Arama sonuçlarınız

1. C

120 TL bandındaki en iyi Klavye !

Hepinize merhaba. Sizlere geçtiğimiz günlerde satın alıp çok memnun kaldığım , fiyat performans klavyesini kısaca anlatacağım. Bu fiyat bandında bulabileceğiniz en iyi klavyedir kendisi. Lafı fazla uzatmadan konuya geçeyim. Klavye : Philips SPK8274-SPK8294 (ikisi de aynı ürün) Artılar ...
  2. C

Bu klavye iyi mi ?

https://www.trendyol.com/philips/spk8274-usb-q-multimedia-klavye-gaming-klavye-ledli-gokkusagi-aydinlatmali-oyuncu-klavye-p-34751182?boutiqueId=544517&merchantId=129210 Klavyem bozuldu ben de bu klavyeyi satın aldım sizce iyi mi ? Mekanik olmaması benim için daha iyi çok sesli olmasını...
  3. C

CSGO'ya gelen güncelleme hakkında bilgiler

Haftalardır geldi gelecek denilen yeni CS:GO operasyonu Broken Fang, 2.2GB boyutundaki bir CS:GO güncellemesiyle oyuna eklendi! Üstelik bu operasyonun da güncellemenin de içeriği beklediğimize sonuna kadar değdi dedirtecek kadar kapsamlı. Broken Fang Premier ve Operasyon İstatistikleri Oyuna...
  4. C

RAM yükseltmek performansı ne kadar etkiler ?

Sistemim: AMD Ryzen 5 2600 İşlemci Asrock Gaming D RX580 Ekran Kartı Colorful A320M-K Anakart Neo Forza 8x1 3200MHz CL16 RAM Geil Zenith 512GB SSD Sistemin performansından gayet memnunum. Yakın zamanda RAM takviyesi yapmayı düşünüyorum. Örneğin GTA 5'te singleplayer modunda ortalama 65-70 fps...