Arama sonuçlarınız

1. E

vodafone vs tt

arkadaşlar telefonum iphone 6s değiştirmeyi düşünüyorum ama ondan önce türk telekom kullanıcısıyım ve telefonum wifi çekmiyor bu yüzden kendi internetimi kullanıyorum ve 15 gb bitiyor hatta kotayı aşıyorum sizce 24 gb lık voddafone a geçmeli miyim işim acil yardımcı olursanız çok sevinirim bi de...
  2. E

vodafone mu tt mi

arkadaşlar telefonum iphone 6s değiştirmeyi düşünüyorum ama ondan önce türk telekom kullanıcısıyım ve telefonum wifi çekmiyor bu yüzden kendi internetimi kullanıyorum ve 15 gb bitiyor hatta kotayı aşıyorum sizce 24 gb lık voddafone a geçmeli miyim işim acil yardımcı olursanız çok sevinirim bi de...
  3. E

Türk telekom vs Vodafone, hangisi ?

şu anda türk telekom kullanıyorum sizce vodafone geçmeli miyim
  4. E

iphone 11 renk seçimi

arkadaşlar sizce hangi rengi almalıyım bana her renk güzel geliyor bi yardımcı olursanız çok sevinirim
  5. E

iphone 11 renk seçeneği

arkadaşlar bildiğiniz üzere iphone 11, 6 farklı renk seçeneğiyle geldi ve ben de bi iphone 11 almak istiyorum her renk çok güzel ama kafam karıştı sizce hangi rengi almalıyım mor ve yeşil haricindeki her renk uyar bana
  6. E

casper excalibur g770 gaming laptop

arkadaşlar bu bilgisayar hakkındaki düşümceleriniz nelerdir bütçem 7000-7500 bilgisyar toplayamam çünkü çok gezen biriyim ayrıca hem telefon hem bilgisayar alacağım için bütçeye uygun bilgisayarlar önerirseniz sevinirim Casper Excalibur G770 Laptop | Yenilenen Excalibur G770‎...
  7. E

iphone 11 mi, huawei p40 pro, mu s20 plus mı

arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum ve şimdiki telefonum iphone 6s hangi telefonu almalıyım iphone düşünüyorum ama huawei de güzel geliyor fakat google sorunu var huawei in kendi marketinden ve apk ile sorun çözülür diyorlar ama kafam karışık yoksa s20 plus mı kafam karıştı iyice bir de...