Arama sonuçlarınız

1. TheChild

Yardım Hukuk fakültesi tercih tavsiyesi

ERU pek okunabilecek bir üniversite değil bence. Ekonomik durumun nedir bilmiyorum ama güzel bir sıralama yapmışken şehir tercihini de göz önünde bulundur.
  2. TheChild

Öneri Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

Enes Özen’in YouTube kanalını bir incele. Epey bir kulaklık inceleme ve karşılaştırma videosu var.
  3. TheChild

Soru CS de 50 TL ye envanter dizme

Güzel çıkartmalı, isim etiketli ucuz skinlerden bakabilirsin pazardan. Biraz uğraş, mesai ister ama göze silah güzel gözükür en azından. 56 tlye 4 silah için başka alternatif bulamazsın zaten.
  4. TheChild

Soru Molex kablolarını nasıl takarım ?

Ccfl kit aldım aydınlatma için molex kablosunu nereye takmam gerekiyor ?
  5. TheChild

Yardım USB wireless önerisi

100 tlye kadar masaüstü için usb wireless tavsiyesine ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.
  6. TheChild

Duyuru Sdn Forum Bayram Hediyesi Geliyor!

Katılıyorum. Herkes katılmış, yine sonlara kalmışım. Bende katılayım bari :) Çıkarsa bi Doom Eternal çekerim artık :) Veya Ak47 anubis lejyonu da olabilir orda çok kararsızım.
  7. TheChild

Soru Bu Mouseler Arasından Hangisi ?

Omen bir kere düşmüş bana da bir göz kırpıyor ama hepsi burada da okuduğum bazı yorumlar iç açıcı değil. Buna benzer başka bir modelde de malzeme kalitesine bağlı olarak sıkıntılar yaşanmış. 1621795854 Ellerim normal boyutta sayılır o yüzden zorlanmam açıkçası.
  8. TheChild

Bence de o hoş duruyor ama performans ve optik sensörü falan nasıldır malzeme kalitesi vs bilmek lazım :)
  9. TheChild

Şu mouseler arasında kaldım bütçem max 130 tl ayrıca şu daha iyi veya bu bundan iyi dediğiniz bir şey varsa tavsiyelere açığım. Mouse kullanışım fingertip. 1) SHARKOON Rgb Oyuncu Mouse Lıght2-s-black Fiyatı, Yorumları - Trendyol 2) SHARKOON SGM2 RGB Ledli Kablolu Gaming Mouse SKILLER-SGM2...
  10. TheChild

10Tl Oyun Önerisi

arkadaşınızda varsa fena sarıyor.
  11. TheChild

En Düşük Sistem Gereksinimine Sahip Oyun Önerisi

DOOM ve DOOM 2 yi oynayabilirsin. Güzel oyunlar 20-25 saat min oynayış süresi sunar.
  12. TheChild

Türklerin araba alırken hata, boya ve km takıntısı

Bence sebebi şu, boyalı veya tamir görmüş arabalarda ağır hasar bile olsa tekrar satışa hafif hasarlı dosta gider diye çıkartanlar olduğu için herkes kurcalanmamış araba arıyor. Yabancı ülkelerde arabada ağır bir hasar oluştuğunda araba perte çıkıyor. Orada ki insanlar boyasının rengi bozulduğu...
  13. TheChild

CL 17 3200 mhz ram yok

Şans işi uyumlu da olabilir denemek lazım. Bazen çok nadir bile olsa aynı ramler uyumsuzluk yapıyor.
  14. TheChild

Sizin için Mi Band 6 nasıl bir akıllı bileklik?

Satürasyon özelliği güzel fakat paranoyaklar için kötü :D
  15. TheChild

Nasıl Anonymous olacam?

Krdşm önce bir V for Vendetta maskesi alıp tc ile müraacat ediyorsun, ön değerlendirmeye alıyorlar. Heykırlık yeteneklerinin burda bir önemi yok, önce maskenin sende ki duruşuna bakıyorlar.
  16. TheChild

Türkiye'de En Çok Oynanan 10 Mobil Oyun

Wild Rift oynuyorum şu ara mobilden sadece.
  17. TheChild

The Witcher 3 dlcleri ile nasıl oynanır

Oyunu indirdiğinde DLC'lerle indirmiş oluyorsun zaten. Ayrıyeten bişey yapmana gerek yok
  18. TheChild

Arkadaşlarla Oynanıcak Gerilim Oyunu

The forest
  19. TheChild

Kapıya Gelen Kargoyu Almadan Göndermek

Eğer bir kaç liralık ürün içinse iyi uğraş olmuş itiraz dilekçesi, 2 ay bekleme vs vs. Pahalı ürününü zaten takibi oluyor.
  20. TheChild

Satıcılar genelde ucuz eşyaların takibini yapmıyorlar, satıcıya bağlı bir durum tamamen. Benim eşyamın gelmediği de oldu fakat çok ucuz olduğu için takılmadım. Her şey olabilir kısaca :)
  21. TheChild

Gaming ''Laptop'' toplamak mümkün mü ?

Sence hulk gerçek olabilir mi ?
  22. TheChild

Almazsan geri gider kargon parasını ödemek zorunda değilsin fakat AliExpress e ödediğin para yanar.
  23. TheChild

Dizi Falcon and The Winter Soldier yarın çıkıyor

Bana biraz fazla hypelandı gibi geliyor.
  24. TheChild

PC Kamera önerisi

Yarın A101 e 90 liraya gelecek sanırım mikrofonu da vardı üstünde. İşinizi görür diye düşünüyorum
  25. TheChild

Öneri Bir konu

Yasuo > A.sol , suretlerin efendisi yasuo O durdurulamaz yok edilemez yenilmez ? Cidden asla zayıflamıyor karakter her daim güçlü
  26. TheChild

Öneri Bir konu

E sonuçta o koskoca bir ayı ve oyun hikayesinde bir ilah ? Şaka bi yana çok rahat metaya girer bu buff ile seri elo kasın derim
  27. TheChild

Monitörlere overclock nasıl yapılır

Max 5 fps bile zor yükseltirsin ki monitörün stabilizasyonu bozulur yapmaya hiç gerek yok
  28. TheChild

İ5 650 Ve GTX 750 Tİ GTA 5 Performansı

11. nesil intel işlemciler çıkıyor. O işlemciler dandik marka hazır bilgisayarların içinde olur. F/p bilgisayarda sayılmaz hiç biri.
  29. TheChild

LoLcüler bi bakarmısınız.

Panik F atmış adam, muhtemelen de bu hareketle oyunu kaybetmişsinizdir :D
  30. TheChild

Asus Tuf Gaming

Alınır güzel bilgisayar.
  31. TheChild

Trendyol satıcı tarafından dolandırıldım

Trendyol desteğe yaz bence de. Hatalı ürün vs durumunda çok yardımcı oluyorlar.
  32. TheChild

Steam Cüzdan Kodu Nerede Satılır?

Migros'ta var. A101'de de olacaktı sanki.
  33. TheChild

Usta oyuncu Rasim Öztekin hayatını kaybetti!!!

Allah rahmet eylesin. Bir yıldız daha aramızdan ayrıldı
  34. TheChild

En sevdiğiniz sinema sanatçısı kimdir?

Liste de keanu reeves ve jason mamoa’da olmalıydı.
  35. TheChild

Cs go müzik kiti

Alınır sonuçta kendi oyun zevkini arttırmak için alıyorsun satarken de pek bir zarar etmezsin. Ben Drifter’ı çok seviyorum kullanıyorum da.
  36. TheChild

Hazır bir sistem toplayacağım ama kafama bir şey takıldı

Link atarsan iyi olur
  37. TheChild

SDN Çözüldü

Çıkarsa fanları için ayrı çekiliş yapacam forumda ??
  38. TheChild

Vücuttaki sivilce izleri morluklar için hangi bölüme gitmeliyim

Cildiye ? sana tavsiyem çıkış yönüne doğru veya tüy dökücü kullanman ?
  39. TheChild

2021 İlk İki Ayında En Çok İzlediğiniz YouTube Kanalı

Barış Özcan ve filmler & filimler
  40. TheChild

Monitörde ölü piksel oluştu

Piksel testten bakıyorum. RGB ve siyah beyaz ekrandan. Ve şu an yok yani ölü piksel kayboldu.
  41. TheChild

Arkadaşlar şimdi de ölü piksel canlandı şaka gibi :D Kayboldu ekrandan ölü piksel ?
  42. TheChild

Filmlerde kullanılan araçlar

68 Mustang ayrı bir araba ya en sevdiğim araba. İnşallah alabilecek parayı kazanırım ?
  43. TheChild

İnşallah. Süreci buraya yazacağım.
  44. TheChild

07.2020 de almıştım 1 yıldan fazla garantisi var hala. teşekkürler umarım ya. Pazartesi ilk işim garantiye göndermek olacak.
  45. TheChild

Teşekkürler :(. İnternetten satın aldım satıcısına mesaj attım, ne yapabiliriz diye. Tek ölü piksel için değişim yaparlar mı?
  46. TheChild

Sabah bilgisayarı açtığımda gözüme çarpmamıştı fakat şu an itibariyle monitörümde 1 adet ölü piksel oluştu siyah nokta şeklinde. Garantisi devam ediyor. ilk defa başıma geldiği için bilmediğimden soruyorum. Değiştirirler mi paneli veya monitörü ? @Görkem Say @met 35 @_Zaur_ @Sibraius @Uchiha...
  47. TheChild

Sistem Toplama Hakkında

İleri de işlemci masrafı çıkar yine değişen bir şey olmaz. Ya @Görkem Say ‘ın dediği gibi 11. Nesil inteli bekleyin ki en mantıklısı da zaten bu ya da beklemek istemezseniz 10700F alın. Şu an en iyi seçenek beklemek.
  48. TheChild

Sistem Toplama Hakkında

İ5 10400F 3060Ti ile darboğaz yapar
  49. TheChild

Dizi Kurtlar Vadisi : Kaos Başlıyor!!

Bu Cahit kabak tadı veriyor hiç beğenmiyorum oyunculuğunu ya.
  50. TheChild

Dizi TRT'den gerçek bir MİT dizisi "TEŞKİLAT"

Katılıyorum hocam TRT şu sıralar kaliteyi arttırdı epey.
  51. TheChild

Tanışmak İstediğiniz 3 Üye

@_Zaur_, @Uchiha Sasuke, Alalım arkadaşlar bunları alın alın ?
  52. TheChild

Troll PP atın.

Bunlarda benden olsun :)
  53. TheChild

Oyunlara ne sıklıkla para harcıyorsunuz?

1- İndirimleri kaçırmam ama ara sıra dayanamayıpta aldığım çok oluyor. 2- Steam 3- E-pin alacaksam trendyol ve hb sadece.
  54. TheChild

Hayalinizdeki Bilgisayar

Mac Pro’ya hayır demezdim ?
  55. TheChild

Laptop konularında masaüstü önerenlerin işi bitti! Ama nasıl?

masaüstü varken laptop alanda ne bileyim ... ?
  56. TheChild

Marvel vs dc sizce kim kimi döver

Keşke hocam ben de çok isterdim fakat gerçekten çok uzak bir ihtimal bu. Ancak fan yapımı çalışma izleyebiliyoruz :)
  57. TheChild

Bence de en büyük çekişme bu ikisinin arasında olacak :)
  58. TheChild

Super Avengersi halleder. Darkside itemsiz thanosu tekler. Watchman itemli thanosu halleder. ? 1613765974 Yenemezlerse hop bir flashpoint hadi bakim en baştan ?
  59. TheChild

Ben Batman olsam Supermani çağırırdım. Kankam nasıl olsa 5 günde halledeceğim olayı 5 dk da halleder. Sal gitsin ?
  60. TheChild

Kulaklık önerisi

Bende arctis 1 derim. Birde o fiyatta razer kraken x var. Ona da bakabilirsiniz
  61. TheChild

İnstagram çekilişleri

Bana da çıktı ama reelde de olan bir şirketin çekilişinden.
  62. TheChild

Öneri Bir konu

Bu oyun tutmaz. Wild rift varken, MLBB, AOV gibi seçenekler varken zor. Moba doygunluğa ulaştı çoktan.
  63. TheChild

gta 5 cd si alsam 2 kişi aynı mapde oynayabilirmiyiz?

Edition’da online mod için 1M dolar parayla başlarsın. Bu parayla araba ev silah vs alırsın. Normal GTA5 te 1M dolar para yok sadece online için o kadar.
  64. TheChild

Hayır kart bağlamasına gerek yok.
  65. TheChild

Olur. Steam şart değil diğer platformlarda da ucuza bulunabiliyor. Gerçi onlarda da cüzdan kodu işi yok.
  66. TheChild

Dizi Dizi önerir misiniz?

Yorumlar da dünyanın en iyi dizisi The Mandalorian görmemek tuhaf oldu :(
  67. TheChild

4000Tl Pc ye İhtiyacım var

Gtx 1650 de alınabilir
  68. TheChild

6000 TL Monitör Dahil Trendyol Ve Hepsiburdadan Sistem Tavsiyesi

Biraz daha düzgün diyebileceğim o fiyat aralığında en iyi bu çıktı karşıma AIDATA Warp Binary-1011a Amd Ryzen 3 3100 8gb 240gb Ssd Gtx1650 Freedos Oyun Bilgisayar | Trendyol SSD ve RAM markası belirtilmemiş. Almadan önce bir sor JD veya Sandisk SSD ise alma. Veya idare edip sonra başka bir SSD...
  69. TheChild

Üniversiteliler açıklama bekliyor, liseliler iptal istiyor! #kışınsonukampüs & #SınavdaYokuz

Aynen öyle. Öğrenci evimi de boşalttım şu an kalacak bir yerim yok. Kyk’nın da şartlarını bilmeyen kalmadı. Şimdi tutarda açarlar ve ben ev tutarsam 1 ay sonra tekrar kapatırlarsa yaptıkları gibi ben 11 ay boşu boşuna bi dünya para dökeceğim. Asıl maksat esnafı kalkındırmak. O hor gördükleri...
  70. TheChild

ürün iadesi

Gönülsüz işten gelen paradan hayır gelmez. Ben iade alırdım sonra BOZUK AÇILMAYAN TABLET diye daha ayrıntılı koyardım.
  71. TheChild

Bu PC Ne Kadar İdare Eder

İşlemci hadi neyse de 1050Ti alınmaz.
  72. TheChild

9 tl ye alabileceğim en iyi şey? (İnternetten)

Steam’den 9 liralık oyun satın alıp geri iade et
  73. TheChild

Mahkeme maske cezasını iptal etti

Herkes itiraz edebilir o zaman bu maske cezasına.
  74. TheChild

Çizik Kapatma Fiyatı

çiziğin durumuna bağlı ama çok bişey tutmaz. Yaptırırken pasta cila yaptırın full daha iyi olur.
  75. TheChild

Philips G264 Klavye İncelemesi

Hazır şunu da belirteyim 1 aydır kullanıyorum, klavyenin tuş yazılarında en ufak silinme olmadı henüz.
  76. TheChild

Şokta gördüm ben 80 liraya gelmiş oraya.
  77. TheChild

Kılıf tasarlamak için tavsiye

Arkadaşlar istediğim gibi bebek yoda kılıf bulamadım. Kaliteli baskı yapacak bir site biliyor musunuz ? O site de baskılatmayı düşünüyorum.
  78. TheChild

Kitap Tavsiyesi

Ben kirke’yi tavsiye ederim
  79. TheChild

4200 tl pc toplamak istiyorum

Biraz bekle şu aralar alma fena stok sıkıntısı var piyasada fiyatlar çok şişti
  80. TheChild

[Rehber] Enermax Revolution X’t II 750W PSU

Teşekkürler inceleme için :)
  81. TheChild

Ölmeden Önce Oynanmalı Dediğiniz Oyunlar

Crysis ve Deus Ex derim ben
  82. TheChild

Microsoft Office 365 Aboneliği kapatılmıyor ve para istiyor.

Hadi geçmiş olsun. Alışveriş sitelerinde 50-100 lira arasında değişen keyler var. Tercih edilebilir bence bi bakın bidaha lazım olacak olursa
  83. TheChild

Ekran kartımın fanları dönmüyor

ısınmadığı için dönmüyordur. O yüzden bir problem yok. Yüke girdiğinde ısınıp dönmeye başlar.
  84. TheChild

Furmark ve Prime95 Sonuçları İyi Mi?

İşlemci bir tık fazla ama çok dert değil. İyi bir macun veya yoksa fan ekleyerek 3-4 derece aşağı çekilir.
  85. TheChild

oyun videosunu kaydedip youtubeye atmak suç mu

Olacağını zannetmiyorum. O kadar yayıncı canlı canlı gösteriyor oyuncuların ismini, konuşmalarını ve bir şey olmuyor.
  86. TheChild

Araba alıcaz ne almalıyız

Volvo S90 alınır o fiyata
  87. TheChild

SSD yavaş çalışmaya başladı

Sandisk Plus, Adata SU, JD sorunlu. Crucial, Samsung, WD, Sandisk Ultra modellerinde sorun olmuyor genelde. Alırsanız WD Blue alabilirsiniz.
  88. TheChild

Gtx 1050 ti İ3 10100f iyimi

1050 alacağına 1650 al. Aşağı yukarı aynı fiyattalar
  89. TheChild

Akıllının biri beni tehdit ediyor.

Pazarlık yap sende onu trolle :D tekrar izlemek istediğini video linkini atmasını falan iste ?
  90. TheChild

Acer nitro 5 ryzen 5 4600h gtx 1650 alınır mı?

https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/monster-abra-a5-v166_spp_869671?id=626034805 Bu daha iyi olur.
  91. TheChild

4000 TL laptop tavsiyesi

Max bütçe 4000 TL. Günlük kullanım için. Tavsiyelerinizi bekliyorum :)
  92. TheChild

[Rehber] FSP Hydro G 650 PSU

Teşekkürler :) Bu arada 12V kanalından gücünün tamamını vermesi çok iyi :)
  93. TheChild

Ekran Kartı Tavsiyesi

Bence de kasayla idare et , varsa fan yeri bitane fan alırsın yoksa egzoz fanını değiştir biraz daha artırır performansını. E.kartını bulabilirsen ikinci el 1650 al , bulamazsan 560 1050Ti vs bi kart al. 450-500W iyi marka psuda işini görecektir. Bütçen de artarsa en kötü bi 4gb RAM tak tam olur
  94. TheChild

5500 TL TOPLAMA PC

https://www.gamegaraj.com/urun/neo-5a-1660s/ Güzel pc
  95. TheChild

Bu pc iyimi alinirmi fln

@ThorJ, Bence de. Günlük kullanım için makul raspberry. Artık ddr2 sistem alınmaması lazım.
  96. TheChild

Bu pc iyimi alinirmi fln

350 + monitör vs vs.. sanırım raspberry hakkında bi bilgin yok sana bir video atayım fikir versin. Oyun oynayamazsın raspberry ile.
  97. TheChild

Bu pc iyimi alinirmi fln

350 lira
  98. TheChild

Bu pc iyimi alinirmi fln

350 civarlarında raspberry pi 3
  99. TheChild

Bu pc iyimi alinirmi fln

0 olarak bulamazsın , ikinci el bulman lazım. İkinci el piyasası da çok değişken. En kötü ddr3 sistem alman gerekli.(Onu da geliştirmeye değmez.) Yani ddr2 alıp geliştirme yapmak gibi bir şansın yok. En iyisi biraz daha para biriktir. İlla lazımsa günlük kullanmak için bilgisayar raspberry pi al.
  100. TheChild

Bu pc iyimi alinirmi fln

Ciddiyim
  101. TheChild

Bu pc iyimi alinirmi fln

İyi değil alınmaz fln , bu sistemi geliştiremezsin fln
  102. TheChild

Sistemdeki işlemci Ryzen 3 3100'ün hangi modeli var?

Sistem derken ? Ben sistem göremedim orada ?
  103. TheChild

[İNDİRİM] Steamdeki Ea Play 'in 5,80 Tl ye düşmesi

Final haftama denk geldi benim , bu da gol değil...
  104. TheChild

Skyrim Günlükleri

Çok güzel olmuş :)
  105. TheChild

Lolde (giriş yaparken beklenmeyen bi hata oluştu lütfen tekrar dene) sorunu

Wild rift çıktığından beri lolü bıraktım. Hem maçlar kısa sürüyor hem oyun hızlı ilerlediğinden yazma fırsatı olmadığı için neredeyse flame yok oyunda :D
  106. TheChild

Klavye önerisi

https://forum.shiftdelete.net/konular/philips-g264-klavye-incelemesi.722426/#post-5706531 İnceleyebilirsin :)
  107. TheChild

Star Wars izleme sırası?

@BirStarWarsHayranı, Öncelikle teşekkür ederim. Aslında haklısınız. Yavin savaşı gerçek milattır fakat bu pek bilinmiyor. O yüzden Death Star’ın yok oluşunu da kabul edilebilir bulduğum için öyle tasvir ettim. Yani Yavin savaşının sonucu Death star’ın yok oluşudur. Bilgilendirme için teşekkürler.
  108. TheChild

Oyun Tavsiyesi

Deus Ex Human Revolution, Skyrim, AC 4 BF aklıma gelen bunlardı hepsi de oynadığım ve çok beğendiğim oyunlar.
  109. TheChild

Sistem hakkında yorumlarınız neler değiştirmeli miyim yoksa alınır mı?

3060 Ti ile beraber 10k yı bulur monitör için bütçen kalmaz bu sefer.
  110. TheChild

Sistem hakkında yorumlarınız neler değiştirmeli miyim yoksa alınır mı?

Sistem güzel ekran kartı olarak ne almayı düşünüyorsun ? Çok bir fiyat farkı oluşmuyorsa tek bir siteden alıp geç. Montaj bilginde yoksa uğraşmamış olursun. Montajını yaptırabileceğin biri varsa ve daha ucuzsa tek tek al.
  111. TheChild

Sistem Kaç Watt

tüm parçaları yazmamışsın fakat aşağı yukarı 150w harcar diye tahmin ediyorum. 120W PSU'un kaliteli değilse ve zamandan dolayı yarı gücünü anca verir. Sana tavsiyem minumum 250-300W arası bir psu almak.
  112. TheChild

Soket AM4 ve AM4 arasındaki fark

Anlamak için 2 kere okudum. Aynı şey onlar :D farklı telaffuz.
  113. TheChild

bu iki ram uyumlu çalışır mı

Çıkarmaz fakat iyi satıcıdan almak önemli örneğin Amazon, hepsiburada gibi.
  114. TheChild

bu iki ram uyumlu çalışır mı

Genelde farklı marka RAM’lerde uyumsuzluk sorunu çıkabilir. %1 ihtimalle bile aynı iki RAM bile uyumsuzluk yapabiliyor. Biraz şans işi yani.
  115. TheChild

Hangi işlemciyi tercih etmeliyim

Ah hocam ne olacak bu AMD sevdanız
  116. TheChild

yabancı film önerisi yaparmısınız

Dünyanın en iyi serisi Star Wars tabii ki :D
  117. TheChild

Rica ederim :)
  118. TheChild

PSU tavsiyesi

yeterli.
  119. TheChild

5k kasa önerisi

4ZRGYMXY kodlu Özel Toplama Bilgisayar Ekran kartlarında stok sıkıntısı var çoğu markanın 1650S 'i yok piyasa da kalanlar ise pahalı modeller hep , kasanın psu pek iyi değil fakat pek seçenek yok malesef.
  120. TheChild

Nvidia Geforce Gtx 1650

Rx 570 ten biraz daha güçsüz bir kart aslında. Ama kötü değil bir kart değil alınır.
  121. TheChild

Merhaba arkadaşlar , 2 gün önce yukarı da bahsettiğim klavyeyi aldım. İncelemesini yapmak istedim. Fazla lafı uzatmadan başlıyorum. Teknik Özellikler: - Tuş Tipi(Anahtar türü): Sessiz Membran - Aydınlatma: 7 yönlü LED Ambiglow aydınlatma - USB Kablosu Tipi: Silikon ve Plastik karışımı - Boyut...
  122. TheChild

Bilgisayar başladığında fan dönüyor sonra durup tekrar dönüyor

Bir sorun yok ısınmadığı için dönmüyor, ısınırsa dönmeye başlar
  123. TheChild

20k tl masaüstü pc tavsiyesi

1CH3CL45 kodlu Özel Toplama Bilgisayar Geriye ekipmanlar için 5k kalıyor.
  124. TheChild

Yeni 8gb ram alıcam ama uyumlu mu ?

Şans işi biraz. Genelde uyumlu olmaz. Aynısından almaya çalış.
  125. TheChild

Şaka gibi cumartesi ders yapcaklar

Benim pazar günü de dahil 8:30 akşam 18:00 dersim var :)
  126. TheChild

Ekran kartsız oyun sistemi önerisi

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/9YJ2BS64 Daha ucuz olmuyor , 200-300 aşabilseydin belki i3 9100F ile bir şeyler toplanabilirdi belki.
  127. TheChild

bilgisayar yükseltme

Elle olacak iş mi o :D msi afterburner indirip oyun içi sıcaklıklara bak , o oyunlarda optimizasyon sorunu yok. Driver güncelliğini kontrol et mutlaka. 1609546284 Yükseltmek istersen de bir 8’lik RAM daha eklemek çok iyi olur. Fazlasına Şimdilik gerek yok idare eder içinde ki parçalar boşa...
  128. TheChild

Komedi filmi tavsiyesi

Teşekkürler
  129. TheChild

Komedi filmi tavsiyesi

Bunu izleyebilirim teşekkürler :)
  130. TheChild

Komedi filmi tavsiyesi

İzlemiştim onu :)
  131. TheChild

Komedi filmi tavsiyesi

Ailece izlenebilecek, müstehcen sahneler içermeyen kaliteli bir film tavsiye eder misiniz ?
  132. TheChild

Steam indirimli oyun önerisi

18 liranın alabileceği en iyi oyun
  133. TheChild

Exxen'de Reklam Olması

Amazon prime tüketici için en iyi seçenek şu an.
  134. TheChild

Ram eklersem faydalari neler

O zaman bir macun değişimi yap , muhtemelen yapmamışsındır gibime geliyor. İcinide bir temizle. Hala yüksek kalıyorsa soğutucu alırsın.
  135. TheChild

Ram eklersem faydalari neler

Isınmayla alakası yok , onun için kasaya fan eklemek gerekir. Rami de çiftlersen çift kanal çalışacağı için güzel bir fps artışı elde edersin.
  136. TheChild

Black Desert Online oyununu en yüksek ayarlarda oynatacak 5000-6500 ₺ sistem önerisi

4000 Mhz RAM fiyatından haberin var mı ? M2 de şart değil ayrıca , oyunlarda neredeyse bir farkı yok.
  137. TheChild

Ana Kartıma Hangi Ekran Kartıni Takabilirim

Çalıştırmaması için bi problem yok , ekran kartı veya taktığın kablo bozuk olabilir. Gt 1030 alabilirsin ayrıca.
  138. TheChild

Vodafone'lulara Trendyol'da 40TL Kampanya Var!

Konuyu uplayayım yarın son gün , ayrıca Trendyol cüzdanınıza bakiye yüklediğiniz de 10 lira daha bakiye ekliyormuş yani 60 TL'ye kadar hediye bakiye kazanabilirsiniz :)
  139. TheChild

Avast iyi bir AV'mi?

Açın bence de.
  140. TheChild

En iyi üyeyi seçme

Forumun bel kemiği @met 35 :D
  141. TheChild

Avast iyi bir AV'mi?

AV izin vermiyor olabilir , onları kapatıp veya kaldırıp yeniden dene veya başka bir tarayıcıdan.
  142. TheChild

Anakart tavsiyesi

Şöyle olur , o anakarta güçlü bir işlemci takamazsın. Güçlü bir işlemci takamadığın için güçlü bir ekran kartı da takamazsın. O yüzden Hdmi'a ihtiyacın yok , eğer olursa ekran kartının hdmi'ını kullanırsın monitöre görüntü vermek için. M2 SSD'ye de ihtiyacın yok , o daha çok render vs gibi...
  143. TheChild

Anakart tavsiyesi

İptal edip b450m s2h al. 100 lira falan fark vardı arasında , her liraya değer.
  144. TheChild

Avast iyi bir AV'mi?

kaspersky veya malwarebytes
  145. TheChild

Konudaki bilgisayar nasıl?

3200 almana gerek yok , z490 anakart almadığın için kullanamazsın.
  146. TheChild

Yeni PC kapanma sorunu

10 dakika bilgisayarın ısınmasına yeterde artar , bir msi afterburner indirip sıcaklıkları paylaşır mısın ?
  147. TheChild

Türkiye Ekonomisini 2 Link İle Açıklayın

https://auto24.de/anzeige/ford-mustang-2-3-eco-boost-aut-kamera-leder-600098.html https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-merzifon-oto-dan-1988-renault-12-tsw-lpg-881002874/detay açıklama bulamıyorum.
  148. TheChild

Panik bozukluk

Az çok bilir mi ? :D Tüm dünyada mesleki olarak ilaçları eczacılardan daha iyi bilen bir meslek dalı yok. Eczacılık mesleği dışında bu bilim dallarının pratik eğitimini alan başka bir meslek dalı da yok. Farmakognozi , farmakoloji , farmasötik toksikoloji , farmasötik kimya, farmasötik teknoloji...
  149. TheChild

Ferrasini Satan Bilge, Ryzen 3600 vs 10100F

Z590 alırdın sende :D
  150. TheChild

Panik bozukluk

Yanlış biliyorsunuz , günlük 60 mg’a kadar hastalığın seyri olarak artırılabilir ki OKB’li kişilerde günlük doz zaten 60mg’dır. Veya eczacıya da danışabilirsiniz , onu unutmayalım. :)
  151. TheChild

Panik bozukluk

Daha öğrenciyim ben fakat kesmemen gerekli, o ilaç doz kademeli olarak azaltılıp bırakılır (Hatta antidepresanların bir çoğu). Ama şöyle de bir durum var o ilacın yetişkinler için başlangıç dozu 20 mg o yüzden senin doz azaltma gibi bir şansın yok. Günde kaç adet hap kullandığını sorabilir miyim ?
  152. TheChild

Bu sistem nasıl?

Güzel gözüküyor alabilirsin
  153. TheChild

550TL Sade kasa önerisi

https://www.teknobiyotik.com/aerocool-aero-one-frost-cam-yan-panel-4x12cm-RGB-fanli-usb-3-0-pencereli-oyuncu-kasasi.html Çok güzel bir kasa değerlendir derim
  154. TheChild

[Rehber] Be quiet! dark power pro 12 1500W PSU

Teşekkürler.
  155. TheChild

Star Wars izleme sırası?

Rica ederim. Evet son üçlemeyi batırdılar biraz. Araların da tek sevebildiğim Episode 8 olmuştu. Onda da Luke Skywalker ve Han Solo gibi eski karakterlerin performanslarını izleyebildiğimiz için. 2012’de Star Wars Disney’e satıldı. Yani son üçleme Disney’in eseri o yüzden. Şu an Star Wars’ı The...
  156. TheChild

Klavye seçimi : sizce hangisi?

RGB de farklı renkler ve renk ataması oluyor. Rainbow genellikle sabit veya bir kaç renk modu olur.
  157. TheChild

Klavye seçimi : sizce hangisi?

Şu gayet iyi gözüküyor , çok yakın zaman da bende almayı düşünüyorum. https://ty.gl/5vihkds Üstelik Trendyol da Vodafoneli isen indirimde var. 230 A denk geliyor.
  158. TheChild

ryzen 5 1600 e nasıl overclok yapılır?

Bana ulaşabilirsin elimden geldiğince yardım ederim hocam öğretti sağolsun. :) Şuanda da gayet stabil çalışıyor.
  159. TheChild

max 50 tl işlemci fan

50 liralık fandan bişey olmaz maalesef. Termal macunla dene şansını en iyisi.
  160. TheChild

Sistem nasıl

Yükseltilir fakat z490 lazım , i5 10400F e bile aslında z490 lazım fakat sizin bütçeye göre pahalı kaçar. Ekran kartını da çift fanlı al , tek fan biraz daha ısınır.
  161. TheChild

CS:GO ile ilgili soru?

Hem doldurma süresini azaltmak hemde scope’u sıfırlamak için yapılıyor. Böylelikle farklı bir yere nişan almak içinde scope’u kapatmak gerekmiyor.
  162. TheChild

Skyrim Güzel İtem Veren Yan Görevler

Yanlış hatırlamıyorsam akçayın hemen üstünde ki yerde (whiterun kalesi olabilir) tam unuttum affola , oyunun bizi süreklediği ilk kale diyim artık. Hikayede biraz ilerleyince oradaki lokantay da oturan bir adam bulacaksın , onunla beraber iç taa ki sarhoş olana dek. (Aman saldırayım deme ama)...
  163. TheChild

14 K PC önerisi

Yunanistan mı alıcan bunları yoksa Türkiyeden mi ? Türkiye ise 14.000 e alamazsın bunları , Yunanistan ise yine zor gibi , 3070 500 dolardan çıkmıştı çünkü. Fiyatları bilemediğim için yorum yapamıyorum ama.
  164. TheChild

Oyun oynayıp da ana avrat söven çocuklar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir de Allah'a küfür etti rep diyenler var tövbe estağfirullah. Hiç muhattap olmamak çok daha iyi. Onlarla gireceğiniz hiç bir diyaloğu kazanmanız mümkün değil.
  165. TheChild

Rica ederim :)
  166. TheChild

50 TL ve üzeri alışverişinize Trendyol cüzdanınıza 40 TL bakiye ve 1 haftalık 15GB internet veriyor. Kampanya koduna Vodafone yanımda uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kredi kartınızı kaydederseniz (Ben sonrasında sildim) 10 TL daha bakiye kazanıyorsunuz. Fiyatlarda gerçekten epey...
  167. TheChild

Bosna iphone fiyatları

İmei'den dolayı kullanamazsın. Elinde kalır telefon. PS5 veya bilgisayar parçası , laptop getirt.
  168. TheChild

i5 9400F ve GTX 1650S sistem nasıldır?

parçalar iyide , yeni aldıysa hata yapmış. 10. nesil intel alınmalı artık 0 alıyorsan.
  169. TheChild

Steam Sepet Hatası

Steamde problem var muhtemelen bende steam bile zorla açılıyor , gece rahatlar o zaman dene bir.
  170. TheChild

Sistem Toplama

Yaza kadar ikinci el piyasasına belki 4kdan 3060Ti düşer , 0 olarak 2060S alabilirsin 3.7k’yı görmüştü bikere fakat indirim kovalaman gerekli.
  171. TheChild

DDR2 Ram'e DDR3 Ekran kartı

Ekran kartı bağımsız kısaca ramlerden birşey olmaz , darboğaz yapmasın psun yetsin yeterli.
  172. TheChild

Ekran karti ve power supply problemim

Sıcaklık değerlerini bilmek lazım ekran kartının ayrıca daha yüksek psu takmak anakartına bi zarar vermez
  173. TheChild

İmei Çalınırsa Ne Olur?

Belki de sim kartı bozulmuştur , e-devletten kontrol edebilirsin.
  174. TheChild

20000 power bank öneri

O zaman en mantıklı Redmi duruyor. https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-20000-mah-tasinabilir-hizli-sarj-cihazi---usb-c---18w-2-cikisli-powerbank---beyaz-p-HBV00000OYWWZ?magaza=Hepsiburada
  175. TheChild

[İnceleme] Seasonic Focus Plus Gold 750W

Teşekkürler.
  176. TheChild

20000 power bank öneri

https://www.hepsiburada.com/duracell-3350-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-24-saate-kadar-dayanikli-p-HBV00000F80EA?magaza=YESES+TEKNOLOJ%c4%b0
  177. TheChild

Steamdan Hangisi almaya değer

Deus ex human revolution
  178. TheChild

İncehesap monitör iadesi

Tel no yu niye paylaştınız silin fotoğrafı :D
  179. TheChild

İncehesap monitör iadesi

İade talebi oluştur , oluşturduğun zaman sana zaten iade kodu verirler iade sebebi olarak beğenmedim gibi bir seçenek işaretle gönder
  180. TheChild

i5-4570 sistem yükseltme vs. sistem toplama

Aşar 2060s tek başına 4000’den fazla.
  181. TheChild

i5-4570 sistem yükseltme vs. sistem toplama

Sanmam 1660S güçlü 5 yılı var rahat ,belki ileride işlemci değiştirmek gerekebilir onda da anakart z490 olduğu için rahatlıkla güçlü bir işlemci takarsınız i7 10700F gibi mesela.
  182. TheChild

18 bin TL sistem

3060Ti’lı bir sistem olabilir , elinde ki tüm mevcut parçaları söylemen lazım ki ona göre tavsiye yapabiliriz , anakartın iyiyse almana gerek yok mesela.
  183. TheChild

18 bin TL sistem

Elinde ki sistem yeterli , yenisine geçmek için bir sebebin yok. Çok istiyorsan ufak tefek upgrade yap.
  184. TheChild

90.000 tl bilgisayar toplamak istiyorum.

Bu ne yaman çelişki , 90K bütçeye koyulan o SSD ne ?
  185. TheChild

Mucize

Mantık hatası yok aslında , ilaçları eczacı kadar iyi tanıyan ve bilen bir meslek dalı yok. Zira farmakognozi eğitimi alan tek meslek eczacılıktır ve fitoterapi konusun da tüm bilgilere sahip tek meslek dalı da eczacılıktır. Ayrıca bunların pratik eğitimlerini alan kişiler de yine onlar...
  186. TheChild

Mucize

Seyyah abi eline sağlık. O diziyi beğeniyorsan House M.D. izlemeni öneririm orijinali o aslında :)
  187. TheChild

Okul Açılmıyor

Oh oh ne kaaa güzel ne kaaa güzel
  188. TheChild

PlayStation 5 fiyatı ??

Gerçek olsa bile gümrük vergisi yer yine aynı fiyata gelir hiç bulaşma. 1608284933 Gidip kendin almadığın sürece hiç bir karı olmuyor.
  189. TheChild

1.5-2k ya 2. El güzel bir pc toplanırmı?

Zor biraz , kelepir parça bulmak lazım. Neredeyse kalmadı oda.
  190. TheChild

Sistem nasıl alınır mı ?

https://www.gamegaraj.com/urun/deluxe-5t-10/ Bu gayet iyi
  191. TheChild

3500 lira alti en iyi 0 sistem.(toplama)

https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3ad/
  192. TheChild

İntel i5 10400F Sistem Önerisi

Bütçe varsa anakartı z490 almakta büyük fayda var.
  193. TheChild

Zalman Wattgiga K550W PSU alınır mı?

Zalman da kaliteli bir markadır.
  194. TheChild

Speed Testte Pingim 16 ms Çıkıyor Ama Lol de 30 ms neden ?

Evet bende 28-30 arası alıyorum , demek herkes öyle alıyormuş.
  195. TheChild

İntel mi? AMD mi? Konusu hakkında

intel dedim diye linç yedim :D
  196. TheChild

İntel mi? Amd mi?

Şuan AMD almak PİŞMANLIKTIR. Bi dünya paraya geleceğe dönük olmayan performansı intele göre az , ısınan işlemci almış olursunuz.
  197. TheChild

13 Bin Tl Kasa 5 Bin Tl Monitör Önerisi

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/BN7ZQXYT https://www.gamegaraj.com/urun/palit-rtx3070-gamingpro-8gb-256bit-gddr6/
  198. TheChild

İntel mi? Amd mi?

Ee şimdi am4’ler bitiyor ona ne diyeceksiniz confik hocam ? Düzeltme: Yazım hatası.
  199. TheChild

İntel mi? Amd mi?

Aynen öyle övündükleri fiyat vardı el değmiyor 5600X ‘e.
  200. TheChild

İntel mi? Amd mi?

Sende var diye işlemcinin iyi olduğu anlamına gelmiyor.
  201. TheChild

İntel mi? Amd mi?

Ryzen 5 1600 AF 4.2 ye OC lenmiş. Üstelik 2666 Mhz ramda kullanılmış intel. Tüm oyunlarda yok etmiş intel 1600 AF yi , bende de aynı işlemci mevcut bu denli ağır fanboyluğun lüzumu yok. Üstüne üstlük 1600AF’yi ben kimde görsem 3.8’e çıkarabiliyor. 4.0’ı bile zor görüyor. 1600AF nin 4.2 görmesi...
  202. TheChild

Aşağıdaki Üyenin En Çok Gitmek İstediği Ülkeyi Tahmin ET!

Hayır , aşağıda ki Kanada'ya gitmek istiyor.
  203. TheChild

Bilgisayarım yazıcımı görmüyor

Merhaba arkadaşlar. Biraz eski bir yazıcım var yıllardır boşta duruyordu kullanmıyordum. Markası HP DESKJETF F4180 Sorun başlıkta da belirttiğim gibi aygıt yöneticisine girdiğim zaman diğer aygıtlar olarak gözüküyor fakat yazıcılar ve tarayıcılardan girdiğim zaman gözükmüyor. Windows vs güncel.
  204. TheChild

Wild Rift Nasıl Oynanır?

Biraz lol bilmen lazım öncesinde fakat heroların birbirine karşı güç olarak üstünlüğü yok. Ayrıca moba bilgininde olması lazım.
  205. TheChild

R5 5600 hakkında ne düşünüyorsunuz

Bu ne çirkin bir Türkçe kullanımı. Gözlerim kan ağladı.
  206. TheChild

Sistemim cyberpunk 2077 de kaç fps alır

Şuan optimizasyon olarak berbat , biraz bekleyin optimizasyonu çözsünler önce.
  207. TheChild

Aşağıdaki üyenin en sevdiği oyunu tahmin et!

Yanlış alttaki CS GO seviyor
  208. TheChild

İntel mi? Amd mi?

İntel
  209. TheChild

Ryzen 3 3100 fan hızı değerleri

Benimde aynı şekilde çalışıyor , bi süre sonra alışırsınız. Elimde fırsat olunca 11. nesil intele geçmeye çalışacağım ama.
  210. TheChild

RTX 3060lı sistem toplama

Oda yapar.
  211. TheChild

RTX 3060lı sistem toplama

Olmamış , 3060Ti 10400F ile bile darboğaz oluyor. İ5 9400F besleyemez onu. 3060Ti için minumum 10400F ve 2k monitöre ihtiyacın var. Ayrıca 10400F'in gücünü tam gösterebilmesi için Z490 anakartta lazım.
  212. TheChild

Sizce bu sistem alınır mı ?

Monitörü dahil etmedim ben bu fiyata , ayrıca monitör dahil olsa bile 6000 den yine aşağı toplanır. Ben sana hiç bir şeyi ispat etmek zorunda değilim. Keyfine göre takılabilirsin.
  213. TheChild

Orada ki Netac SSD ne oluyor peki ? Boş karalama çabasına girme :)
  214. TheChild

Sizin ilk defa görmeniz sitenin güvensiz olduğu anlamına gelmiyor , Site gayet güvenli. 6000 liraya 4500lira tutacak sistemi almak istiyorsanız sizin kararınız. Hayırlı olsun ben fikrimi belirttim.
  215. TheChild

https://www.gamegaraj.com/urun/neo-5a/ sizin sisteminizin aynısı , 300 daha verip 1 RAM daha takın 400 daha ucuz. 1607792082 Aynısıda değilmiş , ekran kartı 1660 Ti bunda. Çok pahalı o sistem , almayın.
  216. TheChild

Alınmaz.
  217. TheChild

Öneri Bir konu

HB , Trendyol , Gamesatış vb.. hemen her sitede satılıyor.
  218. TheChild

laptop çalındı

Geçmiş olsun. Ucuz kurtarmışsınız gerçekten. Kullanmadan önce tertemiz bir format atın pcye.
  219. TheChild

uygulamalar girmesek bile kişisel bilgilere ulaşabilirler mi?

Muhtemelen almışlardır içinde casus yazılım bulunduruyorsa fakat hemen hepimizin her bilgisi biliniyor. O yüzden çokta dert etme.
  220. TheChild

RTX 3060 Ti ile PC Toplama

Hocam kart çok f/p. İster istemez insanın alası geliyor :) 5000 TL’ye 2080S’den fazla güç sonuçta.
  221. TheChild

Epic Games 15 Gün Boyunca Her Gün ÜCRETSİZ Oyun Getiriyor!

Evet fakat o sıralar bu kadar popüler değildi , GTA 5 ten sonra tamamen popüler oldu. Bence tekrar verecekler
  222. TheChild

Epic Games 15 Gün Boyunca Her Gün ÜCRETSİZ Oyun Getiriyor!

Batman serisinden bir oyun gelecek mutlaka.
  223. TheChild

Bilgisayarıma format sonrası ses sıkıntıları oldu

Driver booster çoğu zaman eski ve yanlış driver yüklüyor. En iyisi elle kurmak driverları.
  224. TheChild

Bu Pc alınır mı?

Alınır , alabiliyorsan bir tane daha RAM al , apuda çift RAM çok önemli
  225. TheChild

ekran kartı hakkında yardımcı olursanız

1650S rx570’i tokatlar bildiğin , rx570 almak gibi bir hata yapma.
  226. TheChild

4kya sistem

i5 10400F güçlü fakat senin bütçende monitörle beraber toplanmaz , aşar
  227. TheChild

Amd Ryzen 7 3700x ve RTX 3060 ti sistem nasıl?

KD9FQYCS kodlu Özel Toplama Bilgisayar Ayrı olarakta https://www.gamegaraj.com/urun/palit-rtx3070-gamingpro-oc-8gb-256bit-gddr6/ Veya https://www.gamegaraj.com/urun/palit-rtx3070-gamerock-8gb-256bit-gddr6/ Sanırım 500-600 kadar kalıyor 15k bütçeye göre. Onuda SSD yi 1TB Samsung Evo m2 ssd...
  228. TheChild

Amd Ryzen 7 3700x ve RTX 3060 ti sistem nasıl?

Tüm parçalar çok pahalı.. 3070 fiyatına 3060Ti alıyorsunuz. O ramlerde çok pahalı. Ayrıcanbence intel daha iyi olur.
  229. TheChild

Csgo

Unlostun bir videosu var , ona bakabilirsin işe yarıyor biraz.
  230. TheChild

ekran kartsız toplama

@met 35
  231. TheChild

Google verilerine göre Türkiye’nin 2020’deki arama trendleri

Türkiye'nin özeti resmen :D
  232. TheChild

60hz ekranda yırtılma olur mu?

O zaman 1650 Ti almalısın.
  233. TheChild

En son ne zaman cumaya gittiniz?

Aynı durum burada da oluyor , yapacak bir şey yok öylelerine. Fazla takılmadan kılıp çıkmak en iyisi.
  234. TheChild

60hz ekranda yırtılma olur mu?

1650 Ti daha iyi , ayarları ultraya çekersin çoğu 3A oyunda 50-80 arası gezer , oda göze çok batmaz bence. Gerçi oynayacağın oyuna bağlı , rekabetçi oyun oynayacaksan 120 Hz daha mantıklı.
  235. TheChild

En son ne zaman cumaya gittiniz?

Geçen hafta gittim , inşallah yarında gideceğim. Pandemi içinde sessiz sakin camiileri tercih ediyorum , üst katları vs dolu olmuyor zaten pek.
  236. TheChild

PDF dönüştürücü

Diğer cevap veren arkadaşlara teşekkürler fakat hiç biri işime yaramadı maalesef. Adobe aylık fiyat için 150 lira gibi bir para istiyor ki bu çok çok fazla. Evet onu bende beğeniyorum fakat aylık 12 dolar oda :D , ücretsiz olanında ise sınırlama var yani pek işime yaramıyor :( PDF'ye...
  237. TheChild

PC Fan sesi.

Muhtemelen evet
  238. TheChild

Rtx 2060 mı 2070 mi

Çok doğru ?
  239. TheChild

Cyberpunk'ı hangi bilgisayarla bekliyorsunuz?

1650 ile kaç fps verecek acaba :)
  240. TheChild

Hangi gaming laptopu almalıyım

Sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Hava kanallarının yerleri gayet iyi. Ayrıca sizin bütçeyle 2TB SSD yapılabiliyor ve RTX 2070 var.
  241. TheChild

Hangi gaming laptopu almalıyım

https://www.gamegaraj.com/urun/fenix-10tn-144/ En F/P laptop.
  242. TheChild

Survivor 2021 KADROSU

Nihat Doğan - Pascal gelse reyting tavan yapacak ?
  243. TheChild

Hindistana Hiç Giden Varmı ?

Bu hayatta sanırım en çok görmek istediğim yerlerden birisi Mısır ve Peru. Antik kentler oldum olası ilgimi çekmiştir.
  244. TheChild

Türk uzmanlar yaptı dünyada ilk ve tek! Burun damlası Covid-19 aşısı üretildi yüzde 99 koruyor

Faz 3 dahil geçmesi lazım. 4. Faz seri üretim
  245. TheChild

4500 - 4700 tl oyun sistemi yorumu

Güzel , alınır.
  246. TheChild

Manli GTX 1060 ekran kartı alınır mı?

1700 liraya 1650S varken alınmaz.
  247. TheChild

ekran kartı hakkında yardımcı olursanız

https://www.gamegaraj.com/urun/palit-gtx1650-super-gp-oc-4gb-128bit-gddr6-2/ Veya 1660S(2300-2500) arasında bulunabiliyor. Her ikiside rx 570 den iyi.
  248. TheChild

Ekran kartı sistemime göre

Asus AMD Radeon RX550 2G EVO PH-RX550-2G-EVO 2 GB 128 Bit GDDR5 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri
  249. TheChild

3600'den 10600kf'ye

@met 35 ‘e bir soralım :)
  250. TheChild

i3 10100f mi amd ryzen 3 3100 mu

İntel seçmek daha iyi olur. AMD soket değiştirecek çünkü.
  251. TheChild

Biyolojiden anlayan var mı?

https://images.app.goo.gl/8GKUJLAwPL33v82B6 Bazı kemikler ve özelleşmiş isimleri yok fakat.
  252. TheChild

Sizce hangisi ve neden ? (Hazır RTX 3060ti PC seçimi )

3060 Ti 1080P de 10400F ile bi tık darboğaz olabilir , 2k monitör gerekli.
  253. TheChild

4000-4500 tl arası sistem önerisi

https://www.gamegaraj.com/urun/shark-5a/
  254. TheChild

Palit ekran kartı

İçinin rahat etmesi için araştır istersen ama eski ve iyi bir marka Palit. bir EVGA , GALAX , ASUS neyse Palit te o. Sadece ülkemizde çok bilinmiyor.
  255. TheChild

5000-6500 bütçeye pc önerirmisiniz?

İkisi aynı kulvarda bile değil.
  256. TheChild

Palit ekran kartı

Hiç bir problemi yok , Asus marka satıyor. Hatta bu ekran kartı gamegarajda 1500 civarıydı. Oraya bir göz at. Bizzat kendim kullanıyorum.
  257. TheChild

Palit ekran kartı

Palit kaliteli iyi ve güvenilir bir marka. Ekran kartlarında kronik sorun vs bulunmuyor. Zaten sadece nvidia için üretim yapıyor.
  258. TheChild

Aylık İnternet Kullanımınız Ne Kadar?

Rekorum 3.2TB ama genel ortalama 550-600 arası. Upload 10GB ya var ya yok.
  259. TheChild

Asus p8h67 mle Uyumlu gaming ekran kartı önerirmisiniz

Rx560
  260. TheChild

İşlemci önerisi

Evet uyar
  261. TheChild

Bilgisayar iyi mi?

Hayır o deneme sürümü , 10 liraya key satıyorlar internette. Alıp etkinleştirirsiniz hiç bir farkı yok. Bir kere ilerde 10 lira verip sonra Para falan vermezsiniz yani
  262. TheChild

İşlemci önerisi

Fx 8350 olabilir OC ile 9590’ı yakalıyordu galiba. @met 35
  263. TheChild

Bilgisayar iyi mi?

Zaten verilmez , Windows kurmak çok basit. Tek ihtiyacın olan şey 8 GB flash bellek.
  264. TheChild

Bilgisayar iyi mi?

Pollux 3AD | Game Garaj bu daha iyi Ekran kartını rx 570 e Yükseltirsen çok daha iyi
  265. TheChild

900TL lik kasa boş kasa tavsiye eder misiniz

https://www.teknobiyotik.com/aerocool-aero-one-frost-cam-yan-panel-4x12cm-RGB-fanli-usb-3-0-pencereli-oyuncu-kasasi.html https://www.teknobiyotik.com/high-power-700w-80-kirmizi-led-fanli-guc-kaynagi-hpg-700st-h12s.html
  266. TheChild

PDF dönüştürücü

Evet onlar kullanılamıyor çoğu zaman işe yaramıyorlar. Zaten dönüştürmem gereken dosyaların boyutları epey yüksek. Aylık abonelik tarzı bir program varsa makul fiyatlı verebilirim. Şu 1 ay çok sık kullanmam gerekiyor çünkü.
  267. TheChild

PDF dönüştürücü

Ptt , doc.x gibi belgeleri PDF'ye dönüştürüp , sıkıştırıp , birleştirme gibi işlemler yapmam gerekiyor. Bunun için program önerisi olan var mı ?
  268. TheChild

Açık dünya oyun önerisi

Cyberpunk tarzı bir oyun , zaten 5-6 oyunluk bir seri. Bana göre serinin en iyi oyunu. Mutlaka oynamanı tavsiye ederim.
  269. TheChild

Gamegaraj Pollux 3T-10 Alınır mı?

Alınır , gayet güzel.
  270. TheChild

10 - 11 bin TL ye sistem önerisi

Yarın GameGaraj'da 3060 Ti stoklara girecekmiş , fiyat ne olur bilmiyorum görmek lazım.
  271. TheChild

900TL lik kasa boş kasa tavsiye eder misiniz

Psu dahil mi ?
  272. TheChild

Sizin İçin Manevi Değeri Olan, Eski, Efsane, Old School Ekran Kartları

Gtx 650 , upgrade için aldığım ilk ekran kartıydı. Yıllarca kahrımı çekti iki gözümün çiçeği :D
  273. TheChild

darboğaz yaparmı bu sisteme rx 570 takarsam

OC ile halledilebilir sanki @met 35
  274. TheChild

i5 7400 vs i3 9100 hangisi(diğer bilgiler ayrıntıda)

Monitör dahil değildi onu görmemişim , eğer artırabilirsen 200 lira falan ikinci el bi monitör al şu sistemden vazgeçme , eğer istemezsen rx550 olarak seç ekran kartını 3400 civarına düşer fiyat.
  275. TheChild

i5 7400 vs i3 9100 hangisi(diğer bilgiler ayrıntıda)

w10 falan alayım deme sakın , 10 liraya oem key satıyorlar 1000 lirayı çöpe atmış olursun. Ayrıca ekran kartsız oyun oynayamazsın. Anladığım kadarıyla 4K bütçe var şu sistem en güncel oyunları oynatabilecek düzeyde https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3td/
  276. TheChild

Eski kasa hakkında yardımınız gerek

NTFS yapmak daha iyi olur
  277. TheChild

Açık dünya oyun önerisi

Deus Ex Human Revolution
  278. TheChild

8gb Ram'dan 16gb'ye çıkartmak mantıklı mı?

Aynı RAM ise alın
  279. TheChild

8gb Ram'dan 16gb'ye çıkartmak mantıklı mı?

Evet kesinlikle almaya değer. 1606840651 Hangi RAM ?
  280. TheChild

Eski kasa hakkında yardımınız gerek

HDD’nin kablosu doğru fakat , HDD zaten yavaş olur birde buna bunca zamanı eklersek normal. Bütçeniz varsa en kötü 120GB bir SSD alın , HDD’yi de depo yaparsınız. Ayrıca görebildiğim kadarıyla kablolarda bir problem yok gibi , zaten siz oynamadıysanız ve önceden açılıyorsa bir sıkıntı olacağını...
  281. TheChild

Playstore.com'dan oyun alınır mı ?

Alınır fakat oyun farklı platformda olabiliyor.
  282. TheChild

17TL Steam hayatta kalma oyunu önerisi

Korku temalı seversen darkwood’a bakabilirsin , şuan indirimde mi bilmiyorum ama 4 liraya almıştım ucuzdu.
  283. TheChild

Gta 5 fps çakılması ve takılma

@met 35
  284. TheChild

Gta 5 fps çakılması ve takılma

Virüs taraması yaptınız mı ?
  285. TheChild

Ne Dediğini Anlayamadığım Arkadaş

Bu nasıl sohbet ? Yok sayabilirsin
  286. TheChild

Hangi Marka Ekran Kartı Kullanıyorsunuz? [2019]

Palit Gtx 1650 GP OC 1606646998 Kartın görüntüsü çok güzelmiş :D
  287. TheChild

ram yükseltme

2x8 yap fazla masrafa gerek yok. 16 rahat yeter.
  288. TheChild

Sıcak tutacak mont modeli önerirmisiniz

https://www.hepsiburada.com/loft-2001581-erkek-siyah-kaban-p-HBV000002XFST?magaza=Arcemoutlet&isFashion=true
  289. TheChild

En sevdiğiniz, oyun veya oyun serileri nelerdir?

Crysis AC Witcher Star Wars Deus Ex Doom Beklediğim ise Crysis 4 ...
  290. TheChild

Fren balata temizleyici

Haftasonunu bekleyemeden kullandım. Üçü de görevini gayet iyi yapıyor. En iyi bulduğum Würth oldu , fakat fiyat farkını vermeye gerek yok. Müller veya Förch'de alsanız olur. (Bende karar veremedim çünkü :D) Sıralama yapmak gerekirse : Müller>Förch>Würth ( Fiyattan dolayı) , ama dediğim gibi...
  291. TheChild

Pc sesli çalışmaya başladı

Temizlik vakti gelmiştir
  292. TheChild

Koku Kaybı Böyle Olur Mu?

Geçmiş olsun. İlaç vs verdiler mi ?
  293. TheChild

Korsan Oyun Oynamak

The Crew 2 9 TL , NFS 5 TL’ye satıldı. Witcher 3 GOTY 18 liraya satıldı. Epic Games 2 kere 60 lira kupon verdi. (İstediğin kadar hesap açıp kullanmak serbestti.) Her hafta ücretsiz oyun veriliyor. Bi zahmette ayrıca beğendiğin oyun varsa parasını ödeyiver. Düşündüğün zaman oyunda zaman...
  294. TheChild

Sizce bu sistem iyimi

Anakartı b450 yap , alınır.
  295. TheChild

Oyun önerisi

Jedi fallen order , Doom Eternal , AC origins , cyberpunk’ı beklerken Deus Ex. Bunların hepsi steam’de indirimde.
  296. TheChild

Pil sağlığı 80 olan iPhone 8 plusi satıp se almalimiyim

o iş nasıl oluyor ya :D
  297. TheChild

Pil sağlığı 80 olan iPhone 8 plusi satıp se almalimiyim

8 hala güncel bir telefon , kaça satarsın bilmiyorum ama o fiyat farkını vermeye değmez.