Arama sonuçlarınız

1. GetBack123

Soru Ekran kartı bu sisteme uyar mı? Darboğaz yapar mı?

1050 Ti almayı düşünüyorum 2. el olarak bütçe olarak bir cihaz belirledim o yüzden bu modeli tercih ediyorum ne denli darboğaz yapar veya uyumlulukta problem yaşar mıyım? Sadece Valorant oynaycağım güncel oyunlar için değil. Aktif olarak GTX 1030 kullanıyorum. Anakart: H81M-P33 İşlemci: i3 4170...
  2. GetBack123

Yardım CPU Kullanımı %100

Gt 1030 i3 4170 Arkadaşlar iki parçam bu şekilde ve aldığımdan beri 3 kez windows sürümü değiştirmeme rağmen driverları düzgün kurmama rağmen internet'de bilindik çözüm yollarını denememe rağman halen bir çözüme kavuşmadım x bir tarayıcı oyun ne olursa tıkladığım anda cpu %100'a kadar gidiyor...
  3. GetBack123

Yardım Uygun Olmayan Mod Hatası

Resimlerde gördüğünüz üzere monitörü kullanmaya başladığımdan beri bu sorundan müzdaribim farklı sebeplerden format atmama rağmen windows sürümü değiştirmeme rağmen sorun çözülmedi ekran kartı driverını güvenli mod'da kaldırıp yeniden yüklediğimde de sorun çözülmedi bu hata sürekli karşıma...
  4. GetBack123

Soru Ana kartlarım bu ekran kartları ile uyumlu mu ?

H61H2-M17 (V1.0) Ana karta sahibim GT 730 - R7 240 - GT 1030 ekran kartlarını almayı düşünüyorum acaba hangileri uyumludur yardımcı olur musunuz ek olarak kaç W PSU önerirsiniz.
  5. GetBack123

6000 TL BÜTÇE TOPLAMA

Düz 1650 ve 6000 tl bandında biligsayar önerileriniz nedir çoklu kredi kartı ile ödeyeceğim için gamegaraj ve incehesap harici sitelere bakamıyorum maalesef ancak ileriye dönük bir sistem olmasını istiyorum ileride sadece ekran kartı değiştirdiğim zaman zorluk çekmeyeceğim bir biligsayar
  6. GetBack123

6000 tl bütçe 1650 super

Artık beklemyeceğim 3 ay olmuş stok diye de ağlamak istemiyorum 6000 6500 arası bütçe üstünden de fazla vermek istemiyorum ancak en azından bari ekran kartım 1650super olsun diyorum var mı hazır kasa önerdiğiniz ben bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  7. GetBack123

İnce hesap ödeme sırasında hata meydana geldi

İnce hesap ödeme sırasında hata meydana geldi kart bilgilerinizi kontrol edin diyor ancak kart bilgilerim doğru doğulama şifresi doğru kartım internet bankacılığına da açık neden böyle bir hata alıyorum çok kart ödemesinde bilen varsa yardımcı olabilirler mi inceheap teknik destek çalışma...
  8. GetBack123

6500-7000 TL sistem önerisi

Nereye baksam yok stok da yok felan bilmem ne parçaların hepsi ayrı ayrı sitelerden olmadan 1660 super li bir sistem var mıdır öneriniz 6500 7000 arası
  9. GetBack123

İnce hesap bilgisayar tavsiyesi

https://www.incehesap.com/corax-3155-4-i-r3-3100-rx5500-xt-4gb-8gb-ddr4-240gb-ssd-oyuncu-bilgisayari-fiyati-46742/ Gördüğünüz bilgisayarda kasa ve psu tarafında bilgim olmadığı için soruyorum game power'ın bu kasası ve içindeki psu yeterli mi sizce
  10. GetBack123

i5 10400f vs Ryzen 5 3500x

Geleceğe dönük bir sistem kurmayı planlıyorum ancak z serisi bir kart almak şuan kafamda yok ıntel i5 10400 f daha iyi bir işlemci olsa da anakartı alamyacaım için 3500x'i önerir misiniz intel'e göre çok eksiği olur sadece oyun konusunda
  11. GetBack123

Intel i5 10400f vs Ryzen 5 3500x ?

Yakın zamanda sadece oyun için bir sistem toplamayı düşünüyorum sistemde parçalar aynı ancak işlemci tarafında kararsızım sizin tercihiniz ne yönde olurdu birde 10400f iyiyse neden daha iyi yükseltilebilme yapılamadığı için merak ediyorum
  12. GetBack123

AMD vs Intel sistem

Merhaba arkadaşlar, GameGaraj sitesinden topladığım bu 2 sistem ortalama olarak 7500 TL civarı. Sizin tercihiniz ne olurdu? 3 5 sene bilgisayar değiştirmeyi düşünmüyorum, RAM anakart olarak yükseltebileceğim ileriye dönük bir sistem olmasını istiyorum. O yüzden kafam AMD tarafında siz olsanız...
  13. GetBack123

Bu sistem için yorumlar

7500 tl bütçe ile bu bilgisayarı toparladım ssd ve ram tarafı değişebilir duruma göre ekran kartı anakart ve işlemci yrumlarınızı almak isterim
  14. GetBack123

9000 TL Monitör dahil hangi sistem ?

1-INTEL 10400F-ASUS DUAL RX5700XT-PRIME B460M-K-CRUCIAL 480GB-KINGSTON 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 2-AMD 3500X-ASUS TUF-3-RX5600XT-O6G-EVO-PRIME B450M-K-OCZ 480GB-GSKILL 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla...
  15. GetBack123

Vatan Hazır sistem alınır mı

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-10400f-msi-gtx1660-gaming-x-6g-h410m-pro-vh-kingston-480gb-crucial-8gb.html#genel-bakis Bu gördüğünüz bilgisayardaki parçaları normal şartlarda 6500 civarlarında toplanabiliyor benim sorum şu alınır mı içerisindeki parçaların bir çoğunu bilsekte KASA ve...
  16. GetBack123

Sizce hangi ekran kartı ? Ve 6k sistem önerisi

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1660-gaming-x-6gb-gddr6-192bit-nvidia-dx12-ekran-karti.html https://www.vatanbilgisayar.com/evga-geforce-gtx1660-super-sc-ultra-gaming-6gb-gddr6-192bit-nvidia-ekran-karti.html...
  17. GetBack123

Google 8 haneli doğrulama kodunu unuttum

7 senelik gmail hesabımın kurtarma hesabını silmişim numaramı değiştirdiğim için kaldırmıştım bu benim hatam şimdi tekrar giriş yapmaya çalışıyorum 8 haneli doğrulama kodunu istiyor ne yazik ki erişemiyorum google hesabımın doğrulandığı telefonum bozuk var mıdır yardımcı olabilecek
  18. GetBack123

Bilgisayar toplama konusunda yardımcı olur musunuz

Hepinize cümleten iyi geceler arkadaşlar işten geleli çok olmadığı için bu konuyu geç açma fırsatım oldu kusura bakmayın. Yardım veya görüş almak istediğim konu 6000 TL bütçe ile 1660 super veya 1660 Tİ ekran kartı modellerini içeren bir kasa toparlamak gönlümün rahat etmesi adına VATAN...
  19. GetBack123

Çok arada bırakan bir soru ?

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-9400f-msi-gtx1660ti-ventus-xs-6g-msi-b365-pro-vh-wd-1tb-disk-8gb-ram.html https://www.vatanbilgisayar.com/intel-10400f-evga-gtx1660-super-gigabyte-h410m-h-kingston-480gb-8gb.html 6000 bin bütçem var gidip kendim alacağım için vatan'ı seçtim butçem 6000...
  20. GetBack123

8 haneli Google doğrulama kodunu unuttum

Google hesabımdan çıkış yapmıştım tekrar girmeye çalıştıgımda ilk başta şifreyi istiyor giriyorum 8 haneli doğrulama kodu istiyor ancak o kodlar bende yok maalesef kaydetmeyi unuttum ayrıca başka bir yöntem dene dediğimde siz olduğunuzu tespit edemedik diyor kurtarma e postam'da yok maalesef ne...
  21. GetBack123

5 6k Arası sistem önerisi

5000-6000 TL arası sistem öneriniz nedir Ocak başı almayı düşünüyorum
  22. GetBack123

Sizce hangi ekran kartı ?

Arkadaşlar merhaba kısa bir süre sonra nasip olursa bilgisayar almak istiyorum ve bir kaç ekran kartı arasında kalmış bulunmaktayım sizin de görüşlerinizi merak ettim bütçeme göre alabileceğim ekran kartıarı şunlardır siz olsanız hangisini tercih ederdiniz bu 2 ekran kartı dışında öneri olmazsa...
  23. GetBack123

Kriter dışı hatası

Bir sorunum vardı Bilgisayarın çözünürlüğü değiştirdim Kriter dışı hatası aldım Normal'e dönmesini tam beklerken bilgisayarımın kablosunun çıkması sonucu kapandı bilgigsayarım Ve tekrardan açtığımda .kriter dışı hatasında kalıyor sürekli windows'u bile göremiyorum Monitör orjinal çözünürlük...
  24. GetBack123

Bilgisayar donup kapanıyor

Oyun oynarken ya da video izlerken aniden donuyor öyle kalıyor hiçbir şekilde işlem yapamıyorum daha sonra yeniden elimle kapatıp açtığımda bu hatayı alıyorum. Kabloları tekrar oynadığımda tekrar açabiliyorum sizce sorun nedir? Bilgisayar özelliklerim. İşlemci AMD FX 6300 AM3 soket. Anakart...
  25. GetBack123

Tek jaklı kulaklık sorunu

Arkadaşlar merhaba bugün resimde gördüğünüz kulaklığı aldım tek jak girişli yani hem mikrofon hem kulaklık işlevi görüyor ancak mikrofon kısmını bilgisayarda etkinleştiremedim bir türlü yardımcı olur musunuz masaüstü kullanıyorum
  26. GetBack123

Ekran Kartım BİOS ekranını görmüyor

Onboard ile başlatınca anakart logosunu vs. görüyorum ancak ekran kartı ile başlattığımda ne anakart logosunu ne bios ekranını görüyorum direkt windows açılıyor ne yapmam gerek bilen var mı 1605439800 GTX 550 Tİ ekran kartı i3 2100 işlemci ecs h61h2-m17 Anakart
  27. GetBack123

Valorant ekran kartı sürücüsü çöktü

Valorant'da sürekli ekran kartı çöktü uyarısı alıyorum oyundan atıyor hiç oynama şansım olmadı bu hata yüzünden ne varsa denedim directx güncelledim driverlar güncel nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz i3 2100 işlemci 8 GB ram gtx550ti ekran kartı
  28. GetBack123

Genel pnp olmayan monitör sorunu

Çözünürluk 1600 900 işaretliyorum çözünürlük kayıyor driverlar güncel kablolarda sadece beyaz VGA dönüştürücü değiştirdim böyle oldu eskisini takıyorum sorun hala aynı
  29. GetBack123

Monitörüm 1600 900 olmuyor

İyi günler arkadaşlar monitörüm normalde 1600 900 çözünürlük kısmına geldiğimde de bu çözünürlük çıkıyor ancak 1600 900'e de tıklasam başka bir çözünürlüğe de ekran kaymış oturmamış oluyor driverları silip yüklüyorum VGA kablolarını değiştiriyorum yine de olmuyor 2 gün öncesine kadar hiç bir şey...
  30. GetBack123

ECS marka anakart bios menüsü ?

Kullanan arkadaşlar var mı acaba chipset configuration ibaresini advenced kısmında vs göremiyorum sanırım farklı yazılmış bilen var mı
  31. GetBack123

Ekran kartım devre dışı görüntü alamıyorum

Onboard'da orjinal çözünürlğü alıyordum ama ekran kartından alamıyordum bende ekran kartını devre dışı bırakıp tekrar açmak istedim ama öyle olmadı maalesef ekran kartından görüntü alamıyorum şuan tekrar aktifleştirmek için ne yapmam gerek onboard olarak girebiliyorum bilgisayara harici ekran...
  32. GetBack123

Ekran kartını devre dışı bıraktım sonra :/

Onboard'da orjinal çözünürlğü alıyordum ama ekran kartından alamıyordum bende ekran kartını devre dışı bırakıp tekrar açmak istedim ama öyle olmadı maalesef ekran kartından görüntü alamıyorum şuan tekrar aktifleştirmek için ne yapmam gerek onboard olarak girebiliyorum bilgisayara
  33. GetBack123

Çözünürlük sorunu

Onboard ile açıyorum bilgisayarı bir sorun yok 1600 900 monitör ayarlarında geliyor ekran kartından açıyorum 1600 900 seçsemde ekrana uym uyor kayıyor ekran ne yapmam gerek Kablo bağlantılarında veya driverlarda bir sorun yok (not : formatı onboard ile açtığımda atmıştım )
  34. GetBack123

Çözünürlük 1600*900 olmuyor.

Çözünürlük 1600*900 seçiyorum driver'ı silip tekrar yüklüyorum ancak çözünürlüğüm orjinal 1600*900 olmuyor ya bir tarafa kayık ya bulanık ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz.
  35. GetBack123

Ses driver kurulmuyor

Arkadaşlar jak girişinde vs. bir sorun yok ama format attım ses driverinı kuramadım.Realtek indiriyorum olmuyor anakartın sitesine giriyorum hangisini indireceğimi bulamadım , yardımcı olur musunuz Ana kart : h61h2-m17
  36. GetBack123

Onboard bios'dan çıkmıyor

Bilgisayarcıdan geldim bilgisayar onboard olarak çalıştı ama çalışmadan önce bilgisayarcı bios ayarlarından bir şey yaptı öyle açıldı eve getirdim bilgisayarı şimdi ben onboard ile açmayı deniyorum bende de biosdan çıkmıyor Windows a ulaşamıyorum ne yapmam gerek kablolarda vs bir sorun yok
  37. GetBack123

Karnel power 41 hatası

Bilgisayarım 1 saate bir kendini kapatıyor ısınma powerda bir sıkıntı yok ama anlam veremiyorum çok kez tekrarlandı ne yapmam gerek
  38. GetBack123

Kendi kendine bilgisayar kapanıyor ?

i3 2100 İşlemci GTX 550ti ekran kartı 8GB Ram 120GB SSD Asus P8B75-M LX anakart Bilgisayarım 1 saat civarında kendi kendiliğine kapanıyor sürekli ısınma kablolarad eksiklik vs yok. Sorun PSU'dan dediler değiştirdim güçlü bir PSU takdım yine kapanma oldu geriye sadece dün aldığım 2. el...
  39. GetBack123

PSU bu sisteme yeterli mi ?

350W eski bir PSU bu sisteme yeterli mi?; GTX 550 Ti. i3 2100 işlemci. ASUS P8B75-M LX anakart. 8 GB RAM. 1 2 Saat'de bir kapanma sorunu ile karşılaşıyorum ısınma yok macunlar yeterli kablolar ile ilgili bir sıkıntı yok ama yine de normal kullanımda bile kapanıyor. Veya sorun sizce ne...
  40. GetBack123

8002tl civarı kulaklık önerisi

800 tl civarında kulaklık arıyorum mikrofona önem veriyorum yardımcı olursanız seviniri.
  41. GetBack123

Hangi kulaklığı almalıyım ?

Hyperx cloud2 veya steel series atics 5 alacağım video ve yayın yapıyorum mikrofon önemli o yüzden.
  42. GetBack123

Bilgisayarımı kullanamıyorum dosyalar vs açılmıyor

devre dışı olduğundan veya ilişkili etkin aygıt olmadığından hizmet başlatılamadı hatası alıyorum başlat arama görev öneticisi ve exe dosyalarına erişim sağlayamıyorum bilgisayarım update kapalı olmasına rağmen bu hatadan sonra güncelleme attı.
  43. GetBack123

Noteboook önerisi acil !

Max 4000 tl bütçeli biraz daha oyun odaklı bilgisayar arıyorum önerdiğiniz var mı fiyat sınırım max bu
  44. GetBack123

Sisteme yeni anakart ve işlemci takmak

Arkadaşlar sisteme yeni bir anakart ve işlemci takacağım şuan ssd de windows 10 kurulu ve takmadan önce format atmam gerek sanırım ancak hala emin olamadığım usb ile formatı yeni işlemci ve anakartı taktığımda mı yapmam gerek
  45. GetBack123

Max 4500 TL Sistem Önerisi

Arkadaşlar max 4500 bütçe ile bilgisayar alacağım oyun odaklı olacak önerileriniz var mı bütçe fazlası bilgisayar önermezseniz sevinirim 1589115838 +
  46. GetBack123

YENİ ANAKART ALACAĞIM UYUMLU MU

Arkadaşlar Asrock H110M-DGS R3.0 anakartını bilgisayarıma takmayı düşünüyorum ancak uyumlu olur mu emin değilim bilgisayar özelliklerim şöyle : İşlemci: İntel i3 2100 Ekrankartı : Nvida gtx 550 ti Ram Kingston 8b
  47. GetBack123

mount and blade fire and sword Key Hatası

Oyunu steamden aldım ancak aktivasyon kodum doğru olmasına rağmen bu hatayı alıyorum windows güvenlik duvarı kapalı ve virüs programı yüklü değil ancak halen giriş yapamıyorum.
  48. GetBack123

Valorant Hata vermeden oyundan atma sorunu !

Oyuna girdikten bir süre sonra hata vermeden oyundan atıyor windows güncel ancak sorunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim Ram 8 Gb Anakart h61m-s2pv gigabyte Ekrankartı nvidia gtx 550 ti İşlemci i3 2100 64 bit
  49. GetBack123

BİOS GÜNCELLENMİYOR

Flash belleği fat32 ile biçimlendirip sitedeki en son bios driverını yükleyip kurdum flasha bilgisayarı yeniden başlatıp q flash ile bios güncelle dediğimde ise bu hata ile karşılaştım neden böyle yapıyor acaba Anakart model : gigabyte ga-h61m-s2pv 1587648113 +
  50. GetBack123

Oyunlarda hata vermeden atıyor

Oyuna girdikten bir süre sonra hiç bir şekilde hata vermeden oyundan atıyor direkt kapanıyor sebebini bilmiyorum bazı benzer sorunlara baktım ama windowsum orjinal yardım ederseniz sevinirim Oyun : Valorant Sistem : RAM 8 Gb Ekran kartı Gtx 550 Ti İşemci i3 2. nesil 3. Ghz
  51. GetBack123

HDD Bad Sector

HDD Tune pro ile bilgisayarımı tarattığımda bu hataları gördüm sizce ne yapmalıyım dikkate alınmayacak birşey mi yeni disk mi almalıyım 1587159239 yeni ssd veya hdd almam gerekiyormuş gibi geliyor çünkü oyunlarda hdd yüzünden mavi ekran veya hdd ile ilgili hata alıyorum
  52. GetBack123

Yüksek işlemci sıcaklığı

Normalde lol oyununda 150 fps civarı alırken şuan 30 60 fps arası oynuyorum ve işlemci sıcaklığımda bu şekilde işlemcinin fps düşüşüne vs sebep olduğu doğru mu en son genel bir temizlik yapıp termal macunu sürdükten sonra olmaya başladı
  53. GetBack123

Düşük FPS vs disk kullanımı (yeni ssd)

Arkadaşlar öncelikle 1 haftadır disk kullanım sorunu çekiyordum ve ssd aldım bugün elime ulaştı AHCI ile flash bellekten kurulum yaptım sorun düzelmedi. Sonrasında oynadığım oyuna girdim normalde 150 FPS aldığım oyun hala 30 40 FPS civarı oynuyorum virüs vs demeyin lütfen.Sorun neden çözülmedi...
  54. GetBack123

SSD Windows 10 Kurmak

Yeni ssd aldım eski diski artık kullanmayacağım flash belleğimde windows10 var ancak yeni bir diske nasıl kurulur windows 10 bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  55. GetBack123

SSD windows 10 kurmak

Yeni ssd aldım flash belleğimde windows 10 var ancak yeni diske win10 nasıl yüklenir bilmiyorum en azından bios ayarlarını yardımcı olursanız sevinirim eski diski kullanmayacağım o yüzden kopyalamaya gerek yok
  56. GetBack123

Ssd tavsiyesi verebilir misiniz ?

Tekrar konu açmak istedim biraz sonra alacağım tekrardan sormak istiyorum.Hangi marka önerirsiniz bu markalar arasında (bütçem 200 lira olduğu için 120gb alıyorum )
  57. GetBack123

SSD Tavsiyesi

Gördüğünüz 3 markadan birini almayı düşünyorum önerdiğiniz bir marka var mı bu 3 arasında kıyaslama yaparsanız sevinirim (disk %100 kullanım sorunu yaşıyorum)
  58. GetBack123

Format Attım Hala Virüs Var

Daha yeni format atmama rağmen bilgisayarda malwarebytes programında virüs tespit ediyor bilgisayara lol,discord,chrome vs harici birşey yüklememe rağmen her gün aratıp virüsleri sil dememe rağmen bu virüs ortaya çıkıyor sebebini bilen var mı fps i ciddi oranda etkiliyor
  59. GetBack123

Disk kullanımı sorunu cpu kullanımını etkiler mi ?

Disk kullanımı sorunu cpu kullanımını etkiler mi ? soru basit
  60. GetBack123

Yüksek cpu kullanımı ve disk sorunu !

Arkadaşlar ben bir süredir yüksek disk kullanımı sorunu çekiyorum bunun yanında bu aralar cpu kullanımı da çok fazla artış gösteriyor acaba bunun nedeni disk den dolayı mı ?
  61. GetBack123

%100 disk sorunu

Yoruldum artık hangi uygulamaya tıklarsam fps vs herşeyi yok ediyor çare ssd almak mı neredeyse tüm çözüm yolunu denedim !
  62. GetBack123

Oyun FPS sorunu.

Disk kullanımı sorunum var zannediyordum fps düşüklüğü vs ancak LoL oyununa girdiğimde disk kullanımı %1 de iken fpsim 50 60 a düşüyor normalde bu oyunda 2 gün öncesine kadar 150 fps alırken birden ne oldu anlamıyorum ekran kartım işlemcim düzgün ama diskden mi şüphelenmeliyim hala bilmiyorum...
  63. GetBack123

Hangi ssd yi almalıyım

Max 200 tl bütçem var 120 gb hani marka önerirsiniz
  64. GetBack123

SSD Tavsiyesi

Bilgisayarımda disk kullanımı sorunu var ve ssd almak istiyorum h61m s2pv anakartım sata 2 ve ben SandDiskin bu modelini almayı düşünüyorum sizce uygun mu
  65. GetBack123

Windows 10 disk kullanımı vs ssd

İlk önce Merhaba.. İlk olarak sorun nasıl oluştu anlatayım belirli bir oyunu oynarken aldığım FPS 100 150 aralığındayken bir anda 30 20 fps almaya başladım sorunu araştırdım disk kullanımı %100 ve %50 civarında olduğunu farkettim.Çözüm aramaya başladım inanın denemediğim yöntem bakmadığım...