet ile bağlanıyorum. Wifiye bağlanmanın bir yolu varmı?
  3. W

Linux dağıtımlarını indirmeden deneyebilirsiniz.

Merhaba değerli ShiftDelete sakinleri.. Bugün Linux dağıtımları hakkında biraz araştırma yaparken, linux dağıtımlarını indirmeden test edebileceğiniz bir siteye denk geldim, önce güvenlik konusunda tereddütlerim olsada deneyip gördükten sonra güvenilir olduğuna karar verdim. İster telefondan...
  4. W

Ekran ve klavye sorunları

Merhaba değerli Shiftdelete sakinleri Acer One 10 S1003 windows tabletime geçici olarak Zorin linux kurdum çünkü windows kuramıyorum şuan için linuxa ihtiyacım var. Her şeyi düzgün kurdum ama ekran yan dönmüş ve fiziksel klavyenin U, O, P, K, L gibi harflerine tıklayınca harf yerine rakamlar...
  5. W

Windows kurulmuyor

Değerli Shiftdelete sakinleri çok önemli bir konuda yardımınıza ihtiyacım var Acer One 10 S1003 marka model tablet bilgisayarım için windows10 32 bit USB hazırladım, boot kısmında USB ismi görünüyor ama tıkladığımda kurulum başlamıyor video çektim inceleyip yardımcı olursanız çok minnettar...