Arama sonuçlarınız

1. E

vodafone mu tt mi

aslında arkadaşlarımın içinden vodafone dan memnun olan da var olma arkadaşlarımın içinde vodafone dan memnun olan da var olmayan da var ama ben tt de kalacağım telefonumu değiştirdiğimde internet problemim kalmaz evde wifi var teşekkür ederm
  2. E

vodafone vs tt

çok pahalı ya 20 gb internet falan aşırı pahalı yeni telefona geçince turkcell e geçmeyi düşünüyorum zaten evde var internet
  3. E

vodafone vs tt

arkadaşlar telefonum iphone 6s değiştirmeyi düşünüyorum ama ondan önce türk telekom kullanıcısıyım ve telefonum wifi çekmiyor bu yüzden kendi internetimi kullanıyorum ve 15 gb bitiyor hatta kotayı aşıyorum sizce 24 gb lık voddafone a geçmeli miyim işim acil yardımcı olursanız çok sevinirim bi de...
  4. E

vodafone mu tt mi

arkadaşlar telefonum iphone 6s değiştirmeyi düşünüyorum ama ondan önce türk telekom kullanıcısıyım ve telefonum wifi çekmiyor bu yüzden kendi internetimi kullanıyorum ve 15 gb bitiyor hatta kotayı aşıyorum sizce 24 gb lık voddafone a geçmeli miyim işim acil yardımcı olursanız çok sevinirim bi de...
  5. E

Pubg mobile lite vb. oyunları açar mı ?

pardon ekran kartını intel grapichs sandım ama hala kararsızım biraz da internetle alakalı mobile oynatır ama lite oynatmaz bence
  6. E

Pubg mobile lite vb. oyunları açar mı ?

pubg lite oynanmaz mobile belki ama çok kasar
  7. E

Türk telekom vs Vodafone, hangisi ?

ben mersinde yaşıyorum bu bölgeyle bi bilginiz var mı
  8. E

hemen gözüksün diye
  9. E

mobil ev internetim superonline ondan memnunum aslında turkcell e geçicektim ama pahalı 1589990721 do dostum geçersem faturalı geçicem sana sorum şu vodafone hiç bilmiyorum mesela türk telekomda sil süpür vardı her hafta bişiler veriyordu bu illaki vodafone da da vardır orda internet veriyor mu...
  10. E

şu anda türk telekom kullanıyorum sizce vodafone geçmeli miyim
  11. E

iPhone XS Max mi iPhone 11 mi?

bak dostum iphone 11 in ekranı falan kötü değil yan yana koysunlar anlamazsın ama yan yana koyulduğunda sadece siyahların koyuluğunu anlarsın o kadar kamera konusunda iphone 11 alırsan 40 tl lik uygulamayı kulllanmana gerek yok çünkü kamerası çok iyi portreyi de kaç kere çekeceksin 1 portre...
  12. E

hangi macbook almalıyım

tabii ki de pro onun işlemcisi i5 olsa da gayet iyi bi işlemci iki işlemci de güzel ve daha yeni bi bilgisayar
  13. E

Bilgisayar tavsiyesi

haa kusura bakma kendi marketin sanırım eğer market içinse iş görür tabii ki de dostum işlemci kötü olsa da 5-6 yıllıkbilgisayarlarla bile yapıyor bu işleri market sahipleri sana da sorun çıkarmaz
  14. E

iphone 11 renk seçimi

EVET HAKLISIN AMA BEN MUHABBET OLSUN VE SİZİN DE GÖRÜŞLERİNİZİ ALMAK İÇİN KONUYU AÇTIM
  15. E

iphone 11 renk seçimi

arkadaşlar sizce hangi rengi almalıyım bana her renk güzel geliyor bi yardımcı olursanız çok sevinirim
  16. E

Bilgisayar tavsiyesi

dostum bu bilgisayarı alma amacın ne onu yazsaydın önce eğer oyun oynicaksan hiç alma kaldırmaz öylesine gezinmek için alıyorsan al
  17. E

En iyi telefon 2020

evet ben zaten yazılımsal dememiştim performans açısından demiştim ve s20 plus çok hata veriyormuş ne düşünüyorsun
  18. E

En iyi telefon 2020

hocam aslında haklısın apple çok geriden geliyor bunun sebebi de her şeyin düzene oturması ve en iyisini yapma çabalarında olmaları güncelleme konusunda fikirlerim yanlış olsa da 1.5-2 sene güncelleme alacak zaten o da çok önemli değil benim için androiddeki güncelleme çünkü androidd...
  19. E

En iyi telefon 2020

umarım öyledir samsung özellikle de sürekli arıza veriyor bi de ben ss20 plus ın ön kamerasını beğenmedim sizce nasıl
  20. E

En iyi telefon 2020

bak eğer ios kullanıcaksam güncelleme takıntım tabii ki de olacak herkes gibi çünkü apple güncelleme göndermediği telefona üvey evlat muamelesi yapıyor çoğu oyunları açmıyor ama android kullanırsam da güncelleme sorunum olmaz çünkü alt tarafı android yani güncelleme verse ne olacak telefon aynı...
  21. E

En iyi telefon 2020

haklısın aslında ama şarj konusu sorun değil hızlı şarj adaptörü kullanırım ips lcd ekran da sorun değil benimki evde xs max var ekranı gerçekten güzel ama çok sorun olmaz benim için tek sorun hangisini alacağım ve 4 yıl kullanmak istiyorum dostum
  22. E

Huawei p40 lite vs realme 6 pro, hangisi daha iyi ?

dostum eğer önceliğin batarya ve kameraysa (video hariç) p40 lite ama ekranı iyi ve akıcı olsun kamerası iyi olsun (p40 lite dan bi tık düşük olabilir) bataryası da biraz daha kötüdür ama bu çok etkilemez seni realme 6 pronun da bataryası iyi ama p40 lite ın çok iyi,telefonum hızlı olsun...
  23. E

Note 10 lite -s10e-mi note 10

arkadaş note 10 lite demiş yalnız 1588680382 abi sence s20 plusmı almalıyım yoksa iphone 11 mi
  24. E

En iyi telefon 2020

arkadaşlar bu sorunun cevabı kesinlikle p30 pro apple cı olmama rağmen kullanması çok zevkli bence ama ben bi soru soracağım herkese 3 gündür forumda soruyorum sizce s20 plus mı iphone 11 mi
  25. E

iphone 11 renk seçeneği

ya kararsızım onda iyi mi güzel mi karar veremedim 1588672289 bence de beyaz şık bi de parmak izi en az onda gözüklür ama kılıf takacağım için çok da önemli değil parmak izi beyaz benim de hoşuma gitti kırmızı düşünüyordum aslında ama o da çok cırtlak parlak bi kırmızı ben buradayım diyor resmen
  26. E

iphone 11 renk seçeneği

arkadaşlar bildiğiniz üzere iphone 11, 6 farklı renk seçeneğiyle geldi ve ben de bi iphone 11 almak istiyorum her renk çok güzel ama kafam karıştı sizce hangi rengi almalıyım mor ve yeşil haricindeki her renk uyar bana
  27. E

1500 tl telefon önerisi

dostum bütçeyi bi tık zorlasan olmaz mı ya eğer biraz zorlarsan m30s veya realme 6i ya da redmi note7, redmi note8 eğer 1500 tl yi imkanı yok geçemem diyorsan realme 5i , a20s (sadece 27 tl daha fazla bütçenden),m20,GM9 pro gibi telefonları seçebilirsin
  28. E

Telefon önerisi

dostum s10 e nin bi amiral gemisi olduğunu mu düşünüyorsun cidden ben genel olarak samsung kamerasını beğenmiyorum
  29. E

Pop-Up Kameraya sahip Olan En iyi telefon hangisidir

dostum eğer bütçeni düşünüyorsan mi9t, mi9t pro diyenler de olmuş ama dediğim gibi bütçeni düşünüyorsan mi9 t sırf bi işlemci için o kadar fiyat farkına değer mi sana kalmış geriye kalan tüm özellikleri aynı zaten ha eğer bütçe sorun değil diyorsan oppo nuın reno modellerine bi bak derim mi9t...
  30. E

Telefon önerisi

hangi telefonu kullanmak istediğine bağlı arayüz komnusunda en iyisi samsung ekran konusunda da öyle eğer kamera istiyorsan realme veya s10 e olabilir ama realme 6 pro bi tık daha iyidir.Eğer ki ben deliler gibi oyun oynicam kamerası da normal olsun diyorsan da nova 5t ama oyunu normal oynatsın...
  31. E

Loris Karius Beşiktaş'la sözleşmesini feshetti

ben gerçekten çok özüldüm aslında son maçlarda hafif toparlamıştı ama çok büyük umutlarla transfer etmiştik ve u kadar düşük performans sergilemesi beni yıktı aslına bakarsan kötü kaleci değil iyi olduğu maçlar var iyi oldu mu çok iyi kötü oldu mu da çok kötü genel olarak kötüydü ama bence 1-2...
  32. E

Kablosuz kulaküstü kulaklık önerir misiniz?

jbl 500bt de gecikme vs yok telefonda pubg de hiç sorun yaşamadım ki en ufak gecikmede rahatsız olurum aynı şekilde bilgisayarda da sorun yaşamadım oyun performansı da müzik kalitesi kadar iyi
  33. E

Kablosuz kulaküstü kulaklık önerir misiniz?

dostum jbl 500 bt mavi kullanıyorum ve çok memnunum pil ömrü olsun ses kalitesi olsun pili zaten mükemmel en son ne zaman şarja takmışımddır bilmmiyorum kullanacağım zaman açıyorum kullanmayacağım zaman kapatıyorum ve çok uzun pil ömrü var 2-3 yıl da garanti vermişlerdi 6 ayı doldurdum benim...
  34. E

Apple Music Sansürlü İçerik Sorunu

bende de oluyor nasıl düzeltebilirim
  35. E

iphone 11 mi, huawei p40 pro, mu s20 plus mı

yaptığın yorumlardan ötürü teşekkür ederim kısa bi özet geçmek istiyorum(p40 pro yu çoktan eledim) iphone 11: uzun vadede daha iyi uzun süre güncelleme ios kalitesi zaten alışkın olduğum telefon face ıd çok iyi işlemcisi şu an en iyi işlemci s20 plus: mükemmel ekran pil performansı iyi...
  36. E

dostum bi yandan haklı geldin ama 4 yıl sonra zaten s20 plus da günü çıkarmayacktır her ne olursa olsun 2 telefon da iyi ama özellikleri iyi olduğundan dolayı s20 plus a yakınım 1588591278 exynos tarafında haklısın dünyanın en iyi işlemcilerini apple üretiyor ve kafam iyice karışmış durumda
  37. E

casper excalibur g770 gaming laptop

dostum bu bilgisayarın depolama alanı düşük ve 8gb ram var benimm attığımda 16gb ram var 1650 ekran kartı ve i5 var senin attığında ise 8gb ram i7 1050 ekran kartı bence excalibur gayet iyi
  38. E

casper excalibur g770 gaming laptop

arkadaşlar bu bilgisayar hakkındaki düşümceleriniz nelerdir bütçem 7000-7500 bilgisyar toplayamam çünkü çok gezen biriyim ayrıca hem telefon hem bilgisayar alacağım için bütçeye uygun bilgisayarlar önerirseniz sevinirim Casper Excalibur G770 Laptop | Yenilenen Excalibur G770‎...
  39. E

İnternet şirketi tavsiyesi

turkcell superbox alabilirsin veya turkcell in fiber internet paketlerinden birini seçebilirsin ama biraz da mahhalleye kalmış alt yapı ya kalmış
  40. E

Mi 9t

dostum yeni güncellemeyle çözülür bence ama hwp gibi kanallar diyor ki: mi9t nin şarjı evet güncellemeyle düştü ama hala iyi eskiye göre kötü saedece dediler sence de öyle mi
  41. E

sana bişi anlatmak istiyorum aslında apple pahalı değil bak şimdi iphone se 2020 399 dolar ve a71 de 399 dolar bi de türkiyedeki fiyatlara bak gerçekten çok saçma apple türkiyede saçma bi fiyat politikası izliyor 1588586700 beni ikna ettiniz bu gidişle s20 plus alacağım sanırım
  42. E

haklısın dostum ben ios a alıştım ama apple telefonların sadece yazılımı iyi özellik bakımından android tarafı kat be kat daha iyi bunu hepimiz biliyoruz s10 plus almayı çok isterdim ama almışken güncel bi telefon alayım diyorum s10 plus tabii ki de hala güncel ama ben uzun süre kullanacağım...
  43. E

memnun musun telefondan mesela instagram ı ios da kullanmak çok daha iyi emojiler androidde kötü ve telefon performansı nasıl mutlu muun daha ne kadar kullanırsın
  44. E

eveet bi tık abartmış olabilirim ama bana kötü geliyor renkler falan hiç gerçekçi değil keşke s20 plus da s10 plus gibi çift ön kamerayla gelseydi geçen seneki tasarım harikaydı bence ama dediğin gibi bi ön kamera göz ardı edilebiliir
  45. E

S10+ Alınırmı

cihazı kesinlikle almalısın eğer bütçen çok fazla değilse zaten s20 plus a falan hiç girme tasarım olarak da müthiş ama pil ömrü beklenenin altında kötü değil ama onunla eş değer telefonlara göre kötü ama her şeye rağmen 1 günü çıkarır kullanması da çok zevkli bi telefon keşke s20 ailesi de çift...
  46. E

bi de şöyle bi sorun var samsung s20 plus ın hatta tüm samsungların ön kamerası leş
  47. E

yaptığın yorumlardan dolayı çok teşekkür ederim ama bi sorum daha olacak hocam şimdi ios dan android e geçicem s20 plus alırsam çok büyük sorun olur mu ios u arar mıyım özler miyim
  48. E

[Genel Konu] iPhone Kullanıcıları Kulübü

arkadaşlar iphone 6s kullanıcısıyım ve değiştirmeyi düşünüyorum iphone 11 ve s20 plus arasında kaldım ama bi sorunum evdeki wifi ye katılmıyor kafayı yicem ağ ayarlarını sıfırladım gene çözüm olmadı ve evde başka telefonlar çok iyi çekerken benimki modemin dibinden bile zor algılıyor wifi yi...
  49. E

Kulaklıklarda Bilgisi olan baksın. Öneri

dostum eğer müzik dinlemek istiyorsan bende jbl var çok memnunum öneririm veya beats kullanmanı da öneririm oyun için diyorsan razer electra yarı yolda bırakmaz güzel bi kulaklıktır
  50. E

BU SORUNLARA RAĞMEN ALMALIMIYIM SENCE 1588522949 APK YÜKLEDİM DİYELİM HATA VEWRİYOMUŞ DİYORLAR VE HER GÜNCELLEMEDEN SONRA APK YI BİR DAHA KURMAK ZORUNDA KALINIYORMUŞ 1588526386 snapdragon 865 yerine exynos olmasına rağmen almalımıyım 1588526459 sence sd865 erine samsung un kıytırık...
  51. E

haklısın ama samsung a da güvenemiyorum
  52. E

iPhone Xr mı, Mi 9T mi ?

bu biraz saçma olmuş segment farkı var eğer xr a kadar çıkabiliyosan tabii ki de xr al iphone kalitesi,uzun süre güncelleme,kamera kalitesi,hız,arayüz,stabilite ve saymadığım bi çok fark var
  53. E

Android ile Sosyal Medyaya Koyulan Video, Fotoğrafların Kalite Düşüşü

bu olayın çözümü yok ama çok da dert etme bu olayı iphone un anlaşması olduğu için öyle bütçen varsa iphone almayı dene
  54. E

11 pro yu alamam çünkü evde ondan var bir tane daha almazlar ve biz bi telefon alınca 3-4 yıl kullanırız o zaman iphone diyorsun yani
  55. E

Android ile Sosyal Medyaya Koyulan Video, Fotoğrafların Kalite Düşüşü

bak kardeşim android telefonlarda istisnasız hepsinde koyduğun foto ve videolarda düşüş yaşarsın bazen piksel bile sayarsın ios da instagram vb uıygulamaları kullanmak çok daha avantajlı bi anlaşması var apple ın instagramla
  56. E

Samsung Note 9 a android 11 gelicek mi ?

pardon note 10 a plus diyeceğim için karıştırmışım note 9 olacak bskjzbvzkj tabii ki de her çıkan model yenisinden daha iyidir benim anlatmaya çalıştığım note 9 un çok iyi bir telefon olduğu 1588511942 keşke andoid 11 ona da gelse
  57. E

ama note 10 plus yarı yolda bırakmaz onu söyliyim
  58. E

bu seneyi kurardı android 10 aldı ama 11 i kesinlkle almayacak 1588511580 bak 2 telefonu da incele ben inceleme fırstı buldum annem note 9 aldı şimdi de note 10 plus aldı pişman
  59. E

note 9 harika bir telefon bence note 10 serisinden daha iyi ama samsung ve tüm android şirketler uzun süreli güncelleme vermiyor 1 bilemedin 2 sene alırsın o yüzden note 9 a da gelmez
  60. E

Realme 6 pro mu nova 5t mi?

eğer kameraysa orta segmentte en iyisi nova 5t diyebilirim ve huawei kaitesini anlayabilirsin ama oyun içinse realme güçlü bi seçenek hem pili daha iyi hem 8 gb ram var
  61. E

Huawei Nova 5T mi yoksa Honor 20 mi?

kesinlikle nova 5t orta segment bi telefona göre mükemmel kamerası var ayrıca video işini de iyi yapıyor ve huawei kalitesini hissedersin
  62. E

sence neden s20 plus almalıyım
  63. E

arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum ve şimdiki telefonum iphone 6s hangi telefonu almalıyım iphone düşünüyorum ama huawei de güzel geliyor fakat google sorunu var huawei in kendi marketinden ve apk ile sorun çözülür diyorlar ama kafam karışık yoksa s20 plus mı kafam karıştı iyice bir de...
  64. E

P Smart 2019 mu, Oppo A5s mi ?

bence ikisini de boşver redmi note 8 al alamazsan da p smart pro iş görür