Arama sonuçlarınız

1. cas1925

S10 satılıp sıfır s10 lite alınır mı?

Tamam arkadaşlar ikna oldum :D konuyu hortlatmaya gerek yok
  2. cas1925

Psu ve wifi adaptör önerisi?

O konuda çok haklısınız pekte inandırıcı gelmiyor bu sertifika olayları aslında
  3. cas1925

Zalmanda sertifika yok sanırım o aklıma takıldı
  4. cas1925

Merhaba, yeni bir sistem topladım tüm parçaların siparişini verdim Ryzen 5 3600 G.Skill Ripjaws 8×2 3600MHz. MSI B450M PRO VDH-Max 3866MHz.(OC) XFX Thic II RX 5600XT Powerboost vk-e03c mesh kasa 6 adet rgb fanlı İleride rx 5700xt'ye veya daha yüksek bir karta geçeceğim bu yüzden alacağım psu...
  5. cas1925

Hangi telefonu almalıyım ?

Nisan ayında 4000 tlye ikinci el sıfır gibi bir s10 aldım memnunum :) Herkese teşekkürler
  6. cas1925

S10 satılıp sıfır s10 lite alınır mı?

Merhaba, s10 lite modeli özellikleri bakımından pekte lite versiyon gibi durmuyor Snapdragon 855 ve 8 gb ram var. Ancak mutlaka s10'a göre kalite farkı vardır ama ikinci el s10 ile sıfır s10 lite aşağı yukarı aynı para. Batarya kapasitesi ve ekranı s10 lite'ın daha büyük ancak çözünürlük düşük...
  7. cas1925

Hangisini almalıyım? Nova 5t - Mi note 10 (GLOBAL) - Samsung a71

Çok teşekkür ederim 4000 tl' ye aldım. Bu fiyat bandına çıkmayım diyordum ama telefon gercekten cezbetti
  8. cas1925

Sonuç: an itibariyle exynos işlemcili 18 ay garantisi devam eden ikinci el hatasız bir s10 aldım
  9. cas1925

Izmir içi sıfır bulabilsem düsünücem almayı bi kaç kişiye ulaştım ama cevap olumsuz oldu
  10. cas1925

Yarın bir gidip bakıcam s10'un işlemcisi snapdragon 855'se alıcam yoksa mi Note 10'a dönebilirim. Aslında içimden garantisiz 9t pro da geçmiyor değil mükemmel özelliklere sahip ve fiyatı da iyi ancak tasarımına bir türlü ısınamadım
  11. cas1925

Hangi telefonu almalıyım ?

bende aşağı yukarı aynı bütçeyle telefon almayı düşünüyorum hatta konu başlığımda var. Garantisiz galaxy s10 ve xiaomi mi note 10 3500 tl civarına bulunabiliyor bir bakın isterseniz. Garantili almayı düşünürseniz bencede nova 5t ancak ısınma sorunu yüzünden iade edenler var.
  12. cas1925

Türkiye'de satılan model exynoslu sanırım. Neden önermiyorsunuz? Benim almayı düşündüğüm yurtdışı kayıtlı cihaz belki snapdragon 855 vardır yarın gidip bakıcam
  13. cas1925

3500 tl'ye Galaxy s10'u da seçenekler arasına dahil ettim?
  14. cas1925

Aslında bu videoda çok fazla ısınıyor gibi durmuyor ama herkes söylediğine göre demek ki var bir şey. belki bir seriden kaynaklı sorun olabilir mi diye düşünüyorum, sonuçta bir de kılıfla kullanıcaz onunda ısıyı yayacağını düşünüyorum.
  15. cas1925

Oneplus 7T iyiymiş gerçekten ama bulmak zor sanırım ilanda çok az var ve fiyatıda 4000 tl bandında. Sürekli telefon değiştiren biri değilim. Bilmem yanlış mı düşünüyorum ama ileride bir sorun yaşarsam yedek parça ve tamirini yapacak birini bulmak zor olur diye düşünüyorum
  16. cas1925

Gm discovery 1 kullanıyorum şuan oldukça zorluyor:) Şeytan diyor git realmi 5i al mi 10 serisini bekle. 9t yi de birebir inceledim ama tasarım yönünden gerçekten hoşuma gitmiyor
  17. cas1925

Mi note 10 çok güzel ama bende nova 5t'ye sıcak bakmaya başladım sonuçta herhangi bir sorun olursa garantili olduğu için muhattap bulabileceğim, herkese cevapları için teşekkür ederim. Farklı bir önerisi veya fikri olan varsa duymak isterim.
  18. cas1925

Google servis desteği alıyormuş cihaz 1:10
  19. cas1925

Merhaba, yaklaşık 4 sene kadar galaxy note 5 kullandım ve anakart yandığı için yeni telefon almam gerek. Benim için önemli olan en azından 2-3 sene idare edip güncelliğini yitirmemesi ve uzun pil ömrü. Çok fazla oyun oynayan biri değilim ama oynadığım zamanda beni üzmesin. Kamera performansı da...