Arama sonuçlarınız

1. C

HP 15-ay006nt hdd'yi ssd ile değiştirme

tüm yardımlarınız için teşekkürler, son olarak yukarıda attığım Kingston hyperx fury 3D ve kingston hyperx fury farkını biliyor musunuz?
  2. C

teşekkür ederim 1588408797 çok bilgim olmadığı için yine rahatsız ediyorum ama önerdiğiniz ürün aşağıdakilerden biri mi? Sata 3 - sata farkı sorun olmuyor mu? Kingston 120 gb hyperx fury sata 3.0 ssd fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, hyperx fury 120gb ssd en ucuz fiyatlarla Vatan...
  3. C

Merhaba bilgisayarım çok yavaş açılıyor hdd' yi ssd yapmayı düşünüyorum, daha önceden de 4 GB RAM yükseltmesi yaptım ancak yeterli gelmedi. 500 GB 5400 rpm SATA bulunuyor yerine ssd alsam ne kadar fark eder ya da ssd' den tam anlamıyla faydalanabilir miyim?
  4. C

Ram Yükseltme Hp 15-ay006nt

Teşekkür ederim, bir sitede ram in removal olduğunu gördüm, nasıl emin olabilirim hp nin kendi sitesinde göremedim
  5. C

Birçok sitede uyumlu olmaları lazım, sorun yapabilir demişler dikkat etmem gereken bir şey var mı bildiğiniz?
  6. C

Daha sonra almayı düşünüyorum onu da, işletim sistemin Windows 10 home merak ettiğim konu genelde 8 8 gibi eklendiği için şu anki 4 GB lık ram i çıkarmalı mıyım yoksa yanına ekleme yapabilir miyim
  7. C

Selam bilgisayarımın yavaşlığından bir süredir rahatsızım ram eklemek istiyorum. Şu anda 4GB ddr4 ram var yanında da boş bir slot var. Max 16 GB alabiliyormuş, nasıl bir ekleme yapmam doğru olur? Oyun çok nadir oynuyorum, Android Studio gibi biraz kasan programları kullanıyorum. Bilgileri...