Arama sonuçlarınız

1. D

Soru Süper lig için hangisini almalıyım

süper lig maçları izlemek istiyorum hangi üyeliği almalıyım ve 1 aylık alabilir miyim
  2. D

Yardım Bilgisayarım açılmıyor

Açılan bilgisayarım bi anda açılmamaya başladı sorun şu şekilde 1699879933
  3. D

Soru R5 5600g için anakart

Bu işlemciye en uygun fiyatlı anakart önerirmisiniz 1300 maxs fiyat
  4. D

Öneri 6000-7000 tl arası kasa önerisi

bütçe 6000 7000 arası monitör var valorant oynamak istiyorum kasa önerir misiniz vga girişli olmalı.
  5. D

Öneri 8000Tl masaüstü kasa önerisi

8k bütçe var monitorümde var sistem önerirmisiniz 1661690835 NOT:Toplanmış olması lazım kasanın
  6. D

Öneri Rx 6400 bu bilgisayara uyarmı

DH55TC_ Anakart İ3 540 3.06ghz 6gb ram ddr3 Gt 730 250w psu Gt 730 yerine rx 6400 taksam bilgisayar açılırmı gta 5 oynatırmı
  7. D

Yardım 8pin anakarta 4pin takma

Yeni alıcağım anakart 8pin cpu güç girişine sahip fakat benim psu da 4pin cpu güç girişi var sizce yarısına taksam bilgisayar çalışırmı
  8. D

Öneri rx 6400 bu anakarta uyarmı

anakart dh55tc_ i3 540 işlemci var https://ark.intel.com/content/www/tr/tr/ark/products/42408/intel-desktop-board-dh55tc.html
  9. D

Öneri rx 6400 ekran kartı alınır mı

işlemcim i3 540 sizce alim mi
  10. D

Öneri Sizce ne almalıyım

bütçem 3000 Tl şuanki bilgisayarımın özellikleri; 250W psu i3 540 3.06ghz gt 730 dh55tc_ anakart 6gb ddr3 ram 4+2 120gb ssd 3000 tl parayla bu bilgisayarı nasıl güçlendirebilirim anakart işlemci ram almayı düşündüm ama sizce ne yapmalıyım
  11. D

Soru 3000TL YE Anakart işlemci ram önerisi

bütçem 3000 tl 250w psu gt 730 ekran kartı 120gb ssd
  12. D

Öneri anakart +ram öneri

şuanki sistemim; psu:250W anakart:DH55TC_ işlemci:i3 540 ekran kartı:gt 730 ram:ddr 3 6gb 3000 tl bütçem var i3-10100F almak istiyorum uyumlu bi anakart bulmam lazım ve o anakartın ddr değerine göre birde ram 8gb olabilir bide bunları 250W psu desteklermi? 1656953244 ANAKART ISMI ÇIKMAMIS DH55TC_
  13. D

Soru Arap Aleviliği

Doğma büyüme adanalıyım arap alevisi olduğumuz söyleniyor tam olarak ne oluyor arap aleviligi
  14. D

Öneri Emek Skyblok Serveri

güzel bi emek skyblok serveri biliyorsanız söylermisiniz lol oynamaktan sinir oldum chill takılmak istiyorum :)
  15. D

Yardım This Build of Vanguard Requires TPM Version 2.0 hatası

windows 11 de valorantı açarken böyle bi hata alıyorum internetten araştırma yaptım bios tan bazı ayarlar yapıyorlar ama benim biosumda o ayarları bulamadım yardım edebilicek varmı anakartım DH55TC_
  16. D

Soru Sizce windows 11 kurmalı mıyım?

genellikle oyun oynuyorum,internette gezinip video izliyorum şuan win 7 kullanıyorum windows 11 e geçmeyi düşünüyorum sizce geçimmi?
  17. D

Öneri bu sisteme en iyi windows kaç gider

sistem; DH55TC_ ANAKART İNTEL CORE İ3 540 3.06 GHZ İŞLEMCİ 6GB RAM 120GB SSD GT 730 EKRAN KARTI
  18. D

Öneri Windows 7 iso dosyası

flaşıma windows 7 64 bit kurup format atıcam, aslında bende bi iso dosyası var ama format attıktan sonra internet gelmiyor başka bilgisayardan driverini yükleyip bu bilgisayara atmam gerekiyor buda beni uğraştırıyor bildiğiniz güzel sağlam bi windows 7 64 bit iso dosyası varsa atabilirmisiniz ...
  19. D

Öneri bu ram ve ssd bilgisayarıma uyarmı

bilgisayarımın özellikleri anakart -dh55tc_ işlemci intel -i3 540 3.07 ghz ekran kartı -gt 730 ram -2gb anakartımın özelliklerine internetten bakınca 1066/1333 ram hızı gözüküyor yani 1333 mhz alırsam olurmu ? alacağım ram ve ssd şunlar...
  20. D

Soru bu ram benim bilgisayara uyarmı

anakart dh55tc_ 4 ram slotlu intel i3 540 3.07ghz gt 730 2gb ram +4gb ram almak istiyorum bu ram bu anakarta uyarmı ? ve ssd uyarmı ram https://www.trendyol.com/kingston/4-gb-ddr3-1600-mhz-pc3-12800-masaustu-pc-ram-kvr16n11-4-p-39074910?boutiqueId=61&merchantId=394906 ssd...
  21. D

Öneri Termal macun ne işe yarar

Sizce işlemcime termal macun sürmelimiyim bunun bana artısı ne olur
  22. D

Yardım klavye ve mouse gidip geliyor

oyundayken birden klavye ve mouse gidiyor ışıkları sönüyor bi 10 20 saniye sonra tekrar geliyor ve bunu tekrarlıyor sadece oyun oynarken değil internette takılırkende gidiyor bu sorunu nasıl çözebilirim format attım ve hale aynı sorun var. klavye ve mousede sorun yok başka bi bilgisayara takınca...
  23. D

Yardım klavye ve mouse gidip geliyor

bazen klavye ve mouse birden duruyor ışıkları felan sönüyor 10 20 saniyeye tekrardan geliyor ve bunu tekrarlıyor bilgisayara format attım yinede çözülmedi bunun nedeni ne olabilir acil yardım lütfen
  24. D

Soru Klavye Ve Fare Çalışmıyor

normalce oyunumu oynuyorum ve birden klavye ve mause gidiyor klavenin ışığı felan sönüyor böyle git gel yapıyor 10 saniye sonra felan geri geliyor fare içinde aynı bunun sebebi ne olabilir sizce ? bunlar olurkende hani usb felan takınca bilgisayara bi ses gelir ya dıdı diye o ses gelip gelip...
  25. D

Yardım Format Hazırlarken Mbr Mi Gpt Yimi Seçicem

anakart dh55tc_ işlemci:i3 540 3.06 ghz arkadaşlar sdd ye format atıcam ama formatı hazırlarken hangisini seçiceğimi bilmiyorum bilen varsa yardım edebilirmi?
  26. D

Yardım Ssd Alıcam Bazı Bilmediklerim Var

Arkadaşlar ssd almak istiyorum sata baglantılı olanlardan her ssd uyarmı bilmiyorum neye göre almam gerekir
  27. D

Soru Karın Kası Yapma

öncelikle merhaba karın kası yapmak istiyorum ama bazı bilgilere ihtiyacım var. yaşım:16 boy:1.65-1.70 kilo:68 hergün düzenli olarak bu çalışmayı yaparsam etkisi olurmu ? neler yemem gerekli neler yememeliyim ve proteinli yiyecekleri spordan öncemi sonramı yemeliyim .
  28. D

Tüy Dökücü Krem

bacakta tüy dökücü krem kullandıktan sonra tüylerde seylekleşme meydana geliyormu bilen varmı acaba?
  29. D

The Walking Deathı Nerden Izleyebilirim

arkadaşlar netflixim yok ama the walking death izlemek istiyorum çalışan bi link varmı nerden izleyebilirim?
  30. D

Format sonrası internete bağlanamıyorum

win 7 format attım ve internet yok başka pcden driverini indirip flashla atmam gerekiyor biliyorum ama bulamıyorum rar şeklinde bi driver lütfen bi bakabilirmisiniz. PCİ ven_8086&dev_10f0&cc_0200
  31. D

Bacak kılı alma

arkadaşlar bacak kıllarımdan çok hoşlanmıyorum ama pürüssüzde olmasını istemiyorum 3 numara traş makinesiyle kessem sizce nası olur ?not : erkeğim ve daha çok çıkarmı yada daha kalınmı çıkar yada daha siyahmı ?
  32. D

GTA ban kaldırma

mta da sınırsız ban yedim gerçekten suçsuzdum hdd mi değiştirmeden bu banı kaldırmanın bi yolu varmı ?
  33. D

biceps ön kol geliştirme

arkadaşlar ön kolumu geliştirmek istiyorum fakat dambılım yok bu yüzden okul çantasına kitaplar koyup onunla çalışıyorum 15 tekrar 3 set her 2 kol içinde. sizce böyle yaparak ön kolumu geliştirebilirmiyim?
  34. D

yurtdışı xiaomi note 8 pro

arkadaşlar yurtdışı xiaomi note 8 pro alcam 1.7k ama garantisiz alimmi sizce
  35. D

redmi note 8 mi realme 6i mi

arkadaşlar telefon alıcam bu 2 telefon arasında kaldım farkları nedir söylermisiniz bide pubg de bu 2 telefonda kaç fps verir yazarmısınız
  36. D

a bootable device has not been detected sorunu

arkadaşlar son bi kaç gündür oyun oynarken birden bilgisayar donuyor hiçbirşey yapamıyorum sadece oyun oynarken değil internette gezinirkende. sonra bilgisayarı kapatıp açınca ekranda şöyle bişey yazıyor: a bootable device has not been detected. plase refer to the product guide at Intel Support...
  37. D

Windows 7 başlat simgesini değiştirdim ama beğenmedim nasıl geri orjinalini getirebilirim

youtubede gördüğüm bi videoda başlat simgesini değiştirdim ama beğenmedim ve orjinal win 7 başlat simgesini geri getirmek istiyorum nasıl yapabilirim?
  38. D

2gb ram 64 bit sorun olurmu

arkadaşlar bilgisayarımın özellikleri şunlar intel i3 core 540 3.07ghz 2gb ram gt 730 ekran kartı dh55tc anakart 64bit arkadaşlar sorum şu 2gb ramım oldugu için bilgisayarımın 64 bit olması sanırım yanlış 4gb+ram olunca 64 bit yapabilyormuşuz ben bilgisayarımı 32 bit yaparsam performans artışı...
  39. D

valorant drop sorunu

Bilgisayarımın özellikleri şunlar; intel i3 540 3.07 ghz 2gb ram gt 730 ekran kartı bu bilgisayarla valorant oynamaya çalışırken çok fazla drop yiyorum fps 100+ çogunlukla ama fps birden 10 a felan düşüp geri yükseliyor ve bunun sebenin ram oldugunu düşünüp 2gb daha ram sipariş ettim. yani...
  40. D

gt 730 driver sorunu

arkadaşlar gt 730 bi ekran kartım var güncel bi sürüm kurunca uyumlu değil diyor bazı yerlerde araştırdım en fazla 391.35 sürüm oluyo en güncel sürücüyü nasıl kurabilirim bilgisayarım win 7 64 bit 2gb ram intel i3 core 3.07ghz ve dedigim gibi gt 730 ekran kartı
  41. D

10.sınıf matematik sorusu

Arkadaşlar bulamadıgım bi soru var sınavda çıkıcak yardım edermisiniz.soru şu 6 kitap bir rafa dizilecektir herhangi aynı tür kitap yanyana gelmiyecek şekilde kaç farklı şekilde rafa dizilir.
  42. D

Karne bu notlarla geçermiyim geçmezmiyim 9.sınıf lise 1

evet arkadaşlar lise 1 e gidiyorum çogu kişi karnesini almış ama ben alamadım acaba kaldım mı diye bi şüpe var toplam ortalamam 69 düşük notlarım şunlar ORTALAMALARI fizik:36,25 biyoloji:42,50 kimya:45,75 bunlar düşük notlarım 45 altı 1 oluyor diye biliyorum dogruysa 2 tane birim var...
  43. D

işlemcimi overlock yaptım ve bilgisayarı açtıktan 3 saniye sonra geri kapanıyor.

işlemcim i3 540 / 3.07 ghz youtubede bazı videolar izledim bios pilini çıkartıp 5dk bekleyip yeniden taktım fakat oda işe yaramadı nasıl çözerim bu sorunu lütfen yardım edin .
  44. D

Arkadaşlar obs de video çekicem fakat ekranın ortasında küçük bi dikdörtgen sihaylık var fare imleci olduğunu düşünüyorum

bunu nasıl kaldırabilirim veya çözümü nedir ? 1591202880 çözüldü arkadaşlar fare imlecini kapatmayı buldum.
  45. D

youtubeye bandicamdan oyun videoları atıyordum daha dün 120 fps alırken bugün 40 - 45 fps yi geçmiyor

evet arkadaşlar dün videodayken 120 fps alırken şimdi 40 45 fps yi geçmiyor ayarlar aynı nedeni ne olabilir
  46. D

video çekerken çok güzel 120+ fps ile çekiyordum ama bugün 30 -40 fps yi geçmiyor nedeni ne olabilir

evet arkadaşlar bandicamdan video çekerken rahat 120 fps alıyordum şimdi 40 fps yi geçmiyor ayarlarım aynı nedeni ne olabilir
  47. D

Arkadaşlar bi şınav çekim dedim ısınma hareketleri yapmayı unuttum heryerim ağırıyor

başlıkta herşeyi anlattım zaten nezamana geçer bu ağrı ?
  48. D

youtube videomu nasıl 720p60 yaparım

arkadaşlar youtubeye video atıyorum ama videom sadece 720p oluyor ama başka bi videodaki 720p kadar net değil nasıl öyle yaparım
  49. D

Bilgisayar şu 4 gündür birden oyun oynarken donuyor

donduktan sonra geri gelmiyor ve bende pc ye restart atıyorum kasadaki düğmeden değişik değişik hatalar veriyor ctrl alt del felan diyor bazen se başka şeyler çok değişik şekilde açıyorum bilgisayarı format flaşı takıyorum formatta olmuyor bilgisayarı yeniden başlatıyorum açılıyor bazen se daha...
  50. D

youtube çöktümü şuan

? 1589499286 tamam arkadaşlar sıkıntı bendeymiş
  51. D

Kulak içi kulaklık uzatma

arkadaşlar benim kasamdan kulakiçi kulaklıgım bana yetmiyor yani boyu küçük kalıyor çok kafamı eyerek oyun oynuyorum.kulakiçi kulaklıgın jak oldugu yerin ucunu kesip başta bi kulakiçi kulaklıgında uzun bi kısmını kesip birleştirebilirmiyim , birleştirebilirsem çalışırmı 1589427628 neyse...
  52. D

Youtubeye video yüklüyorum %1 ve bunu diyo

Videonuz YouTube'da herkese açık olmadan önce videonuzun standart çözünürlüklü (SD) sürümünün işlenmesinin tamamlanması gerekir. ne zaman bu biter ve yüklemeye geçer
  53. D

daha dün 1,200 kb/sn ile indirme yapabiliyordum ama şimdi 350 yi geçmiyor nedeni nedir?

başlıkta herşeyi anlattım zaten modem ttnet çook eskiden 350 kb/sn ile indiriyordum birden 1,200 /1,300 lere çıkmıştı 1 yıldır böyledi ama bugün 350 kb/sn oldu
  54. D

Ekran kartı

arkadaşlar eski ekran kartım amd idi amd casatasality control senterde bi ayarı kapatınca biraz bulanıklaşıyordu ama fps artıyordu.(tercihler -standart görülüm-oyun-standart 3d ayarları ve mippapping) bu 2 ayar nvidia denetim masasında nerede acaba ?
  55. D

nvidia geforce gt 730 ekran kartı driver

arkadaşlar bu ekran kartının driverini indiriyorum ama yok diyor yani bu ekran kartı bilgisayara takılı degilmiş gibi uyumsuz diyor driver boosterden indirdim oluyor ama fps düşüklügü oluyor eski driver indiriyor yani driver booster . çözümü nedir
  56. D

gt 730 driver

arkadaşlar gt 730 ekran kartı aldım driver indiriyorum ama olmuyor saglam bi link atarmısınız
  57. D

Masaüstü internet fln gitti

bi arkadaşımın bilgisayarı yeniden açıldıgında interneti masaüstündeki simgeler felan gitti nedeni ne olabilir 1588227453 gizli moda felanmı girdi acaba güç tasarufu fln
  58. D

DH55TC ana kartı pci express kaç . kaç olan ekran kartı almam gerek

DH55TC ana kartım var csgo gta 5 düşük ayarlarda olsa da bi 50 60 fps ile oynamak istiyorum bunun için ekran kartı alacagım ekran kartının pci expressi kaç . kaç olmaı ?
  59. D

DH55TC ana kartına güzel csgo oynatacak bi 400 tl lik ekran kartı

arkadaşlar dh55tc ana kartım var r7 240 ekran kartı aldım ama uymadı sanırım fanı döndü ama ekran gelmedi ve başka bi ekran kartı almayı düşünüyorum dh55tc ye uyacak 400 tl lik bi ekran kartı önerirmisiniz
  60. D

r7 240 ekran kartı çalışmıyor

r7 240 bi ekran kartı aldım kartı taktım fakat ekran gelmedi sebebi ne ola bilir lütfen yardım edin
  61. D

128 bit ile 64 bit arasındaki fark nedir?

128 bit ile 64 bit arasındaki fark ne fps dahamı yüksek 128 bitte ?
  62. D

Kaç fps alırım

amd r7 240 intel core i3 pentium 540 3.07 ghz 2gb ram Cs go da 1024x768 ve en düşük ayarlarda kaç fps alırım ?
  63. D

Ekran katrı

DH55TC_ bi anakartım var r7 240 almayı düşünüyorum uyarmı bu ekran kartı...
  64. D

REGEDIT

Arkadaşlar bazı oyunlar için regedit buldum ve kurdum ama bu oyunlarda kötü etki bıraktı regedite kurduklarımı nasıl kaldırırım ? kısacası regediti nasıl sıfırlarım
  65. D

TTNET

beyler ttnet bi internetim var şu 2 gündür ping 200+ nedeni ne olabilir ?
  66. D

Anakartım DH55TC_ ekran kartı almak istiyorum 750 ti uygun mu ?

Merhaba , işlemcim intel i3 core 540 / DH55TC_ ana kart 750 ti sıkıntısız çalışırmı