Arama sonuçlarınız

1. dtkaandeveci

Diş hekimliği Tel bükme

0.7 milimlik tel bükebilen var mıdır? Ödevim var yapmam gereken malzeme sıkıntım var
  2. dtkaandeveci

Iphone XR

cihaz yarın elime ulaşacak,ios 12 ile geliyor. Direkt olarak ios 13e güncelliyim mi yoksa beklemeli miyim Burayı yeşillendirebilirsiniz
  3. dtkaandeveci

Spigen Ekran Koruyucu

hepsiburada üzerinden ıphone xr için spigenden ekran koruyucu buldum bu normal jelatini söküp takılan mı yoksa,şu videolardaki gibi üstüne bırakıp 30 saniye bastırıp kaldırılandan mı olayı nedir yoksa hepsi fix aynı mıdır ? bilen varsa yeşillendirebilir mi
  4. dtkaandeveci

Spigen Hızlı Şarj Aleti

Spigen 18 w lık hızlı şarj aleti almayı düşünüyorum. XR kullanıcısıyım herhangi bir sakatlık sorun olur mu güvenemedim pek.
  5. dtkaandeveci

xr ekran koruyucu

kullanımı güzel, dokunmatik hassasiyetini kaybettirmeyecek, fp ürünü bir model varsa söylerseniz çok berhudar olurum
  6. dtkaandeveci

Iphone XR

n11 de 5930 TL ye APPLE tr garantili mi sipariş etmeliyim? yoksa VATAN Bilgisayardan 5700 APPLE tr garantiliyi mi ?
  7. dtkaandeveci

sahibinden telefon satış

sahibinden den telefon satıcam yarın nelere dikkat etmeliyim
  8. dtkaandeveci

vatan ne zaman açılır?

yarın avmler vs açılacak. Telefon alıcaktım bende yoksa netten sipariş edicem bilgisi olan var mı acaba ne zaman açılacağına dair Hayırlı Ramazanlar
  9. dtkaandeveci

Vatan Bilgisayar Garanti

Telefon alacağım. Garantili midir? Güvenilir midir? Vatan internet üzerinden sipariş edeceğim
  10. dtkaandeveci

iPhone 7 Plus mı, Xiaomi Mi 9T ?

Sosyal medyayla çok ilgileniyorum . Netflix ve youtuble haşır neşirim hangisi daha mantıklı
  11. dtkaandeveci

iPhone 7 Plus mı, Mi 9T mi ?

iPhone 7 Plus mı, Mi 9T mi ?
  12. dtkaandeveci

iPhone Xr mı, Mi 9T mi ?

Alıcaktım sizce değer mi ?
  13. dtkaandeveci

Nano liquid koruyucu ekran

Bugün itibariyle şu an ekranda var olup olmadıgını bilmediğim bir şey yaptım bir telefon bayisinde.. hissiyat yok gibi duruyor ekranda sanki hiçbir koruyucu yok gibi duruyor çok pişmanım... sizce ne yapmalıyım. yarın gidip normal koruyucu ekran alıcam. Eğer varsa üstüne takmam uyar mı yoksa...
  14. dtkaandeveci

animasyon .5x yapma

herhangi bir zararı var mıdır ? pile yada telefona arayüz hızlandırma için ne yapabilirim
  15. dtkaandeveci

Mİ 9T ARAYÜZ YAVAŞLAMASI

1 hafta olmadı aldıgım telefonda arayüzünde yavaşlama hissettim bariz olarak. miu 11 güncellemesinden sonra format atmama rağmen . parmak izi sensörünün de sorunlu oldugunu düşünüyorum takılıp açılıyor .... bunun dısında uygulama açılış hızları bariz derecede yavaşladı neler yapabilirim bunlar...
  16. dtkaandeveci

Mİ 9T ARAYÜZ HIZLANDIRMA

1 hafta olmadı aldıgım telefonda arayüzünde yavaşlama hissettim bariz olarak. miu 11 güncellemesinden sonra format atmama rağmen . parmak izi sensörünün de sorunlu oldugunu düşünüyorum takılıp açılıyor .... bunun dısında uygulama açılış hızları bariz derecede yavaşladı neler yapabilirim bunlar...
  17. dtkaandeveci

Xiaomi 9T Arayüz Yavaşlaması

Telefonu alalı bir hafta olmadı yavaşlama oldu uygulama açışlarında... Animasyonları kapatırsam çekirdek üzerinden telefona herhangi bir zararı olur mu ya da başka ne yapabilirim ?
  18. dtkaandeveci

Mi band 5 ne zaman çıkacak ?

Ne zaman çıkacak? ona göre 4 ünü almayı düşünüyorum sizce alayım mı yoksa 5i mi bekleyelim ?
  19. dtkaandeveci

Mi 9T uzun kullanımda nasıl ?

Mi 9t modeli uzun kullanımda nasıl ? Herhangi bir donma yada yavaşlama oluyor mu ileriki zamanlarda? Telefon elime ulaşalı 5 gün oldu açıkçası memnunum sorumu cevaplarsanız sevinirim.Konu hakkında bilgisi olanlar dönerse sevinirim cihazdan soğumak istemem :)