Arama sonuçlarınız

1. 6

Gerçekçi grafiklere sahip multiplayer oyun tavsiyesi rica ediyorum.

Teşekkürler yanıtın için indirmeyi düşünebilirim. 1612298948 Teşekkürler yanıtın için indirmeyi düşünebilirim.
  2. 6

Sağolasın yanıtın için metro serisi güzel oyundur.
  3. 6

Bf 5 var bende bf1 daha güzel bile olabilir. Teşekkür ederim yanıtın için. 1612298591 Teşekkür ederim yanıtın için.
  4. 6

Ryzen 7 3750H 4Core 4.0 ghz Gtx 1660ti Mobile 2x8 16gb ram 512gb ssd 1612298260 Teşekkür yanıtın için ileride almayı düşünebilirim güzel oyun
  5. 6

Merhaba öncelikle CS GO Pubg gibi Gerçekçi oyunlar arıyorum. Yani Apex Legends gibi Gerçekten uzak ve ulti kullanma gibi olağanüstü olayların olmadığı ücretsiz bir oyun arıyorum. İlla ki fps savaş oyunu olmasına gerek yok war thunder ve world of tanks gibi gerçekçi grafiklere sahip tavsiye...
  6. 6

Rainbow Six Siege sürüm karmaşası

Arkadaşlar Rainbow Six Siege'ın bir çok sürümü var ve her sürümde fazladan karakter var peki Standard sürüm alsam oyunu oynadıkça farklı sürümlerdeki karakterleri elde edebilir miyim ? Yoksa o sürümlerde ki karakterlerl açabilmem için illa ki o sürümleride almalı mıyım ?
  7. 6

Battlefield 5 steam ve origin

Sagolun ilginiz için.
  8. 6

Sağolun yorum için battlefield 5 oynuyormusunuz oynuyorsaniz hile çok mu var herkes bundan şikayetçi çünkü Sağolun yorum için battlefield 5 oynuyormusunuz oynuyorsaniz hile çok mu var herkes bundan şikayetçi çünkü yüzlerce lira bir oyuna verip de hile ile uğraşmak istemiyorum.
  9. 6

Battlefield 5 hile var mı?

Arkadaşlar indirim zamani battlefield 5 almayi düşünüyorum steam den fakat çok mu hile var ? Her oyunda var ama bu oyunda tahammül edilemeyecek kadar mi ?
  10. 6

Arkadaslar battlefield 5i steam uzerinden alsam origin deki oyundan eksik kalan bi yanı olur mu multiplayer da
  11. 6

Ininal kart yükleme işlemi için

Ininal karta kimlik bilgilerimi vermezsem yükleme yapabilir miyim şok marketten
  12. 6

Mobil ödeme sorunu

Arkadaşlar boa compra mobil ödeme ile herhangi bir işlem yapmak istiyorum fakat kapatıldı o seçenek bi kaç dlc alacağım fakat mobil ödeme yapmak zorundayım. Farkli sitelerden cüzdan kodu yüklemek istedim fakat yüksek oranda komisyon kesiyorlar. En az komisyonla cüzdan kodunu mobil ödeme ile...
  13. 6

2020 TYT puanımı 2021 TYT puanı olarak kullanabilir miyim ?

Teşekkür ederim sağolun.
  14. 6

Tyt ye tekrar girmem gerekir yani öyle mi ? 2 Yıllık geçerliliği geçersiz olur yani
  15. 6

Arkadaşlar belirttiğim gibi 2020 tyt den 200 üzeri bir puan almış bulunmaktayım.Bir önlisans programına yerleştim fakat gitmeyeceğim galiba gitmeyeceğim için kayıt da yaptırmayabilirim üniversiteye.Bu sebeple 2021 yılında sadece ayt ye girsem 2020 tyt puanım da hesaba katılır mı ? Eğer katılırsa...
  16. 6

Ne kadar hile var sizce ?

Galiba fazla reportlanınca banlanıyosun çoğu oyunda diye biliyorum. 1597605039 Sağolun hocam önerin için :)
  17. 6

Ne kadar hile var sizce ?

Arkadaşlar Multiplayer oyunlarda ücretsizden en pahalısına kadar hemen her online oyunda hile çıkmış durumda.Peki sizce ne kadar hile kullanan oyuncu var.Mesela Call of duty warzone da ne kadar vardır pubg de ne kadar cs go da ne kadar vardır? Cidden kabak tadı vermeye başladı oyun oynarken bu...
  18. 6

Öneri Multiplayer oyun.

Sağol yanıtınız için teşekkür ederim
  19. 6

Öneri Multiplayer oyun.

Iyi akşamlar arkadaslar başlıkta da belirttiğim gibi multiplayer oyun var mı ücretsiz önerebileceğiniz fps vs. Bi sınırlamam yok her türden oyun olabilir ücretsiz olmalı ama pubg,cod warzone,war thunder ,apex legends,world of tanks, haricinde fortnite tipi oyunlar önermezseniz sevinirim daha çok...
  20. 6

Pubg artık kolaylaşacak hayirli ugurlu olsun arkadaşlar

https://www.pubg.com/tr/2020/05/13/guncelleme-7-2-simdi-test-sunucusunda/ Arkadaslar linkten bilgi edinebilirsiniz bence tek eksik yanı 64 oyuncu sayisina dusurulmesi cok kotu olmus yani totalde daha az oyuncu vurabilcez . Oyunda binlerce saatlik deneyimli oyunculara karşı yeni başlayanlar için...
  21. 6

Bilgasayarım çok kasıyor ??

şefim ozaman sen en iyisi isletim sistemlerini arastir windowsun en stabil surumunu arastir onu yukle tum ozellikleri vs kapat performans icin kendine ait bir güç plani olustur en yuksek performans secenelleri vs ve onu kullan derim sonrada sik sik temizlik onbellek vs. Biliyosun onlarida uygula...
  22. 6

Sistem toplamak için doların düşmesini beklemelimiyim ?

Kardesim sakın bekleme en buyuk aptallık olur dolar düşse bile fiyat hicbizaman inmez maalesef fırsatçı tüccarlarımız yüzünden dolarin iki kata yakin ciktigi günden hemen bi gun sonra tum esnaf herseye zam verdi sanki toptan aldığında o mallari o anki kurla almış gibi sonra dolar ani bi düştü...
  23. 6

Bilgasayarım çok kasıyor ??

Zaten oyun oynamıyorsundur bu laptopla diye düşünüyorum o yuzden bi windows 7 ye formatla tum cihazi sifirdan ve diskleri bicimlendirerek ondan sonrada sık sık onbellek temizligi vbv.bbakimlar yap arka plan uygulamalari vs kaldir tavsiyem bunlar
  24. 6

2 Laptop Arasında Kaldım, hangisini almalıyım ?

Ne kadar para verebilirsin bilmiyorum ama illaki birinden birini alacam dersen asus al derim 2 sinin arasinda ram farki olsa bile yinede asus al en azindan saglam olur kıçi kirik bi ozellik veya bi kac yuz lira daha ucuz diye baska bi marka alma kaliteli marka al saglam bana sorsalar yani hp ile...
  25. 6

Otomasyon Yazılımı arıyorum b

Başlıktada belirttiğim gibi otomasyon yazılımı vb. Birşey arıyorum internetim yavas oldugu icin geceleri laptobumu gece epic games steam vb. Platformlardan oyun guncelletmeyi planliyorum ama indirme bitincede otomatik kapanmasini istiyorum boyle bi program kurabilecegim yazikim varmı?
  26. 6

Pubg Düşük FPS

Oyunda optimizasyon sorunu var yillardir olan bir durum maalesef serverlardan dolayi galiba cunku yabanci incelemelerde oyunlarin fpssi hep yuksek multiplayer oyunlarda ama turkiyeye gel gelelimki maalesef normalden 10 20 bilemedin 30 fps asagi oynuyon bazen sunucuyla alakali tabi islemcin ekran...
  27. 6

Pupg lite çok fazla bot var

Oyundaki bot sayisi odaya giren reel oyuncu ve senin farkindir mesela sabah solo ve duoya fazla giren olmadigi icin belli bi süre reel oyuncu bekliyo belli bi zamandan sonra oyun baslamadan 1 dakika once yani 60 snden geriye dogru saydıkça hep sabit ivmede bot atiyo tabi arada giren reel...
  28. 6

Telefonumda virüs yazılımı vb. Şeylermi var

tamam kardeş sağol desteğin için teşekkür ederim.:)
  29. 6

peki eğer bir virüs var ise bunu nasıl kesin olarak öğrenebilirim antivirüs uygulamalrından hepsini tam tarama derinleme tarama vs. yaptım virüs vs.bulunamadı peki eğer varsada antivirüs yazılımı bulamıyorsa başka şekilde bulabilirmiyim veya nasıl anlarım fotğrafın sıradan bi foto olma...
  30. 6

Yani apk falan kurmadanda belirttiğim kali linux metasploit vb yazilimlardan apk kurmadanda hacklenme ihtimalimiz var yani ?
  31. 6

Evet Merhaba arkadaşlar öncelikle sorularım şöyle olacaktır; Bi tane şahıs yazılim vb.seylerle uğraşıyor exploit backdoor vs bunun icinde kali linux metasploit vb. Yazılımlar kullaniyor galiba ilk basta link atti sms ile girmedim engelledim sonra phone id falan filan gonderdi 10 sms arka arkaya...