Arama sonuçlarınız

1. durmayann

Soru Antalya'da Kim Kazanmalı ?

Hakan Tütüncü daha çok isteniyor fakat AKP' ye geçmesini istemiyorum sonuç öyle görünüyor üzücü.
  2. durmayann

Soru Msü 2024 Bir Sorum var

Bence girme ihtimali var sınav kolaydı fakat iyi yapanların bir çoğu da başvuru yapmayacak şansın var.
  3. durmayann

Soru Rus dili ve edebiyatı okumak mantıklı mı?

Dil edebiyat yerine tercümanlık oku daha iyi, dedikleri gibi eğer seviyor ve konusudabililyorsan Antalya'da havada kaparlar seni ama belki özel sektör de isteyebilirsin hayalini bilemem.
  4. durmayann

Haber Fenerbahçe ligden çekilirse ne olur?

Anlık bir gaz ile ileride pişman olabiliriz dikkatli karar alınmalı.
  5. durmayann

Soru Telefonu düşürdüm

Geçen de üstüne yatmışsın, dikkat et. ?
  6. durmayann

Soru Benim Fotoğrafımı Izinsiz Kullanan Sayfanın Gönderisini Nasıl Kaldırtabilirim?

Bir yerde gönderi atmıştım birisi benim adımı kırparak atmış Instagramda ne diye şikayet etsem kaldırır Instagram?
  7. durmayann

Soru Çift Anadal Eğitimini Aldıktan Sonra Ne Oluyor?

Bugün kurstaki hoca ile konuştuk çift anadal filan söyledi mesela örnek verdi psikoloji ile çift anadal yapan öğrencim var demişti, o öğrenci okul bittikten sonra psikolog olarakta görev yapabilir mi?
  8. durmayann

Soru Bu Siteden Alışveriş Yapsam Dolandırılma Durumu Yaşar Mıyım?

Birkaç gündür bisiklet arayışındayım bir sitede uygun fiyatlı bisiklet buldum Facebook grubundaki bir abi sayesinde. Kendisi pazartesi almış yoğunluk ile bugün yarın kargoya vereceklerini söylemişler. Google yorumlarına baktım Sivas içinde kaliteli bir dükkana benziyor, siz olsanız alır...
  9. durmayann

Soru Arda Güler'in Transferini Doğru Buluyor musunuz?

Real Madrid seni isterse seçim şansın yoktur, güveniyorum iyi yerlere çıkacağından eminim.
  10. durmayann

Soru Root Olmadan Sistem Dosyalarına Erişebilir Miyiz?

Telefonumun hâlâ garantisi var root atmak istemiyorum. / klasöründe data klasörüne girmem lazım root olmadan olacağını sanmıyorum ama belki bir yolu vardır.
  11. durmayann

Yardım TFT Mobile Files Klasörü Boş

Up
  12. durmayann

Yardım TFT Mobile Files Klasörü Boş

Geçen hafta cfg için uğraştım oyunu tamamen sildim güncellemeleri yaptım fakat hâlâ files klasörünün içi boş. Yardım edebilir misiniz.
  13. durmayann

Öneri 12 Ay Taksit İle 12-14K Notebook Önerisi

Az önce bir sistem linki gördüm aynı fiyata 3060 kasa fakat evde monitör yok ayrıca üniversite için dizüstü daha iyi olabilir. 12 taksit olmadan almamız imkansız. Şu olabilir mi mesela? ( olmazmış baktım. )
  14. durmayann

Anket Üsttekinin profilini yorumlama

Olur öyle şeyler.
  15. durmayann

Attığın mesajları okudum da yazdım mesajımı.
  16. durmayann

Yardım dualshock 3 pc ye bağlayamıyorum

Şuna bir bakar mısın güncel olarak oluyor mu bilmiyorum bilgisayarım yok elimden bu gelir anca. https://forum.shiftdelete.net/konular/playstation-3-dualshock-bilgisayara-baglama-windows-10.753276/
  17. durmayann

Rap dinlemeyi sevmem üzgünüm dostum.
  18. durmayann

Soru TFT'de AFK cezası var mı?

Hayır, ben yemedim hiç
  19. durmayann

Soru Microsoft'tan Gelen Mesajın Doğru Olma Olasılığı Nedir

Microsoft neden böyle bir link göndersin anlamadım, Google üzerinden giriş yapılan cihazlarıma baktım herhangi bir farklı cihaz yok. Tıklamadım.
  20. durmayann

Soru Format Atılmış Olsa Bile Fotoğraf Videolara Erişim Sağlanabilir Mi?

Geçen sene Almanya'ya gittiğimde çekindiğim videoyu bulamadım, eski telefonumdaki herşeyi hafıza kartına atıp yenisine geçmiştim fakat şuan bulamıyorum. Eski telefonumda root var onunla birşey yapabilir miyiz? Yeni bir rom kurmamış olmam lazım sadece fabrika ayarlarına sıfırlamaşımdır.
  21. durmayann

Soru Telefon klavyesinde nasıl küçük harfle başlayabilirim

Ayarlar, sistem ayarları, klavye ve giriş, gboard, metin düzeltme.
  22. durmayann

Yardım Bu Oyunun Nasıl Oynandığını Yazabilir Misiniz?

Çeviri ile okuyorum anlamıyorum basit bir şekilde özet geçer misiniz. https://www.pagat.com/compendium/trex.html
  23. durmayann

Soru UPS Kargo Gönderim İçin Hangi Bilgiler Lazım?

Yarın kulaklığımı garantiye göndereceğim, okulda olduğum için mesaj atmadım önceden de gönderdim diye, şirketin adresi yeter mi? Önceki maili silmişim orada UPS ile ilgili bir kod vardı ama belki bu da olur.
  24. durmayann

Yardım Kulaklığımda Birden Cızırtı Gelmeye Başladı

Garanti kapsamı içerisinde midir peki?
  25. durmayann

Yardım Kulaklığımda Birden Cızırtı Gelmeye Başladı

Bundan önce elimde JBL Tune 225 TWS vardı benzer sebep ile garantiye gönderdim ardından JBL Tune 230 NC gönderdiler sıfır kutu. Kıştan beri kullanıyorum fakat bir aydır falan sol taraftan az ses gelmeye başladı sorun etmiyordum fakat dün spordan döndükten sonra bir anda cızırtı geldi bugünde sağ...
  26. durmayann

Rehber Dying Light 2023'de oynanır mı? (İnceleme)

Yazın bilgisayar alacak gibiyim daha kaç senelik oyunlar var oynamadığım, hâlâ alınır oynanır oyun bence.
  27. durmayann

Soru Çakma Akıllı Bilekliğe Custom Rom Yüklenebilir Mi?

Aliexpressten Smart Band M6 aldım, MiBand 6 çakması. Orjinal olanlara yapılıyor fakat bunların da yazılımları ile oynama yapılabilir mi?
  28. durmayann

Şiddet Görülen Evden Kaçmak

Ne kadar uzakta o kadar iyi. Eğer kendi halinde kendine zarar verip ölüp gidecekse şanslısınız umarım boşanma durumlarından sonra rahat bırakır sizi. Umarım herşey gönlünce olsun.
  29. durmayann

Şiddet Görülen Evden Kaçmak

Seni takip ediyordum instagramdan eğer doğru kişiyi hatırlıyorsam evet hayatın belli bir standartların üzerindeydi. Kaçmak ile iyi yapmışsınız iki günlük dünya bir adama bağlı kalamazsınız. Akrabalarınız falan varsa birlik olmaya bakın sonra ayrılırsınız biraz zaman geçsin.
  30. durmayann

Yardım Call of Duty: Warzone 2.0'da önceden 170 FPS alıyorken şimdi 5 FPS alıyorum

Güncel yazılımları kullanmak her zaman daha iyidir. Şimdi oyunda yaşadığın sorun iki gün sonra başka yerde de karşına çıkabilirdi iyi bari çözebilmişsin.
  31. durmayann

Öneri Şarkı önerileri.

32. durmayann

Soru Moderatör alımında yaşa bakılıyor mu?

Şuan yönetim kaç kişi alım olur mu yakında?
  33. durmayann

Yardım Laptopa su kaçtı.

Up.
  34. durmayann

SDN Bu foruma kaç yaşında üye oldunuz?

15 yaşında bilgisayarımın sorunları için kaydolmuştum sonra baktım hergün buradayım ve arkadaşlarım oldu. Şimdi 17 oldum hâlâ konuşuyorum onlarla.
  35. durmayann

Bu Devirde Hâlâ Öğretmen Olunulur Mu?

İngilizce öğretmenliğine biraz sıcak bakmışlığım var fakat ilerisi için çok net bakamıyorum. Öğretmenimiz benim hiçbir öğretmen arkadaşım uzun süre iş aramadı sınavı geçince atandılar diyor. Hadi bir şekilde devlete sırtımızı dayadık diyelim, artık eski kutsallığı kalmadı mı bu olayın yani...
  36. durmayann

Haber Tarihi Manchester Katedralinde İftar Yemeği Verildi!

Aynı durumu camide yapıldığını düşünün birde..
  37. durmayann

Haber "Sahte Doktor" Tahliye Edildi!

Dün öyle bir sinir oldum ki. ATV sırf haber adına kızla röpartaj yapmış kız da pişkin pişkin sınava çalışıyorum bu süre içinde dersimi aldım diyor. Gelde sinir olma.
  38. durmayann

SDN Neden sevgiliniz yok?

İstemedi.
  39. durmayann

Öneri Papara kart kurye hakkında

Kişisel bilgiler soruluyor alması gereken bilgiler oluyor o yüzden bırakıp dönemez gerekirse telefonla arar.
  40. durmayann

Herkes reddedilme hikayesini anlatsın

Umarım ama sanmam.
  41. durmayann

Herkes reddedilme hikayesini anlatsın

Tanışalı 1 ay olsa da kaç yıllık arkadaşlarımdan daha iyi hissettiren biri vardı. Kimse güzel bulmasa ben hâlâ bana baksa benimle konuşsa yeter kafasındayım. Yeri geldi aynı meyve suyundan içtik yeri geldi birlikte kitap okuduk yeri geldi saçımı ördü bilekliğimi taktı. Zaten söylüyordu baştan...
  42. durmayann

Soru ConfickerBelasi Adlı Arkadaşın Akıbetine Ne Oldu?

Hep aynı pp si ile yılların üyesiydi üzüldüm.
  43. durmayann

Soru Berberden kazık mı yedim?

Normal usta ya bu devirde.
  44. durmayann

Forum'un Ana Sayfasında Yer Alan Video Hakkında

Evet bilgisayar üzerinde otomatik başlıyorsa sinir bozucu olur.
  45. durmayann

Forum'un Ana Sayfasında Yer Alan Video Hakkında

Ben direkt görmüyorum. 1679512234 Görüyormuşum pardon.
  46. durmayann

SDN Apple, iPhone’un ikonik tasarımını değiştiriyor!

Her zaman o anahtarı cazip bulmuşumdur yeni modelde yeni işlevlerin ekleneceği aşikar o yüzden merakla bekliyorum.
  47. durmayann

Satılık Elimde Ronic Creatine Var Almak İsteyen Yazabilir

Kendime doğum günümde almıştım birkaç ay kullandım şimdi spora devam edemeyeceğim o yüzden satmak istiyorum. İçindeki toz hâlâ yeter birkaç kişiye. Kendi kargo kutusu ile gönderirim anlaşırsak. İçinde protein tozu da var. İnternette 500 lira 400 liradan bırakırım...
  48. durmayann

Soru İnsanlar bizi aynadaki görüntümüz gibi mi görüyor yoksa arka kamera ile çekilmiş bir fotoğraftaki gibi mi?

Atarım atmasına da gerçek hayatta gören birinin yazması daha mantıklı olmaz mı sizce de? Gideyim sorayım.
  49. durmayann

Soru İnsanlar bizi aynadaki görüntümüz gibi mi görüyor yoksa arka kamera ile çekilmiş bir fotoğraftaki gibi mi?

Tiktokta gezerken bir videoda yazıyordu. Aklıma takıldı şimdi. İnsanlar bizi aynadaki gördüğümüz gibi mi görüyor yoksa fotoğraflardaki gibi mi? Ben arkadaşıma beni bu şekilde mi görüyorsunuz dediğimde beni çektiği fotoğraf için evet demişti.
  50. durmayann

Soru Sizle iddiaya giriyorum.

Ne gerek var? :D
  51. durmayann

Yardım Odin dondu TWRP yüklerken tablet kilitlendi

Şuanlık araştıracak kadar müsait değilim başkası cevap yazabilir beklersek.
  52. durmayann

Yardım Odin dondu TWRP yüklerken tablet kilitlendi

Hatırladığım kadarıyla Odin ile sadece custom rom kuruluyordu. TWRP kurduktan sonra herşeyini yapabilirsin aslında.
  53. durmayann

Soru Mutluluk ve huzurun anahtarı nedir

Paran olmasa bile yaşar gidersin çokta takmamak lazım insanları yaşantıyı koşuşturmayı.
  54. durmayann

Soru Mutluluk ve huzurun anahtarı nedir

Fazla düşünmemek. Cidden fazla düşününce hiç güzel şeyler olmuyor kafayı yedirtir adama.
  55. durmayann

Rehber Stardew Valley Nasıl Online Oynanır [Android]

Tek çözüm burası olabilir. https://forums.stardewvalley.net/ Birde buraya sor belki bilen çıkar. https://discord.gg/34wF7vJn
  56. durmayann

Eski sürümlerde denerseniz olabilir ya da modun güncel sürümleri çalışmıyor olabilir. Biraz deneme yanılma olacak fakat kurulan herşeyin birkaç önceki sürümleri ile deneyiniz birde.
  57. durmayann

Android ana dizininde Stardew Valley yazılı oyun dosyasının içinde Mods klasörü olması lazım.
  58. durmayann

Yardım Galerimdeki İstemediğim Albümleri Silemiyorum

Telefonun içinde gelen galeri uygulamasını kullanıyorum. İstemediğim klasörleri silemiyorum silmek istediğimde fotoğrafları siliyor.
  59. durmayann

Yardım Vestel Tüplü Televizyon VGA 'daki Görüntü Gelmiyor

VGA HDMI dönüştürücü aldım, bir diğer televizyonda çalışırken bunda görüntü gelmiyor. Aşağı yukarı yapınca kanal sayıları çıkıyor kumanda falan mı lazım acaba?
  60. durmayann

Sizce boyum ne kadar uzar

Annem 155-60 Babam 175-80 Ben 185 im yani birşey diyemeyiz ama sende 180-90 arası olursun tahminimce.
  61. durmayann

Soru Amazon Fire Stick Neden Türkçe Dil Desteği Almıyor?

Evde bir tane Fire Stick cihazım var. İngilizce anlıyorum anlamıyor değilim ama bu cihaza Türkçe dil eklememelerine şaşırıyorum bir sebebi var mı?
  62. durmayann

Soru Stick ve PS3 için Monitör Mü TV mi Almak Mantıklı?

Elimde Amazon Fire Stick ve PS3 var odama bunlar için bir cihaz almak istiyorum ama hangisi işe yarar bilemedim. Monitör alırsam stick kumandası çalışmayabilir, TV alırsam ileride PC de alırsam sorun çıkabilir sanırım. Sizce hangisini almalıyım? (Cihaz iyi birşey olmaz yani ikinci el ya da...
  63. durmayann

Soru Nasıl kilo verebilirim

Bende diyorum sen nasıl kilo verdin. Bende diyetle 25 KG verdim ama ameliyat hem bıçak altına girmek riskli hem de para gerekir ama senin için hayırlısı olsun ne diyelim.
  64. durmayann

Rehber Realme 8 Uzun Kullanım Sonrası Deneyimlerim

Evet arada bariz bir fiyat farkı var, tercih edilmemesi olası bir durum zaten. Eşinize de size de telefonlarınız hayırlı olsun.
  65. durmayann

Soru Redhouse Sözlük Kapaktaki Boşluk Normal Mi?

İngilizce dersi için sözlük aldık sözlüğüm de fotodaki gibi boşluk var acaba normal midir bitişik mı olması gerekiyor? İlk aldığım da basım hatası çıktı değiştirdim ama alalı 1 hafta oluyor değiştirilmez.
  66. durmayann

Öneri En Ucuz Ve İş Görecek Bir Anakart İşlemci Ekran Kartı Üçlüsü Önerebilir Misiniz

Arkadaşım eski bilgisayarına update yaptı yeni bilgisayar topladı 3000 TL ye. Diyor ki sana bu eski parçaları vereyim ekran kartı alırsan görüntü gelir diyor ama işlemci falan çok eski. Maks 4000 TL ye sıfır ikinci el bilgisayar toplarsak ortaya ne çıkar merak ettim. Valorant LoL oynatsın yeter...
  67. durmayann

Yardım Güne bir şarkı bırakın

68. durmayann

Soru Telefonunuz marka modeli, ve ne renk, şuan alsanız ne renk alırdınız?

Realme 8 Gümüş renk. Renginden memnunum ama güzel bir kılıf alabilirim bulursam.
  69. durmayann

Yardım Kulaklığımın sağ tarafı bağlanmıyor

Şu ana kadar bir problem yaşamamıştım hep sol kulaklığı takıyordum eski kulaklığımdan alışkanlık. Geçen hafta kampta arkadaşım yere düşürdü kutusunu ama onunla alakalı olduğunu sanmıyorum yine de detay vereyim. Kulaklık patlak değil açılış kapanış sesleri geliyor. Bağlamaya çalıştığımda ise sağ...
  70. durmayann

Soru Sizce Kulaklığımı Garantiye Göndermeli Miyim?

Uzun süren JBL Almanya mailleşmem sonucu yine aynı şirkete yönlendirdiler. Yarın abime söyleyeyim bakalım biraz da araştırayım hiç ürün göndermedim garantiye.
  71. durmayann

Tamamdır beyler bir kaç gün düşüneyim abime falan danışayım eğer gönderecek olursam öteki hafta göndermiş olurum.
  72. durmayann

Şuan düşünüyorum ürün elime gelmeyebilir ama onun olacağını sanmıyorum. Fakat tamir değil de ürünün yenisinin gelme olasılığı kaç acaba?
  73. durmayann

Sitenin yorumlarına baktım biraz vazgeçtim gibi yani çok mağdur olanlar var.
  74. durmayann

Arkadaşlar kulaklığım geçen hafta yere düştü biraz boyası attı ondan önce kapağı tam kapanmamaya, kulaklık silikonları tam emin olmamakla birlikte kalkmaya başladı. Kamptan dönerken otobüste takmaya çalıştığımızda da sağ tarafı bağlanmıyordu. Bugün bir başka forumda konu açtıktan sonra Türkiye...
  75. durmayann

Umarım ben yanlış görüyorumdur ama bakın sslere.
  76. durmayann

Evet işte oradan çat diye bir eksi verebilirim. ?
  77. durmayann

5 dakika sabit durmani istiyor sizce de çok uzun süre değil mi?
  78. durmayann

Ya da ikinci versiyon olarak çıkarsınlar. ? Şaka maka şuanlık iş görüyor ama olsa iyi olurdu fakat ben alamazdım şuan bile taksidi aylık 520 lira siz düşünün gerisini.
  79. durmayann

Evet hoparlör kısmını yazmayı unutmuşum. Her iki eksikte evet onlar giderilse tadından yenmezdi ama parası da artar orta segment olurdu herhalde.
  80. durmayann

Telefonu alalı 2 ay oldu bu süre zarfında yaşadıklarımı anlatmak istedim umarım kafası karışık olanların sorularına cevap olabilirim. Ekstra sorusu olanlar buradan sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım. • Ekran: Ekran boyut olarak gayet yeterli büyüklükte. Renkleri canlı ve...
  81. durmayann

Amazon İptal Ettiğim Ürünün Parası Ne Zamana Gelir?

Az önce bir ürün aldım sonra teslimat süresini görünce vazgeçtim ve iptal ettim. Sizce para ininal cüzdanıma ne zaman gelir?
  82. durmayann

Yardım Disney Plus Açılmıyor Hatası

Farklı bir cihazla deneyin bence. Ya da uygulama arayüzünden deneyin bakalım bi.
  83. durmayann

Kol saatlerimizi paylaşıyoruz

Başka bir foto daha atabilir misiniz hocam?
  84. durmayann

Ekranı çok büyük görünmüş fotoda. İlginç.
  85. durmayann

Marka model nedir hocam?
  86. durmayann

Soru Paketi Açılmayan SSD Kullanılmazsa Zarar Görür mü?

Bunun için ayrı bir konu açmanız daha mantıklı olabilir.
  87. durmayann

Soru Sıvı Temaslı Bilgisayar Açılır Mı?

Asus X540MA GO232A idi sanırım modeli. Videolarından falan bakıp tahmin edebilir misiniz size rica etsem.
  88. durmayann

Önemli olan sistem açılsın. Ekran falan monitör ile hallolur da çalışması lazım aradan çok uzun zaman geçti ondan korkuyorum.
  89. durmayann

Hayır değilim Antalya'da yaşıyorum. Döküldükten sonra anında ekran kapandı çünkü klavyenin arkası boşluk olduğu için direkt içine aktı ayran.
  90. durmayann

Yok ya bu kutsal diyet içeceği var ya soda + ayran işte onu deniyordum masanın kenarında. Gerisini tahmin edebilirsiniz zaten. Bakalım abim tamirciye verebilirse durumunu bende çok merak ediyorum. Celeron işlemciliydi ama iş görüyordu çok çekti ama arattı kendini. Şuan kıytırık bir bilgisayar...
  91. durmayann

Cevaplar için teşekkür ederim sonucu söylerim ilerleyen vakitlerde, merak etmeyin.
  92. durmayann

Arkadaşlar 31 Ağustos'ta konu açmıştım bilgisayarıma ayran döküldü diye. Ayran döküldükten sonra bilgisayar direkt kapanmıştı şimdi de ne şarj alıyor ne de bir tepki veriyor. Her ne kadar V şeklinde ayranı akıtsam da klavyenin arkası geçirgen olduğu için direkt içine gitti ayran. Bilgisayarım...
  93. durmayann

Her ne kadar oyunun resmi bir desteği olmasa da birkaç geliştirici tarafından bir mod geliştirilmiş ve Stardew Valley Forums sitesinde sunulmuş. Bugün başta karışık gibi gelse de oyunu online bir şekilde oynamak isteyenlerin işini çokça görecek bir yönteme değineceğim. ~Modun Kurulumu...
  94. durmayann

Bisiklet hevesim tavan yaptı.

Güzel olmuş bisikletin hayırlı sürüşler. Problemim vardı konu açayım anlayan çıkar umarım.
  95. durmayann

Soru Rap parçam nasıl olmuş?

Eline ağzına sağlık güzel olmuş, arkadaşıma da atayım bir de o baksın bakalım.
  96. durmayann

Soru Kol kası/geliştirme için ne yapmalıyım ?

Yaşadıklarının çoğunu bende yaşıyorum benimde biraz kilom fazla yaz gelince ben de rahat edemedim kendimi görünce. Geçen hafta 5 kg lık dambıl aldım. Öyle büyük bir amacım da yok kollarım güçlensin yeter diye giriştim. Oruçlar bitsin beslenme ile de desteklerim sporumu, hiç olmadı bende giderim...
  97. durmayann

Öneri Android Multiplayer Oyun Önerisi

Bayağıdır sadece Wild Rift oynuyordum önümüzdeki güncellemeye kadar ara verdim. Bu oyun kadar büyük oyuncu sayısına sahip oyun önerir misiniz size rica etsem? Rise of Kingdoms denedim şuanlık ara verdim. Bunların ayarında oyun önerisine açığım.
  98. durmayann

Soru Xiaomi watch s1 active aldım arkadaşlar

Evet bende almayı düşünmüştüm fakat araştırınca en olması gereken özelliğin TR'de çalışmadığını gördüm, gerçekten çok saçma sağlık verisi bu, her gün tonla bilgilerimiz gidiyor bu onların yanında deve de pire kalır.
  99. durmayann

Aklıma ilk gelen soruydu. Türkiye'de çalışmadığına şaşırmadım. Önemli değil, rica ederim.
  100. durmayann

Telefonda da bu özelliğin olması şart değil mi?
  101. durmayann

Saatin videosu artık var buyur izle.
  102. durmayann

Sen söyledin ya. ?
  103. durmayann

Hayırlı olsun. Bende Almanya'dan çok almak istiyordum hatta Samsung Galaxy Watch 4'e kadar araştırdım ama vazgeçtim, gereksiz buldum nedense ama sana hayırlı olsun güzel gibi duruyor saatin. Umarım arayüz olayını kısa sürede çözerler bana göre akıllı saatlerde en önemli şeylerden biri de...
  104. durmayann

Haber Son Dakika! Asgari ücret ve emekli maaşına zam geliyor!

Yeni zamlar geliyor ki şunu yazarken bile gelmiştir.
  105. durmayann

Anket Telefonunuzdan memnun musunuz?

J7 Prime kullanıyorum, tek sıkıntısı 16 GB olması, onun dışında işimi görüyor.
  106. durmayann

Soru Paparadan gelen bildirim

Bence reklam.
  107. durmayann

Soru Yurtdışından Ürün Almak Mı O Fiyata Türkiyeden Satın Almak Mı?

Mart'ta erasmus ile Almanya'ya gideceğim. İmkân olursa tws kulaklık almak istiyorum. 30 euro olarak ucuz ve lakin Tl ye çevirince normal olarak fiyat uçuyor. Sizce orada 30 euro olarak mı almak mantıklı, Tr den mi almak? ya da; Oradan 30 euro ya alırsam zarara girmiş olur muyum?
  108. durmayann

Haber Cumhurbaşkanı'ndan müjde! Teknolojik ürünlere vergi indirimi yolda!

Pc bozuk güzel indirim gelirse işime gelir.
  109. durmayann

Haber Maske kimsin sen yayından kaldırıldı

Hazır eli ısınmışken Tiktok'u da yasaklatsın.
  110. durmayann

Soru Lol indirme kaç gb?

Neye göre 1 saat? :)
  111. durmayann

Soru Kitap okumak istiyorum ama odaklanamıyorum

Kafanı boşaltmaya bak, atıyorum 10 saat telefondan sonra direkt kitap okumaya çalışırsan okuyamazsın, her ne yapıyorsan biraz boş dur öyle kitabını okumaya başla ve önce karar var okuyacağım diye.
  112. durmayann

Soru Kitap okumak istiyorum ama odaklanamıyorum

Kısa periyotlarla ve istediğin konudaki kitabı okumayı çalış ya da kendine bir hedef koy. Ben bazı kitaplarda bölüm bölüm okumayı tercih ediyorum. Başta 20 ile başlaman iyi olabilir senin adına.
  113. durmayann

Yardım istediğimiz kisiyi wifiden banlama

Root varsa Wi-fi killer ile atabilirsin kuzenini.
  114. durmayann

Haber 77₺’lik oyun Epic Games Store’da ücretsiz

Bu oyun parasını haketmiyor, almayı düşünmüyorum. Ama almak isteyen de çıkabilir zevkler değişkendir.
  115. durmayann

Rehber Üstün (Hasan İskan)

Dünüyle bugünü eşit olan iyi değildir diye söz vardı onu andırdı bana.
  116. durmayann

Soru Y ve Z kuşağına sesleniyorum, hayatı survive yaşamak kaderimiz mi?

Kaderini kendi çapında değiştirdiğini düşünürsün fakat yine belli bir kaderi yaşarsın. Ülke olarak ayılmadığımız sürece bu sıkıntıyı torunlarımız bile yaşar. Fransa da ki gibi bir ayaklanma olmadığı sürece devam ederiz böyle sürünmeye..
  117. durmayann

Sizi En Çok Etkileyen Film Dizi Ve Kitaplar Hangisidir?

Çok sevdiğim bir kitaptır lakin her yaş grubunun okuyacağı bir kitap değil ona dikkat ederek alınız. •Otomatik Portakal Otomatik Portakal - Google'da Ara •Otomatik Portakal - Vikipedi
  118. durmayann

Rehber Wi-Fi çekim gücünüz kötü mü? Telefonunuzu router olarak kullanın!

Eski telefonunuz ve internet az çeken bir odanız varsa sizin için güzel bir app. Kullanımı basit. Ücretsiz ve root gerektirmiyor. Uygulamayı yenileyici olarak kullanmak istediğiniz telefonda açın. Start Wi-fi Hotspot seçeneğini aktif edin ve ardından WPS özelliğini açın. İnterneti...
  119. durmayann

Öneri 8000 TL Masaüstü Sistem Önerisi

Konsolum var, hedefim bilgisayar.
  120. durmayann

Evet, mesajı görmemişim özür dilerim.
  121. durmayann

Yaklaşık bir ay önce de konu açmıştım bu sefer masaüstü soruyorum. Ortalama 8000 TL ye oyunlarda üzmeyecek, ileriye dönük bir sistem linki bırakırmısınız? Oyun dediğimde maksimum Steam Pubg olabilir ya da Forza Horizon 4. Aklımda da bayağıdır şu sistem var, sizce nasıl alınır mı...
  122. durmayann

Rehber Mi Flash Tool ile eski MIUI sürümlerine nasıl geri dönüş yapılır?

Umarım zorda kalan birinin işine yarar, eline sağlık.
  123. durmayann

Soru Huawei Matebook D16 Alınır mı?

Bir kaç aya alırız kesinliktirmek adına konu açtım. 1637952464 Teşekkürler, içim rahat etti o zaman.
  124. durmayann

Bu fiyatta almam mümkün değil annemlerle pazarlığa yatacağım. Maksimum Pubg ve Forza Horizon 4 oynarım onlarda problem yaratır no acaba?
  125. durmayann

Fiyatını uygun buldum. Taksitle alacağımız için taksit tutarları da uygun. Günlük kullanım, yaparsam yazılım, photoshop vs. işler ve oyun oynamak için uygun mudur? Lol, Csgo, Valorant oynatsa yeter. https://www.epey.com/laptop/huawei-matebook-d16-r5-16gb-512gb.html
  126. durmayann

Soru Ekran kartı fiyatları ne zaman düşer?

Miningciler devrimi bitti şimdi de dolar var düşmez artık kaparsan kaparsın.
  127. durmayann

Öneri Maks. 8500 PC Önerisi

Erasmus kazanmıştım bazı sebeplerden dolayı vazgeçtim belki indirimlerde alabiliriz diye düşündüm, buzdolabı taksidi 2 ay sonra biteceği için Aralık, Ocak gibi olur sanırım.
  128. durmayann

Son 1 ürün kalmış sanırsam da yılbaşından sonra alınacak alınırsa yine de teşekkürler.
  129. durmayann

Senin önerin nedir dostum?
  130. durmayann

Teşekkürler. Sanırım alınabilecek en iyisi bu: https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-g7701030-8vh0t-intel-core-i5-10300h-8gb-500gb-ssd-gtx1650-windows-11-home-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000TPEU9?magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail
  131. durmayann

Laptop istiyorum demeyi unutmuşum sanırım.
  132. durmayann

Annemler bilgisayar almayı düşünüyor. Maksimum 8500 bütçe olur diye düşünüyorum, belki daha da aşağı olabilir bilemem. Bu bütçeye Gaming notebook zor olur fakat oyun da oynayabileceğim bir PC olursa benim için daha iyi olur. Mesela FH4, Steam PUBG düşükte bile oynatsa kafiyim. Kasım...
  133. durmayann

Yardım Günlük Konuşma İçin Yeterli Olabilecek İngilizce Kalıplarını Nereden Öğrenebilirim?

Teşekkürler, inceleyeceğim mutlaka.
  134. durmayann

Yardım Günlük Konuşma İçin Yeterli Olabilecek İngilizce Kalıplarını Nereden Öğrenebilirim?

Evet onu sınava girmeden kullanmıştım bir daha bakayım o zaman. Önerilere hala açığım arkadaşlar.
  135. durmayann

Soru Pixelart oyun önerir misiniz?

Dead Cells. Sonuçta onunda hikayesi var ama ön planda değil ya da Stardew Valley tavsiye ederim.
  136. durmayann

Soru Uzman Çavuşluk gereksinimleri neler?

"Uzman erbaş olmakla ilgili olarak en çok yanlış bilgi boy ve kilo şartlarında olsa gerek. Özellikle bazı internet sitelerinde boy ve kilo şartı ile ilgili olarak gerçekle uzaktan yakından alakası olmayan tablolar bulunuyor. Uzman çavuş boy kilo hesaplama yapılırken beden kitle indeksi dikkate...
  137. durmayann

Soru Uzman Çavuşluk gereksinimleri neler?

Sanırım boy konusunda sıkıntı çekersin fakat daha ergenliktesin uzayabilirsin tabi anne baban da kısa değilse.
  138. durmayann

Cuma günü Erasmus sınavını kazandığımı öğrendim, 5 kişilik grup ve öğretmenlerle birlikte 1 haftalığına Almanya'ya gideceğiz. Sonra onlar da buraya gelecek. 2 ay sürem var bu süre de ortada kalmamak için basit kalıpları öğrenmek istiyorum. Sohbet başlatırken, sohbet ederken ya da bir soru...
  139. durmayann

Bisiklet hevesim tavan yaptı.

Koltuk kılıfı ne kadar, benimde ağrıyor ama orijinalliğini de bozasım yok.
  140. durmayann

WhatsApp ve Instagram çöktü! Erişilemiyor…

Ama şuan bir sorun yok. ?
  141. durmayann

Öneri 15 Bin bütçeli sıfır sistem mi yoksa ikinci el mi?

Bence bu fiyata ikinci el almaktansa sıfıra yönelmek daha iyidir. Elinizde iyi bir sistem alacak kadar bütçe varken ikinci el sistem alıp parayı hiçe saymaz bence mantıksız olur.
  142. durmayann

Soru Oyunlarda kasma yaşıyorum

Önceden süregelen bir sorunmuydu yoksa bir zamandan sonra mı oldu?
  143. durmayann

Yardım Bilgisayarıma Ayran Döküldü

Zaten daha tamirden geleli birkaç ay olmuştu tekrar büyük mebla da para vermek istemiyorum ki şuana kadar çektiğini çekmiştir pc içine.
  144. durmayann

Bilgisayar açılmıyor, içini de açamam o yüzden mefta oldu. ?
  145. durmayann

O konuyu bizzat okumuştum bir de. :) İstesem de cihazı açamazdım annem karışırdı bende o telaşla toplayamazdım geri.
  146. durmayann

O kadar malzemenin evde olması ayrı bir şans, onu yapacak kadar hızlı düşünmek ayrı bir olay yani herkes yapamaz bence. İstesemde yapamazdım hem bilgisayara uygun tornavida yoktu hem de adam vidaları takmak yerine yapıştırmış sanırım kasayı. ( ekranı bozulmuştu tamire gitmişti. ) Zaten koronadan...
  147. durmayann

Klavyenin arkasında boşluk olduğu için direkt içine girdi, 2 saat sonra eve geldim buradan cevap yok başka bir foruma konu açtım saolsunlar yardımcı oldular ama ilk saniyeden gitti bilgisayar. Zaten alt tarafını kokunca yanık ve ayran kokusu geliyor uzun lafın kısası bilgisayar çöp oldu. o7
  148. durmayann

Şarj girişinin oradan klavyenin sol tarafını kapsayacak şekilde ayran döküldü, sonra bilgisayar kapandı, peçete ile yüzeydekileri temizledim ama içine kaçmıştı bilgisayarın sağ ve klavye tarafından biraz ayranı çıkardım ama açılmıyor, şimdi de V şeklinde koyup beklemeye aldım kendimi. Sizce bu...
  149. durmayann

Öneri Android Arayüzü kullanmadan sadece adroid uygulama açan emulator

Aynı sorundan bende muzdaribim. Eğer kurabilirsen 20-30 GB alan ayırıp saf Android kurabilirsin. Önerim BlissOS olabilir.
  150. durmayann

Yardım Android telefonda pil sağlığı koruma.

Merak etme Medusa, iki üç aya kalmaz koltuğa atmaya falan başlarsın. Dün benim telefon masadan ayak parmaklarıma düştü telefon sağlam benim parmaklarım acıdı. J7 Prime adamdır. ?
  151. durmayann

Yardım Android telefonda pil sağlığı koruma.

Merak ettim de ne kadar süre de ne kadar azalıyor da bu kadar yeni telefonu dert ediyorsun anlamadım. Yani telefon daha yeni eğer bir problem varsa değiştirebilirsin ama istediğin uzun süre boyunca kullanmak için ne yapabilirimi öğrenmek ise belirtsen daha güzel olurdu ve bu arada hayırlı olsun...
  152. durmayann

Soru hangi windowsu seçmeliyim

Arkadaşlarımın dediği gibi maks. w7 kullanmaktansa Linux kullan, onların da tasarımları gayet hoş hem de.
  153. durmayann

Anket Forum Kullanıcıları Hangi Marka Bilgisayar Kullanıyor?

Asus X540MA-GO072 Notebook ?
  154. durmayann

Yardım windows 10 almak mantıklı mı

Aman aman bir fark olduğunu bilmiyorum ama bilen varsa beni de aydınlatırsa sevinirim. Büyük ihtimal güvenlik açığı vs. kapanıyordur da başka ne avantajı var orjinal almanın?
  155. durmayann

Yardım Samsung Galaxy A5 (2017) de TWRP kullanmak

Root yapmakla TWRP'nin gittiğini sanmıyorum fakat bozulduysa ya da telefonuna uygun kombinasyonu yapmıyorsun çalışmıyor olabilir. İnternette markana göre arama yapabilirsin. Romuna göre değişir, kurmadan bakarsın ama genelde root oluyor.
  156. durmayann

Yardım Samsung Galaxy A5 (2017) de TWRP kullanmak

Twrp'ye girmek için Ses Artırma+Orta Tuş ve Güç tuşuna basman yeterli. Tekrar kurmana gerek yok. Yedekleme yaparsan verilerin gitmez ve sonradan geri yükleyebilirsin. (Nasıl olduğunu bilmiyorum hiç denemedim, ihtiyaç duymadım.)
  157. durmayann

Yardım Kardeşimi nasıl korsan oyundan uzaklaştırabilirim

Büyüyünce anlar merak etme. Tahminimce yaşı 9-13 arası falandır, o yaşlar tam sinir bozucu kişiliklerinin olduğu yaşlar. :D
  158. durmayann

Soru Görev yöneticisinden başlangıçta Cortona ve Onedrive'ı devre dışı bırakırsam sorun çıkar mı?

Eğer buluta yedek almıyorsan OneDrive'i kapatabilirsin. Bildiğim kadarı ile de Cortana Türkiye'de çalışmıyor çalışsa da kullanılacağını sanmıyorum o yüzden ikisini de kapatabilirsin.
  159. durmayann

Artık öyle bir duruma geldik ki.....

Açıklama için teşekkürler. Ayrıca son paragraftaki gerçekten son sıkıntı bana göre, dediğin gibi tehlikeli bunu demeleri bile.
  160. durmayann

Rehber YouTube Premium Sahiplerine Bedava Discord Nitro Kampanyası

Bana birisi kartını verse de kullansam, annem ininalı atmış ama onda da 49 kuruş falan vardı. :D
  161. durmayann

Yardım Başlığa yazacak bir şey bulamadım sorunumu çözmeme yardım eder misiniz?

Bende de bazen o sorun oluyor. Eğer donanımların İntel ise ben şu programı kullanıyorum işe de yarıyor. https://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/support/intel-driver-support-assistant.html
  162. durmayann

Artık öyle bir duruma geldik ki.....

Buradaki bahsettiğiniz KHK ne demek kısaca anlatırsanız sevinirim.
  163. durmayann

Soru Steam indirimlerinde hangi oyunları alayım?

Dead Cells. DLC'leri ile şuan 40 saat falan oynadım. Kişiden kişiye göre değişir ama bana göre minimum +100 saati var. Tek eksiği fiyatı biraz tuzlu, 40 TL, indirimle 24'e almıştım.
  164. durmayann

Yardım steam boşa yer kaplama

Formata gerek yok bence ama sorunun çözümünü de bilmiyorum. Sen format atsan yine aynı şey olacak bence.
  165. durmayann

Yardım Sonoyuncuda aldığım komik fps

Bu konuda yok sanırım, çünkü puan tuşu falan da yok.
  166. durmayann

Yardım Lastik basıncı uyarısı

Keşke inerken dikkat etseydiniz, peki gemi yetkileleri falan bir şey demedi mi bu konu hakkında, zararın ne ya da biz karşılarız gibisinden? Tekerleri arada sırada kontrol edin ne olur ne olmaz, onun dışında o sarsıntı ile sensörler zarar da görmüş olabilir. ?
  167. durmayann

Rehber Başarılı Overclock : Ballistix 2X8GB 3200 MT/S ve 4300GE

Elinize sağlık, cidden hayranlıkla baktım, okumadım çünkü anlamamam. :D
  168. durmayann

Yardım steam boşa yer kaplama

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi eğer kendi hesabında oyun yoksa o tür ayarlamaları yapamazsın oyun üzerinde.
  169. durmayann

Soru Son günlerde dilinize takılan şarkı

Normalde pop sevmem ama bu güzel.
  170. durmayann

Soru steam'e minecraft'ı nasıl eklerim

Maalesef ki bende aynı bilgileri biliyorum.
  171. durmayann

Yardım Çok ısınma sorunu

Eğer yük altında 60-70 derece ise normal diye biliyorum.
  172. durmayann

Soru steam'e minecraft'ı nasıl eklerim

Steam harici bir oyunu kütüphaneme ekle diyerek Minecraft'ı eklersen çalışır diye düşünüyorum zaten basit bir işlem dene ve gör.
  173. durmayann

İphone 13 neden pahalı olacak?

Bize göre pahalı olacak doğru ama yurt dışında o kadar olacağını sanmam.
  174. durmayann

Soru Sosyal medyada kullanıcı adımız zaten alınmışsa ne yapabiliriz?

Ya ünlü diye yapmışlardır ama genelde bu tarz şirketlerin nick değişimi falan yapacaklarını sanmıyorum. Mesela senin o istediğin hesabın diğer adı ne olacak rastgele olsa bir dert olmasa bir dert... Mesela Clash Royale'da adamlar desteğe girdiğinizde direkt "Kullanıcı adı değişikliklerini kabul...
  175. durmayann

Haber Kabil'de peş peşe patlamalar

Sorması ayıptır da bu savaş ne zaman başladı neden başladı kısa bir özet geçebilecek var mı?
  176. durmayann

Soru Sosyal medyada kullanıcı adımız zaten alınmışsa ne yapabiliriz?

Kişi ile iletişime geçmiş olma şansı var mı?
  177. durmayann

Öneri Valorant-Cs go benzeri ücretsiz oyun önerisi

Sabotaj kapanıyormuş konu sahibinin haberi olsun. Krunker.io var web tabanlı piksel cs gibi düşünebilirsin.
  178. durmayann

Duyuru Sdn 2021 4. Röportajını p04w04p5 (Berk) İle Yapıyoruz

Hayatında sadece bir yaşta kaldığın ve diğer kişilerin öldüğü bir devir olduğunu düşün, hangi yaşta kalmak istersin?
  179. durmayann

Yardım Ders

Ben seni 5-6. sınıf sanmıştım, ilk mesajda dediğim gibi arkadaşlarınla arandaki mesafeyi kapatıp, konuları tekrar etmeye çalışabilirsin.
  180. durmayann

Yardım Ders

Daha ya 5 ya da 6. sınıfsın çok dert ediyorsun, 7.sınıftan başlasan bile LGS için hazır olabilirsin. Relax ol azıcık.
  181. durmayann

Yardım Ders

Hayırlısı, şuan onları kafana takma, biraz ders çalış biraz dışarı da gez çocukluğunu yaşa bari.
  182. durmayann

Türkiye Uzay Ajansı Başkanı: “2023’te Ay’a Ulaşacağız, Dünya Çapında Bir Olay Olacak”

Başka ülkeler bilimle, eğitimle uğraşırken biz sırf iki kıytırık insan mutlu olsun diye o paralara saray yaptırıyoruz ya da sırf yaptık diyebilmek için o paralarla parklar yapıyoruz sonuç ne, iki gün bakıp sonra salıyorlar sonra bırak aileyi tek başına çocuk bile yürüyemeyecek vaziyete geliyor...
  183. durmayann

Yardım Ders

Senin şuan tek hedefin arkadaşlarından geri isen onlara yetişmek, eğer aynı seviye de isen de temelini sağlamlaştırmak ve şimdiki derslerini güzelce dinleyip aklına kazımak çünkü sınavda çıkacak soruların temelini şimdi öğreniyorsun. 8. sınıf olunca ve de aynı zaman da az daha büyüyünce umarım...
  184. durmayann

Türkiye Uzay Ajansı Başkanı: “2023’te Ay’a Ulaşacağız, Dünya Çapında Bir Olay Olacak”

Direkt halk kalmayacak çünkü bende dahil çoğu genç yurt dışına gidip düzgün bir hayat yaşamak istiyor, eğer böyle giderse işimiz çok zor.
  185. durmayann

Soru Bu ürün replika mı?

Orjinal ile aynı fiyattaysa başka bir satıcıdan alın bence eğer ki illa da alacağım flo'dan diye, o zaman tek satıcı bu olduğuna göre alın ama sorun bakalım neymiş ne değilmiş.
  186. durmayann

Haber Senior Çekilişler #1 Sonuçları

Unutmuştum bile olduğunu. Hayırlı olsun kazanana.
  187. durmayann

Öneri Bu Fiyata Bu Bisiklet Alınırmı

Garantilik bir işim olmadı ama bilemiyorum biz mağazadan almıştık yani bir tavsiye verdim ama daha iyi markalar kesin vardır.
  188. durmayann

Öneri Bu Fiyata Bu Bisiklet Alınırmı

Disk fren almanı tercih ederim. Bende bu bisikletin kırmızısı var, sanırım tamamiyle aynı değil ama hemen hemen aynı gibi duruyor. Tavsiye edebilirim, biz 1.400 TL'ye falan almıştık ama internette satışını bulamadım nedense...
  189. durmayann

Yardım Kendimi ben bile tanıyamıyorum

Aynen öyle.
  190. durmayann

Bana göre doğru biriyle olduktan sonra sanal arkadaşlık normalden daha iyi olabiliyor, çünkü tüm içindekileri ona söylebiliyorsun ama üzüldüğünde de tam üzülüyorsun.
  191. durmayann

Haber 20 TL Steam Kod Çekilişi | Senior Çekilişler #1

Ama ben random sanıyordum. ?
  192. durmayann

Önemli değil, ben taktım kafaya bari sen takma, değmez yani.
  193. durmayann

Yardım truckers mp arkadaşlarla oynayamama

Önemli değil elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.
  194. durmayann

Soru Steam Yeni Dolandırıcılık-Hesap Çalma Düzeneği

Hesabınızı aldığınıza sevindim, konuyu hatırlamıyorum ama umarım siz ve ben de dahil olmak üzere artık herkes daha dikkatli olur. :)
  195. durmayann

Haber 20 TL Steam Kod Çekilişi | Senior Çekilişler #1

Katılıyorum.
  196. durmayann

Sırf yanlış anlaşıldım diye internetten tanıdığım sanal arkadaşıma (kız) o gün boyunca her yerden ulaşmaya çalıştım, steam'dan yazdım, forumdan yazdım, en sonunda instagramdan yazdım hatta başta özür niteliğinde bir hesap açmıştım oradan da istek atmıştım tamam sonra bir şans daha falan verdi...
  197. durmayann

Haber Realme Book Tanıtıldı.

Bende öyle düşünüyorum, fiyatı açıkladığında haber verirsen alınır mı alınmaz mı daha kesin konuşabiliriz. ?
  198. durmayann

Oyun eğer orjinal ise yardım ederim ki truckersmp zaten steam hesabını kontrol ediyor. En son sürümü indirince online oynayabilirsiniz ya da youtube da arama yapabilirsiniz. Mesela;
  199. durmayann

O zaman alınabilir ama 7k olacağını sanmıyorum, 8.5-9k olur diye düşünüyorum.
  200. durmayann

Alacak kişi o kadar şey beklemezse uygun fiyatlı bence. Mesela bu pc de oyun oynanabilir mi? (Cs, valo, lol)
  201. durmayann

Soru Bisiklet perte mi çıktı?

Zincir yerine takılsa sonra da ufak tefek ayarlamaları yapılsa (vites ayarını kendin de yapabilirsin hatta zinciri de takabilirsin uğraştırır hem de vites ayarı) bence o kadar pertlik durum yok. Benim bisiklet daha sıfırken yeğenim saolsun durur vaziyetteyken vites değiştirdiği için taa vites...
  202. durmayann

Eline sağlık, güzel konu olmuş. Tr fiyatına bakarsak pek bize göre olmasa da dolar bazından bakarsak alınabilir uygun fiyatlı bir bilgisayar gibi duruyor.
  203. durmayann

Aynı server, aynı yer, aynı sürüm falan da olmuyorsa artık oyunun resmi desteği geldi onu deneyebilirsiniz.
  204. durmayann

Hesabım neden banlandı?

Önemli değil, farketmenize sevindim. İyi forumlar.
  205. durmayann

Yardım Ailem sözel okumamı istemiyor sizce ne yapmalıyım?

Allah'ım sabır, sabır ya...
  206. durmayann

İşte bazen herkes anne baba olmamalı sen önce hayatta birşeyler başar öyle çocuk getir dünyaya... Valla ne desem bilemedim sözel de daha iyisin orası belli ama başında geri kafalı bir baban ve abin var.
  207. durmayann

Hayat para ile dönmüyor be, 1500 lirayla mutlu olanda var, 20 bin ile olmayanda...
  208. durmayann

Anket Sdn 2021 4. Röportajı İçin Anket Seçimleri Başlıyor

Onu boşverinde Jarvisit'e yapılan anketin sonuçları hangi konuda onu bulamadım.
  209. durmayann

Geçiştirmiş belli.
  210. durmayann

Bi insan bu kadar mı geri kafalı olabilir ki.
  211. durmayann

Güzel taktik ama yine de sen haksız çıkarsın o durumda, niye seçtin derler bi de pişkin pişkin... Ah be arkadaşım ya ne diyeceğimi bilemedim şimdi, okulda öyle diyor onların öğretmenliklerini iyice sorgulamak gerek. :(
  212. durmayann

Ben annen de senin yanında sanıyordum o yüzden bilemiyorum. Son çare hocalarına de bari... Aslında burada annem benden yana der gibi olmuşsun?
  213. durmayann

En iyisi annen ile okula git tercihi yap, istersen de dövme kısımlarını hocalarına söyle bu arada ailene de ki eğer üniversite tutturamazsam öyle eve almayın ama bırakın ben seçeyim de ya da sayısal seçtim diye yalan at geç.
  214. durmayann

Sende de ki o zaman sen önce bir doktor olda sonra ben senin yolundan gelirim.
  215. durmayann

Eğer hastaneye gittiklerinde doktorluktan hiçbir şey anlamayan ve mutsuz cahil bir doktor tarafından tedavi edilip hatta kritik ameliyatını onun üstlenmesine göz yumuyorsa doktor ol ve bu cümleyi git baban söyle eğer ona da tamam demiyorsa aile büyüklerine falan danış ya da beni salın eğer adam...
  216. durmayann

Soru 50 TL oyun öneri

Şuna da bakabilirsin gayet güzel oyun ve sarıyor. Şuan hatta oynuyorum ama bir kontrolcünün olsa daha iyi olur. :)
  217. durmayann

Soru 50 TL oyun öneri

Kendisini 88 saat oynadım bi 100 saat daha oynayabilirim, gerek modları ile de o kadar süre oynanır, umarım bir sonraki güncelleme büyük birşey olur da daha fazla içerik olur onun dışında incelemesini de bırakıyorum istersen bakabilirsin...
  218. durmayann

Soru ps3 le tablete görütnü verilirmi

Sanırım bu yöntem ile yapabilirsin.
  219. durmayann

Yardım Kardeşim 9. sınıfa gitmeden 10. sınıfa geçti, toparlanması lazım.

Aynı durumdan bende muzdaribim, son 1 ay kaldı biliyorum fakat bir tekrar yapmak istiyorum sonra okul temposu ile 9.sınıf için not tutup saklamak istiyorum.
  220. durmayann

Soru Trendyol çakma veya replika ürün satabilir mi?

Satıcılar orjinal adı altında çakma ürün satabilirler evet, yorumlara, puana göre alışveriş yaptığın sürece bir şey olacağını sanmıyorum aksi takdirde olursa da iade işlemi için geri dönüş yapabilirsin.
  221. durmayann

Soru 2021 LGS sonuçları açıklandı yazın bakalım sonuçlar nasıl

Ben girmedim ama giren arkadaşım öyle salak ki sinir oldum.
  222. durmayann

Duyuru SDN Forum Temmuz 2021 Moderatör ve İçerik Ekibi başvuruları

Seneye yaşar isem başvuru yapmak isterim, başvuru yapanlara başarılar.
  223. durmayann

Haber Clubhouse'nin 3,8 Milyar Telefon Numarası Veritabanı Darknet'te Satışa Geçti

İşte bunu demesen çok iyiydi.
  224. durmayann

Öneri 500 Tl'ye Ne Alabilirim?

Elimde ortalama 500 TL var. Başta Amazfit Verge akıllı saat almak istiyordum fakat sadece dahili depolama özelliği var ve telefon olmadan kulaklıkta şarkı dinlemem ve uygulama çalıştırma özellikleri olduğu için 550 TL vermek istemedim. O yüzden önerilerinize açığım, teknolojik bir ürün olursa...
  225. durmayann

Soru Gta 6 Satışta (!)

Umarım kimse inanmıyordur. :flushed:
  226. durmayann

Anket Cs:go Için 16:9'Mu 4:3'Mü?

Asıl olay o işte. ? Benim pc de maksimum 1024 var, o yüzden bilmiyordum saol.
  227. durmayann

Anket Cs:go Için 16:9'Mu 4:3'Mü?

Ben 4:3 1024x768 oynuyorum. 4:3 1280x1024'de mi vardı?
  228. durmayann

Soru Harmony Os Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir

Az önce Sdn'nin videosuna bakıyordum Hakkı bey diyorki: Tablet 5000 Tl den bir tık daha ucuz. Fiyatınıda gösteriyorlar, 4999 TL. Dediğine hem güldüm hem de sinir olup çıktım ama inceleyeceğim yazarım sonra.
  229. durmayann

Yardım Kardeşimin Lgs Sonucu Nasıl ?

Kötü. Dememizi mi bekliyorsun? ?
  230. durmayann

Soru Kodlama Bilmek Için Ne Gereklidir?

Temelinde sabır ve çalışmanın da yattığını unutmayalım. (Herhangi bir dil bilmiyorum ama sabır ve düzenli çalışmanın gerekli olduğunu öğrendim.)
  231. durmayann

Soru Bu Set İle Ne Tür Projeler Yapabilirim?

Banyodayken termometre yapma kararı aldım, bu set dişinda sanırsam sadece ekran lazım ama zaten parçaları ucuz alabilirim.
  232. durmayann

Peki ürün olarak ne yapabilirim? Basit ve işlevsel bir şey yapmak istiyorum ama setteki parçalar ile videodakiler aynı mı emin olamadım.
  233. durmayann

Bugün bir heves ile ardunio nedir diye araştırdım ve yapabileceklerim gayet beni tatmin etti. Fiyatı da gayet makul bir fiyatta olduğu için başlangıç seti ile almaya karar verdim. Anca bayramdan sonra bursum yatınca alabilirim fakat aşağıda bıraktığım set ile giriş seviyesinde ne tür projeler...
  234. durmayann

Soru 4 Sene Çalışırsam Tıp Tutarmi

Hayat işte ne olacağı belli olmaz ama herkes için bir şey değil tabikide neyse.
  235. durmayann

Bizim buradaki meslek liseleri iyi değil o yüzden Anadolu daha iyi bir seçim fakat konu sahibinin "Anadoluya gidersem mezun olunca niteliksiz birisi olucam" cümlesi biraz sinir etti beni.
  236. durmayann

Foruma artık daha az girdiğim ve bildirim gelmediği için mesajını görmedim fakat neden öyle dedin çok merak ettim? Bana göre anadolu lisesi de iyidir ve ileride bir meslek sahibi olursun ki meslek sahibi okul ile de olunmuyor.
  237. durmayann

Öneri Unreal Engine 4 Ile Yapılmış Oyun İncelemeleri

Çok iyiymiş teşekkürler. Bu kanal gibi oyun yapan Türk youtuberlar da var benim en çok beğenip takip ettiğim at0m. Meraklıları bakabilirler, farklı tarzda oyunlar yapıyor.
  238. durmayann

Yardım Wild Rift Karakter Önerisi

Pc de oynadım da sizin konuştuklarınız kadar kavram, karakter bilmiyorum sadece ilk heroları alıp o genellikle master yi oluyor oynamaya çalışıyordum. Evet fizz i bende beğendim güzel karaktermiş. Kostümleri de güzel fakat malum pahalı... Hangi koridor oyuncusuyum bilmiyorum, genelde ortada...
  239. durmayann

Keşke biraz daha bekleseydim seni, kimse cevap yazmayınca fizz alip geçtim farklı diye. Ama saol belki ileride alabilirsem zed alırım güzel gibi duruyor
  240. durmayann

Bilgisayarım bozulduğu ve tamire gittiği için mecburen telefon ile vakit geçirmem lazım, o yüzden de wild rift yükledim ve dünden beri oynuyorum, pc de de oynadığım için az da olsa aşinalığım var. Bugün eğitimi bitirdikten sonra karakter kasası geldiğini öğrendim ve gittim yaptım ve aldım fakat...
  241. durmayann

Öneri En Sevdiğiniz Film?

Film izlemeyi sevmem ama Stranger Things diyebilirim.
  242. durmayann

Soru Epic Hesabım Ne Kadar Eder ?

Aslında pc si olmayıp oyunları kaçıranlar için alınabilir hesap ama çok paraya gitmez haberin olsun.
  243. durmayann

Yardım Cs Go Sadece Mouse İle Oynama

Klavye ve otg kablosu almanız sizin için daha iyi olacaktır. Yapsanız bile kill bile zor alırsınız yani oyun zevki olmaz mouse ile. Bu şey gibi oldu, arabayı sadece pedallerle kullanmak kadar zor.
  244. durmayann

NEEE
  245. durmayann

Öneri Spotify Takipleşme Postu

Genelde yabancı dinlemem, türkçe şarkı dinlerim ve severim. https://open.spotify.com/playlist/0k0Jeks65C71OkwiPurLhw?si=N8S2o8YAS9ympuc8P4n3Ig&utm_source=copy-link&dl_branch=1 Direkt profilin linkini atınca hata veriyor, isteyenler çalma listesinden gidebilir.
  246. durmayann

Yardım Bilgisayarımda Anornallik Var Gibi

Tutmaz bence.
  247. durmayann

Admin Çıldırdı! Sdn Forum Genel Af

İni derken?
  248. durmayann

Admin Çıldırdı! Sdn Forum Genel Af

@Creative olur gibi:
  249. durmayann

Yardım Bilgisayarıma Oyun Yüklersem Bozulurmu

Benim bilgisayarımda kötü fakat ben zar zor olsa da csgo oynuyorum ki benden daha yüksek sistemliler oynayamazken. Ha en fazla ne olur, pc çok ısınır para vermek zorunda olursun.
  250. durmayann

Yardım Bilgisayarıma Oyun Yüklersem Bozulurmu

Olay ramde değil işlemci ve ekran kartında. Ayrıca ben celeron işlemci ile en azından bi nebze olsa da oyun oynayabiliyorum. 1625302873 Sadece rame bakma, ekran kartına vs. de bak ki onlar da en önemli şeyler.
  251. durmayann

Yardım Root Nedir

Yani ben olsam ben yapmaktan vazgeçerdim eğer çok önemli bir şey yapmayacaksam. Eğe illa da yapmak istiyorsam tüm yedeğimi alır, olası bir sıkıntı durumunda geriye dönmem için stock romu da hazırda bulundurarark girişirdim bu işte.
  252. durmayann

Yardım Root Nedir

Neden servise versin onlar yapıyor mu? Eğer yapsa bile bir şey olsa arkasına düşmez, 1-2 saatlik işi 2-3 günde yapar üstüne bir de en az 30 tl alır bence.
  253. durmayann

Haber Sagopa Kajmer'den Yeni Tekli Geldi

Rap sevmiyorum. Puanım 4/10
  254. durmayann

Günde ne kadar oyun oynuyorsunuz

Aslında o kadar çok oynamıyorum yani ortalama 2-3 saat fakat bu aralar hep müzik dinliyorum o yüzden herkes beni oyun oynuyor sanıyor.
  255. durmayann

Yardım Root Nedir

Evet daha iyi olur, bencede. Benim yaptığım yöntem ile yapılsaydı yardım edebilirdim fakat sizinkinin farklı bir yöntem ile yapılması lazım sanırım.
  256. durmayann

Yardım Root Nedir

Yani senin yapman gerekenler daha karışık sanırım fakat arkadaş anlıyorsa yardım edebilir diye düşünüyorum. Benimkinde daha basitti ben biraz şans biraz da okuduklarım ile yapmıştım sonra da yaptıkça alıştım.
  257. durmayann

Yardım Root Nedir

Benim telefonum Samsung olduğu için hiç Huawei tarafına bakmadım. Ama belki şu konu işine yarayabilir: https://www.maxicep.com/forum/konu/huawei-p20-lite-root-atma-ve-twrp-yukleme.1000150/ Ya da sanırım anladığını düşündüğüm biri de var umarım biliyordur. @WindStone Stock rom telefonun sıfır...
  258. durmayann

Sdn Duvar Kağıtları Ve Avatar Çerçevesi

Pek beğenmedim ama eline sağlık yine de yapan kişinin.
  259. durmayann

Yardım Root Nedir

Yani telefon kendi kendini açar kapar açılmaz diye biliyorum ben. Silebiliyorsun. Telefonunun orjinal halini yani stock romunu kurarsan fabrika çıkışlı olur birnevi, ben magisk manager kuruyordum gayet işe yarıyor. Telefonun neydi, ayrıca android sürümünü de söylersen bakabilirim internete...
  260. durmayann

Yardım Root Nedir

Zararı: Telefonun açılmayacak duruma gelebilir ( çok nadir ya da yanlış dosyayı kurarsan) Garantisi biter Bazı güvenlik açıkları var Genelde uygulamalar root uyarısı verir. HES, Zoom, Banka uygulamaları... Yararları: Telefon tüm dosyalarına erişim sağlarsın Telefonu istediğin kadar...
  261. durmayann

Steame beni arkadaş olarak ekliyecek?

Havalimanına yolculuk dışında gitmeyen var mı? :D
  262. durmayann

Steame beni arkadaş olarak ekliyecek?

Uç bakalım iyi uçuşlar. ( flight simulator dimi ) :D
  263. durmayann

Soru Ps 3 Oyun Önerisi

The last of us <3 Gta 5 <3 Gta 4 Uncharted 3 Mafia 2 Skyrim Gran Turismo 6 Far Cry 4 Call of duty black ops 1, 2, 3 Call of duty advanced warfare Goat simulator Journey ...
  264. durmayann

Soru Lgs Dusuk Geldi

Kendini hangi okulda mutlu hissedeceksen oraya git. Fen lisesi meslek lisesi o kadar engel değil istersen yaparsın yani.
  265. durmayann

Yardım Nasıl Gelişebilirim

Aranı iyi tut, görevlerini yap, sonra devletin en büyüğünde lord olmak istiyorum gibi bir cümle vardır, genelde kabul etmez ama bilgilerden o devletin düşmanlarının köylerini falan yağmalayıp kendini arenada tanıtırsan yaparsın. Oyunu sadece 4,2 saat oynamışım dediklerimi hayli hayli yaptım...
  266. durmayann

Yardım Nasıl Gelişebilirim

Ya kendine bir devlet kur ya da herhangi olan birine katıl. Lider ile aranı iyi tut, tüm lordlarla savaşlara git.
  267. durmayann

Rehber Bedava Oyunlardan Nasıl Kolayca Haberim Olur?

Bende öyle. :D Bilmeyenler için güzel rehber teşekkürler.
  268. durmayann

Yardım Duş Almaktan Korkuyorum

Bu yontemi annemde yapiyordu ve gayet ise yariyordu 1624964763 Kulaklik F
  269. durmayann

Yardım Servi̇si̇n Bi̇le Çözemedi̇ği̇ Sorun!

Garantiyi göndermediniz mi?
  270. durmayann

Zaten en iyisi o. Bir kodu cmdye yazarak geçiliniyor.
  271. durmayann

Android oyun club ve windows 10. hmmm. adfjosdafdousj
  272. durmayann

Konuyu baştan beri okuyorum. Cidden servise bilgili bir insan yardımıyla başvurun ve hatalı diye gözüken parçalara illa ki bakmalarını isteyin ve işin arkasına düşün. Yani olmazsa hergün arayın bıktırın ama garanti hakkınızı kullanın. Evet 17 bin liralık bilgisayar daha 1 sene olmadan düzgün...
  273. durmayann

Haber Survivor Şampiyonu İsmail Balaban Oldu!

Zaten bende pek izlemiyorum ama kurgu olma kısmında haklı olabilirsiniz. ( konuya mesaj atmayı unutup durdum. )
  274. durmayann

Duyuru Benim Sitem Hakkında Düşünceleriniz Nedir?

Gayet başarılı olmuş. Telefon uygulaması olarakta güzel birşey yaparsanız gayet güzel olur. Elinize sağlık.
  275. durmayann

Öneri Bir Resim Yükle

Herkes uymak zorunda değil zaten, iki okurum üç okurum ama anlarım. :)
  276. durmayann

Öneri Bir Resim Yükle

Cümlenin anlatmak istediği çok güzel bir şey sanırım ama cümleleri ayırsanız çok güzel olurdu...
  277. durmayann

Soru Max 80.000 Tl Araba

Neden güldüm söyleyeyim de yanlış anlama. İnternette " kayyış gibi linea " diye espriler dönüyorda ondan güldüm.
  278. durmayann

Öneri Discord Profil Afişi (Banner) Önerisi

Ne tarz sevdiğini de yazarsan daha iyi olur. Kendimden örnek vereyim ben japon arabalarından bir edit koydum mesela.
  279. durmayann

Yardım Instagram Takip Edilenler Kendi Kendine Silindi

1 kişi hesabını kapatmış olabilir. Sizi takipten çıkarmış olabilir. Engellemiş olabilir.
  280. durmayann

Haber Survivor Şampiyonu İsmail Balaban Oldu!

Az önce Survivor bitti ve İsmail Balaban şampiyon oldu. Ben baştan beri olamaz gözüyle bakıyordum fakat güvendiğim ya da olur dediğim kişiler bir anda gittiği için boş kaldım zaten çokta izlemeyen biri değilimdir toplam 10 bölüm bile izlememişimdir o yüzden o kadar sevinmedim fakat siz ne...
  281. durmayann

Öneri Arkadaşlar Discord Ve Steam Için Nick Arıyorum

Bu siteler çok saçma isimler veriyor. Al bak bana atom çıktı. " Sen hayattasın! Bir kere daha söyleyelim de anlamayanlar anlasın; sen "hayattasın". Yani yaşıyorsun; bomboş yaşayıp monotonluktan kusacak hale gelenler ve gündelik dertlerle ömrünü heba edenler yaşamıyor; sen yaşıyorsun...
  282. durmayann

Haber Sakın Microsoft Hesabinizla Windows 11 De Oturum Acmayin!

Yazıyı türkçeye çevirip yazarmısın?
  283. durmayann

Kilo vermek için başka neler yapabilirim?

Senin adına çok sevindim o zaman. :)
  284. durmayann

Öneri Konu

Bana oyun çok karışık geldi saol yinede sana hayırlı olsun iyi oynamalar. :)
  285. durmayann

Öneri Steam Yaz Indirimleri Için Oyun Önerirmisiniz

Bence aksine hikayeli oyunlar parayı hakediyor. :) Ayrıca sisteminizide yazarsanız arkadaşlar daha iyi öneri sunabilir.
  286. durmayann

Öneri Konu

Hangisi düşük sisteme göre? Ayrıca fiyatlarına göre hangisini tavsiye edebilirsin ilk izlenim olarak?
  287. durmayann

Öneri Konu

Çoğu seri indirime girdi zaten. Steam 1.6? Ben portal bundle ve metro 2033 redux aldım sonra 20 ya da 30 tl daha yatırıp stardew valley ve birkaç oyun daha almak istiyorum.
  288. durmayann

Anladım umarım geçmiştir.
  289. durmayann

Peki hayatında neler değişti, bende ileride diyete girmek istiyorum. Yani listeye tamamen uyarım, ayrıca olabildiğince hergün 1 saat bisiklet sürerek süreci böyle geçirmek istiyorum sence bisikletin faydası olur mu? 1624481296 Merak ettimde eğer özel olmayacaksa ne problemin vardı da maydanoz...
  290. durmayann

Yardım Mimarinin Mantığı Nedir?

Pahalı olan anakartın neyi iyide daha iyi onu anlayamadım? Tek tek özelliklerini karşılaştırdım sanırım bana göre 2100 TL lik olan daha iyi gibi geldi.
  291. durmayann

Rehber Küçük Ve İşlevsel Kulaklık İncelemesi

Teşekkür ederim.
  292. durmayann

Rus Turistler Geliyor

Neredeler acabaa? :D Marmara'da müsilaj var turistlerin çoğu Ege ve Akdeniz'e gelecek işimiz iş bu sene desenize.
  293. durmayann

Rehber Küçük Ve İşlevsel Kulaklık İncelemesi

Gelin bugün bu konuda sizlerle birlikte QCY T1C kablosuz kulaklığı tanıyalım. Eğer ilk defa kablosuz kulaklık kullanacaksınız ve bütçenizde kısıtlı ise 100 TL'ye alabileceğiniz kulaklıklar arasında listenize sokabileceğiniz bir ürün. Bu konuda olabildiğince her özelliğinden bahsetmeyi...
  294. durmayann

Soru Yaz İndirimlerinde İndirime Girecek Oyunların Hepsi İndirim Başladığında Giriyorlar Mı Yoksa Bazıları Farklı Günde Mi Giriyor?

Zaten o kadar büyük oyun istemiyorum. Portal serisi, Stardew Valley...