Arama sonuçlarınız

1. fzlcnysr

Hangi telefonu almalıyım

Faturaya ek olarak alacağım o yüzden bütçe belirtmedim Vodafone dan
  2. fzlcnysr

Hangi telefonu almalıyım

Merhabalar telefon seçeneği arasında hangisini almalıyım. İşte kullanacağım akıcı olması bataryanın dayanıklı olması iş için kullandığım uygulamada takılmaması donmaması gerekiyor. Öneriniz hangisidir şimdiden teşekkürler. GM 24 pro Via X30 Plus Camon 20 pro 5 Vivo Y36 8GB Redmi Note 12 8GB
  3. fzlcnysr

Öneri Dizüstü PC önerisi

Merhaba 8.000 max bütçem var. Oyunda oynayıp okul içinde kullanacağım bir laptop önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler...
  4. fzlcnysr

Öneri Telefon önerisi

5-6 bin tl arası telefon önerisi istiyorum teşekkür ederim...
  5. fzlcnysr

Öneri Mouse(Fare) Önerisi

300 tl altı güzel bir fare önerisi alabilir miyim? Teşekkürler...
  6. fzlcnysr

Soru Burdan alabiliceğim en iyisi hangisidir?

Türk telekomdan öneriniz var mı peki?
  7. fzlcnysr

3bine alabileceğim bir notebook var mı? Önerebileceğiniz..
  8. fzlcnysr

peşin alabilecek durumda değilim ne yazık ki 3-4k civarı diyebilirim belki öneri yapabilmeniz için
  9. fzlcnysr

İnternette tarayıcı üzerinden tasarım yapacağım faturaya ek almayı planlıyorum sizce uygun olarak işimi görecek laptop hangisidir? https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/kampanyalar/sayfalar/bilgisayar.aspx
  10. fzlcnysr

Öneri 2k altı notebook önerisi

İnternette hızlı aksın istediğim internette tasarım dışında başka bi işime yaramayacak. Ucuz bir notebook önerisi alabilir miyim?
  11. fzlcnysr

Öneri 4500-5000 tl arası telefon önerisi

Oppo marka ne önerirsiniz
  12. fzlcnysr

Öneri 4500-5000 tl arası telefon önerisi

Xiaomi note 10 pro düşünüyorum şu anlık ama bütün önerilere açığım işlemci önemli uzun ömürlü olması önemli benim için.
  13. fzlcnysr

Redmi Note 10 Pro alınır mı?

Hocam telefonda hiç sorun yaşadınız mı halen alınır mı ?
  14. fzlcnysr

Yardım Xiaomi note 10 pro alınır mı?

Telefon alacağım aklımda ki bu telefon tavsiyeleri alırım. Bütçe note 10 pro bütçesinde şimdiden teşekkürler...
  15. fzlcnysr

12-13 yaş aralığına eğitici kitap önerisi

Neden kızgın surat bende anlam veremedim 1615149337 Teşekkürler hocam.
  16. fzlcnysr

12-13 yaş aralığına eğitici kitap önerisi

El sanatlarıyla ilgili fotoğrafla desteklenmiş yani görsel anlatıcı yönü bulunan öğretici, eğitici dergi veyahut kitap önerisinde bulunabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
  17. fzlcnysr

Bu tuşlar ne işe yarıyor ?

18. fzlcnysr

Toplama bir kasa önerir misiniz?

Bütçe 8000-8500 TL civarı çoğu oyunu oynayabileceğim bir pc istiyorum. Teşekkürler şimdiden...
  19. fzlcnysr

Sizce nasıl toplama?

Bu sistem çoğu oyunu oynatır de mi hocam ?
  20. fzlcnysr

Oyuncu kulaklı önerisi

Max 300 tl olacak güzel bir oyuncu kulaklığı önerir misiniz ?
  21. fzlcnysr

Sizce nasıl toplama?

Çok Teşekkürler.
  22. fzlcnysr

Sizce nasıl toplama?

Bunun kasası peki gamepower dan daha mı iyi?
  23. fzlcnysr

Sizce nasıl toplama?

Valla kararsız kaldım hocam PSU için değiştir deniyor.
  24. fzlcnysr

Donanımları nasıl? Sizce almalı mıyım?

https://www.gaming.gen.tr/urun/16126/ultima-10400f-intel-i5-10400f-asus-dual-rtx-2060-oc-6gb-16gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/#reviews https://www.incehesap.com/battle-gold-webtekno-gaming-pc-fiyati-43358/?utm_source=mobile_share Bu bütçelerde yine sizlerde oyun bilgisayarı...
  25. fzlcnysr

Sizce nasıl toplama?

Bu daha mı iyi yani
  26. fzlcnysr

Sizce nasıl toplama?

Nasıl yani hocam pek anlamıyorum bu işlerden :)
  27. fzlcnysr

Sizce nasıl toplama?

https://www.incehesap.com/battle-gold-webtekno-gaming-pc-fiyati-43358/?utm_source=mobile_share Ekleyip yada değiştirmelik bir durum var mı fikriniz nedir?
  28. fzlcnysr

Oppo reno 2z bildirim sorunu

Nereden yapacağım
  29. fzlcnysr

Ona nerden bakacağım hocam
  30. fzlcnysr

Uygulama içinden bildirimleri yönet dediğimde de telefonun ayarlarında ki bölüme atıyor ve hepsi açık görünüyor hocam.
  31. fzlcnysr

Telefonuma Gmailden bildirim gelmiyor ayarlardan kontrol ediyorum her bildirim açık ama bildirimler gelmiyor bilen yardımcı olursa sevinirim teşekkürler şimdiden.
  32. fzlcnysr

iPhone6 WhatsApp güncellemesi

Bu destek süresi kısa olmaz de mi yine uzun süre gider
  33. fzlcnysr

iPhone6 WhatsApp güncellemesi

iPhone 6 cihazım var ve WhatsApp ı ne zamana kadar güncel kullanabilirim ya da ilerleyen zamanlarda whatsapp da herhangi bir sorun çıkar mı? Benim için sadece wp önemli. Bilen varsa bilgilendirirse sevinirim teşekkürler.
  34. fzlcnysr

Wild rift ekran kayması

Hocam yazdım ya açıklamada. Oppo reno 2z
  35. fzlcnysr

Wild rift ekran kayması

Telefonla alakalı bir sorun değil yani değil mi
  36. fzlcnysr

Wild rift ekran kayması

Telefonum oppo reno 2z ve oyuna girerken ekran kayıyor pixel pixel oluyor oyun açık arkada ama bişey göremiyorum böyle donuyor sebebi ve çözümü var mıdır ?
  37. fzlcnysr

toshiba driverlar nerde?

Laptopa format atacağım fakat öncesinde sürücüleri bir flasha atmak istiyorum ama sürücüler bilgisayarda nerdedir nasıl bulurum bilen yardımcı olabilir mi lütfen?
  38. fzlcnysr

Telefon önerir misiniz?

A serisi hoşuma gitmiyor hocam.
  39. fzlcnysr

Telefon önerir misiniz?

2000-2500 tl arasında telefon önerisi yapabilir misiniz?
  40. fzlcnysr

Ram önerir misiniz?

Yok hocam
  41. fzlcnysr

Ram önerir misiniz?

42. fzlcnysr

Ram önerir misiniz?

Ram alacağım ve önerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.
  43. fzlcnysr

Toshiba eski laptop ne yapabilirim?

Ssdyi nasıl takacağım peki? 1606475794 Bide önereceğiniz ssd markası nedir ?
  44. fzlcnysr

Bilmiyorum slot var mı ama cd sürücüsünün olduğu yere bir aparatla takılıyor diye biliyorum. Bide slot olup olmadığını nasıl öğrenebilirim. Son olarakta sizde eğer slot varsa önceliğim SSD mi yoksa ram mi olmalı?
  45. fzlcnysr

SSD mi takayım yoksa ram mi ekleteyim sadece ikisi arasındayım.
  46. fzlcnysr

Eski model bir toshiba laptop var elimde oldukça yavaş bir cihaz bunu iyileştirmek için ne yapmam lazım önerilerinizi bekliyorum.
  47. fzlcnysr

Sizce hangisi

İlköğretim düzeyinde ki çocuk için yeterli olucaktır değil mi?
  48. fzlcnysr

Sizce hangisi

Hangi laptopu almalıyım sizce oyun oynanmayacak sadece ilkokul düzeyinde bir çocuk için hangisi daha sağlıklı?
  49. fzlcnysr

Yunus emreyle ilgili

Yunus emre ile ilgili güzel bir kitap önerir misiniz? Hayatını anlatan.
  50. fzlcnysr

Telefon Önerir misiniz?

Bütçem 5bin TL. Her türlü telefon olur uzun süreli olması tek isteğim ve kamerası da iyi olsun lütfen..
  51. fzlcnysr

Telefon önerir misiniz?

Realme 7 nin türkiye garantisi var değil mi?
  52. fzlcnysr

Telefon önerir misiniz?

Huawei p 40 lite baktım o nasıl sizce? Aslında biraz kalın ama özellikleri gayet hoşuma gitti.
  53. fzlcnysr

Telefon önerir misiniz?

Realme 7 düzeyinde sadece tasarımı daha ince başka cihaz yok mu hocam reno4 lite mı var sadece? Huawei de yok mu böyle sağlam bi model
  54. fzlcnysr

Telefon önerir misiniz?

Realme 7 biraz kalın bir telefon. Bu telefon gibi başka önereceğiniz ince telefon var mıdır?
  55. fzlcnysr

Telefon önerir misiniz?

Realme 6 3200 tl
  56. fzlcnysr

Telefon önerir misiniz?

2500-3000 bandında telefon önerisi alabilir miyim ?
  57. fzlcnysr

2000-2500 TL Bandında Telefon Önerisi

Güncelleştirme almıyorsa kısa ömürlü olacak oda değmez bence.
  58. fzlcnysr

2000-2500 TL Bandında Telefon Önerisi

Bütçe 2000-2500 tl civarında telefon önerir misiniz ?
  59. fzlcnysr

A70 wifi simgesinin yanında ünlem

Evet kesinlikle böyle. Diğer cihazların hepsi telefon. Evde toplam 4 telefon var 3 android 1i ios benim telefonda android sadece benim internet normal. 1602874344 Daha bugün internet bağlandı. Türknet
  60. fzlcnysr

Aynı wifi üzerinden ben girebiliyorken diğer cihazlar da bu sorun oluyor
  61. fzlcnysr

Samsung a70 modelinde wifi simgesinin yanında ünlem var bunu nasıl çözerim?
  62. fzlcnysr

Bu fiyat normal mi ?

Hepsiburada da başka satıcı yok
  63. fzlcnysr

Bu fiyat normal mi ?

https://www.hepsiburada.com/zeblaze-vibe-5-pro-akilli-saat-ios-android-uyumlu-yurt-disindan-pm-HB00000WFJH4 Link bu yani sormak istediğim farklı bir ürün değildir de mi sadece yurt dışı olduğu için fiyat bu denli düşük.
  64. fzlcnysr

Bu fiyat normal mi ?

Zeblaze Vibe 5 pro Akıllı Saat hepsi buradada 277 tl yurt dışından diye ayrıntı koymuşlar sizce güvenilir mi alınır mı ?
  65. fzlcnysr

İOS'dan Android'e WhatsApp mesajları aktarma

Tek seferlik kullanacağım bir şeye bu kadar para vermek saçmalık.
  66. fzlcnysr

Evet hocam. Gruplar geliyor onun dışında bir şey yok. 1601501549 Hocam bunu çözdüm ama ücretli üye olup satın almamı istiyor devam etmek için. Lütfen yardımcı olacak kimse yok mu??
  67. fzlcnysr

4:14 de çıkan izin verme oppoda çıkmıyor 1601500633 Bide buda ücretli değil mi? Ben o yüzden olmadığını düşündüm
  68. fzlcnysr

Evet var fakat ücretli hepsi bildiğiniz ücretsiz bi uygulama var mı? 1601499688 Yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü konuşmalarım gitsin hiç istemiyorum.
  69. fzlcnysr

İphone 6 telefonumdan Oppo reno 2Z ye geçtim her şeyi aktardım ama whatsapp konuşmalarını aktaramıyorum. Bunu nasıl yapabilirim ?
  70. fzlcnysr

oppo telefon önerisi

Bende oyun için düşünüyorum reno 3 bunu karşılar mı ? yada şöyle diyeyim reno 3 mü 2z mi?
  71. fzlcnysr

oppo telefon önerisi

bütçeniz olsa vaz mı geçerdiniz oppodan
  72. fzlcnysr

oppo telefon önerisi

realme ıps lcd olduğu için kafam karışıyor
  73. fzlcnysr

oppo telefon önerisi

işlemcisi p90 ama iyi mi snapdr dan 1601150254 işlemcisi p90 ama iyi mi snapdr dan
  74. fzlcnysr

oppo telefon önerisi

3000-4000 tl arası oppo önerisi lütfen.
  75. fzlcnysr

oppo telefon tavsiyesi?

3500-4000 1601149656 Var mı önerisi olan. O kadar dellendi adam cevap vermedi
  76. fzlcnysr

oppo telefon tavsiyesi?

Reno serisinden bir telefon önerir misiniz? Sizce hangisini almalıyım oppo telefonlar içerisinde?
  77. fzlcnysr

Lenovo İdeapad100s bilinmeyen aygıt

Sadece win10 desteklediğini nerden göreceğim peki?
  78. fzlcnysr

Sakal makinesi önerir misiniz?

Braun MGK 3242
  79. fzlcnysr

Cihaz onerisi ?

Iphone 11 al 5 yıl rahat et bro.
  80. fzlcnysr

Hangi aracı almalıyım? Otomobil önerisi?

55 bin ve 65 bin civarında otomatik veya yarı otomatik olarak önereceğiniz araba markaları nelerdir? Duruma göre 70 binde olabilir.. Şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler...
  81. fzlcnysr

10 olması lazım tam bimiyorum
  82. fzlcnysr

Vadesiz altın hesabı açmak istiyorum

Bir ara bende açmayı düşünüyordum ve bende böyle öneri istediğimde Kuveyt Türk ü önermişlerdi. Ben hesap açmadım direk gidip altın almıştım çünkü bankaların makas atma olayını saçma buldum. Şöyle saçma buldum bende senin gibi öğrenciyim ve öyle yüklü miktarda almayacaktım bende dedim ki neden...
  83. fzlcnysr

win8.1 single language kullanıyorum ve oldukça fazla bilinmeyen aygıt ve PCI gibi sorunlar var bunları nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim.
  84. fzlcnysr

Hızlansın diye ne yapabilirim

Ram 8 bro
  85. fzlcnysr

Hızlansın diye ne yapabilirim

Pc oldukça yavaş fan temizliği yapmadım onun dışında bilgisayar içinde hızlanması için ne yapabilirim ?
  86. fzlcnysr

Akıllı bileklik önerisi

Yüksel ihtimalle 5 de bu civarlara zamanla düşecektir ama ilk zamanlarda alıp keyfini çıkartmak daha bi farklı olur diye düşünüyorum.
  87. fzlcnysr

Akıllı bileklik önerisi

Banada bu mantıklı geliyor ama hani eğer çıkacak bileklikten daha iyi olanı varsa beklemeyim alayım diye.
  88. fzlcnysr

Akıllı bileklik önerisi

Xioami den daha mı iyi (mi band 4)
  89. fzlcnysr

E ticarette başlangıç

E ticarete başlamayı düşünüyorum. Şahıs olarak ürün satışı yapacağım. Sizce ilk hangi e ticaret pazarını kullanmalıyım? Bu işe ilk başlayacağım için yapılan tüm önerilere açığım.
  90. fzlcnysr

Akıllı bileklik önerisi

Akıllı bileklik almayı düşünüyorum. Öyle çok 400 tl üstünde bişey düşünmüyorum. Bana uygun akıllı bileklik önerileriniz nelerdir.
  91. fzlcnysr

SDN Forum Çekilişi #4

Katılıyorum.
  92. fzlcnysr

ÖnLisans KPSS için

Önlisans KPSS için önerebileceğiniz soru bankası olur konu anlatım olur herhangi KPSS için öneriniz varsa bekliyorum yanıtları. Şimdiden teşekkürler...
  93. fzlcnysr

Ücretsiz kitap okuma

İnternet üzerinden pdf olarak kitap okuyabileceğim bir site veya uygulama biliyor musunuz?
  94. fzlcnysr

MI A2 LİTE bildirim ışığı kapatma?

A2 lite var ve ben alt tarafında ki bildirim ışığını nasıl kapatacağımı bulamadım. Telefonda android 9 var şu an bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
  95. fzlcnysr

2000- 3000TL arası telefon önerisi verebilir misiniz ?

Peki Iphone kadar seni idare edebileceğini düşünüyor musunuz?
  96. fzlcnysr

Iphone 6yı ne kadar kullandın hocam? Bide iosdan androide sıkıntı oldu mu?
  97. fzlcnysr

Yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum. Şu an Iphone 6 kullanıyorum. 5 yıldır kullanıyorum bu telefonu. Yani benim için önemli olan telefonun uzun ömürlü olması. Bir yılda bir telefon değiştiren biri değilimdir. Şimdiden teşekkürler...
  98. fzlcnysr

A70 duvar kağıdı renk sorunu?

2 ay oldu olmadı. 1588606956 Kendi fotoğrafımı yapıyorum sorun benim yaptığım fotonun renginde ki değişiklik.
  99. fzlcnysr

Değişen bir şey olmadı hocam. Bir çok farklı tema ile denedim.
  100. fzlcnysr

Samsung A70 telefonda herhangi bir fotoğrafımı telefonun duvar kağıdı yaptığım zaman rengi değişiyor. Yani şöyle siyah beyaz yaptığım bir fotoğraf ekranda sepia tonunda duruyor. Bunun sebebi ve çözümü nedir? Yardımcı olursanız sevinirim...
  101. fzlcnysr

Hafıza güçlendirme için?

Çok teşekkür ederim ya bu kadar yazacağınızı düşünmemiştim çok teşekkür ederim. Önerilerinizin hepsini dikkate alacağım. Sigarayıda yaklaşık 7 yada 8 ay önce bıraktım onuda hatırlamıyorum mesela :) Tekrar çok sağolun vaktinizden ayırıp yazdığınız için. Allah razı olsun :)
  102. fzlcnysr

Hafıza güçlendirme için?

Ben çekiyorum hocam eksik yazmışım şimdi düzelttim çok pardon. Detay olarak siz sorun ben cevaplayım.
  103. fzlcnysr

Hafıza güçlendirme için?

Hafıza konusunda sıkıntı çekiyorum. Bir şey ezberlerken olsun yakın zamanlı bir şey hatırlarken olsun. Bunun gibi bişey yaşayan ve çözümü için bir şey yapan var mı? Önereceğiniz ne var?
  104. fzlcnysr

Vikinglerle ilgili kitap..

Vikinglerle ilgili kitap önerisinde bulunabilir misiniz? Tarihi olur macera olur....
  105. fzlcnysr

ZyXEL NBG 416N Ne yapabilirim?

işte ne yapacağımı nasıl yapacağımı bilmiyorum hocam.
  106. fzlcnysr

Çalışıyor hiç bir sıkıntısı yok. Sanırım Zyxel modem olarak kullanılmıyor router denen şey olarak kullanılıyormuş öyle diyorlar videolarda :)
  107. fzlcnysr

ZyXEL NBG 416N Elimde bu modemden bulunuyor daha kutusunda, hiç kullanmadım ve bu modem olaylarından hiç anlamam ne yapabileceğimi bilmiyorum. Ne yapılır yardımcı olabilir misiniz? Şu an kullandığım modemde türk telekomun modemi.
  108. fzlcnysr

Realme X2 İthalatçıdan almak.

6 pro çok hoş hocam. Aslında benim için önemli olan uzun ömürlü olması ben telefonu çok yoran çok fazla kapasitesi dışında kullanan biri değilim uzun süre telefon değiştirmeyen biriyim. Şimdi Iphone 6 kullanıyorum 5. yılım. Yani şimdi android düşünüyorum alacağım telefonda uzun ömürlü olsun...
  109. fzlcnysr

Pop-up kamera var hocam onda da. Oppo reno 2Z düşünüyordum vazgeçme sebebim popup oldu.
  110. fzlcnysr

X2 2700 diğer dediğiniz telefonlar 3300 hocam :)
  111. fzlcnysr

Xiaomi Mi A2 Lite Dokunmatik Sorunu.

Bunu nasıl yapacağım?
  112. fzlcnysr

Sizce ithalatçı birinden almak ne kadar mantıklı? Almalı mıyım yoksa Türkiye ye realme nin kendisinin satışa sunmasını mı beklemeliyim?
  113. fzlcnysr

Telefon sıfır kutudan çıktı bir gün oldu henüz bunun için ekran mı değiştireyim hocam?
  114. fzlcnysr

Telefon dün geldi. Bazen dokunmatik bazı dokunuşları algılamıyor ya da geç algılıyor ya da daha sert basmam gerekiyor bunun sebebi nedir? Yardımcı olacabilicek var mı? Çözümü var mıdır?
  115. fzlcnysr

Realme XT kullanıcı yorumu?

Bende X2 düşünüyorum fakat bulamıyorum nerden alabilirim? Link paylaşabilir misiniz?
  116. fzlcnysr

Vodafone taahhüt bitti ne yapayım.

Uygulamadan sunduğu paketler oldukça yüksek fiyatlar.
  117. fzlcnysr

Yani ne yapacağız fatura iki katına çıkacak bekledikçe.
  118. fzlcnysr

Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Türk telekoma geçmek istiyordum aslında pek taraftarda değilim. Bugün taahhüt bitiyor. Vodafone da faturalı bildiğiniz tarife var mı? Varsa nasıl geçiş sağlayacağım. Şu an ki tarifeyi nasıl sonlandıracağım... Acil yardım gerekiyor!! Saat 00:00 dan...
  119. fzlcnysr

Eyvallah hocam o kadar yazdınız yardımcı oldunuz. Sağolun.
  120. fzlcnysr

Peki şöyle diyeyim. Oppo reno 2Z ve Realme XT arasında ikiside aynı fiyatta siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?
  121. fzlcnysr

XT yi seçme amacım popup olmadığı içindi. Aslında korkum popup kameranın çok çabuk bozulacağı düşüncesi.
  122. fzlcnysr

Fiyatında düşme olacağına inansam beklerim XT yi fakat zannetmiyorum. Oppo reno 2z ve XT arasında kaldım.
  123. fzlcnysr

Tasarımı hoş değil hocam. Ön kamera konumu ve bataryası da düşük.
  124. fzlcnysr

Foruma yazdığım her konu kendim için değil ama hatırlamınız güzel :) Bütçe 3 bin en son. Pop-up kamera istemiyorum bir telefonun hafif olması önemli benim için. X2 düşünüyorum ama satışı yok fiyatını bilmiyorum. İşlemcisi iyi diye sanırım SD730 var.
  125. fzlcnysr

Oppo Realme XT almayı düşünüyorum kullanıcı yorumlarını alabilir miyim? Herhangi bir sıkıntısı var mı? Kullanım sürecinde neler yaşadınız? Bu fiyat bandında önereceğiniz başka cihaz var mı? 1588200792 Up. Yok mu yardımcı olacak?
  126. fzlcnysr

USB içindekileri geri yükleme.

*.* Yaptığımda dosya çıkmıyor.
  127. fzlcnysr

Bunu nasıl kullanacağım peki?
  128. fzlcnysr

usb taktığımda bir sorun var diye bildirim veriyor ilk sonra tara ve düzelt yada böyle devam et tarzı bi şey çıkıyor
  129. fzlcnysr

Şöyle 400mb dolu gözüküyor içinde açılmayan bir kaç foto var fotolara tıkladığımda açılmıyor. 7 tane dosya falan var ama oldukça fazla fotoğraf vardı recuva programıyla denedim yine değişen bişey olmadı. Dolu gösteriyor fakat boş.
  130. fzlcnysr

Sandisk marka 2 GB bir usb içinde bir çok fotoğraf vardı ve şu an gözükmüyor bunları geri getirme şansımın var mı?
  131. fzlcnysr

Sizce hangisi?

Oppo reno 2z diyorsun yani.
  132. fzlcnysr

Sizce hangisi?

helio p90 la snapdragon 712 arasında çok fark var mı? Çünkü Helio P90 da yaklaşık aynı performansta diye biliyorum.
  133. fzlcnysr

Sizce hangisi?

Reno 2z mi Realme XT mi? Sebebiyle birlikte bunda şu daha iyi diyerek öneride bulunursanız sevinirim. Teşekkürler...
  134. fzlcnysr

Telefon fiyatları düşer mi?

Mi 9T önerisini daha öncede almıştım. Rami oppo dan daha düşük ve dizayn olarak Xiaomi pek hoşuma gitmiyor.
  135. fzlcnysr

Telefon fiyatları düşer mi?

Oppo reno 2z almayı düşünüyorum sizce fiyatında düşüş olur mu beklemeli miyim? Bu telefona Android 10 gelir mi ve genel olarak telefon fiyatları düşer mi?
  136. fzlcnysr

Xiaomi Mi A2

64GB 1800 1588161374 Benim isteğim dışında gelişen bir olay oldu. Bu serinin kronik bi sorunu var mı peki?
  137. fzlcnysr

Xiaomi Mi A2

Yani aslında sipariş verdim perşembe elime ulaşacak daha çok benim dışımda gelişen bi olay. Bu telefon hakkında bilgi almak yada yorumlarınızı duymak bana daha yararlı olacaktır.
  138. fzlcnysr

Xiaomi Mi A2

Telefon hakkında yorum yapacak olan var mı? Kulananlarda sıkıntı çıkaran bişeyi var mı? Alacağım ve yardım lazım? Kararsızım..
  139. fzlcnysr

Oyundan atıyor...

Çok fark etmiyor. Yine aynı şekilde oyun çöküyor kapanıyor. Yani anlamadığım neden bir alt modelde çökmezken bunun gelişmiş modeli bir üstünde nasıl çöküyor.
  140. fzlcnysr

Gif paylaşımı..

Telefon için söylüyorsunuz sanırım. Pc için soruyorum.
  141. fzlcnysr

Gif paylaşımı..

Burda ki gifleri nasıl indireceğim?
  142. fzlcnysr

Gif paylaşımı..

Küçük boyutlu -tercihen military- gif bulup indirebileceğim bir site var mı? Sizinde sevdiğiniz -içeriği önemli değil- gifleri paylaşabilirsiniz. Bekliyorum...
  143. fzlcnysr

Nur Yerlitaş hayatını kaybetti

Belli bir kesime hitap ediyorsan ve popüler olup o kesiminde dışına çıkıp çok fazla insan seni tanıyorsa laflarına dikkat edeceksin ilk ağızdan çıktıktan sonra istediğin kadar yırtın söylediğin şeyleri geri alamazsın.
  144. fzlcnysr

Nur Yerlitaş hayatını kaybetti

Bu kadar ciddi bir konuyu basit bir şekilde dile alan ve alaycı üslubuyla Nur Yerlitaş ın ölümüne bende pek üzüldüğümü söyleyemem.
  145. fzlcnysr

Börü hakkında...

Börü dizisi; filmle final yapılan bir dizi. Bu dizi hakkında ve ayrıca final bölümü olan filmi hakkında ne düşünüyorsunuz?
  146. fzlcnysr

Oyundan atıyor...

Bunu yapıyordum hep ama yine aynı devam ediyor sorun :(
  147. fzlcnysr

Oyundan atıyor...

Rami boşaltma işlemini nasıl yapacağım?
  148. fzlcnysr

Oyundan atıyor...

Bunu bilmiyordum. Eğer 5 de atmıyorsa dediğiniz doğrudur hocam.
  149. fzlcnysr

Oyundan atıyor...

Evet hocam benim telefon 1 GB ram çünkü. Büyük ölçüde sorun ram kaynaklı.
  150. fzlcnysr

Oyundan atıyor...

Yok hocam güncellemeyle alakalı değil tek bir oyunda yapmıyor ekstra bu oyunu ben sezon ortasında oynuyorum güncellemeden sonra yani yine yapıyordu. 1587816997 Bu telefonu satsam-ki zor bir ihtimal- verecekleri para 600 satmam yani. Zaten androide geçmeyi düşünüyorum.
  151. fzlcnysr

Oyundan atıyor...

Telefonum iphone 6 mobil legends oynarken maç ortasında oyundan atıyor ve bazı oyunlarda da bunu yapıyor. Tamam ram düşük ama bunu çözebileceğim şimdilik bir şey var mı?
  152. fzlcnysr

Telefon Degistirecegim. Wp stickerlarımı nasil gecirecegim?

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın uzun ömürlü olur inşallah.
  153. fzlcnysr

Herkes Kilo Vermek İstiyor Ben İse Kilo Almak İstiyorum :D Nasıl Kilo Alınır ?

Muz,Bebe bisküvisi,badem, bal, fıstık ezmesi bunlara süt koyup blender da karıştır bir hafta yatmadan 2 saat önce iç işe yarıyor. Bir hafta yap sadece.
  154. fzlcnysr

Telefon alacaklar okusun

Konuyla alakasız belki ama o hareketli profil fotosunu nasıl yaptın ?
  155. fzlcnysr

İşlemci önerisi

ssd yok almayı düşünüyorum. O zaman ne işlemci nede ram takviyesi yapayım laptop satıp değiştirmem daha mantıklı sanırım?
  156. fzlcnysr

İşlemci önerisi

Kullandığım işlemci Intel Pentium P6100 2.00 GHz işgence gibi biliyorsunuz. 2gb ram var. Soket 989 rPGA önereceğiniz iyi bir işlemci var mı? Casper h36y laptop.
  157. fzlcnysr

KB/sn neden düşüktür?

Çok teşekkür ettim sağolun.
  158. fzlcnysr

KB/sn neden düşüktür?

Bunu nasıl yapacağım peki?
  159. fzlcnysr

KB/sn neden düşüktür?

Ev halkı kullanıyor. Toplam 4 kişiyiz.
  160. fzlcnysr

KB/sn neden düşüktür?

Evet hocam çoğu böyle. Sabitleyici olduğunu düşünmüyorum çünkü arada 1mb/sn hıza çıkıyor.
  161. fzlcnysr

KB/sn neden düşüktür?

Buyurun hocam.
  162. fzlcnysr

KB/sn neden düşüktür?

İnternetten bir şey indirdiğim zaman her zaman olmasa da KB/sn hızım oldukça düşük oluyor bunun bilgisayarla alakası olabilir mi? Yada bunu yükseltmek için internet hızını mı yükseltmeliyim? 24 mbps internet kullanıyorum.
  163. fzlcnysr

16 yaşımdan sonra 5 cm uzar mıyım ?

Güzel kardeşim ip atla basket oyna spor yap yani kısacası ırk olarak eski insanların hep uzun olduğunu biliriz.Eski dedelerimiz ninelerimizde hep derler ki insanlık ufalıyor yani kısalıyor. Aslında insanlar spor yapsa bu genetiklik boy gösterecek. Uzarsın bu kadar çok istiyorsan dediğim gibi ip...
  164. fzlcnysr

Pil takılı ama şarj olmuyor

Casper H36Y marka laptop pili takılı fişede takılı uzun süre bekliyorum ama pil şarj olmuyor. Pili görüyor dolduğunu söylüyor fakat fişi çekince dizüstü kapanıyor. Nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.Saygılar..
  165. fzlcnysr

Lenova bir anda kapanıyor.

Pardon kardeşim yanlış olmuş. ''LENOVO''
  166. fzlcnysr

Bu pc alınır mı ?

3828,48 Tl 1587059592 Bu ne düzeyde bir bilgisayar olur yani neler yapılabilir?
  167. fzlcnysr

Casper nasıl marka ?

Casper h36y aldım yıllar önce belki 8 yıl vardır ve şu an ondan yazıyorum halen kullanıyorum. Casper iyidir ama şu an alacak olsam casper almam.
  168. fzlcnysr

lenovo ideapad 100s Ram nerde?

Bende baktım bu videolarada farklı yani yinede sağolun hocam düşünmeniz yeter.
  169. fzlcnysr

Bu videolar benim notebooktan farklı hocam 1587043146 Adaptör dediğin batarya mı hocam. Baktım yok.
  170. fzlcnysr

laptop'a ssd takma hakkında

Harddisk yerine tak ssdyide cd rom.
  171. fzlcnysr

Komik olacak belki ama ram nerde yada hangisi bilen yardımcı olabilir mi?
  172. fzlcnysr

Termal macunu nereye süreceğim?

Peki bu bilgisayarda ki ram i CASPER H36Y marka laptop a takabilir miyim uyum sağlar mı? Termal macunu işlemciye sürdüm ve yine bi süre sonra kapandı bari ramini kullanayım :)
  173. fzlcnysr

Yani şöyle sistemle alakalı olduğunu düşünüp win10 sürümü win 8.1 e çektim formatlatdım ve yaklaşık 3 saat notebook kapanmadı wlan sürücüsünü kurdum ve internete bağladım diğer sürücüleri kurmaya başlamıştım ki yine aynı şekilde kapandı. Bende olayın kasayla ilgili olduğunu düşünüp söktüm ve şu...
  174. fzlcnysr

Yani termal macun uygulamayım mı?
  175. fzlcnysr

Yok hocam dediğiniz gibi güçlü bir ürün değil işlemciside beş para etmez. Sadece tamir edip elimde kullanmaya çalışıyorum benimkisi öldüğünü kabullenememek biraz :D 1586994806 Yumuşak bir sünger.
  176. fzlcnysr

Sadece işlemciye az bir macun uygulayıp kasayı kapatıyorum.
  177. fzlcnysr

Peki şimdi ben macuna nereye süreyim? Ya da süreyim mi?
  178. fzlcnysr

Buyurun hocam. Sanırım hiç sürülmemiş ve fan olarak da tahminimce o küçük sarı şey soğutuyor. 1586994429 Bu laptop bi süre çalışıp kapanıyor sorununu çözmeye çalışıyorum acaba sorun soğuyamaması mı? Bende ilk defa böyle bir anakart görüyorum bakır boru yok :D
  179. fzlcnysr

Dediğiniz metal kısmı söktüm.
  180. fzlcnysr

Kablolar özellikle o batarya üzerinde ki ince kablo sökülmüyor
  181. fzlcnysr

Lenovo ideapad 100s termal macunu nereye süreceğim? Yada bu notebook u nasıl ayıracağım? Fanı nerde mesela? :D
  182. fzlcnysr

Laptopa su döküldü

Bu dediğin oldukça riskli tavsiye etmem. Su buharlaşıp uzaklaşamaz ve su başka yerlere temas ederse durumu daha kötü yaparsın.
  183. fzlcnysr

Videoyu bulamadım eğer siz biliyorsanız bağlantıyı paylaşır mısınız?
  184. fzlcnysr

o kadar güvenmiyorum kendime :D
  185. fzlcnysr

Sizden haber bekliyorum hocam. Sağolun şimdiden.
  186. fzlcnysr

Buyrun hocam
  187. fzlcnysr

Fan tam nerdedir şimdi arkayı sökücem ben anakarta falan zarar vermeyim klavye altında falan değildir de mi? Çünkü açtığımda tam göremiyorum.
  188. fzlcnysr

Şimdi laptopu açıp fan mı temizleyim bide macun mu ?
  189. fzlcnysr

1586983333 Şöyle ki bilgisayarı çok uzun süre kullanmasamda kısa bi tarayıcı kullanımındada kapanıyor. Şimdi açıp ısıyıda kontrol edeceğim hocam.
  190. fzlcnysr

Türk telekoma geçiş

25 inde değilde bir hafta öncesinden müşteri hizmetlerini arayıp tekrar bilgi al sonra direk geç.
  191. fzlcnysr

Şöyle hocam fan çıkışı yok bu laptopta notebook olduğu için fanı nerde bulamıyorum var mı yok mu onuda bilmiyorum. :D
  192. fzlcnysr

Türk telekoma geçiş

Çok geç kalma turkcell tahhütünü yenilemesin .
  193. fzlcnysr

Türk telekoma geçiş

Şimdi şöyle taahhütün bitmeden geçersen cayma bedeli ödersin ama son ay ki faturanda git geç sadece son ay faturanı öder turkcelle bağını bitirirsin. TT dede geçiş için indirimlerden yararlanırsın. Daha net bilgi almak için TT müşteri hizmetlerini ara size geçmek istiyorum diye belki sana özel...
  194. fzlcnysr

Sorun halen devam ediyor. Win 8.1 yükledim Wlan sürücüsünü kurmadan yaklaşık 3 saat açık hiç sorun olmadan çalıştı wlan sürücüsünü kurdum internete bağlayıp diğer sürücüleri kurmaya başladığımda yine direk kapandı. Yardımcı olabilecek konuya Hakim biri varsa lütfen yardımcı olsun yada ne...
  195. fzlcnysr

Telefon önerisi.

4-5 yıl garanti olarak gidecek diye şu telefon diyemem kullanışınıza göre değişir benim şahsi kanaatim. Önereceğim telefonda Oppo Reno 2Z. Full ekran deneyimi sunuyor pop-up kamera mediatek helio P90 işletim sistemi android 9 var 10un geleceği söyleniyor 8 GB ram ve hafızasıda gayet iyi. Ben...
  196. fzlcnysr

SDN Forum yaş ortalaması

Bakalım forumda ki yaş aralığı nedir?
  197. fzlcnysr

Termal macun önerisi

https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/cooler-master-htk-002-yuksek-performans-termalmacun-htk-002-u1-gp-P279115894 Aldım elime ulaştı Cooler master iyi bir marka zaten tek kullanımlık için gayet iyi alabilirsin. Laptopa kullandım bende.
  198. fzlcnysr

Ekran kartı Kilidi

Bende bu forumda ki insanların gerginliğini anlamıyorum. Arkadaş bir şey için kaygılanmış ve forumla bunu paylaşmış kimse kimseye zorla cevap ver demiyor. Söylemek yazmak istemeyen yazmayabilir. Buna bu denli gereksiz tepkiler hoş değil...
  199. fzlcnysr

Sizce nasıl toplama?

Teşekkür ettim hocam sağolun. 1586871295 5.726,45 TL tuttu hocam ekran kartı oldukça pahalı daha uygun ne olabilir onun yerine?
  200. fzlcnysr

Sizce nasıl toplama?

Bu cümleyi bile anlamadım ki hocam normaldir eklemişimdir :D Öğrenmeye çalışıyoruz :)
  201. fzlcnysr

Sizce nasıl toplama?

Sorun değil hocam güldürdüysek ne mutlu :D Bütçede çok uçuk rakamlar olmadıkça iyi bir sistem önerebilirsiniz. 1586869447 Evet kardeşim anlamıyorum. Anlamadığım için tavsiye bekliyorum zaten.
  202. fzlcnysr

Sizce nasıl toplama?

https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-5-1600-alti-cekirdek-3-20-ghz-fiyati,68350484.html Bu işlemci olur mu? 1586869220 Hocam neler yanlış pek anladığım söylenemez sadece yanlış bişey yapmayım diye destek için açtım konuyu ve iyi ki açmışım.
  203. fzlcnysr

Sizce nasıl toplama?

Bana önerilenleri birleştirdim yanlış mı olmuş ahhahahahsd
  204. fzlcnysr

Sizce nasıl toplama?

Sizce nasıl donanım değiştirmem ya da çıkarmam gereken tavsiyeleriniz var mı? https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-aerocool-streak-rgb-500w-ae-strk-500-led-panel-atx-oyuncu-kasa-fiyati,558776557.html...
  205. fzlcnysr

Format Sonrası Wi-Fi'ye bağlanamıyorum

Olayı çözdüm lenovo ideapad win 10 64 bit wlan sürücüsünü indirip kurdum ve uyum sağladı.
  206. fzlcnysr

Lenovo wifi driver yüklüyorum fakat olmuyor

Lenovo ideapad 100s notebook win 8.1 kurdum fakat wifi bağlanmıyor yani ağ görmüyor driver kuruyorum yeniden başlatıyorum ve yine aynı yardımcı olur musunuz?
  207. fzlcnysr

Bunu yapıyor kuruyor işlem sonunda yeniden başlatılsın mı diyor hiç sorunsuz hata vermeden yapıyor fakat yine wifi kısmında çarpı işareti ile ağ bulmuyor.
  208. fzlcnysr

Bunu nasıl yapacağım? 1586818831 Sanırım bu oldu yeniden başlat dedim. Fakat yine wifi bulmuyor yani bağlantı yok yazıyor bağlantı ayarlarını görüntüle dediğimdede vpn ekle geliyor
  209. fzlcnysr

işlem sistemi desteklemiyor hatası veriyor
  210. fzlcnysr

64 bit yalnız laptop
  211. fzlcnysr

bunları başka bir pcden indirip flash bellekle diğerine taşısam olur mu?
  212. fzlcnysr

nerden nasıl yapacağım yardımcı olur musun?
  213. fzlcnysr

Lenovo ideapad 100s notebook win 10 yüklüydü win 8.1 single language yükledim fakat wifi ye bağlayamıyorum bağlantı yok diyor hiç bir wifi görmüyor bağlantı ayarlarını görüntüle dediğimde de VPN bağlantısı ekle diyor. Ne yapmam lazım yardım lütfen???
  214. fzlcnysr

İlk telefonunuzun markası neydi?

İlk telefonum :D E250
  215. fzlcnysr

Uygulamayı normal yedeklerseniz olabilir ama silmişseniz size şöyle söyleyeyim bir keresinde wp silip tekrar yedeğiyle yüklemiştim ve çıkartmalarım hepsi geri gelmişti yani silinmemişti. Bu olay yüksek ihtimalle telefon değişikliğinde de aynı şekilde olacaktır. Olmaz ise hepsini baştan paket...
  216. fzlcnysr

Çıkartmaların için bi program kullanıyor musun yani aplikasyondan mı yaptın çıkartmalarını?
  217. fzlcnysr

Geceye Bir Şarkı Bırak

218. fzlcnysr

Ssd, Ram ve İşlemci önerisi.

Casper H36Y laptop kullanıyorum ssd ram ve uygun işlemci önerir misiniz pek anlamıyorum.. Sistem; Windows 7 Profesional işlemci- İntel pentium CPU P6100 2.00 GHz Ram- 2 GB 32 BİT Intel HD Graphics toplam bellek 762 MB 1366 x 768 (32bit) (60Hz)
  219. fzlcnysr

Casper laptopa ekstra ne yaparım

https://urun.n11.com/islemci/i5-460-i5-460m-253-ghz-slbzw-notebook-islemci-cpu-P418315729?gclid=EAIaIQobChMIgcy1s73j6AIVCIbVCh16pQDzEAYYASABEgKOBvD_BwE&gclsrc=aw.ds Bu olur mu? Yani benim laptopla aynı soket çıkışlı mı?
  220. fzlcnysr

A70 bildirim sesi gelmiyor

Güncelleme yapıldı. Bildirim panelinde sıkıntı yok her şey normal fakat herhangi bir bildirim sesi gelmiyor. Panelde bildirim gözüküyor. Ekran açıkken de geliyor bildirim fakat kapalı ekranda bazen bildirim sesi gelmiyor.
  221. fzlcnysr

Peki öneri var mı alabileceğim ram ssd? Win 10 sonrasında kaldırır mı ?
  222. fzlcnysr

Casper bir laptopum var yıllardır kullandığım Sistem modeli-H36Y. Sistem üreticisi-Pegatron Corporation. Benim sorum ekstra olarak ben bu laptopa daha iyi duruma getirmek için donanımsal olarak takviye ne yapabilir? Sistem; Windows 7 Profesional işlemci- İntel pentium CPU P6100 2.00 GHz Ram- 2...
  223. fzlcnysr

A70 bildirim sesi gelmiyor

Samsung A70 cihazda bazen whatsapptan gelen bildirimlerin sesi gelmiyor. Bu bazen oluyor sürekli değil arada bildirim sesi geliyor. Sessizde de değil kontrol ettim. Telefonu alalı daha bir ay oldu ve böyle bir sıkıntıyla karşılaştım çözümü var mıdır?
  224. fzlcnysr

Kablo gayet sağlam. Sistemde dediğin gibi 2GB RAM var. 1586640268 Deme öyle be :sob:
  225. fzlcnysr

kapandıktan sonra batarya bitmiş uyarısı veriyor yani açılmadan pil lambası yanıyor hiç açılmıyor. Bide formatla win 8 mi yükleyim?
  226. fzlcnysr

Lenova ideapad 100s notebook normal hiç bir şey yapmazken kapanıyor ve uzun süre açılmıyor. Aradan böyle bayağı zaman geçince açılıyor yine çok durmadan kapanıyor. Win 10 yüklü acaba format atıp 8.1 yüklesem bu sorun çözülür mü? yada pcyi açsam içinde ki teknik sıkıntıyı anlar mıyım? Böyle bir...
  227. fzlcnysr

Fan sürekli yoğun çalışıyor

Evet dediğin gibi de oldu fan aynı hızda çalışıyor.
  228. fzlcnysr

Bilgasayarım çok kasıyor ??

Bende ki dizüstüde HDD ve arkadaşın sorunlarını bende yaşıyorum. Önereceğiniz sağlam bi SSD var mı? Pc Casper.
  229. fzlcnysr

Şimdilik açıp normal fan temizliğini yapsam sonrasındada macun gelince onu değiştirsem bi sorun olur mu?
  230. fzlcnysr

Bilgisayarın sıcaklığını öğrenme?

Şu an ki anlık pc sıcaklığını nasıl öğrenebilirim ekstra bir program mı lazım ?
  231. fzlcnysr

Peki nasıl yapacağım?
  232. fzlcnysr

Casper bir laptop var tam markasını bilmiyorum yıllardır kullanıyorum. Bilgisayarı açtıktan sonra sıklıkla normal bir klasör açsamda yada internetten, Youtube dan video izlesemde hemen hızlı bi şekilde çalışıyor bunun için tavsiyesi, önerisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Sistem; Windows 7...
  233. fzlcnysr

Gorilla Glass nedir?

Gorilla glass bir çok yeni android telefonlarda, incelemelerde sıklıkla duyuyorum. Bu güvenlik için sanırım ve ekranda bulunuyor. Sorum şu daha geniş anlamda ne işe yarıyor ve bunun 3,4,5 leri arasında ki farklar ne? Bunun dışında ve bundan daha iyi bir güvenlik donanımı var mıdır? Oppoo reno ve...
  234. fzlcnysr

Oppo Reno Z

Oppo reno 2z 4K videoyu destekliyor mu?
  235. fzlcnysr

Yeni batarya ne kadar süre şarj edeyim?

Şimdi telefona yeni bataryayı takıp sonrasında kapatıp %100 olana kadar açmayayım mı?
  236. fzlcnysr

N9000 - N9005
  237. fzlcnysr

Samsung Note 3 e yeni bir batarya aldım. İnternetten paket olarak geldi. Uzun süre şarj etmem şartmı yoksa normal 100 olduğunda kullanıma başlayım mı?
  238. fzlcnysr

Batarya önerisi

Teşekkür ettim sağolun.
  239. fzlcnysr

Batarya önerisi

Dönüş yapmadı destek bilişim yapsa eğer zaten ordan almayı planlıyorum
  240. fzlcnysr

Batarya önerisi

Aynen o civarda fiyatı fakat çok çabuk şişme yaptığı söyleniyor onun hakkında da.
  241. fzlcnysr

Batarya önerisi

Geçici olarak mantıklı yani.
  242. fzlcnysr

Batarya önerisi

Aslında sormak istediğim Deji marka bataryalar iş görür mü yani şu an ki kullanılandan daha faydalı olur mu?
  243. fzlcnysr

Kelime Çağrıştırma forum oyunu

Diploma
  244. fzlcnysr

Güvenilir site önerisi

Şu dönemde altın almak isteyenler için güvenilir bildiğiniz yada sizin aldığınız altın alınacak site önerir misiniz?
  245. fzlcnysr

Altın Mı Borsa Mı ?

Bende bu kafadayım. Altın sırt dayanacak en garanti yatırım bence ne çok yüksek miktara ihtiyaç duyar ne de zarara uğratır. Garanti olsun yatırımım diyorsan bence Altın dediği gibi arkadaşın ihtiyaç dahilinde, ihtiyaç kadar harcama yapılır.
  246. fzlcnysr

zil sesi yapma

İphoneda farkı bi şarkıyı zil sesi yapmak istiyorum yapabilir miyim yapılıyorsa Nasıl?
  247. fzlcnysr

iphone 6yı İOS 13 e

Cihaz İphone 6 bunun yazılımını yükseltebilir miyim pcden? İtunesle falan bilen varsa bi yardımcı olsun..
  248. fzlcnysr

Telefonda oynanabilecek

Brawl Stars
  249. fzlcnysr

Arayan sürekli ulaşılamıyor

Bunu nasıl yapacağım detaylı anlatır mısınız? Ya da anlatan video önerir misiniz?
  250. fzlcnysr

İdeal f/p pc toplama önerisi

Çok teşekkür ettim kardeşim. Bir de monitörde önerir isen süper olur.
  251. fzlcnysr

Arayan sürekli ulaşılamıyor

Telefon İphone 6s karşı arama geldiği zaman meşgul ve ya ulaşılamıyor çalıyor. Telefonda konuşulurken bir anda arama başarısız çıkıp kapanıyor. Ben aradığımda hiç çalmıyor ya da direk kapanıyor yardımcı olursanız çok sevinirim ?‍♂️
  252. fzlcnysr

Batarya önerisi

Note 3 için batarya önerebilir misiniz? Şarj ediyorum ve bi anda bitiyor yada hemen şarj oluyor ama gerçekten olmuyormuş gibi çok az bi kullanımda 90dan 30lara düşüyor sağlam ve uzun ömürlü olabilecek batarya biliyor musunuz?
  253. fzlcnysr

SDN Forum Çekilişi #3

Katılıyorum.
  254. fzlcnysr

Karantina zamanı en çok özlenen?

Kardeşim ne yapıyorsun korktum :D
  255. fzlcnysr

Ne kadar zor olabilir ki(Bu bir soru) desem küçümsemiş olmam de mi?
  256. fzlcnysr

Okulu erkenden bırakıp ticarete yada sanayiye başlamalısın ?
  257. fzlcnysr

iPhone 8 pil sorunu

Alabileceğimiz site önerin var mı kardeşim?
  258. fzlcnysr

Neden smurf hesap?

Her oyun için smurf mantığı yanlış değil o zaman. Ben olsam bende açardım.
  259. fzlcnysr

Türkiye de eğitim sistemi çok uzun o konuda haklısın.
  260. fzlcnysr

Allah kurtarsın güzel kardeşim :D Daha okuyacağın çok zaman var haberin olsun :)
  261. fzlcnysr

Neden smurf hesap?

Bana da saçma geliyor. Oyunu öğrenmeyi atlattıktan sonra smurf hesap ustalık oluyor ama mantıklı değil bence.
  262. fzlcnysr

Bende okulu sevmem ama seninki biraz abartı sanki be kardeşim.
  263. fzlcnysr

Bu korona virüs zamanında her yer kapalı ve evdeyken en çok özlediğiniz şeyler neler? Ben Burger King de big king yemeyi özledim ?
  264. fzlcnysr

Telefondan sürekli oyun oynamak pili öldürür mü?

Telefonun ne ?
  265. fzlcnysr

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tuttu - Alttakinin mesleği doktor
  266. fzlcnysr

PlayList yapalım

Derin uyku adamı iyiymiş ?
  267. fzlcnysr

PlayList yapalım

Aman reis Cem abiye bir şey demedik :D Her türlü dinlenir Cem Karaca...
  268. fzlcnysr

PlayList yapalım

Patron en iyisidir :cool: 1586201655 Bir Alo De favorim Yıldız abla kadar güzel söylemesede :D
  269. fzlcnysr

PlayList yapalım

Kulağıma hoş gelen her şarkıyı dinleri. Playlistinizi paylaşın herkes faydalansın :)
  270. fzlcnysr

İOS dan Android e

Sen o zaman apple tilt olmuşun :D
  271. fzlcnysr

İOS dan Android e

Bütçe sıkıntı olmasa Apple kullanırdım ama :)
  272. fzlcnysr

Sizce bu sistem olmuş mu

Çocuğun diş ayrıklığı videoya ya odağımı bozuyor :D Çok muazzam anlatıyor ama ?
  273. fzlcnysr

İOS dan Android e

Uygulamaların simgeleri sanki çok basit gibi görünüyor. Ailede A70 kullanan var mesela uygulama sembolleri çocuk menüsü gibi :)
  274. fzlcnysr

İOS dan Android e

Gboard dediğin ek bir klavye aplikasyonu mu?
  275. fzlcnysr

İdeal f/p pc toplama önerisi

Sizce (bütçe 2500-3000 arası) ideal bir pc toplanmak istense özellikleri neler olur yada önerileriniz nedir?Bütçe 3500 e çıkabilir ama tercihen 2k-3k arası.
  276. fzlcnysr

IOS'mu? Android mi?

https://forum.shiftdelete.net/konular/ios-dan-android-e.660357/ Kardeşim yorumunu bekliyorum. 1586193781 Bütçe farketmezmiş o yüzden yenisini alsada koymaz bence :)
  277. fzlcnysr

IOS'mu? Android mi?

Fark eder çünkü yüksek bütçen varsa bence İOS çünkü zamanla telefonu değiştirmen senin için sorun olmaz. Bütçe kısıtlıysa f/p olarak android telefon daha çok f/p içinde android.
  278. fzlcnysr

3000TL'ye Kadar Telefon önerisi Verebilir Misiniz ?(Huawei hariç)

Opponun reno seriside kalın. Sanki daha ince yapılabilecekken bu durumdan kaçmışlar.
  279. fzlcnysr

tuttu - alttakinin telefonu HONOR
  280. fzlcnysr

Tutmadı-Altta ki Admin.
  281. fzlcnysr

Lenova ideapad kapanıyor

Küçük tuşla system recovery menüsünden sıfırlarkende kapandı bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? LÜTFEN!!!!!
  282. fzlcnysr

Amoled ve Super Amoled

Yani aslında bir farkı yok ikisi de aynı doğru mu?
  283. fzlcnysr

Amoled ve Super Amoled

Amoled ve Super Amoled ekran arasında ki fark nedir? Bu ekranlardan daha iyi bir ekran türü var mıdır?
  284. fzlcnysr

İOS dan Android e

İOS dan android telefona geçeceğim. Sizce zorlanacağım durumlar olur mu? Olursa bunlar nelerdir? Geçen varsa deneyimlerini aktarabilirse sevinirim.. Ne kadar sürede alıştığı gibi :)
  285. fzlcnysr

İngilizce öğretecek mobil uygulama

İngilizce öğrenimine destek Duolingo tarzı ama bu uygulama kadar ücretlerle kısıtlı değil daha kullanışlı uygulamalar yada site önerebilir misiniz?
  286. fzlcnysr

Oyun Önerisi

Bu kadar oyun önerisi olacağını düşünmemiştim bro :D Eyvallah sağolassın...
  287. fzlcnysr

Oyun Önerisi

Intel HD Graphics toplam bellek 762 MB 1366 x 768 (32bit) (60Hz)
  288. fzlcnysr

Oyun Önerisi

Windows 7 Profesional işlemci- İntel pentium CPU P6100 2.00 GHz Ram- 2 GB 32 BİT
  289. fzlcnysr

Oppo Reno Z

Peki bataryaları arasında ki farklar hakkında ve arka kasa sağlamlığı hakkında bilginiz var mı?
  290. fzlcnysr

Oyun Önerisi

Pc Casper laptop ve oldukça düşük sistemi var böyle pcyi çok kasmayacak güzel oyun önerilerinizi alırım.? Windows 7 Profesional işlemci- İntel pentium CPU P6100 2.00 GHz Ram- 2 GB 32 BİT Intel HD Graphics toplam bellek 762 MB 1366 x 768 (32bit) (60Hz)
  291. fzlcnysr

Oppo Reno Z

Nasıl yani? Teknoloji mağazalarından almayım mı? 1586090892 Çok teşekkür ederim. Fikirlerimde önerileriniz ön planda olacak :)
  292. fzlcnysr

Lenova ideapad kapanıyor

bilgisayarı sonrasında sıfırlayım mı peki yada sorun düzelt falan menüsü çıkıyor hangisini yapayım?
  293. fzlcnysr

Oppo Reno Z

Onun ön kamerası iyi değil bence o yüzden ikilemdeyim
  294. fzlcnysr

Lenova ideapad kapanıyor

Fan çıkışı bile yok ki notbook zaten
  295. fzlcnysr

Lenova ideapad kapanıyor

Lenova ideapad s100 belli bi süre sonra kapanıyor ve uzun bir süre açılmıyor. Aradan zaman geçtikten sonrada açılıyor ve tekrar aynısını yapıyor sebebini bilen yada bu durumla karşılaşan varsa lütfen yardımcı olsun..?
  296. fzlcnysr

Oppo Reno Z

Uzun süredir araştırıyorum pek incelemeside yok telefonun ama sizce Oppo Reno Z alınır mı? Kuzey ışıkları rengi beni çok cezbediyor...
  297. fzlcnysr

Ne izliyorsunuz?

Aynen öyle ama ilerledikçe dizi ilginçleşiyor.
  298. fzlcnysr

Ne izliyorsunuz?

Pek heyecanı bol değil ama güzel Westworld.