Arama sonuçlarınız

1. H

PUBG Mobile bilgisayarım kaldırır mı?

Pubg mobileyi bilgisayarda oynamak istiyorum sizce kaldırırmı. en düşük ayarlara alıpta oynayacağım 2 gb ramim varken oyun acılmıyordu bile şuan 4 gb ramim var sizce düşük ayarlarda kasarmı. sistemin özellikleri: İşlemci : pentium(R) dual-core cpu E5500 @ 2.80 GHZ Ram : 4 GB Ram Sistem Türü : 64...
  2. H

Windows başlatılıyor yazısı gelince klavye çalışmıyor

Öncelikle herkese selamun aleyküm. Klavyem ile ilgili sorun yaşıyorum anlatayım. Bugün bilgisayarıma bir şey oldu ve bilgisayarı açarken otomatik güvenli modda açılıyordu. Bende uğraştım biraz ve güvenli moddan çıkmayı başardım. (Güvenli modda da klavye çalışmıyordu) Sonra normal olarak...
  3. H

Kasa çalışıyor ama görüntü gelmiyor

Kasa çalışıyor ama görüntü gelmiyor. Kasanın içi tozluydu temizledim. Bios pilini çıkarttım taktım baya uğraştım ama görüntü gelmiyor. Yardımcı olabilecek var mı?
  4. H

Bilgisayar açılırken klavye açılmıyor ve biosa giremiyorum, ne yapmalıyım ?

Merhaba abiler ablalar. Aylardır çözemediğim bir sorun var. Windows 7 bilgisayarımı açarken windows sürdürme yükleyicisi sorunu çıkıyor. Ok tuşlarını kullanamıyorum çünkü klavye çalışmıyor. Anca bilgisayar açıldığında klavye aktif hale geliyordu ama şimdi ne bios ayarlarına girebiliyorum ne...