Arama sonuçlarınız

1. 1

Windows 7 geç tepki ve siyah ekran sorunu

Anakart windows 10 problem yaratıyor denedim ve olmadı zaten
  2. 1

Geri yükleme noktası bulunamıyor diyor
  3. 1

Arkadaşlar sistemi açmaya çalıştığımda siyah ekranda kalıyor onarım bölümünden disk taraması yaptırdım ne olduğunu anlayamadım bakarsanız sevinirim https://imgyukle.com/i/NhKkcq
  4. 1

Film sitesi açmak

Arkadaşlar film sitesi açmak istiyorum fakat suç diyenler var bazılarıda yasak değil diyor biryerde şöyle bir yazı okudum HUKUKSAL 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol...
  5. 1

Windows 10 yükseltme sorunu

ilk başta söylemiştim programı çok eskiden yüklemiştim şimdi tekrar yükledim kaldırdım yine aynı 1612853806 ordan indirdim zaten fakat böyle bir hata alıyorum lütfen yardım edin
  6. 1

Windows 10 yükseltme sorunu

Arkadaşlar windows 10 a yükseltirken böyle bir hata alıyorum bir türlü çözemedim programı tekrar indirip farklı programlarla kaldırmayı denedim hala çözülmedi lütfen yardımcı olurmusunuz
  7. 1

Rgbsiz sistem toplama

1050ti eskimedi mi ?
  8. 1

Yeni Pc toplamak

Hocam peki Anakart olarak ne önerirsiniz. 1612087819 Arkadaşlarım Watman sorunu olduğunu söylediğinde vazgeçtim.
  9. 1

Yeni Pc toplamak

Arkadaşlar yeni Bilgisayar almaya karar verdim artık yaptığım şeyleri test edemiyorum PALIT Gtx1650 Gp Oc 4gb 128bit Gddr6 VGA16XNVDPLT1111 AMD Ryzen 3 3100 Dört Çekirdek 3.60 GHz Kutulu İşlemci Gigabyte GA-A320M-S2H AMD A320 3200 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart Patriot PVS48G320C6...
  10. 1

TurkTelekom wps ayarları

Bu 2 ayarı Kapattığımda ney değişir
  11. 1

Windows 10

Şu anda beynimi yaktınız Geçiyim mi geçmiyim mi
  12. 1

Windows 10

Peki eğer olmassa sorun olursa geri döndürebilirmiym ?
  13. 1

Windows 10

Bİlgisayarcı direk kaldırmaz dedi artık çoğu işlemi yapamamaya başladım Siteden seri numarasıyla kontrol ettim öyle çok oyun oynayan birisi değilim arada bir girerim sadece bir forumda konu falan açıyorum orda takılıyorum Lenovo böyle bir şeyin imkansız olduğunu ve Windows 10 da sıkıntı...
  14. 1

Windows 10

Adam direk pc açılmıyor win 10 da win 8.1 geldi zate o sistemde açılmamış lenovoya soruyorum böyle birşey mümkünmü diye hayır dediler seri numaramla kontrol ettiğimde Win 10 güncellemesi gözüküyor
  15. 1

Windows 10

Arkadaşlar bi ara bilgisayarımın şifresini unutmuştum bilgisayarcıya götürdüm adam format atmış ve win 7 yüklemiş bende win 10 yapmak istediğimi söyledim adam bana bilgisayarın kaldırmaz dedi ve yüklemeye çalıştığında açmılmıyormuş sizce böyle birşey mümkün mü İntel(R) core(TM) i3-4005U CPu...
  16. 1

Elektrik Elektronik

Arkadaşlar 3 tane soru hakkında yardıma ihtiyacım var bilenler yardımcı olursa sevinirim 1-) Eleman bağlantısına göre elektrik devre çeşitleri nelerdir? 2-) Devre yapısına göre elektrik devre çeşitleri nelerdir? 3-) AC devrede DC voltmetre kullanılırsa nasıl bir ölçme işlemi gerçekleşir?
  17. 1

Database nedir nerede bulunur ?

Hocam peki Bilgisayarıma kurarsam giriş yapabilmeleri için sürekli açık bırakmak zorundamıyım ?
  18. 1

Hyr C# Vb.net
  19. 1

Arkadaşlar 1 adet loader yaptım fakat üye girişleri hakkında bir bilgim yok verileri arkadaşım database de tutucaksın diyor database nedir ve nerden bulabiliirm
  20. 1

DLL ve .exe edit

kaynak kodlarını dokunmuyacağım sadece örneğin Başlık 1. ben 2. yapıcam içindeki kodlara dokmuyacağim x32 ve x64 gibi programların kullanım videolarını bulamadım O yüzden foruma sormak istedim
  21. 1

DLL ve .exe edit

Hocam Programın içindeki Yazıları değiştiricem sadece Atıyorum A grubu olan yazıyı B grubu yapıcam
  22. 1

DLL ve .exe edit

Arkadaşlar Bi DLL ve programı editlemek istiyorum fakat düzgün bir program bulamadım bulduklarımda ismini değiştirmiyor sadece Adını değiştirmek için kullanıcam İçeriğiyle oynamıyıcağım
  23. 1

Sistem toplama

Arkadaşlar geçen gün Donanım arşivi 2100 tl lik bilgisayarını merak ettim girdim fps değerleri güzeldi linke girdim 900 tl daha ucuz bi işlemci indirimde ve önerilen dedi Normalde Ryzen 5 3400G alıcaktım fakat Amd a8 9600 nasıl bir işlemci merak ettim Sistem burda 1608305869 Yardım edermsiniz
  24. 1

Windows Yeşil Ekran

Arkadaşlar arkadaşım Yeşil ekran hatası alıyor Alt tarafa bıraktım MiniDump dosyasını MİNİDUMP 1608099511 Yardım edermisiniz
  25. 1

Apu sistem toplama

Hocam 2 tane alıcam 2 tanesi için 5000 5500 falan max 6000
  26. 1

Apu sistem toplama

Arkadaşlar Rica etsem Apu sistem toplarmısınız GTA V CS:GO PUBG falan oynarım genelde
  27. 1

Sunucuda açık buldum

Almadım istemedim
  28. 1

Sunucuda açık buldum

Gençler açık kaptildi 1590515946 Yazdığım açığı kapattılar
  29. 1

Sunucuda açık buldum

Benlik bir durum yok sadece sorayim dedim açığı kendilerine discordan ilettim 1590515235 Yanı ben birşey yapmadım arkdaşım 10 kişiye discordan canlı yayın ile gosterdi
  30. 1

Sunucuda açık buldum

Ben açığı tam bilmiyorum arkadaşım gösterdi ben birşey yapmadim
  31. 1

Sunucuda açık buldum

Aslında ben açığı tam bilmiyorum arkadaşım soledi
  32. 1

Sunucuda açık buldum

Vds satan bir firmanın açığını buldum ne yapabilirim her makineye girebiliyorum
  33. 1

Oynadığınız ilk oyunlar.

3 yaşımda gta benzeri oyun vardı o oyunu hala arıyorum
  34. 1

Lenovo B5030 CPU değişimi

Eski lenovob5030 bıktım gta Vice bile oynarken kasıyor
  35. 1

Dolar yüzünden pc alamıyorum 6 tl veya 5.90 a inse parcalari alicam
  36. 1

Paybucks

Ininale atmak mümkün mü veya paycell
  37. 1

Ben ne yapicam peki 1.70 hiçbirşeye yaramıyor 5 programı açıyorum 5 dk da 1 tepki veriyor
  38. 1

Lenovo b5030 cihazımın 1.70 Ghz çok düşük gelmeye başladı 2.50 veya 2.60 a yukseltebilirmiyim ve hızlanır mı ssd ve ramde alıcam
  39. 1

Windows 7 Key Nereden Alınır?

Windows desteği kesmeseydi önerirdim ben windows 7 kullanıyorum destek kesildiği için cpu fln degistiricem windows 10 kurucam kaldirmiyor artik
  40. 1

Windows 7 den destek kesildi
  41. 1

Çilekleri tuzlu suda bekletince böcekler çıktı

Lan kafamda çilek beni var bu ne her gün 1 kg yiyorum
  42. 1

Windows 8.1 kurmanızı öneririm
  43. 1

Ethernet kablosu nereden bulabilirim

Bilgisayarcılar ve elektrikçilerde bulabilirsin
  44. 1

Superonline kutusu

Peki kazdıkları yerleri asfaltla kapattılar bu bitti demek mi.
  45. 1

Superonline kutusu

Öncelikle herkeze iyi bayramlar mahallemize superonline altyapı çalışmaları bitti ve yuvarlak bir kapak yerleştirildi bizim sokağımızda kazı çalışması falan yok sadece mahalleyi baştan aşağı kazdılar ve kapattılar internet ne zaman gelir bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
  46. 1

Televizyonda sinema

Ücretsiz ve güzel sinema yayınlayan bildiğiniz kanal var mı
  47. 1

Lenovo B50-30 ekran karti

Yani ekran kartini sisteme gore tercih edersem darbogaz yasamam 1590052395 Lenovo b50-30 4Gb ram 1.70 Ghz Intel i3 Intel ekran karti var fakt okumuyor 1590052635 Bu sisteme hangi ekran kartı alabilirim 1590053167 Lutfen yardımcı olurmusunuz hemen almayi planliyorum 1590053912 Acaba sistemim...
  48. 1

Pc acayip kotu csgo bile 5 dk da aciliyor 1 maç 10 fps ustune nadiren cikiyor yani bu yuzden takmak istiyorum darbogaz yasamamak icin ona gore ekran kartı alsam sıkıntı olur mu
  49. 1

Lenovo cihazım artık çok yavaşladı ssd ram ve ekran kartı takmayı düşünüyorum takarsam performansı ne kadar artar ve takılır mı
  50. 1

internetsiz oyun onerisi

O oyun zate var başka var mi
  51. 1

internetsiz oyun onerisi

Internet olmadan oynayabileceğim oyun önerileriniz var mı.
  52. 1

SDN Forum Çekilişi #4

Katılıyorum .
  53. 1

Tekirdağ Lise Önerisi

Başka önerisi olan yok mu
  54. 1

Tekirdağ Lise Önerisi

Tekirdağ da mesleki ve teknik anadolu lisesi öneriniz var mı 2 tane buldum fakat kavga çok olduğu için seçmedim sizce hangi lise ve neden Meslek Lisesi olurda iyi olur
  55. 1

Otomasyon mu Kaportacılık mı

hepsini öğrensem sıkıntı olur mu 3 dilinde eğitimini aliyorum
  56. 1

Teşşekürler otomasyon a karar verdim
  57. 1

Hangisi bende o yüzden kararsızım
  58. 1

Nedeninide. Yazarsanız sevinirim
  59. 1

laptop alıcam

Lenovo CANDIR gerisi heyecandır
  60. 1

Otomasyon Konusunda pek fazla bilgim yok fakat C C++ C# eğitimleri alıyorum sizce hangi meslek babam kaportacılık istiyor çünkü eskimez bir meslek diyor sizce hangisj
  61. 1

laptop alıcam

Ben kaç yıllık Lenovo kullanıcısıyım bazen sıkıntı yaratıyor fakat 1.70 Ghz ile Neredeyse her oyunu oynayabiliyorum Ssd ve ram ile güclendirdim Bence Lenovo
  62. 1

Hangi mesleği ve hangi okulu seçmeliyim neden ?

3 tane 10 soruluk milli eğitimin yaptığı testen 300 puandan 290 aldım
  63. 1

Hangi mesleği ve hangi okulu seçmeliyim neden ?

Ben şu anda liseye geçicem. Bilgisayar ve tasarım konusunda iyiyim. Fakat babamlar otomasyon veya elektrik elektronik oku diyorlar çok kararsız kaldim sizce hangi meslek ve neden Meslek Lisesine gidicem bu arada
  64. 1

Bilgisayarim win 10 kabul etmiyor

Yaklaşık 1 yıl önce bilgisayarcı ya bilgisayarımı götürdüm ve adam format gerek dedi babamda at demiş oysaki sadece şifreyi kaldırsa bilgisayar çalışıcaktı çünkü bir sürü oyun vardı fakat kasma gibi sorunlar yoktu sonra adama demiş babam windows 10 yükle demiş adam kabul etmiyo demiş kurulu...
  65. 1

Vatan Bilgisayar Garanti

Senin aldığın eşya gene dayanıklı çıkmış yazıcı aldım 2 gün bile dayanamadı :D 1588874570 bide daha 10 sayfa çıkartımışımdır sabah bir kalktım yazıcı hata veriyo içine baktım hiçbirşeyde yok :D En sonda servise gönderdim ekstra 100 tl masraf çıktı
  66. 1

Mahalleden fiber geciyor galiba

Ucuna falan bakarak anlayamam mı
  67. 1

Sizce buda hipermidir nasıl anlayabilirim
  68. 1

Peki ne zamana kadar evime ulaşır şu anda mobil verimden kullanıyorum kaç güne gelir
  69. 1

Arkadaşlar mahalleden turuncu kablo ile kazı yapıldı elektirikler hiç kesilmedi bu fiber midir bide kablolar döşendi kum attılar üstüne fiber ne zaman gelir evimize
  70. 1

Türk Telekom Altyapısı Yok gerekçesi

Tamam Peki en Az Kaç olursa Superbox almalıyım sizce 1588155277 dowland 1.3 upload 0.3 Ping 59 Vodafone
  71. 1

Türk Telekom
  72. 1

SuperBox almayı düşünmüyorum hem pahalı hemde Burada Çok çekiceğini düşünmüyorum
  73. 1

Yeni Taşındığım binanın Sokağında Altyapı yok gerekçesi ile 4 aydır internet alamıyorum Aynı Arsa İçerisinde Arka binamızda Altyapı var Onlar Rahatça internet kullanabiliyorlar bize boş port yok altyapı yok gerekçe verip Sonraki aylarda tekrardan arayabilirsniz Deniliyor Bıktım artık Aylık Mobil...
  74. 1

Bilgisayarım Windows 8 veya 8.1 Kaldırır mı

Ok Ben hangisini yükleyeyim kafam durdu :D 1586956108 Bide format atılır mı dosyalarım silinir mi
  75. 1

Yani benim sistemim için en iysi GUİD
  76. 1

Şu anda UEFİ Mİ Olarak mı kurayım GUİD Mİ
  77. 1

Teşşekürler 1586941078 Bide bu Windows 8.1 Single Language’i GUID dosya buluntusu Mu
  78. 1

Peki nerden indirebilirim
  79. 1

sistemim kasar mı peki
  80. 1

fazla anlamıyorum sen ne olarak kurmamı tavsiye edersşn
  81. 1

Ben bunları babama göstericem eğer haklıysanız Yüklüyücem fkt adam beceriksizde olabilir mi :D Windows 8.1 kabul ettirememiş ana işletim sistemine kurulu geldiği
  82. 1

Yani adam yalan mı söylüyor bi nevi
  83. 1

Bilgisayarcıya götürdüm Adam Windows 7 zorla kabul ettirdim dedi ondan önce windows 8.1 vardı Benim babam gitmiş formatlıcan demiş Adam komple silmiş normalde tek sorunu şifresinin unutulmasıydı 8.1 kurulu geldi adam 500 Tl ye ekran kartını falan tamirlerim dedi ekran kartı yanmış işlemcisi çöp...
  84. 1

Bilgisayarım Lenovo B50 Windows 7 ProfessionalX64 Yüklü i3 işlemcili 1.70 GHZ 4CPU 4096MB RAM var AMD Radeon işletim sistemi var Olursa kasar mı performansı ne olur
  85. 1

Canon pixma e414 5100 hatası

Canon pixma e414 yazıcı aldım daha 3 gün oldu. 5100 hatasi ve kartuş yuvaları kenarlara vuruyor bi türlü çözemedim yardımcı olurmusunuz ?