Arama sonuçlarınız

1. G

Yeni Monitör?

Arkadaşalr yeni mönitör alacağım ama şunu bilmiyorum önceki monitörüm 60 hz'ydi. Şimdi 75 hz monitör alsam sıkıntı olur mu ?
  2. G

İşlemci Darboğaz Sorunu

Arkadaşlar video izlerken felan takılma oluyor heralde darboğaz oldu nasıl çözerim?
  3. G

Bilgisayar Ağırlaştı

Arkadaşlar yeni ekran kartı aldım PC ye taktım yavaşladı. Sonra çıkardım ekran kartını iade ettim ama PC hala yavaş ve video izlerken takılıyor yardım eder misiniz?
  4. G

AMD uyumluluk çalışmıyor

Arkadaşlar AMD radeon r7 240 kart aldım taktım driverını yükledim oyunlarda sınırda fps alıyorum oyun uyumluluğa geldiğim zaman ise dikkat ters giden şeyler var diyor nasıl çözerim?
  5. G

Yeni ekran kartı oyun açılmıyor

Arkadaşlar yeni ekran kartı aldım oyun yükledim açılmıyor ne yapabiliirm?
  6. G

Ekran Kartı Sorunu

Arkadaşlar yeni ekran kartı aldım AMD radeon r7 40 PC ye taktım herşyini kurdum Sonrasında fifa 12 kurdum ama bi türlü açılmıyor ama sadece fifa 12 de kalıyor crack felan heriyi yaptım birde PC biraz yavaşladı kartı takınca sizce nedir sorun?
  7. G

Daemon tools gibi programlar

Arkadaşlar deemon tools paralı olmuş onun gibi programlar var mı?
  8. G

İkinci el kaliteli monitör önerisi

Arkadaşlar monitörüm bozuldu ve yenisini almaya planlıyorum 2.el Bütçe 300-400 filan
  9. G

Ucuz Kaliteli Monitör

Arkadaşlar monitörüm bozuldu ve yeni monitör almayı planlıyorum bildiğiniz önerdiğiniz ürün var mı? Bütçe 400-500 TL felan
  10. G

Pc kaldırır mı?

Arkadaşlar ekran kartım alacağım MSİ R7 240 ama bilgisayarıma uyar mı bilmiyorum SİSTEM : İNTEL PENTİUM 6860 3.00 GHz 64 BİT İŞLETİM SİSİTEMİ
  11. G

Monitör tamir fiyatı

Arkadaşlar monitörümün ekranında mürekkep dağıldı sizce paneli ne kadara tamir ettiririm?
  12. G

Bilgisayarım bir anda böyle oldu

Bilgisayarım bir anda böyle oldu
  13. G

MSI AMD Radeon R7 240 Alınır mı?

Arkadaşlar bütçem şu anda buna yetiyor sizce bana fifa, call of duty gibi oyunları rahatlıkla oynatır mı?
  14. G

Ekran Kartı Olmadan Oyun Oynama

Arkadaşlar ekran kartım bozuldu ve oyun oynayamıyorum ekran kartsız ETS 2 oynayabilir miyim?
  15. G

Ekran kartı önerisi

Arkadaşlar ekran kartım bozuldu yeni ekran kartı alacağım bütçe 500 lira felan PC'nin özellikleri Windows 7 İntel Pentium GPU G860 3.00 GHz Önerebleceğiniz F/P ürünü var mı?
  16. G

PC ekranındaki mürekkep dağıldı

Dostlar pc ekraninda mürekkep dağildi bi̇raz si̇ldi̇m geçti̇ nasil düzeltebi̇li̇ri̇m?
  17. G

Ekranda mürekkep lekesi gibi lekeler oluştu.

Ekranda mönitörde mürekkep lekesi gibi lekeler oluştu nasıl giderebilirim?
  18. G

İntel Hd Graphics İle Oynanacak Oyun

İntel Hd Graphics ile hangi oyunları oynayabilirim?
  19. G

Bilgisayarım bir anda böyle oldu, ne yapmalıyım ?

Bilgisayarım bir anda böyle oldu ne yapmalıyım ?
  20. G

Çözünürlük Dışı Hatası

PC açılırken direkt olarak çözünürlük dışı yazıyor ne yapabilirm?
  21. G

Çözünürlük dışı hatası

Arkadaşlar pc açılmaya başlandığında direkt çözünürlük dışı yazıyor , lütfen yardımcı olur musunuz ? evde kafayı yiyecem artık
  22. G

Çözünürlük Dışı Hatası

PC açılırken direkt çözünürlük dışı yazıyor bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olacak var mı?
  23. G

Çözünürlük dışı hatası

PC'yi açtığımda böyle bir hata aldım ne yaptıysam düzelmedi ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?
  24. G

Çözünürlük Dışı Hatası

Arkadaşlar ekran kartını kasaya taktığımda monitörde çözünürlük dışı hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim, yardımcı olur musunuz?