Arama sonuçlarınız

1. Vincenzoo

RTX 3070 mining farklı bir programa geçiş yapıldığında birikim kaybolur mu?

Dostlar herkese selam, 2 gün önce 2060 kartımı satıp 3070'e geçiş yaptım. Windows 10 sistemimde claymore programı ile 2060'ımla 1 hafta kadar kazım yaptıktan sonra 3070 ile devam etmeye başladım. Binance hesap cüzdanıma entegreli malum. Genel araştırmalarımda NVIDIA kartlar için t-rex önerilmiş...
  2. Vincenzoo

8 bin TL-- 10.Gen Intel mi? Ryzen 4000 Serisi mi?

Dostlar merhaba, geçtiğimiz haftalarda masaüstü işlemcim için sizlerden destek almıştım. Şimdi farklı bir konuda desteğinize ihtiyacım var. Sizlerden laptop tavsiyesi istiyorum. Başkalarına tavsiye verirken kolay oluyor ama kendime alacağım için aşırı kararsız kalıyorum. Bir de sizlerin...
  3. Vincenzoo

iPhone 11 Pro mu? Pro Max mi?

Merhaba dostlar, 2 cihaz arasında kararsız kaldım ve alacağım cihazı en az 4 yıl kullanacağım. 11 Pro'yu, bana en uygun boyda olması cezbedici kılıyor. Ancak aradaki ~1000mah pil farkı uzun kullanım göz önünde bulundurulursa beni Pro Max almaya itiyor. *Hali hazırda kullandığım Mi 8 telefonum...
  4. Vincenzoo

i5 10400 Hk.

Herkese merhaba, Halihazırda elimde i3 8100 işlemcili bir kasa mevcut ve bunu yükseltmek istiyorum. İşlemci, anakart ve RAM değişikliği yapacağım. i5 10400'ü çok araştırdım ancak belli belirsiz kaynaklarda yeri geldi övüldüğünü, yeri geldi yerildiğini gördüm. İnternette ki karşılaştırmalar...
  5. Vincenzoo

Z Serisi Anakart Önerisi Hk.

Herkese merhaba, Hali hazırda i5 9600k işlemcim ile bütçeden kısmak zorunda kaldığım için Tuf serisi B360-Plus Gaming model anakart kullanıyorum. Şu an yeni bir kart almak istiyorum ancak kararsız kaldım. Şu 2 model arasında kaldım ...