Arama sonuçlarınız

1. ferhat yıldız

instagrmda dolandırıcılık

hırsızı nasıl bulabiliriz
  2. ferhat yıldız

zaten çaldığı banka kartını kapattık kişiyi nasıl bulabiliriz 1596449447 yakın bir akrabamın hesabı çalınıp yazılmış
  3. ferhat yıldız

instagramda kredi kartımız çalınırsa ne yapabiliriz
  4. ferhat yıldız

Max. 5.000 TL'ye telefon tavsiyesi

samsung galaxy m31
  5. ferhat yıldız

bildisayarımın şarj cihazının sorunu

bilgin için teşekkür ederim.
  6. ferhat yıldız

bildisayarımın şarj cihazının sorunu

iyi günler arkadaşlar bilgisayarimin şarjının kablosunun telleri felan baya aşınmıştı youtubeden izlediğim videolardaki gibi şarj cihazını tamir etmeye çalıştım önceden şarjı bilgisayarıma tatktığımda şarjı alıp bir anda veriyordu. tamirden sonra inanilması zor ama bilgisayarım kapalıyken şarja...
  7. ferhat yıldız

kullanıcı hesabı denetimi

resim gönderilemiyor dedi
  8. ferhat yıldız

kullanıcı hesabı denetimi

iyi günler arkadaşlar bilgisayarımda her hangi bir dosyada değişiklik yapmak istesem kullanıcı hesabı denetimi uyarısı çıkıyor.şifre girin diyor fakat şifreyi doğru giriyorum yazdıktan sonra evete tıklıyorum fakat hiçbir şey olmuyor youtube den izledin kapatmak için kullanıcı izni istiyor...
  9. ferhat yıldız

cızırtı sesi

iyi günler arkadaşlar umarım soruma yanıt bulabilmişsinizdir. googleden herhangi bir 3d araba oyunu açtığımda bilgisayarımın hoparlöründen cızırtı sesi geliyor eğerki birkaç dk oynarsam ses gidiyor. fakat oyun devam ediyor.indidiğim oyunlarda ses cızırtısı yok. lütfen yardım edin!!