Arama sonuçlarınız

1. C

Sizin için ucuza veya tecrübe için web sitesi yapabilirim.

Merhaba istediğiniz temada ve şekilde web sitesi yapabilirim html, css ve çok azda js biliyorum elimden geldiğinin en iyisini yapmaya çalışırım. Eğer isterseniz [email protected] Mail adresime nasıl bir şey istediğinizi yazarsanız benin ile iletişime geçebilirsiniz. (e-ticaret sitesi...
  2. C

Html Css JS De Search Bar Nasıl Kullanılır.

Merhabalar ben bir site yapıyorum ve bir search bar eklemek istiyorum ekledim ama işlevsiz ben onun bir şey aramasını nasıl sağlıyabilirim google chorme dan değil ama yine aynı site içinde sayfalar arasında. 1611702140 galiba çözdüm arkadaşlar 1611702166 olmamışta olabilir
  3. C

Monitorüme görüntü gelmiyor.

Merhabalar bilgisayarımı 30-40 dk kendi başına bıraktım haaliyle uyku moduna veya başka ekranı kapatan bilmediğim bir moda aldı kendini. Geldiğimde ise hiç bir şekilde monitörümü kullanamadım ilk önce HDMI kablosunda veya kasamda bir sıkıntı var mı diye televizyona bağladım sorunsuz bir şekilde...
  4. C

Ekranı Kırık Bir Laptopdan Sağlam Bir Laptopa Kırık Olanın Ekranını Verme Hakkında Bilgisi Olan Var mı ?

ikiside farklı çıktı sanırım hiç daha kurcalamadım hemen toparladım sonra teşekkür ederim. 1586038427 cfe73993-a69f-4ac1-ae8f-9d4154e524e7 - Hızlı Resim dadb5210-cb3e-4f3d-85d8-cae2f22b442f - Hızlı Resim ikiside farklı çıktı hiç kurcalamadım çok teşekkür ederim 1586038517 bunun daha farklı bir...
  5. C

Ekranı Kırık Bir Laptopdan Sağlam Bir Laptopa Kırık Olanın Ekranını Verme Hakkında Bilgisi Olan Var mı ?

ikisininde markasi lenovo ama boyutları çok farklı bu panel özelliklerinin farklı olması anlamına mı geliyor ? 1586034764 evet aynen öyle ama ikiside benim birinin ekranı kırık sadece 1586034865 aynen öyle
  6. C

Lenova ideapad kapanıyor

pek bir bilgim olmasa bende ideapad kullanıyorum benimki 100s modeli kapatma tuşunun yanında bir dönen ok işareti var bilgisayari kapatip ona basarsan eski bi ayar menüsü gibi bir şey gelicek orada system recovery diye bir şey olucak ona basarsan belki yardımcı olur belki sana bende de böyle bir...
  7. C

Arkadaşlar ve yaşı benden büyük olan abilerim,ablalarım eski lenovo laptopumun ekranını kıralı 1.5 yıl oluyor eski dediğime bakmayın yinede şu anda kullandığım çirkin gene lenovo olan laptopdan daha iyi bu yüzden o kırık olanın ekranını bu kullanıdığım bilgisayara verme şansım var mı ? Birde ek...