Arama sonuçlarınız

1. K

Vestel Venüs 5000 Android 6 vs 7.1.2 sürümü?

Öncelikle herkese merhaba benim elimde bir tane Vestel Venüs 5000 var bu telefonun Android 6.0 ile mi kullanmalıyım yoksa güncelleyip 7.1.2 ile mi kullanmalıyım ve diğer sorum pili hangisinde daha uzun sure kullanabilirim
  2. K

hangi windows ?

bilgisayarıma format atacagım ama hangi sistemi atmam gerek bilemiyorum yardım edermisiniz?(64 bit veya 32 bit mi olmalı) özellikleri 4 gb ram 1 gb amd radeon 5450 ekran kartı 300+300 ssd toplam 600gb intel core 2 duo e4600 2.40 ghz islemci
  3. K

Windows 7 0x00000f hatasi

Bilgisayarım dün çalışıyordu ve bugün açtığımda Windows başlatılamadi 0xc00000f hatasi verdi. Elimde hiçbir Windows diski yok. Ne yapabilirim.
  4. K

Stock romu TWRP ile nasıl yüklenir

Samsung grand 2 (sm-g710) bu telefonun stock romunu TWRP ile nasıl yukleyebilirim. Telefonda TWRP var.
  5. K

Telefondan ext4 uzantılı dosyayı nasıl cıkartabilirim

Elimde bir telefon var ve pcye bağlanmıyor telefonun stock romundan system.img.ext4 dosyasını klasöre cikarmam gerek nasıl çıkarabilirim?
  6. K

Flashlanabilir zıp (TWRP)

Flashlanabilir bir Zip arıyorum ici boş ve kendim istedigim uygulamayı flashlayabilecegim. Bir kaç dosya buldum fakat calısmadı.
  7. K

Sm-g710 backup dosyasi lazım

Elinde sm-g710 için backup dosyası olan varsa atabilir mi? Twrp üzerinden restore yapmam gerekiyor ve backup dosyası yok.
  8. K

Sm-g710 custom rom

Öncelikle herkese selâmün aleyküm Benim telefon samsung Grand 2 sm-g710 ve custom rom yüklemek istiyorum çünkü stock Rom atamiyorum bu yüzden custom rom arıyorum lütfen yardım edin. Herhangi bir rom olabilir yeterki çalışsın