Arama sonuçlarınız

1. S

Dolar Veya Altın?

bence her an piyasa fırsat sunar. yani kısa vadeli yatırımlar için seçenek çok. ancak uzun vadeli yine de altın en iyi seçenektir
  2. S

Bana göre

Btc nereye? Bitcoin uzun vadeli tekrar 23K aşamasını bekliyorum. Ancak kısa vadede düşüş geliyor gibi gözüküyor Bitco
  3. S

forexe nasıl başlanır

Açıkçası çok fazla kazanmadığım AMarkets'te çünkü birkaç ay sadece demoda işlem yaparak analiz yapmayı öğrendim
  4. S

Yatırım yapmak için öneri

o da düştü ayrıca bugün altın da pek yükselmedi. tatilden dolayı diye düşünüyorum
  5. S

Yatırım yapmak için öneri

bankadan almak daha iyidir veya forexte işlem yapmak komisyonsuz vergisiz. 1604560266 telegramda altın grubu mevcut oradan kuyumcuyu bulabilirsiniz
  6. S

FED başkanı Jerome Powell konuşması altını nasıl etkiledi

Powell'ın konuşması önemli ileride konuşmasında yeni teşvik paketi hakkında konuşacak. yumuşak ifadesi tekrar altını yükseltir
  7. S

Gümüş yükseliyor mu

kesinlikle bundan haric tarım dışı istihdamı yayınları mevcut. ancak daha çok abd haberlerin etkisi oluyor diye düşünüyorum
  8. S

Gümüş yükseliyor mu

haklısınız özellikle abd borsası takip edilmeli
  9. S

Gümüş yükseliyor mu

bu seçimin sebebiyle altın volatilitede
  10. S

Gümüş yükseliyor mu

bir senedir tutuyorsanız şu an bozdurmayın bence daha da artar 550 üstünde olabilir 1600444618 bence altın daha kazançlıdır bir de aşı eğer patlarsa daha da artabilir fiyatlar
  11. S

forexe yeni başlayanlar

aynen hocam. bir de şu an canlı yayın gerçekleştiriyorlar. bence kurumun sinyal desteği iyi olması gerek. Fakat Amarkets te türk hisseleri yok
  12. S

Yatırım Yapıyormusunuz ? Hangi Yatırım Türünü Tercih Ediyorsunuz ?

iyi yapmışsınız. şu an altın volatilide 1598625444 altın ya da dolar alıp yükselince satarsanız yatırım olmaz mı sizce
  13. S

forexe yeni başlayanlar

ya ben o zaman yeni başlamıştım. herkes hata yapabilir. zaten gerçek para değildi. AMarkets ilk çalıştığım firmadır.
  14. S

Altın tahmini

şu an 1940 civarındadır. yükselirse satarım
  15. S

sepet yapmak en mant sepet yapmak en mantıklısı denir
  16. S

Sizce altın için 1 yıl ideal mi ?

altın hep yükseliyor. 1 yıl orta vade bence
  17. S

forexe yeni başlayanlar

estağfurullah patlamasın da . bu demo olduğu için kaybettim. ama şu an her şey yolunda merak emeyin
  18. S

Dolar mı Euro mu?

sizce düşebilir mi bazı yorumlara göre gelecek mevsim daha da yükselir fiyatlar
  19. S

Altın tahmini

dolar da çıkıyor artık bence olabilir
  20. S

forexe yeni başlayanlar

bence en iyisi analizi kendi başınıza yapmayı öğrenin. bununla ilgili birçok materyal mevcut internette Finans okulu vardı Youtube'ta. Hatta AMarkets'te eğitim videoları da mevcut. Kendiniz yaparsanız mağdur olmayacaksınız.
  21. S

Altın tahmini

şu an sadece kısa vadeli yatırımlarla ilgileniyorum. ama altında düşüş olsa ondan alırım uzun vadeli yatırım olur
  22. S

Altın tahmini

ikinci el arabanın fiyatı ne kadar? hem de arabayı koyacak garaj falan yok maalesef bende 1595513683 Eylül'e kadar en yüksek hangi seviyede olabilir? uzun vadede bakarsak nasıl olur
  23. S

Altın tahmini

arabaları hiç bilmiyorum açıkçası. bu piyasaya se yeni girmiştim 3-4 ay falan oldu
  24. S

ons fiyatları 1820 üzerinde kaldıkça gram fiyatları da yükselebilir mi
  25. S

Şiddetli Diş Ağrılarına Ne İyi Gelir?

papatya çayı
  26. S

forexe yeni başlayanlar

AMarkets ile çalışıyorum. herhangi bir sorun çıkartmadılar. ha eğer onunla çalışmak istemezsiniz başka şirketler de mevcut.
  27. S

En Sevdiğiniz Sosyal Medya Platformu Ne?

en çok telegram kullanıyorum. aslında çok faydalı. hem haberleri takip edebilir hem de yemek tariflerini öğrenebilirim
  28. S

merhabalar hala yatırım yapıyormusunuz? gram altın size göre 400 üzerinde kalabilir mi
  29. S

Altın tahmini

yok mu analiz yapabilen
  30. S

Hesabımı nasıl kapatırım

sitenin yöneticilere ulaşmaya çalışın yardım edeceklerdir
  31. S

Altın tahmini

Merhabalar. Ons altın ve gram altın üzerinde yılın tahmininiz nedir? Yılın sonuna kadar düşüş mü beklenir yoksa yükseliş mi?
  32. S

forexe yeni başlayanlar

robot ile kısa bir süre çalıştım kısa pozisyonlarda işlem açıp kapatabilirsiniz. ama şu an uzun vadeli işlemlere sıcak bakıyorum
  33. S

forexe yeni başlayanlar

Evet AMarkets'in telegram kanalı var. size özelden paylaşabilirim isterseniz. 1592581202 bence robot o kadar iyi değil genelde 1592581228 ama deneyebilirsiniz
  34. S

youtube hakkında bir soru

o kanala girip bakarsanız videoyu görebiliyor musunuz
  35. S

forexe yeni başlayanlar

alım satım ile ilgili bilgileri yurtdışıforex sitesinde bulabilirsiniz. onun sahibi forex hakkında çok şeyi biliyor 1591889709 ama AMarkets sinyallerini kendi youtube kanalında paylaşıyor
  36. S

Fonlama ve kaldiraç ne kadar olmalı

bu konularla ilgilenen çok az sanırım. o zaman ben kendi deneyimden paylaşırım. bana göre daha fazla fonlama ve minimum kaldıraç oranı forexte başarının formülü olabilir
  37. S

forexe yeni başlayanlar

AMarkets lısansa sahiptr. Yani en başta bir firma aramadan önce lisans olup olmadığına dikkat edeceğimi anlamıştım. paramı yatırmakta sorun olmadı çekerken de. ayrıca ben gerçek hesap açmadan önce demo hesap ile çalıştım. her şey yolundaydı. 1591698661 Ama yine de bu piyasada acemi olduğum için...
  38. S

Aleyna Tilki: “Keşke arkadaş satılan bir yer olsa”

arkadaşlar satın alınırmı hiç? çok saçma
  39. S

forexe yeni başlayanlar

AMarkets te birkaç aydır çalışıyorum. bu benim 1. çalıştığım şirket. bu yüzden diğer şirketlerin koşullarını bilmiyorum. sorun yaşamadım. işlemlerimi durduramazlar ki. zaten hesabın şifresi bende. eşim bile bilmiyor
  40. S

forexe yeni başlayanlar

Ferhat bey merhabalar, bildiğiniz gibi Amarkets şirketinde çalışıyorum. İşlemleri genellikle eur usd ve altın üzerinde açıyorum. Ancak son zamanlar bitcoin satın almayı düşünüyorum. Bitcoin ile ilgili herhangi bir bilginiz varmı? Aynı şirkette yapılır mı yoksa başka bir şirket mi aramam gerekir?
  41. S

forexe yeni başlayanlar

evet müşteri danışmanı ile görüştük. iki dakika falan sürdü. iyi ki hesaba para yatırmıştım
  42. S

forexe yeni başlayanlar

Ferhat bey AMarkets te Standart hesap açmıştım. Ama şimdi onu ECN hesaba çevirmek isterim. Acaba aldığım bonuslar silinecek mi? sizin bu konu hakkında bilginiz var mı?
  43. S

forexe yeni başlayanlar

Ferit Çelebi evet, artık gerçek hesapta işlem yapmaya başladım. geçen hafta gbp usd ile sell açtım. 104.76 kar elde edebildim. 1589990837 teşekkür ederim. brent üzerinde de işlem yapıyorsanız şu an onun durum hakkında bir görüşünüz varmı acaba
  44. S

Fonlama ve kaldiraç ne kadar olmalı

Forex te kazanclı bir işlem yapmak için normalde fonlama miktarı ve kaldıraç oranı ne kadar olmalı? Ben EUR USD ye yatırım yapmak istiyorum. En yüksek kaldıraç oranı 1:1000 firmada
  45. S

Bitcoin Büyük Düşüşte!

grafikleri bir brokerin sitesinde takip ediyorum genelde. İsterseniz özelden paylaşabilirim
  46. S

1 Dolar Kaç Lira?

bu virüs bitene kadar daha da yükseliş olur bence.
  47. S

Bitcoin Büyük Düşüşte!

paribu da yatırım yapmak daha mantıklı bence
  48. S

Bitcoin Büyük Düşüşte!

geçmiş olsun. Şikayetvar sitesinde bu sayfa hakkında birçok şikayet mevcut. Bunlar paraları alıp vermiyorlarmış
  49. S

Bitcoin Büyük Düşüşte!

öyle de ama ben şu an izleyiciyim. daha yatırım yapmadım. ama yapmayı düşünüyorum 1588825090 hocam hangi kurumda işlem yapmıştınız? yanlış sinyalleri mi paylaştılar?
  50. S

Bitcoin Büyük Düşüşte!

Bİtcoin üzerinde işlem yapmak ne kadar güvenilirdir? Başka pariteler gibi aynı mı 1588681665 bu tahminler ne kadar doğru
  51. S

65 yaş ve üstüne sokağa çıkma izni sinyali!

sonucu açıkladılar mı? benim annem babam da evde oturmaktan sıkıldılar. onları çok iyi anlıyorum ama onlara bir şey olmasını istemiyorum. zaten şeker hastası var. Allah hepimizi korusun
  52. S

forexe yeni başlayanlar

Umarım kısa zamanda gerçek hesapla işlem yapmayı başlayıp kazanmaya da başlarım.
  53. S

forexe yeni başlayanlar

hayır hocam. AMarkets güvenilir gibi görünüyor. yurtisiforex.co sitesindeki incelemesini okuyup girdim zaten. Ama dediğim gibi fx te acemiyim o yüzden biraz şüphem var.
  54. S

FX acemi yatırımcılara yardım

teşekkür ederim hocam. Hesap açmak istediğimden beri herkes uyarıyor beni dikkatli ol diye. Ben bir kuruş bile harcamadan.
  55. S

FX acemi yatırımcılara yardım

hocam çalıştığım firmada 100$ ile işlem yapmaya başlayabilirm. Ama duydum ki minimum teminat o rakamı aşabilir. yani 100 $ ile başlamam mı diye soru çıktı
  56. S

forexe yeni başlayanlar

inşallah hocam. şimdilik yeter ki zarar olmasın
  57. S

İslam hesabı

diğerlerin fikirlerini deneyimlerini öğrenmek istedim sadece. neden islam hesapları o kadar ünlü değil sizce?
  58. S

forexe yeni başlayanlar

Demo hesabında işlem yapmak kolay görünüyordu fakat o kadar kolay değilmiş. fiyat nereye gidiyor hangi pariteler kazanclı diye sürekli düşünüyorsun
  59. S

İslam hesabı

teşekkür ederim
  60. S

İslam hesabı

teşekkür ederim 1588004480 site üyelerin aralarında islam hesabını açan var mı? fikirlerinizi öğrenmek isterdim
  61. S

İslam hesabı

hayır forex şirketleri tarafından sunulan islam hesaplar hakkında? katılım hesaplar bence sadece bankalarda mevcut değil mi? bu konularda biraz cahilim açıkçası
  62. S

İslam hesabı

İslam hesaplarla işlem nasıl yapılır? Anladığım kadar herhangi bir swap yok. Peki nasıl kazanıyorsunuz? Türkiye de yaygın mı? hangi kurumlarda bu tüz hesap bulunur?
  63. S

forexe yeni başlayanlar

AMarkets şirketi ilk önce forex kurumlarla ilgili incellemelerden öğrendim. Bir araştırma yaptım. Olumsuz yorumları bulmayınca işte şirket temsilcisiyle konuştum. Evet demo hesaptan zaten risk almamaak için başladım 1587737648 1587737949 evet bir zararı da gördüm 1587738024 iyi ki firmalarda...
  64. S

forexe yeni başlayanlar

1587651365 Evet trader olmak üzere bir adım atıldı 1587651420 ilk önce en çok kullanılan eur usd paritesi ile başladım 1587651871 sizce bu pozisyonda kar elde edebilirmiyim
  65. S

forexe yeni başlayanlar

ben Amarkets te demo hesap açıyorum sizinle deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Umarım siz de katılacaksınız. bu yolda bana yardımcı olunuz
  66. S

forexe yeni başlayanlar

Bir konu açmak istedim. Buraya benim gibi yeni başlayanlar yazsın ve tecrübeli üyelerimiz de fikirlerini paylaşırsa sevinirim
  67. S

İşlem robotların hangisini seçeyim

Merhabalar. Bundan önce forex piyasasına girmek istediğimi söylemiştim. Şu an bir sorunla karşılaştım. İşlemleri kendim başlamadan robotlardan kullanmayı tercih ettim. Nostradamus, Boomerang, Mr Martingale robotlar mevcut AMarkets te hangisini seçeyim? Bir de bazılar robotlardan fayda gelmesini...
  68. S

forexe nasıl başlanır

tamam olur teşekkür ederim
  69. S

forexe nasıl başlanır

arkadaşlar, bir yeni konu açmak istemedim burada devam ediyorum. Sizin forex ile ilgili deneyimlerinizi öğrenmek isterim
  70. S

Forex Nedir

kurumu seçerken nelerine dikkat edeyim 1586996242 mesela bana altınla yatırım yapmak daha uygun gibi görünüyor
  71. S

Forex Nedir

teşekkür ederim üstat 1586891216 siz ne zamandır forextesiniz 1586891275 size göre bir kaç hafta içinde öğrenebilirim mi 1586891430 aslında bana bugün referans bonus hakkında söylediler. sizce bu kampanyalara inanmalıyım mı
  72. S

forexe nasıl başlanır

Forexe girmeyi düşünüyorum kısa bir sürede öğrenmek istiyorum. bunula ilgili fikriniz ne
  73. S

Karantina Günlerinde Evde Neler Yapıyorsunuz?

amin. Allah hepimizi korusun
  74. S

Karantina Günlerinde Evde Neler Yapıyorsunuz?

çocuklarımla ilgeliniyorum. bazen kitap okuyorum