Arama sonuçlarınız

1. ?????.

Soru Benim Fotoğrafımı Izinsiz Kullanan Sayfanın Gönderisini Nasıl Kaldırtabilirim?

Bir yerde gönderi atmıştım birisi benim adımı kırparak atmış Instagramda ne diye şikayet etsem kaldırır Instagram?
  2. ?????.

Soru Çift Anadal Eğitimini Aldıktan Sonra Ne Oluyor?

Bugün kurstaki hoca ile konuştuk çift anadal filan söyledi mesela örnek verdi psikoloji ile çift anadal yapan öğrencim var demişti, o öğrenci okul bittikten sonra psikolog olarakta görev yapabilir mi?
  3. ?????.

Soru Bu Siteden Alışveriş Yapsam Dolandırılma Durumu Yaşar Mıyım?

Birkaç gündür bisiklet arayışındayım bir sitede uygun fiyatlı bisiklet buldum Facebook grubundaki bir abi sayesinde. Kendisi pazartesi almış yoğunluk ile bugün yarın kargoya vereceklerini söylemişler. Google yorumlarına baktım Sivas içinde kaliteli bir dükkana benziyor, siz olsanız alır...
  4. ?????.

Soru Root Olmadan Sistem Dosyalarına Erişebilir Miyiz?

Telefonumun hâlâ garantisi var root atmak istemiyorum. / klasöründe data klasörüne girmem lazım root olmadan olacağını sanmıyorum ama belki bir yolu vardır.
  5. ?????.

Yardım TFT Mobile Files Klasörü Boş

Geçen hafta cfg için uğraştım oyunu tamamen sildim güncellemeleri yaptım fakat hâlâ files klasörünün içi boş. Yardım edebilir misiniz.
  6. ?????.

Öneri 12 Ay Taksit İle 12-14K Notebook Önerisi

Az önce bir sistem linki gördüm aynı fiyata 3060 kasa fakat evde monitör yok ayrıca üniversite için dizüstü daha iyi olabilir. 12 taksit olmadan almamız imkansız. Şu olabilir mi mesela? ( olmazmış baktım. )
  7. ?????.

Soru Microsoft'tan Gelen Mesajın Doğru Olma Olasılığı Nedir

Microsoft neden böyle bir link göndersin anlamadım, Google üzerinden giriş yapılan cihazlarıma baktım herhangi bir farklı cihaz yok. Tıklamadım.
  8. ?????.

Soru Format Atılmış Olsa Bile Fotoğraf Videolara Erişim Sağlanabilir Mi?

Geçen sene Almanya'ya gittiğimde çekindiğim videoyu bulamadım, eski telefonumdaki herşeyi hafıza kartına atıp yenisine geçmiştim fakat şuan bulamıyorum. Eski telefonumda root var onunla birşey yapabilir miyiz? Yeni bir rom kurmamış olmam lazım sadece fabrika ayarlarına sıfırlamaşımdır.
  9. ?????.

Yardım Bu Oyunun Nasıl Oynandığını Yazabilir Misiniz?

Çeviri ile okuyorum anlamıyorum basit bir şekilde özet geçer misiniz. https://www.pagat.com/compendium/trex.html
  10. ?????.

Soru UPS Kargo Gönderim İçin Hangi Bilgiler Lazım?

Yarın kulaklığımı garantiye göndereceğim, okulda olduğum için mesaj atmadım önceden de gönderdim diye, şirketin adresi yeter mi? Önceki maili silmişim orada UPS ile ilgili bir kod vardı ama belki bu da olur.
  11. ?????.

Yardım Kulaklığımda Birden Cızırtı Gelmeye Başladı

Bundan önce elimde JBL Tune 225 TWS vardı benzer sebep ile garantiye gönderdim ardından JBL Tune 230 NC gönderdiler sıfır kutu. Kıştan beri kullanıyorum fakat bir aydır falan sol taraftan az ses gelmeye başladı sorun etmiyordum fakat dün spordan döndükten sonra bir anda cızırtı geldi bugünde sağ...
  12. ?????.

Soru Çakma Akıllı Bilekliğe Custom Rom Yüklenebilir Mi?

Aliexpressten Smart Band M6 aldım, MiBand 6 çakması. Orjinal olanlara yapılıyor fakat bunların da yazılımları ile oynama yapılabilir mi?
  13. ?????.

Bu Devirde Hâlâ Öğretmen Olunulur Mu?

İngilizce öğretmenliğine biraz sıcak bakmışlığım var fakat ilerisi için çok net bakamıyorum. Öğretmenimiz benim hiçbir öğretmen arkadaşım uzun süre iş aramadı sınavı geçince atandılar diyor. Hadi bir şekilde devlete sırtımızı dayadık diyelim, artık eski kutsallığı kalmadı mı bu olayın yani...
  14. ?????.

Satılık Elimde Ronic Creatine Var Almak İsteyen Yazabilir

Kendime doğum günümde almıştım birkaç ay kullandım şimdi spora devam edemeyeceğim o yüzden satmak istiyorum. İçindeki toz hâlâ yeter birkaç kişiye. Kendi kargo kutusu ile gönderirim anlaşırsak. İçinde protein tozu da var. İnternette 500 lira 400 liradan bırakırım...
  15. ?????.

Soru İnsanlar bizi aynadaki görüntümüz gibi mi görüyor yoksa arka kamera ile çekilmiş bir fotoğraftaki gibi mi?

Tiktokta gezerken bir videoda yazıyordu. Aklıma takıldı şimdi. İnsanlar bizi aynadaki gördüğümüz gibi mi görüyor yoksa fotoğraflardaki gibi mi? Ben arkadaşıma beni bu şekilde mi görüyorsunuz dediğimde beni çektiği fotoğraf için evet demişti.
  16. ?????.

Yardım Galerimdeki İstemediğim Albümleri Silemiyorum

Telefonun içinde gelen galeri uygulamasını kullanıyorum. İstemediğim klasörleri silemiyorum silmek istediğimde fotoğrafları siliyor.
  17. ?????.

Yardım Vestel Tüplü Televizyon VGA 'daki Görüntü Gelmiyor

VGA HDMI dönüştürücü aldım, bir diğer televizyonda çalışırken bunda görüntü gelmiyor. Aşağı yukarı yapınca kanal sayıları çıkıyor kumanda falan mı lazım acaba?
  18. ?????.

Soru Amazon Fire Stick Neden Türkçe Dil Desteği Almıyor?

Evde bir tane Fire Stick cihazım var. İngilizce anlıyorum anlamıyor değilim ama bu cihaza Türkçe dil eklememelerine şaşırıyorum bir sebebi var mı?
  19. ?????.

Soru Stick ve PS3 için Monitör Mü TV mi Almak Mantıklı?

Elimde Amazon Fire Stick ve PS3 var odama bunlar için bir cihaz almak istiyorum ama hangisi işe yarar bilemedim. Monitör alırsam stick kumandası çalışmayabilir, TV alırsam ileride PC de alırsam sorun çıkabilir sanırım. Sizce hangisini almalıyım? (Cihaz iyi birşey olmaz yani ikinci el ya da...
  20. ?????.

Soru Redhouse Sözlük Kapaktaki Boşluk Normal Mi?

İngilizce dersi için sözlük aldık sözlüğüm de fotodaki gibi boşluk var acaba normal midir bitişik mı olması gerekiyor? İlk aldığım da basım hatası çıktı değiştirdim ama alalı 1 hafta oluyor değiştirilmez.
  21. ?????.

Öneri En Ucuz Ve İş Görecek Bir Anakart İşlemci Ekran Kartı Üçlüsü Önerebilir Misiniz

Arkadaşım eski bilgisayarına update yaptı yeni bilgisayar topladı 3000 TL ye. Diyor ki sana bu eski parçaları vereyim ekran kartı alırsan görüntü gelir diyor ama işlemci falan çok eski. Maks 4000 TL ye sıfır ikinci el bilgisayar toplarsak ortaya ne çıkar merak ettim. Valorant LoL oynatsın yeter...
  22. ?????.

Yardım Kulaklığımın sağ tarafı bağlanmıyor

Şu ana kadar bir problem yaşamamıştım hep sol kulaklığı takıyordum eski kulaklığımdan alışkanlık. Geçen hafta kampta arkadaşım yere düşürdü kutusunu ama onunla alakalı olduğunu sanmıyorum yine de detay vereyim. Kulaklık patlak değil açılış kapanış sesleri geliyor. Bağlamaya çalıştığımda ise sağ...
  23. ?????.

Soru Sizce Kulaklığımı Garantiye Göndermeli Miyim?

Arkadaşlar kulaklığım geçen hafta yere düştü biraz boyası attı ondan önce kapağı tam kapanmamaya, kulaklık silikonları tam emin olmamakla birlikte kalkmaya başladı. Kamptan dönerken otobüste takmaya çalıştığımızda da sağ tarafı bağlanmıyordu. Bugün bir başka forumda konu açtıktan sonra Türkiye...
  24. ?????.

Rehber Realme 8 Uzun Kullanım Sonrası Deneyimlerim

Telefonu alalı 2 ay oldu bu süre zarfında yaşadıklarımı anlatmak istedim umarım kafası karışık olanların sorularına cevap olabilirim. Ekstra sorusu olanlar buradan sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım. • Ekran: Ekran boyut olarak gayet yeterli büyüklükte. Renkleri canlı ve...
  25. ?????.

Amazon İptal Ettiğim Ürünün Parası Ne Zamana Gelir?

Az önce bir ürün aldım sonra teslimat süresini görünce vazgeçtim ve iptal ettim. Sizce para ininal cüzdanıma ne zaman gelir?
  26. ?????.

Soru Sıvı Temaslı Bilgisayar Açılır Mı?

Arkadaşlar 31 Ağustos'ta konu açmıştım bilgisayarıma ayran döküldü diye. Ayran döküldükten sonra bilgisayar direkt kapanmıştı şimdi de ne şarj alıyor ne de bir tepki veriyor. Her ne kadar V şeklinde ayranı akıtsam da klavyenin arkası geçirgen olduğu için direkt içine gitti ayran. Bilgisayarım...
  27. ?????.

Rehber Stardew Valley Nasıl Online Oynanır [Android]

Her ne kadar oyunun resmi bir desteği olmasa da birkaç geliştirici tarafından bir mod geliştirilmiş ve Stardew Valley Forums sitesinde sunulmuş. Bugün başta karışık gibi gelse de oyunu online bir şekilde oynamak isteyenlerin işini çokça görecek bir yönteme değineceğim. ~Modun Kurulumu...
  28. ?????.

Öneri Android Multiplayer Oyun Önerisi

Bayağıdır sadece Wild Rift oynuyordum önümüzdeki güncellemeye kadar ara verdim. Bu oyun kadar büyük oyuncu sayısına sahip oyun önerir misiniz size rica etsem? Rise of Kingdoms denedim şuanlık ara verdim. Bunların ayarında oyun önerisine açığım.
  29. ?????.

Soru Yurtdışından Ürün Almak Mı O Fiyata Türkiyeden Satın Almak Mı?

Mart'ta erasmus ile Almanya'ya gideceğim. İmkân olursa tws kulaklık almak istiyorum. 30 euro olarak ucuz ve lakin Tl ye çevirince normal olarak fiyat uçuyor. Sizce orada 30 euro olarak mı almak mantıklı, Tr den mi almak? ya da; Oradan 30 euro ya alırsam zarara girmiş olur muyum?
  30. ?????.

Rehber Wi-Fi çekim gücünüz kötü mü? Telefonunuzu router olarak kullanın!

Eski telefonunuz ve internet az çeken bir odanız varsa sizin için güzel bir app. Kullanımı basit. Ücretsiz ve root gerektirmiyor. Uygulamayı yenileyici olarak kullanmak istediğiniz telefonda açın. Start Wi-fi Hotspot seçeneğini aktif edin ve ardından WPS özelliğini açın. İnterneti...
  31. ?????.

Öneri 8000 TL Masaüstü Sistem Önerisi

Yaklaşık bir ay önce de konu açmıştım bu sefer masaüstü soruyorum. Ortalama 8000 TL ye oyunlarda üzmeyecek, ileriye dönük bir sistem linki bırakırmısınız? Oyun dediğimde maksimum Steam Pubg olabilir ya da Forza Horizon 4. Aklımda da bayağıdır şu sistem var, sizce nasıl alınır mı...
  32. ?????.

Soru Huawei Matebook D16 Alınır mı?

Fiyatını uygun buldum. Taksitle alacağımız için taksit tutarları da uygun. Günlük kullanım, yaparsam yazılım, photoshop vs. işler ve oyun oynamak için uygun mudur? Lol, Csgo, Valorant oynatsa yeter. https://www.epey.com/laptop/huawei-matebook-d16-r5-16gb-512gb.html
  33. ?????.

Öneri Maks. 8500 PC Önerisi

Annemler bilgisayar almayı düşünüyor. Maksimum 8500 bütçe olur diye düşünüyorum, belki daha da aşağı olabilir bilemem. Bu bütçeye Gaming notebook zor olur fakat oyun da oynayabileceğim bir PC olursa benim için daha iyi olur. Mesela FH4, Steam PUBG düşükte bile oynatsa kafiyim. Kasım...
  34. ?????.

Yardım Günlük Konuşma İçin Yeterli Olabilecek İngilizce Kalıplarını Nereden Öğrenebilirim?

Cuma günü Erasmus sınavını kazandığımı öğrendim, 5 kişilik grup ve öğretmenlerle birlikte 1 haftalığına Almanya'ya gideceğiz. Sonra onlar da buraya gelecek. 2 ay sürem var bu süre de ortada kalmamak için basit kalıpları öğrenmek istiyorum. Sohbet başlatırken, sohbet ederken ya da bir soru...
  35. ?????.

Yardım Bilgisayarıma Ayran Döküldü

Şarj girişinin oradan klavyenin sol tarafını kapsayacak şekilde ayran döküldü, sonra bilgisayar kapandı, peçete ile yüzeydekileri temizledim ama içine kaçmıştı bilgisayarın sağ ve klavye tarafından biraz ayranı çıkardım ama açılmıyor, şimdi de V şeklinde koyup beklemeye aldım kendimi. Sizce bu...
  36. ?????.

Öneri 500 Tl'ye Ne Alabilirim?

Elimde ortalama 500 TL var. Başta Amazfit Verge akıllı saat almak istiyordum fakat sadece dahili depolama özelliği var ve telefon olmadan kulaklıkta şarkı dinlemem ve uygulama çalıştırma özellikleri olduğu için 550 TL vermek istemedim. O yüzden önerilerinize açığım, teknolojik bir ürün olursa...
  37. ?????.

Soru Bu Set İle Ne Tür Projeler Yapabilirim?

Bugün bir heves ile ardunio nedir diye araştırdım ve yapabileceklerim gayet beni tatmin etti. Fiyatı da gayet makul bir fiyatta olduğu için başlangıç seti ile almaya karar verdim. Anca bayramdan sonra bursum yatınca alabilirim fakat aşağıda bıraktığım set ile giriş seviyesinde ne tür projeler...
  38. ?????.

Yardım Wild Rift Karakter Önerisi

Bilgisayarım bozulduğu ve tamire gittiği için mecburen telefon ile vakit geçirmem lazım, o yüzden de wild rift yükledim ve dünden beri oynuyorum, pc de de oynadığım için az da olsa aşinalığım var. Bugün eğitimi bitirdikten sonra karakter kasası geldiğini öğrendim ve gittim yaptım ve aldım fakat...
  39. ?????.

Haber Survivor Şampiyonu İsmail Balaban Oldu!

Az önce Survivor bitti ve İsmail Balaban şampiyon oldu. Ben baştan beri olamaz gözüyle bakıyordum fakat güvendiğim ya da olur dediğim kişiler bir anda gittiği için boş kaldım zaten çokta izlemeyen biri değilimdir toplam 10 bölüm bile izlememişimdir o yüzden o kadar sevinmedim fakat siz ne...
  40. ?????.

Rehber Küçük Ve İşlevsel Kulaklık İncelemesi

Gelin bugün bu konuda sizlerle birlikte QCY T1C kablosuz kulaklığı tanıyalım. Eğer ilk defa kablosuz kulaklık kullanacaksınız ve bütçenizde kısıtlı ise 100 TL'ye alabileceğiniz kulaklıklar arasında listenize sokabileceğiniz bir ürün. Bu konuda olabildiğince her özelliğinden bahsetmeyi...
  41. ?????.

Soru Yaz İndirimlerinde İndirime Girecek Oyunların Hepsi İndirim Başladığında Giriyorlar Mı Yoksa Bazıları Farklı Günde Mi Giriyor?

Başlık biraz saçma oldu ama burada uzun uzun anlatayım. Yarın yaz indirimi var. İndirime girecek tüm oyunlar yarın indirime girer mi yoksa bazıları ilerleyen günlerde mi girer? Çünkü ona göre oyun alacağım sonra pişman olmak istemiyorum.
  42. ?????.

Yardım Epic Games'den Almış Olduğum Cities Skylines Açılmıyor

Daha hiçbir defa yeni dünyaya giremediğim için oyunda mod falan kurulu değil. New game dedikten sonra dakikalarca öyle boş boş yükleniyor, donuyor falan. Sistemim düşük fakat sanırım oyunda da optimizasyon sorunu falan varmış belki ondan da olabilir. Bir forumda loading ekranı için mod önerilmiş...
  43. ?????.

Haber Omegle 100 İnsan Deneyi

Saniye'nin yeni videosu Omegle'deki insanlar üzerinde deney yapmak. Dilerseniz videoyu bu link üzerinden izleyebilirsiniz. 1. Deney: Karşınızda hiçbir şey konuşmayan kel bir adam olsa ne yaparsınız? 100 kişiden: 26'sı küfür etti 15'i şefkatla cevap verdi 5'i geçmedi 54'ü dalga geçti 2...
  44. ?????.

Rehber Pc Toplar Gibi Araba Toplamak İstermiydiniz? İşte Bu Oyun Tam Size Göre!

Konu başlığı her ne kadar değişik olsa da orada dediğim gibi: Bir arabanın a'dan z'ye tüm vidalarına hakim olduğunuz bir oyun var. Bu konuda size tanıtacağım oyun My Summer Car. Kendisi kuzenim sayesinde tanıdığım ve yıllardır oynadığım bir oyun. Size başta her ne kadar sadece araba...
  45. ?????.

Soru Sizce Bir İnsan Kendini Nasıl Tanır?

Bazen gördüğüm insanlara imreniyorum. Çünkü bir hedefleri var, her akşam " işte onun için elimden geleni yaptım ve başaracağım " diyecekleri bir şey var. Bana sorsanız ben kendimi tam olarak tanımıyorum. Yani nelerden hoşlanırım, neleri sevmem... Merak ettiğim şey: Bir insan kendini nasıl...
  46. ?????.

Öneri Abime Babalar Günü İçin Ne Alabilirim?

Abime hediye almak istiyorum sizce ne alabilirim? Bütçe 100 TL civarı olabilir. İnternetten link atabilirsiniz. Önerileri bekliyorum.
  47. ?????.

Soru Sizce Dünyada Toplam Kaç Bitcoin Vardır?

Bunu çok merak ediyorum. Belki yanlış ifadeleri kullanıyorumdur fakat umarım siz demek istediğim şeyi anlarsınız.
  48. ?????.

Öneri Maksimum 500 Tl Film Müzik Amaçlı Kablosuz Kulaklık Önerisi

Kulaklığı arkadaşım alacak fakat ben yine iyi bir arkadaş olduğum için onun yerine konu açıyorum. Çoğunlukla telefonda kullanacağı için oyun gibi bir amacı yok. Genelde film izler müzik dinler. Dokunmatik olursa, kulağa iyi oturursa ( bisiklette kullanacak ) , şarjı iyi giderse ve sesi iyi...
  49. ?????.

Rehber Dostum Bu Oyun Bir Harika! Brothers A Tale Of Two Sons İnceleme

Bugün sizlere pek bilinmedik çok güzel bir oyunu tanıtacağım. Başlamadan şunu söyleyeyim oyun klavye ile oynanmaya uygun bir oyun değil. Oyunu alırken de açıklamada büyük harflerle kontrolcü lazım diyorlar ki haklılarda. Kontrolleri çoğu oyuna göre çok farklı olsa da insan bir yandan sonra...
  50. ?????.

Haber Just Cause 3 131 Tl'lik Paket 7 Tl Oldu!

Sistemi yetecek olan arkadaşlara güzel haber. Benim hem sistem hem de internet kötü o yüzden içim gide gide almıyorum ama siz alın bari. Neden 131 anlamadım ama hayrını görün. :) https://store.steampowered.com/bundle/7598/Just_Cause_3_XXL_Edition/ Paket içeriği:
  51. ?????.

Rehber Playstation 3 Dualshock Bilgisayara Bağlama ( Windows 10 )

Herkese merhaba, bugün ki konumuzda PS3 kolunu bilgisayara nasıl bağlarız onu göstereceğim. Aslında işlem sadece bir iki tıktan ibaret ama hem rehber olarak dursun hem de bazılarına ilham olmak adına konuyu açıyorum. Steam üzerinden yaklaşık 3-4 saat oyun oynadım hiçbir kopukluk, tuşların yanlış...
  52. ?????.

Yardım Ps3 Kolumu Windows 10'A Bağlayıp Steam Üzerinden Oyun Oynamak İstiyorum

Saatlerdir yapmaya çalışıyorum. İnternetteki çoğu videoya yazıya baktım fakat sadece birinde biraz gelişme oldu fakat ondada galiba çalışmadı tam olarak. Sırf yapacağım diye Windows'um çöktü, Bluetooth'um gitti ama farkettim ki Fedora'da kabloyla bağlayınca direkt çalıştı. Şimdi hiç ummamakla...
  53. ?????.

Yardım Bilgisayarı Televizyona Hdmı İle Bağladığımda Fps Dropu Yememek Için Ne Yapmalıyım?

Benim bilgisayarın ekranı bozuk. Sanırım paneli bozuk ya da temassızlık var. O yüzden gece canıma tak etti bilgisayarı televizyona bağladım. Bizim televizyon 1920p bilgisayarım 1366p. İnternette bakınca cpu ve gpu'nun güçlü olması lazımmış. Benim bilgisayarda Celeron N4000 işlemci var o yüzden...
  54. ?????.

Öneri [Steam]15 Tl Oyun Önerisi

Düşük sistem isteyen oyun arıyorum. Genelde simulasyon, bağımsız, çıtır çerez farklı oyunlara ilgiliyim ona göre önerilerinizi bekliyorum.
  55. ?????.

Haber Little Nightmares Steam'de Ücretsiz Oldu!

Oyunu ücretsiz olarak alıp sonsuza kadar kütüphanenizde kullanabilirsiniz. Bir tarafta Among Us veren Epic Games, bir yanda Little Nightmares veren Steam. Oyunu bilmiyorum ama değişik ve güzel gibime geldi. Oyunu bu link üzerinden satın alabilirsiniz.
  56. ?????.

Yardım Gifteki İstemidiğim Kısımları Nasıl Kırpabilirim?

Bir gifte son birkaç saniyeyi kırpmak istiyorum nasıl yapabilirim?
  57. ?????.

Yardım Örgü Kablo Kıvrımlarını Düzeltme?

Mouse'un kablosunda çok fazla kıvrımlar oldu bunları ilk günkü gibi düz bir hale getirebilirmiyim?
  58. ?????.

Rehber Zip Uzantılı Başlangıç Animasyonlarını Qmg'ye Çevirmek

Merhaba herkese bu konumda sizlere .zip uzantılı boot animasyonlarını qmg formatına nasıl çevirebileceğinizi göstereceğim. Konu çok mesaj almayacak belki cevaplanmamış konular arasında kendine yer bulacak ama ileri de başı sıkışacak arkadaşlar için foruma konu açmak istedim. Gerekli olan...
  59. ?????.

Cevaplanmamış Konular Ayrı Tutulabilir

Konularımı bul yazıyor fakat Cevaplanmamış Konular kısmı genel bir şey yani sadece bizi ilgilendiren bir şey değil. Diğerleri gibi ayrı tutulursa daha iyi olur gibime geldi. (Creative'e yazdım fakat geri dönüş yapmadı sanırım meşguldü.)
  60. ?????.

Kendi Boot Animasyonumu Yapmak İstiyorum. Nasıl Ve Hangi Programlarla Neler Ekleyebilirim?

İlk deneme için sadece paint ile adımı soy adımı yazıp animasyon yaptım ve çalıştı da. Fakat çok sade normal olarak. Sizce nasıl bir animasyon ekleyebilirim? Öyle fazla şeye gerek yok ama güzelde olsun. Aklımdaki proje adım ve soyadım olarak ama tabi sadece öyle değil.
  61. ?????.

Maksimum 5.500 Tl Laptop Tavsiyesi.

Bilgisayarı kendim için düşünmüyorum keşke öyle olsa da arkadaşım almak istiyor. 5000 dedi ama ben 500 daha ekledim maksimum 5500 TL'yi geçmeyecek önerilerinizi bekliyorum. Bu fiyat da güzel bir şey olur mu bilmiyorum ama arkadaşım oyunda oynamak istiyor. Kasa istemiyor illa laptop olacakmış...
  62. ?????.

Kart Almak Istiyorum Ama Hangisini Alacağıma Kararsızım.

Kendime ait kart almak istiyorum ama hangisini kullanacağımı bilmiyorum. Kartı genellikle internet alışverişlerin de ve Steam alışverişlerinde kullanırım. Şok Market'te varmış ama 2 TL para kesiyormuş. Bana para kesmeyen her yerde kullanabileceğim kart lazım. Öyle bir kart var mı?
  63. ?????.

Kargo Dahil 100 Tl'yi Geçmeyecek Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Şimdilik şöyle bir şey buldum ama kulaklıklardan anlamam. Mikrofonu ve ses kalitesi iyi olsa kafidir. https://www.hepsiburada.com/promate-clink-oyun-kulakligi-ayrilabilir-mikrofon-gurultu-onleme-ozellikli-pm-HB00000SS8N4
  64. ?????.

Telefonuma Farklı Bir Şeyler Kurmak Istiyorum.

Ubuntu Touch'a baktım fakat J7 Prime desteği yokmuş ve üzüldüm. Telefonuma uygun değişik rom önerilerinize ihtiyacım var. Ubuntu Touch gibi projeler olursa sevinirim.
  65. ?????.

Kapanma Bitince Ne Yapacaksınız?

Yasağın bitmesine çok az kaldı ve herkes evde bunaldı. Ben bisiklet sürmek istiyorum ama herkes dışarı çıkacağından korkmadım değil. Belki ilk gün dolayısıyla bile vakalar daha da yükselebilir. Peki siz ne yapacaksınız yasak kalktığında?
  66. ?????.

Doktorun Bana Yazmış Olduğu Ilacın Karışımında Ne Olabilir?

Cildiyeciye gittik. O da bize bir sürü ilaçla birlikte bir şise ilaç verdi onu pamukla her yerine sürün dedi. Eczacı hazırladı yani etiketi kutusu yok. Kokunca da zehir gibi değişik bir şey kokuyor. Sürdüğümüzde de her yerim kaşınıyor etkili bir şey. Sizce ne olabilir?
  67. ?????.

Gta V Batık Kargo Gemisi

Yeğenimle GTA V oynarken limana gitmişti ve bir baktım koca kargo gemisi devrilmiş. Denize daldık bütün yükler rastgele etrafa dağılmış vs. çok büyüleyici bir ortamdı. Nedense internette bir kaynak ya da fotoğraf da göremedim. Eğer nefesim bitmeseydi hepsini incelerdim ama şuan aklıma hile yazıp...
  68. ?????.

Çin'den Fırlatılan Roketin İstanbul'dan Geçmesi Ya Da Geçtiği Doğru Mu?

Şuan yayında adam videosunu izledi ama hadi geçmesi doğru ama düştüğü yerde nasıl bir etki bırakır acaba? Eğer kalabalık bir yere düşerse felaket olabilir.
  69. ?????.

Bilgisayar Fanlarının Arada Bir Aniden Fanları Hızlı Çalıştırıp Sonra Düzelmesi Normal Mi?

Bu olay her zaman olmuyor bazen oyunlar da bazen normal kullanım da. Bir anda fanlar uçak gibi çalışıyor ortalama 1 dakika sonra gidiyor. Normal de fanlar sessiz çalışır ve sıcaklıklar da bir problem yok. Ben yine de değerlerin fotosunu aşağıya bırakırım. Acaba temizliğe göndermeden önce fan...
  70. ?????.

Don't Starve Together Oynayan Var Mı?

Daha oyunu bugün aldım, 1 saat oynadım anlıyor gibiyim ama bir yandan da sarmıyor gibi. Eğer oyunu oynayan ve bana rehberlik edecek varsa aşağıya yazabilir. Mesela base yapacağım taban vs. mi ekleniyor yoksa chesti filan direkt çime mi koyacağım? Oyunun ilk başlarında ne yapmalıyım?
  71. ?????.

10 Tl'ye Kadar Oyun Önerisi.

10 TL param var. Among us aldım ama oynayacağımı sanmadığım için iade ettim. Left 4 dead 2 aldım onu oynuyorum ama 9-10 TL daha param var. Düşük sistemli korku ve anime türü hariç her oyuna açığım. :=) Önceki konum 3 tl için öneri idi ama bu sefer nasıl olduysa bütçem 10 tl oldu. Skinleri...
  72. ?????.

Ziya Selçuk'un Son Gönderisindeki Fotoğraf Başka Birisine Ait Çıktı! :D

Pinterest kesmemiş herhalde bir de instagrama gelmiş. Şaka maka bayağı bir güldüm. :D Alttaki yorum zaten her şeyi özetliyor. Bende diyorum bu adam böyle değildi nasıl yaşlanmış diyordum. Hesap bu: Login • Instagram
  73. ?????.

3-5 Tl'ye Oyun Var Mı?

Kartları satsam 3-4 TL para olur, o fiyata çıtır çerez oyun varmıdır? :D
  74. ?????.

Ekran Glitch Efekti Gibi Gidip Geliyor.

Dün gece 02:00 civarından beri böyle. Aşağıya video bırakacağım zaten ama oyun oynarken çok fazla oluyor mesela şuan konuyu açarken o kadar fazla değil. Windows'ta da denedim Linux'ta da ama sonuç aynı, ikisinde de problem var. Temizlettirmeden önce normal kullanımda bile 103 dereceleri...
  75. ?????.

Hacklenmelere Karşı Neler Yapabiliriz?

Bugün sabah birkaç video izledim adam diyor ki siz bilgisayarı kapatsanız bile ben sizin bilgilerinizi topluyorum diyordu. (Eski hackera soru sorma videosu gibi birşeydi) Antivirüs kullanmıyorum kullanmamda. Yabancı linklere tıklamayacağız vs. ama başka neler var mesela? Birde mesela biri benim...
  76. ?????.

Evren Büyümeye Devam Ettiğinde Yeni Gezegenler İle Mi Büyüyor Yoksa Kara Bir Boşluk Olarak Mı?

Soru basit. Evren halan büyüyor ve büyümeye devam ediyor. Her genişlemesinde yeni gezegenler, mekanlar ile mi büyüyor yoksa boş bir şekilde mi? Eğer 1. şekildeki gibi büyüyorsa keşfedilmemiş ne kadar çok şey var. :grimacing:
  77. ?????.

Steam Altın Hafta İndirimleri İstediğim Gibi Gelmedi.

20 TL para yatırdım ve istek listeme 6-7 oyun ekledim ve hiçbiri indirim alacak kriterlere uygun değil. O yüzden düşük sistem gereksinimleri güzel oyun önerirmisiniz?
  78. ?????.

Crack Oyun Ve Orjinali Arasında Perfonmans Farkı Varmıdır?

Steam indirimlerinden Grand Theft Auto: San Andreas almaya karar verdim. Normal bir siteden indirdiğim ile bu Steam versiyonun da aman aman ya da 5-10 fps farkı var mıdır? Oyunun üzerine Mta modu kurup oynacağım genelde ama hikaye modunu da oynayabilirim. Online olanda fps sıkıntısı yaşıyorum...
  79. ?????.

Bisikletim Çalındı Söylediklerim Dışında Ne Yapabilirim?

Yaklaşık 1 saat önce komşum yardım edermisin diye çağırdığında farkettim sonra son 2 seferim de bu bisiklet nerede dedim çıktığım da balkonda da yoktu. En son fırına ekmek almaya ve şoka gitmiştim ondan sonra bisikleti içeri götürdüğümden eminim ama bina kapısı her zaman açık oluyor kediler...
  80. ?????.

Bir Bilgisayara Hem Kablosuz Hem De Kablolu Kulaklık Bağlanır Mı?

Elimde 1 kablolu 1 kablosuz olmak üzere 2 tane kulaklık var. Kablosuzun mikrofonuna güvenemiyorum o yüzden en azından kablolunun mikrofonunu kullanmak istiyorum derslerde. Böyle birşey mümkünmü: Kablolu ve kablosuz kulaklığı aynı anda kullanmak.
  81. ?????.

Bilgisayar Macun Değişimi Ve Temizliği Kaç Tl Tutar?

Bilgisayar alındığından beri yani 1 seneyi aşkın süredir hiç temizlenmedi ve normal kullanımda bile ısınıyor ve fan kısmında ne soğuk ne de sıcak hiçbir hava akışı yok. Oyun oynarken 103 derecelere kadar gördüm o yüzden bilgisayarcıya göndermeye karar verdim. Bu işlem ortalama fiyat olarak ya da...
  82. ?????.

Numlock Üzerindeki Tüm Şifre Kombinasyonları Bulunabilir Mi?

Soru acayip gelebilir ama gece yatarken aklıma takıldı. 0 ile 9 arasındaki tüm sayılar arasındaki olabilecek kombinasyonlar biliniyor mu ya da bulunabilir mi? Şifre kırma olayları da böyle işliyor sanırım. Program her türlü şifreyi deniyor. Eğer bu kombinasyonlar biliniyorsa link...
  83. ?????.

[Çözüldü] Arkadaşımın Bana Attığı Google Fotoğraflar Linki 404 Veriyor

Steamdan link atıyor ama hiçbir şekilde o sayfaya giremiyorum.
  84. ?????.

Bluetooth Kulaklık Sağ Sol Ses Dengesi Eşit Sorunu Çözümü

Eğer kulaklığınız benim gibi bir tarafından ses az geliyorsa ses ayarlarından ayarlamak istediğinizde kulaklığın özellikleri gereği iki kulaklığın ses değerlerini farklı yapamazsınız çünkü bir kulaklık eşleşdiğinde diğeri de ona eşlendiği için bu ayarı değiştiremiyoruz.Bugün bu konu da bu ayarı...
  85. ?????.

Kulaklığın bir tarafından ses az geliyor. :/

Kulaklığı dün temizliyeyim dedim, sağ taraftan ses daha az geliyor. Tek sağı takınca anlaşılıyor ama solu da takınca sanki ses sadece soldan geliyor. Kulaklık kablosuz ve daha alalı 1 ay olmadı. Kulaklık QCY T1C. Kulaklığı peçete ile temizledim. Sadece bilgisayarda değil telefonda da aynı durum...
  86. ?????.

Telefonunuzu 2. Monitörünüz Olarak Kullanın!

Teknolojik ürünlerin fiyatları çok pahalandığı cabası.Bir monitör almak istesek bile normal piyasasının çok fazla üstünde para ödeyeceğimizi hepimiz biliyoruz.Bende bu sorununuza bir nebze derman olabilmek için buraya rehber açıyorum ki sizde faydalanabilesiniz. İster kablo ile ister kablosuz...
  87. ?????.

CSGO Çıkartma Kasaları Açmak Mantıklımı?

Şuan denemek için 3 tane açtım,çıkartmalar çok güzel ama değerleri yok. 10 TL'den 2 TL'ye düşmüş,ilk 2'si kırmızının yanında durdu.Sizce ileride çıkartmalar değerlenirmi?
  88. ?????.

Bluetooth kulaklığım telefonda düzgün çalışıyor fakat bilgisayarda kendi kendine bağlantı kopuyor.

Annemin telefonunda 2 hafta boyunca kullandım bir kere bile problem yaşamadım fakat bilgisayara bağladıktan 10 dk geçmeden kendi kendine bağlantı kopuyor? Neden olabilir acaba,kulaklığı yeni aldım bozuk değil telefonda düzgün çalışıyordu. Kulaklık modeli:QCY T1C Dipnot:Şuan steamda oyun...
  89. ?????.

Forum eskiden daha güzelmiş...

Şimdi 2018'de açılan bir konuya bakıyordumda televizyonlar önceden nasıl siyah beyazsa sanki forumda önceden öyleymiş.Kullanıcıların profilleri sanki 80'lerden kalmış gibi.İlk bakışımda çok tuhaf gelen ve renksiz profil fotoğrafları. :) Adım gibi eminim ki bu kişilerin forumu aktif olarak...
  90. ?????.

QCY T1C kullanan var ise bir iki sorum var.

1)Mikrofon perfonmansı nasıl? Yaklaşık 5-6 video izledim 2sinde güzel 1inde orta 1inde de berbat geliyordu ses.Canlı derslerde sesim güzel gitsin diğerlerine yeter. 2)Gecikme varmı(videolar filmler vs.) Bu kadar.Bu 2 soru cevaplanırsa memnun olurum. İyi forumlar.
  91. ?????.

Maksimum 80 TL kablosuz kulak içi kulaklık önerisi.

Normalde GamePowerJIN alıcaktım fakat abim 200 tl vermeye gerek yok falan dedi neyse şuan kulakiçi kablosuz kulaklık alıcam.Maksimum 80 tl verebilirim. Sağ tarafındakini alasım var gibi fakat internettende önerebilirsiniz. Eğer siyah kulaklığı kullanan varsa nasıl olduğunu yazıp beni...
  92. ?????.

En basitinden bir oyun yapmak için hangi dilleri bilmem lazım?

Mario ya da yılan oyunu tarzında başlangıç seviyesinde kendimi denemek için bir oyun yapmak istiyorum.C++ öğren diyende var c#'de.Sizce hangisini öğrenmem lazım ayrıca oyunu unity ile mi yapmam daha iyi?
  93. ?????.

İnca Anahita inceleme.

[Burda yapıcağım incelemeler,yorumlar kendi çapımdadır ve profesyonellik teşkil etmediği için almak ya da fikir sahibi olmak arkadaşlara yöneliktir.] Mouse'un genel özellikleri: DPI: 800/1600/2400/3600/4800/6400 3 milyon kez tıklama ömrü Boyutu: 123 * 70 * 45 mm Ağırlık: 140 gr Rapor Hızı...
  94. ?????.

Biraz kafaları çalıştıralım... İlginç Paradokslar.

Bugün sadece 3 tane paradoks yazıcam bakalım kafalar yanıcakmı,hadi başlıyoruz... 1)Mitolojide Kral Theseus, gemisiyle sayısız savaşa giriyor ve girdiği savaşlardan da zaferle ayrılıyor. Girit'ten de muzaffer dönen Theseus'un gemisi Atina'da hatıra olarak uzun süre muhafaza ediliyor. Gel zaman...
  95. ?????.

USB'ye kalıcı linux dağıtımı kurma.

3 gündür discordda canımız çıktı kurucaz diye... Önce mint denedik ben onu istedim onu bayağı bir denedikten sonra olmadığını öğrendik. Sonra arch linux kurucaktık wifi gözükmedi kurulumda onuda geçtik. Dün virtualboxtan arco linux kurmaya çalıştık sorunlar filan derken olmadı en sonunda gece...
  96. ?????.

Bir bağımlılığınız var ve size beyninizi sıfırlamayı teklif ediyorlar kabul edermisiniz?

Çaresiz kalsanız sıfırlatırmısınız? Bu bağımlılık her tür olabilir geniş düşünün... Ben o güzel anılarım hatrına yaptırmazdım :)
  97. ?????.

Dünyada iki tip insan vardır...

Bu birazda forum oyunu tarzı birşey ama aşağıda anlatınca anlayacaksınız,hatta belki bir çoğunluk biliyordurda. Mesela; Dünyada iki tip insan vardır. -Kulak üstü kulaklık kullanan. -Kulak içi kulaklık kullanan. ya da Dünyada iki tip insan vardır.Bir mesajı seçmek istediğinde;(Ben düşündüm bunu...
  98. ?????.

Biyoloji proje ödevi için öneri istiyorum. :)

Konum:Bakteriler ve özellikleri. Sınıf:9.sınıf Ne tür bir ödev yapabilirim sizce?
  99. ?????.

USB'ye linux mint kurmak istiyorum ama hiçbir şekilde biosta gözükmüyor?

2-3 arkadaş ile saolsun deniyoruz.YUMI ve UniversalUsbİnstaller kullandık ikisindede ayarlar doğru,kurulumda başarılı geçiyor fakat biosta usb bellek gözükmüyor.Önceden kendim manuel olarak kurmayı denemiştim.2-3 saat sonunda başarılı bir şekilde kuruldu fakat sadece 1 kere usb üzerinden...
  100. ?????.

Wallpaper Engine VS. Lively Wallpaper.

Wallpaper engine'yi csgodaki usps skinimi satarak 14.99'a satın aldım ama bir arkadaş keşke almasaydın lively wallpaper ile aynı şeyleri yapardın dedi.İçime bir kurt oturdu,eminimki iki uygulamayıda kullanan forumdaşlarım vardır. Ben wallpaper engineyi sevdim fakat ya benlik bir sunucu ya da...
  101. ?????.

Hayattaki amacınız nedir ya da öbür dünyaya göçmeden yapmam gereken işler nelerdir?

Bu konu aklıma az önce tuvalette geldi ama burayı geçelim :smile: Evet.Yeni bir gün ve yine ben... Hayattaki amacınız nedir? Soru bu. Ben ölmeden en azından mutlu olduğum bir mesleğimin,güzel bir ailemin ve kafa dengi arkadaş çevremin,(eşimin de öyle olmasını isterim bunu dememe gerek yok)eğer...
  102. ?????.

[Kargo Dahil] 200 TL'yi geçmiycek kulaklık önerileri.

Birkaç gün önceden 100 tl bandında kulaklık önerileri istemiştim,önce sibraiusun önerdiğini alıcaktım sonra bir arkadaşın konu olarak sorduğu kulaklığı araştırdım gayetde beğendim ama son bir sefer önerilerinizi almak istiyorum. Bugün evde küçük çaplı bir harp çıktığından kulaklığımın tek tarafı...
  103. ?????.

Günde ortalama kaç youtube videosu izliyorsunuz?

Sosyal medya kabul etsekte etmesekte gündelik hayatımızda her zaman hayatımızda... Bugün bu konuda yapıcağımız deney; Youtube geçmişinize girin ve bugün kaç tane video izlediğinize bakın.Ben baktım saat 12-18 arası hepsi tam izlenmemekle birlikte 21 tane video var.İçinde oyunda var ders...
  104. ?????.

Forum için cs 1.6 serverine ne dersiniz?

Bugün bayağı bir oynadım bayağı bir sardı.Yüksek sistem gereksinimide istemiyor,server açmayı bilen forum adına açıp ip adresinide yayımlarsa sevinirim aramızda kapışırız.Yapabilirsem bende yapmaya çalışıcam.
  105. ?????.

Bu emoji çılgınlığı nerden geliyor?

Ana sayfada dün servous sayesinde kızgın emojisi vardı bugün de yenisi türemiş herkese kalp atıyor.Yarında gülen emoji atın... Hani bir akımmı var benim mi haberim yok? Bence gereksiz emoji kullananlara bir çare bulunuz. @Creative
  106. ?????.

100 TL altı kulak üstü kulaklık önerisi.

Konuyu ne kadar oyuncu ekipmanlarına açsamda asıl istediğim oyuncu kulaklığı değil.Eğer kulaklık kategorisi varsa oraya taşıyabilirmisiniz? Anlık bir karar ile kulaklık alasım geldi 3 4 tane normal kulakiçi kulaklığım yok kablosu koptu yok temassızlık yaptı (birini ben hallettim ona...
  107. ?????.

Aniden gelen bir hevesle hesabımı dondurdum!

Nerden aklıma geldi bilmiyorum ama önce facebook girişini iptal ettim şimdide hesabımı dondurdum.Telefondanda sildim.Şu ana kadar zorlanmadım(daha 10 dk olmadı sadhuojawduwdjaw) inşallah bir daha açmam,eğer benden 2 3 gün haber alamazsanız belki burayı bile kafamdan silebilirim,haberiniz olsun...
  108. ?????.

Profil fotoğrafım gibi fotoğrafları internette ne diye aratarak bulabilirim?

Soru basit,fotoğraf solda,cevaplar aşağıda olsun :)
  109. ?????.

İleride Almak İstediğiniz Araba Hangisi?

Yazan arkadaş neden sevdiğini de yazıp bir tane de fotoğraf eklerse daha iyi olur. Ben nissan 350z modelini çok seviyorum.Arabanın tipi hoşuma gidiyor ve internette karşıma çıkan modifiyeli halleri beni cezbediyor :)
  110. ?????.

Aklımdakini yapabileceğim uygulama varmı?[Android]

Ben youtube'a,arkadaşlarıma anlık atabileceğim videolar atıyorum.Her seferinde youtubeu aç videoyu bul linki kopyala çok uzun sürüyor hatta esprinin zamanı geçedebiliyor.Mesela bu linkleri sabitleyebileceğim bir uygulama varmı? Şöyle toparlayayım video linkim aaaaa.aaaaa olsun ben bunu hemen...
  111. ?????.

Wallpaper Engine Sizce Ne Zaman İndirime Girer?

En yakın ne zaman indirime girebilir sizce?
  112. ?????.

SSD aldım ve sanırım kazıklandım!

Ben normalde samsung evo serisinden bir ssd alıcaktım ama abim geçen hafta bugün geldiğinde dediki ne bunun arızası dedi bende ssd yok çok yavaş filan dedim. Sonra bizim bilgisayarcı akrabaya kendininkiyle götürdü,ilk gün olmadı sonraki gün oldu,eve getirdim baktım hızı iyi filan sonra modeline...
  113. ?????.

Günde kaç kere foruma giriyorsunuz?

Ben yaklaşık 60 defa filan giriyorumdur.Peki ya siz günde kaç defa giriyorsunuz foruma? Bakalım rekor kimde? :)
  114. ?????.

Heyecan Problemimi Nasıl Aşabilirim?

Şimdi şey demeyin internette o kadar video,konu var diye.Ben kişilere sormayı yeğlerim.Mesela bugün gece karnıma ağrı girdi(belki gece yediğimdendir)fakat ben küçükken kötü olaylar yaşadığım için bunların etkisini yaşıyorum biraz,ilkokulda hep kusardım birkeresinde sınavdan kaçmıştım o kadar...
  115. ?????.

Sizce Türkiye'de yaşamak için minimum maaş kaç tl olmalı?

Bu sorunun cevabı evdeki kişi sayısına,yaşanılan yer(il,ilçe)meslek,yaş vs. şeylere göre değişkenlik gösterebilir fakat bence en azından temel ihtiyaçlardan sonra birazda bir iki hobi ile ilgilenmek için 6.000 tl yetebilir.Bir gitar çalmak istesek bile kaç tl olmuş gitar yani hobiye bile ekmek...
  116. ?????.

Profesör gibi plan yapıp suya düşen planlarınızı yazın...

Ben drama dersi için plan yapmıştım ve şöyleydi: Bilgisayardan geforcenowu açıp csgo oynuycaktım,telefondan da drama dersine bağlanıcaktım.O gün 2 kulaklık planlamıştım planım için.Biri telefona bağlı bir kulağımda,diğeri de bilgisayara bağlı oyunu duyuyorum.Ders saati geldi bir baktım telefonun...
  117. ?????.

Asus.com driver sayfası açılmıyor ve driverlarımı bulamıyorum.

Bilgisayarımın modeli:Asus X540MAGO232A Google "asus x540ma drivers"yazıyorum. 1.çıkan asusun resmi sitesine giriyorum. Sayfaya girdiğimde normalde bu sayfa yerine modeli seçtirip bana bios driverlarımı vermesi lazım ama böyle oluyor: Acaba sitedemi sorun var? Dün bios sürümünü güncelliyim dedim...
  118. ?????.

PC de telefon oyunlarını oynamak için en iyi android işletim sistemleri nelerdir?

Bliss os indirdim fakat pubg klavye mouse ayarları çok sıkıntılı mouse yavaş vs. Oyun oynamak için güzel bir işletim sistemi önerirmisiniz? @Ram_kafasi sende,başka varsa söylermisin? 1613848287 Prime os deniyicem.
  119. ?????.

Geleceğe yönelik meslekler nelerdir?

Bu sorunun cevabını özellikle biraz daha hayat tecrübesi olan forum üyelerinden bekliyorum...
  120. ?????.

Evde Yanlızken Ne Yaparsınız?

Ben genelde ders çalışıcam diyip bilgisayarda videolara dalıyorum gidiyorum... Peki siz neler yapıyorsunuz,merak ettim?
  121. ?????.

Steam Oyun İndirmem İkide Bir Duruyor.

Acaba indirimlerden dolayi olabilirmi oyun aldim 1 saate inicek oyun ikide bir duruyor devam ediyor 40 dk oldu daha %13te.Sunucuda problem mi var ya da baskalarindada varmi?
  122. ?????.

Sizce bu oyunlardan hangisini alıyım?

Annemden izin aldım steama tekrar 20 tl yatırıcam ve ilk olarak pc buıldıng sımulator alıcam geriye 4 tlm kalıcak bir kaç oyun buldum sizce bunlardan hangisi?Keyifle,sıkılmadan 100 200 saat oynayabileceğim oyunları seçerseniz daha iyi olur. :D -Surgeon Simulator -Hand Simulator -Birde bu var ama...
  123. ?????.

Sitelerde neden "ben robot değilim" güvenlik önlemi var?

Gerçekten şuan bu olayı çok merak ettim neden böyle bir seçenek var çoğu internet sayfalarında? Eğer robot olsa ne olucak ya da kötü amaçla kullanan insanlar mı var?
  124. ?????.

Raspberry Pi 4 almak istiyorum.

Benim bilgisayarımı bilen bilir.1.10 ghz işlemci var hdd var intel uhd graphics 600 ekran kartı var.Ne windows 8.1 ne de linux dağıtımlarında tam perfonmans yakalayamadım. SORU 1: Bu yüzden 2 aylık bursluluk paramı biriktirip raspberry pi 4 almak istiyorum sizce mantıklımı,oyunlarımın hepsi...
  125. ?????.

Flaşa Linux mint kurmak ve aldığım hatalar.

İlk denememde gece 23 den 01 e kadar yaklaşık 2 saat bekledim sonra linux mint masaüstü geldi bende flaşı çektim sabah baktım biosta boot seçeneklerinde yok diye tekrar biçimlendirip kurulum yaptım yine.Bu arada 2 flaş disk kullanıyorum.2.denememden sonra flaş ile açıldı biosta görmesede ben...
  126. ?????.

Bilgisayarıma windows 10 dışında sürücülerimi tam olarak destekleyen bir işletim sistemi arıyorum.

Benim bilgisayarım asusx540mago232a. İntel celeron n4000 işlemci İntel uhd graphics ekran kartı Driverlarım sadece windows 10 da çalışıyor @Ram_kafasi ile linux minte kurmayı denedik olmuyor çok zor durumdayım hdd ile windows 10 kullanmak zorundayım.
  127. ?????.

PS3 Skyrim düşük fps ve fps dropları

Bu durum sadece bendemi var acaba arada bir anlık donuyor zaten 30 fps oyunlar ps3de ama ne biliyim ilk bölümde belki 10u görmüştür ejderha saldırınca.
  128. ?????.

PS3 oyun önerirmisiniz?

Genelde bilinen oyunları oynadım uncharted 3 iniyor aklımdada şu oyunlar var; Hıtman Absolutıon CSGO Beyond Two Souls ama yeterli alanım yok o yüzden o olmuyor ama gta4'ü pek sevmedim önceden oynadığım için gerekde duymuyorum onu silersem oynayabilirim. Böyle ets gibi simulator oyunlarıda olur...
  129. ?????.

Hadi herkes komik bir profil fotoğrafı koysun :D

Ben başlıyorum demek isterdim ama elimde yok sizden istiyorum :D
  130. ?????.

Forumda neden bir yere tıkladığımda reklam açılıyor?

Ordaki mesajlaşma kısmındaki bildirim için konuya girmek istiyorum konuya tıklıyorum bu sayfa açılıyor; https://www.akportfoy.com.tr/tr/fund/BGP?utm_source=dv360&utm_medium=banner&utm_campaign=17511758&utm_term=45751116&utm_content=324888697&dclid=CPDylamyuu4CFdji7QodaqIIww Bu öncede başıma...
  131. ?????.

[REHBER] ISO dosyalarını telefon ile yazdırma.

Bu konuyu açmamın sebebi bugün windowsumun hata vermesi ve telefondan linux minti flaşıma yazdırmak zorunda olmamdı.Bir video izledim uygulama ismini gördükten sonra direkt çıktım ama bende işe yaradı zaten kullanımı gayet basit ve hayat kurtaran bir uygulama kendisi :D ADIM 1:Uygulamamız...
  132. ?????.

PS3'üme nasıl oyun yüklerim?

Benim ps3te 35 tane oyun var fotoğraftaki 2 uygulama var ama multıman çalışmıyor hata veriyor ve de 2 3 sene öncesinde pcm yokken bir video izlemiştim şuan pcde internette var bana yardım edermisiniz hen filan var herhalde nasıl yüklerim? https://hizliresim.com/7UkURQ
  133. ?????.

Neden yabancılar bizi bu özelliğimizle tanıyor?

Bugün csgo oynuyordum sohbete ben türküm yazdım ingilizce bir tabirle; Hemen konuşan oooo türksün ben kebabı severim her zaman yerim gibisinden konuştu bir yerlerdede gördüm genelde herkes bizi kebap olarak biliyor başka hiçbir özelliğimiz yok gibi.(mektup arkadaşımda öyle demişti ilk...
  134. ?????.

32 gb flaş linki bırakırmısınız?

Şuan a101 ve bimden geliyorum a101de buldum fakat içime sinmedi küçücük birşeydi o yüzden buraya konu açıyorum. 32 gb . Android girişide olması lazım. Okuma yazma değerleri hakkında bir fikrim yok ama fiyatıma göre uygun bir değer olursa iyi olur. 30-45 tl bütçem var.(Toplam 30-45 tl...
  135. ?????.

Pc temizliği ve termal macun yenilenmesi ne sıklıkla yapılmalı?

PC alınalı 1 sene oldu ben farketmedim yani unuttum o günki perfonmansını ama 1 senedir temizlenmedi sizce ne sıklıkla termal macun yenilenmesi ve temizlik yapılması şart pcde?Bir de ortalama fiyat ne kadar tutar?
  136. ?????.

Matematikten anlıyanlara kısa bir sorum var.

Derslere katılım oranım toplantıda %99 du bir gün bir derse girmedim ardından 1 tam gün girmedim %98e düştü sonra almanca dersinde wifi sorun çıkardı hocaya söylememe rağmen yok yazmış 2 ders %1 düşürmüş %97 olmuş,ikinci dönem derslerin hepsine de katılsam bu oran %97 den yukarı çıkabilirmi...
  137. ?????.

21.Yüzyılın 21.yılının 21.gününün 21.saatine bir söz/şarkı bırakalım...

İnstagramda gördüm ve neden böyle birşeyi ölümsüzleştirmiyoruz dedim :D
  138. ?????.

Steamdan 2 oyun indirdim 2side açılmıyor?

İndirdiğim oyunlar; CyberHunter Crossout Linux mint kullanıyorum steam ayarlarım,oyundaki hatamın fotoğrafı aşağıda. @Ram_kafasi acaba linux için ayarmı yapmamız lazım? Cyberhunter açılıyor tekrar başlatın diyor yapıyorum açılmıyor doğrulama yaptım kaç defa crossoutda açıyorum crash hatası...
  139. ?????.

Cyber Hunter Hata Veriyor?

Oyunu daha yeni yükledim bu hatayı veriyor açılmıyor restart game diyor oyunu yeniden açıyorum,pcyide yeniden açtım,steamdan dosya doğrulamasıda yaptım yine aynı?Yaşayan varmı bu durumu? 1611166344 https://hizliresim.com/v5dOeE 1611166659 @HanzeH kalp attında cevabı biliyormusun?
  140. ?????.

CSGO var ms nasıl düşürülür

[Kendi Çapımda Rehber]Çöp Pcde Csgo Deneyimim. Öncelikle şu linki paylaşıyım,csgoyu windowsdayken ilk indirdiğimde windows için maksimum perfonmans kayıt defteri ayarları derken ittire kaktıra en düşükte 50 fpsde oynuyordum,linuxa geçtim biraz rahatlarım diye aksine dahada düştü fpsm,şuanda...
  141. ?????.

Lınuxa yeni geçtim size ihtiyacım var?

Zar zor olsada lınux mıntı ve wifimi kurabilidim :D şimdi mağazadan steamı kurdum csgo fps daha fazla dediler direkt kütüphanemden indiricem peki ets ve paydayde aynımı ets truckersmp de oynuyorum online,ve de ekranım hiç renkli değil soluk renkli,az da olsa perfonmans ayarı filan varmı arada...
  142. ?????.

Linux mint wi-fi yok?

Bana acil yardim edermisiniz dün sibraus ile saolsun linux mint kurdum fakat wifi gozukmuyor kod filan çok karmaşık acemiyim bana yardım edicek varmı şuan 8.1 ISO indiriyorum fakat belki yardım edicek vardır lütfen (pcde ethernet giriside yok)
  143. ?????.

Bilgisayarıma w8.1 kurabilirmiyim?

Bilgisayarım: APU sistem İntel celeron n400 1.10 ghz işlemci 4gb ram 64 bit İntel uhd graphics 600 EFI Shell kurulmuycak demiştide yinede sormak istedim herkesin görüşünü almak için w10 kurulu şuan w8.1 e geçiş yaparsam rahatlarmı bilgisayar tabi olursa? :( 1610476524 Konu görünüyormu @MrtAltg...
  144. ?????.

Csgo skin takas sitesi varmı güvenilir/takas yapmak isteyen?

bunları birinden hediye aldım takas yapmak isteyen ya da güvenilir bir site varmı? 1610140761 Neden 1 okunma var :(((
  145. ?????.

Ets 2 Steam Sürümüne Hangi Modları Kurabilirim?

Steam sürümü geçen gün 1.39.2.4s olmuş ben hangi sürümün modlarını kurarsam oyuna çalışır bildiğim kadarıyla modlar sadece bir sürümü desteklemiyordu yani 1.39/1.38 modları çalışırmı? 1610133246 Cevap yokmu????
  146. ?????.

Yokuş aşağı yuvarlanan bir top gibi yuvarlanıyorum...

Ben anadolu lisesinde 9.sınıf öğrencisiyim okuluma karne ortalaması olarak birinci girdim biliyorum hiçbir önemi yok canlı derslerede %99 katılım oranım var sınıf birincisiyim ve hala bu oranı koruyorum.Ben derslerime önem veririm bir gün aksatmam teyzemgile gideriz oraya bile dersi götürürüm...
  147. ?????.

Steam Sizce İademi Kabul Edermi?

Geçen hafta aldığım 6,5 saat oynadığım assetto corsayı kasması dolayısıyla iade talebinde bulundum.Sizce kabul ederlermi?
  148. ?????.

4 gb ram alsam işe yararmı?

(Fotoğraf koyamıyorum ama yazıcam değerleri) Gpu 80 90 arası kullanım Cpu 75 80 derece sıcaklık 60-80 kullanım Ram 3325 mb yazıyor ve 25-40 arası fps alıyorum payday2 de en düşük ayarlarda Sistem: İntel celeron n4000 1.10 ghz herkes değiştirilmez diyor o yüzden ram ve ssd almayı düşünüyorum...
  149. ?????.

Bu boot animasyonunu qmg ye çeviricek bir yiğit varmı?

link olmuyor ama isteyene bir şekilde atarım :( ben denemiştim olmamıştı belki hata yapmışımdır. :D
  150. ?????.

Bu pc ile payday 2 fps si normalmi?

İntel celeron n4000 1.10 ghz işlemci 2 çekirdek 4gb ram İntel uhd graphics 600 W10 Csgo en düşük ayarda 40-60 fps oynuyorum ama payday 2 ye gelince 20 30 fps ile oynuyorum şimdi şey demeyin pcn kötü biliyorum bende ama yani işlemcide değişmiyor ben napabilirim 2 sene filan idare etmem lazım bu...
  151. ?????.

Galiba delirdim.

Ben dün gece hoşgeldin 2021 gibisinden konu açtığımı ve birçok kişinin cevap yazdığını hatırlıyorum ve baktım ki en son konum steamla alakalı ya ben delirim öyle sanıyorum konu açtım diye,ya da farketmeden bir başkasının konusuna yazdım ama bir yandanda eminim bu konu açma sayfasına giripte...
  152. ?????.

Steam FPS için Başlangıç Kodları?

Daha fazla perfonmans için oyunların başlatma seçeneklerine ne yazılmalı payday2 ets2 assetto corsa csgo var?
  153. ?????.

8,40 Tlye Steam Oyun Önerileri

20 TL yatırdım ve indirimdeyken 9,75 e ets2 2 tlyede payday2 aldım :D geriye 8,40 TL m kaldı aklımda assetta corsa ve dont starve var çok kararsızım ikisi arasında ya bu ikisinden birini alıyım diyorum ya da online olması ümidiyle oyun önerin size zahmet :D (dünde sordum ama param kesin değildi...
  154. ?????.

Steam kış indirimi oyun tavsiyeleri?

Bir video izledim hemen triggerlandım hayatımda ilk defa steamdan alışveriş yapıcam aklımda çok soru var bu açıcağım son konu olucak galiba inşallah :D 9,75'e ets2 alıcam online oynamak için sonra payday 2 de indirime girmiş 2 tl olmuş 8 9 10 tl bandında oyun varsa önerirmisiniz bütçe düşük ama...
  155. ?????.

Ets 2 Online Oynama

Az önce kredi kartı ile bir konu açtım gören görmüşdür ondan sonra abimdende izin aldım yarın alalım dedi annemin kartından alıcam oyunları steamdan hazır indirimdeyken ets2 alırsam online oynamak için ne yapmam lazım anlatırmısınız ona göre alıyım?
  156. ?????.

Bursluluk kartı ile steamdan alışveriş yapabilirmiyim?

Ets2 indirime girmiş hayatımda ilk defa online alışveriş yapacağım bursluluk parası kartı ile alışveriş yapabilirmiyim acaba kart vakıfbankın?
  157. ?????.

İntel Grafikleri Merkezi Bu Ayarları Kapatmalımıyım?

Daha fazla fps için bu 3 ayar kapalımı olması gerek?
  158. ?????.

Csgo oynatıcı akıcı görüntü yok.

Dün gece csgo indirdim 40-60 fps arası alıyorum.Bir tane vuruş yaptım maçı indirdim ama kayıtda silahlar sekmiyor hiç,ses geliyor tak tak silah aynı kamera ile kayıt aldım olmuyor acaba ayarı filanmı var smooth filan yazıyordu lütfen yardım edin?
  159. ?????.

[Kendi Çapımda Rehber]Çöp Pcde Csgo Deneyimim.

Evet herkese yakşamlar diliyorum ve konuya giriyorum Asus X540MA-GO232 Notebook malum bu pc ile birşey oynanmıyor aldığımın ilk günü bu damgayı yemiştin "sen bu pcde hiçbirşey oynayamazsın"mafia 2 minecraftta (1.14.3 de bile)lol deki fight anlarında bile kasan bir bilgisayarım vardı ki bugün...
  160. ?????.

Bugün benim doğum günüm...

Evet forumda geçireceğim ilk doğum günüm bu sene bana güzel bir hatıra bırakmak için birşeyler yazarmisiniz ileride bakarım?(Şimdiden teşekkürler herkese)
  161. ?????.

TWRP 7 Hatası?

Rom yüklerken "updater process ended with error 7" bu hata ile karşılaştım.Updater script dosyasını değiştirmemde bir işe yaramadı 2 romda sorun yaşıyorum ama venom romu kurabiliyorum.TWRP den orangefoxa geçtim hala aynı galibada twrpnin en son sürümü yüklü son sürüm hatalar yüzünden iptal olmuş...
  162. ?????.

Sizce sınavların ertelenmesi/olmaması iyimi oldu?

Sınavların olmuyacağı ortaokul ve ilkokulları dışarıda tutarak yazıyorum sizce liselerde sınavların ikinci dönem itibari ile tekrardan olucak denmesi iyimi oldu? Bence kötü oldu neden 1 ve 2.dönem konularından sınav olucağımız için konu yelpazesi çoğalıyor ve stres kaygı hepsi tetkitleniyor. :(
  163. ?????.

Sanal Bellek Nedir?

Sanal bellek özelliği nedir açılırsa bir faydası olurmu olursa ne kadar fark eder ve tavsiye edermisiniz? 4gb ram 500 gb harddisk Hdd 4gb ram İntel celeron n4000 işlemci 1.10ghz İntel uhd graphics 600 ekran kartı
  164. ?????.

Stock rom kurarken gidiyordum...

Telefon stock romdan sonra siyah ekranda kodlarla hata veriyordu yüklenir dedim olmadı odinin yeni sürümünü indirdim usb driveri indirdim yine nolur nolmaz diye,bütün dosya formatlarını indirdim önceden sadece ap yi indirmiştim sonra system loadıng %56 vs filan dedi sonra no commands diye hata...
  165. ?????.

Bu Youtube Kanalının Romuna Güvenebilirmiyim?

Burdaki kişinin yaptığı rom güzel fakat emin olamadım bir sıkıntı çıkarmı ya da benim telefonuma uygunmudur dediği gibi her telefona yüklenirmi sizce?
  166. ?????.

Root Olan Telefona Snapchat Nasıl Kurulur?

Telefonuma root destekleyen romu yükledim fakat snapchat rootlu telefonlarda çalışmıyormuş nasıl hallederiz bu işi arkadaşlar?
  167. ?????.

Yıl 2060 gibi konuşalımda bu sefer...

Sizce 2060 yılında gündem maddelerimiz ne olur ve forum hala durarmı?
  168. ?????.

Vram Artıramıyorum

Ekran Kartım:İntel UHD Graphics 600 Kayıt defterindende yaptım biostada advanced kısmında vram ayarı yoktu ya da ben bulamadım bana yardım edicek birileri varmı?
  169. ?????.

Doğru Meslek İçin Size İhtiyacım Var.

Ben şuan 9.sınıf öğrencisiyim bir anadolu lisesinde.10.sınıfta sözel sayısal eşit ağırlık seçimlerinden önce mesleğimi kararlaştırmak istiyorum.Şuanki bilgim kendimi tanımalıyım ama onu bile tam bilmiyorum ne konuda yetenekliyim vs. ve geleceğim için çok endişeliyim teyzem geçen sordu sen ne...
  170. ?????.

Admin/Moderatörlere Sorularım

1)Admin/moderatör olmak nasıl bir his? 2)Bu foruma nasıl bir olay sayesinde geldiniz? 3)Kurucu Hakkı Alkan diye biliyorum,onunla nasıl tanıştınız ya da tanıyormusunuz? Benim sorularım bunlar isteyen cevaplasın sadece merakımdan soruyorum.İsteyen arkadaşlar maddeler halinde devam ederse sorulara...
  171. ?????.

Foruma Ne oldu

Forum konu konu halemi geldi bendemi sıkıntı var
  172. ?????.

Birisi bana bu ürünü bulabilirmi???

Kalite net değil ama anlaşılır yaparsınız siz SDN forum üyeleri güveniyorum size.
  173. ?????.

CPU Identifier Pro nasil calisiyor?

Ektede olduğu gibi bu uygulama bu değerleri nasıl ölçüyor merak ettim fiziksel olan sıcaklığı yazılımsal bir uygulama nasıl ölçüyor?Özelliklede batarya sıcaklığını merak ediyorum.
  174. ?????.

Notebookta işlemci değişimi olurmu?

Asus x540mago232a var n4000 işlemci var sanmıyorum ama soruyım dedim işlemcimi değiştirebilirimiyim ilerde çok düşük 1.10ghz
  175. ?????.

Garantisi Bitmeden Bu Pcyi Geri Gönderebilirim Dimi?

Bende asus x540 ma var öylesine soruyorum şuan 1 sene oldu alalı ekranda çok küçük kırık var iğne ucu kadar ama takıyorum kafaya kasada küçük küçük var garanti geri alırmı peki?iade olarak yani bunu verip geri sıfırı biçiminde
  176. ?????.

Android Gif Duvar Kağıdı Önerileri?

Telefona wp olarak koymalık dikey formatta güzel gif önerebilirmisiniz arkadaşlar?
  177. ?????.

6 saat beklememe rağmen açılmadı

geforce nowda cs go sırasına girdim 500 kişiden beri sıradaydım 14 00 de başlattım 18 e kadar sıram gelmedi ve hala da 499 sıra var napıcam ben ?
  178. ?????.

Bu diziyi nasıl buldunuz?

Ben pek sevmedim peki ya siz düşünceleriniz neler? fragmanı dedim ama adı akıncı video atılmıyor buraya
  179. ?????.

İşlemcime overclock yapabilirmiyim?

İntel celeron n4000 işlemcim overclock yapabilirmiyiim sorum bu?
  180. ?????.

Magisk ile xposed kurulumu.

Magisk ile xposed kurmam icin riru core modulu lazimmis fakat git.hub da girince bir suru zip var hangisini modul olarak yukliycem cildiricam yardim edin lutfen link budur Releases · RikkaApps/Riru
  181. ?????.

Telefonuma XPOSED FRAME work nasıl kurarım?

İlk başta yüklediğim venom roma geri döndüm magisk destekliyor telefonum j7 prime önceden 0 bilgi ile ilk kurduğumda başarmıştım kurmayı ama şimdi yapamıyorum bi kaç yabancı kanaldan video izledim olmadı isteyene daha fazla bilgi verebilirim
  182. ?????.

Google Drive Yedeklemesi Yapmama Rağmen...

Google Drive Yedeklemesi Yapmama Rağmen gün içinde konuştuğum mesajlar gözükmüyor telefonumu sıfırlamadann önce 17: de bir google drive yedeklemesi yaptım fakat geri yüklediğimde en son gece 1 2 deki mesajlarım var bugün birisiyle konuştuğum mesajlarda önemli napablirim yardım edin depolama...
  183. ?????.

Mafia 2 düşük fps

ekran kartım intel uhd graphics 600 dü glb işlemci n400 mafia 2 de bencmark yapıyorum en düşükdede 10 20 fps yüksekdede bence oyunda optimizasyon sorunu var sizce sahne geçişleri zaten düşüyor bayağı
  184. ?????.

Düşük ayar olsa bile pcm gta 4 ü kaldırırmı

Asus X540MA-GO232 Notebook pcim kötü yargılamayın böyle almak zorundaydım sorum cevap istiyorum ona göre indirmeyi başlatacağım yakşamlar.
  185. ?????.

Turk Telekom 4545 mesaj nasıl atıcam?

Babam sayesinde vodafondan turk telekoma geçiş yaptım.Hattım bugün açıldı sabah,sim kartı taktım SOZ yazıp 5555 e mesaj atılcakmış attım bi de telefoncu şey yazmış tc yazıp 4545 e mesaj gönderilcek demiş ben 4545 e TC yazıcanca hata veriyor kendi 11 haneli tcmi yazıncada hiçbirşey olmuyor yardım...
  186. ?????.

Apandisit Ameliyatı ile ilgili bu haber doğrumu

Ameliyat Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler | Acıbadem bu linkteki "İlk 2 ay hareketlerinizi kontrol altına almalısınız. Bunun nedeni ise ameliyat sırasında göğüs kemiğinizin kesilmiş olması" göğüs kemiğinin kesilmiş olduğu kısım doğrumu bize böyle birşey denmedi fakat sırtımda bi çizik varr...
  187. ?????.

Telefonum Sd Kartı Görmüyor

Telefonuma rom kurdum kurduktan sonra telefonum sd kartı görmemeye başladı,önceden görüyordu(sd kart bozuk diyor),sd kart pc de çalışıyor verilerimi pc de klasöre aktardım fakat sd kart telefona bozuk olarak gözüküyor telefondanda biçimlendirdim pc dende,videolarımı sd karta aktarmam lazım...
  188. ?????.

Bu roma nasıl magisk kurucam ?

olay bu kurulumun en sonunda bu uyarı geliyor ve magisk gelmiyor telefonuma nasıl kurucam?????
  189. ?????.

Google Play Store Uygulama Yuklenmiyor

Brawl starsi guncellemek icin sildim telefonumda fazla yer yok diye ama ne yapsam da geri yuklemiyorum play storeun onerdigi herseyide yaptim :(
  190. ?????.

Boyuma ve yaşıma göre kilom kaç olmalı

Yaşım Aralık ta 15 olucak boyum 175cm kilomu çok göstermiyorum vücut olarak ama merak etmek istedim 80 kg filan iyimidir sizce kaç olmalı ya da uçuk şeylerde söylemeyin
  191. ?????.

Aygıt Yönetici Açılmıyor

kısaca : aygıt yöneticisini açtığımda windows belirtilen aygıta,yola veya dosyaya erişemedi.Öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir diyor napmalıyım ?????????? "düzeltme" arama kısmında açılmıyor bilgisayar sağ tık ile açılıyor
  192. ?????.

mta neden bu kadar kasıyor

arkadaş anlamıdğım şey şu yüksek ayarda 40 fps (araçta droplanma filan oluyor 15 20 diyek onada)düşük ayardada aynı bıktım artık bi oyun oynayamıyorum çözüm yolu varmı config falan?
  193. ?????.

Eba İçin 16 Gb Ram :(

Komşum çocuğu için 16 gb ramli 3.20 ghz li işlemcili vs.bi masaüstü bir pc topladı.Bir sorunu için yanına gitmiştim şok geçirdim mouse klavye dandik ama kasa içindekileri görünce içim cız etti.Kasa kitaplığın kasa için ayrılmış "kapaklı"bir yerde duruyor bi de ısınıyor diyor çocuk tabi ısınır...
  194. ?????.

Bisiklet TEker hava mı kaçırıyor?

Bisiklet binanın içinde duruyor genelde bişey almaya kullanıyorum bisikletimi.geçen 1 ay önce filan hava bastırdım yine azcık inmiş hava sizce havamı kaçırıyor betonda soğukta durduğundanmı?
  195. ?????.

Samsung telefon hafızası ile SD kartı birleştirme

J7 prime rootlu telefonum var.16 gb hafixa yetmiyor.Telefon hafixasi ile sd karti birlestirilebiliyormus onu duydym nasil yapiliyor o.Ya da root ile hafizayi rahatlatamammi?
  196. ?????.

Düşük Pc'm İçin Ekran Kaydedicisi Önerisi

Pc mi malum covidden önce aldım asusx540 modeli,1.10 ghz işlemcisi var :(,4gb rami var.Ebadaki dersleri camtasia ile kaydediyorum ama benim için ölüm hem mp4 biçiminde kaydetmiyor.Kısacası bu pc için ebada derste ike pc yi zorlamayan ekran kaydedicisi lazım .Size güveniyorum
  197. ?????.

F tuşlarını FN basmadan kullanmak

Örneği̇n ses kisma i̇çi̇n olan f11 tuşunu fn ye basmadan kullanmak i̇sti̇yorum bi̇lgi̇sayarrim asus. Nasil yaparim bi̇os fi̇lan deneemi̇şti̇m ama bi̇de si̇ze soruyi̇m dedi̇mm.
  198. ?????.

İnca Mouse Yazılımındaki Tuşlar Ne İşe Yarıyor?

SS deki gibi İnca anahita mouse um var ve yazılımındaki gelişmiş kısmındaki özellikler ne işe yarıyor merak ediyorum
  199. ?????.

Webcam Kötü Gösteriyor

Gözle görülebilir bir ışık olmasına rağmen kameram beni siyah beyaz gösteriyor ya da bazenleri kırmızı bile gösterrdiği oluyor anlamadım uygulamasını sıfırlıyorum bu seffer düzelmedi napmalıyım
  200. ?????.

My Summer Car

My summer car motoru arabaya taktım elektrikk kabloları da bağlı 1)Garajdaki akü arabayı çalıştırırmı benmi hata yaptım 2)Markete gittiğimde araba için ne almalıyım hepsini yazarmısınız? 3)Tekne deniz ortasında istop etti galiba benzini bitti mavi minibüste bitti lağam arabası nerde bari onunla...
  201. ?????.

zoom nereye kuruluyor

zoom kendini nereye kuruyor bende uygulama kısayolu masaüstüne glemdi nereden bulurum
  202. ?????.

Csgo Edit İçin Müzik

Csgo edit yapıyorum kendimce uğraşı olarak.Türkçe olması benim için iyi olur önereğiniz şarkının.Edit yapabilecciğim türkçe ya da yabancı müzik istiyorum?
  203. ?????.

Arka Aktarıcı 2'den 3'e Atıyor

Kisaca anlatiyorum bunu cozmem lazim okula bisikletle gitvem aksamustude surucem rahatsiz bir durum.Arka 1 on 1 duzgun calisiyor arka 2 ye attigim anda vites 3.vitese iniyor bu yuzden carklar 1 vites onden gidiyor bu sebeple 7 ye attigimda on 3 teyken 6 ya gecirirken vites tepki vermiyor.Bunh...
  204. ?????.

Csgo mac basi skin kazanma

Cs de bazi maclarin sonunda bazilarina skin veriyor dandik olsada veriyor bu nasil oluyor beyler?Beni aydinlatin
  205. ?????.

Play Store Uygulama Engelleme...

Kısaca şöyle anlatayım size: TikToku play storedan engelle gibisinden bişey yapıp telefonuma hiç indirmemek istiyorum bi nevi benden ban yesinki ben telefonuma birdaha tiktok indiremiyeyim.Bunu nasıl yaparım?
  206. ?????.

Bir İnsan Bu Kadar İşkenceye Dayanabilirmi??

Konu başlığı komik ama okuduğum kitapta karaktere işkence yapıyorlar 2 gün boyunca aç susuz ve uykusuz bırakıyorlar.Cop ile her yerine vuruyorlar,elektrik veriyorlar iyice dövüyorlar polisler.Sonra sen yanlış kişisin diye bırakıyorlar ama o ayrı bir mesele. Demem o ki kitap gerçek değil ama bu...
  207. ?????.

%100 cpu kullanımı

Pc chrome açıkken %100 cpu kullanıyor sistemim düşük ama bu kadar olmasını ve kasmasını beklemyiroum yani yapıbileceklerimi yazarmısınız ? 4gb ram 1.10ghz işlemci :( hdd windows 10 <düzeltme> görev yöneticisni açıyorum 100 de 100 sonra 40 50 o civarlara düşüyor ama bence sorun
  208. ?????.

J7 prime miui 12 rom

J7 prime (g601f) telefonuma miui custom rom kurmak istiyorum bu benim ilk mesajim youtubeda videolari var ama yabanci naail yapacagimi anlatacak varmi????