Arama sonuçlarınız

1. S

Bana göre

Btc nereye? Bitcoin uzun vadeli tekrar 23K aşamasını bekliyorum. Ancak kısa vadede düşüş geliyor gibi gözüküyor Bitco
  2. S

Altın tahmini

Merhabalar. Ons altın ve gram altın üzerinde yılın tahmininiz nedir? Yılın sonuna kadar düşüş mü beklenir yoksa yükseliş mi?
  3. S

Fonlama ve kaldiraç ne kadar olmalı

Forex te kazanclı bir işlem yapmak için normalde fonlama miktarı ve kaldıraç oranı ne kadar olmalı? Ben EUR USD ye yatırım yapmak istiyorum. En yüksek kaldıraç oranı 1:1000 firmada
  4. S

İslam hesabı

İslam hesaplarla işlem nasıl yapılır? Anladığım kadar herhangi bir swap yok. Peki nasıl kazanıyorsunuz? Türkiye de yaygın mı? hangi kurumlarda bu tüz hesap bulunur?
  5. S

forexe yeni başlayanlar

Bir konu açmak istedim. Buraya benim gibi yeni başlayanlar yazsın ve tecrübeli üyelerimiz de fikirlerini paylaşırsa sevinirim
  6. S

İşlem robotların hangisini seçeyim

Merhabalar. Bundan önce forex piyasasına girmek istediğimi söylemiştim. Şu an bir sorunla karşılaştım. İşlemleri kendim başlamadan robotlardan kullanmayı tercih ettim. Nostradamus, Boomerang, Mr Martingale robotlar mevcut AMarkets te hangisini seçeyim? Bir de bazılar robotlardan fayda gelmesini...
  7. S

forexe nasıl başlanır

Forexe girmeyi düşünüyorum kısa bir sürede öğrenmek istiyorum. bunula ilgili fikriniz ne