Arama sonuçlarınız

1. UmutDinc

Sinerji Bilgisayar Kargo

Sinerjiden bir hazır sistem satın aldım daha önce alışveriş yapan varsa ne kadar sürede elime ulaşır
  2. UmutDinc

Amd Radeon Msi 5600xt gaming MX alınırmı

1 2 saatte sipariş vericem soğutmada sıkıntısı varmı
  3. UmutDinc

MSI Radeon RX 5600 XT Gaming MX alınır mı?

MSI Radeon RX 5600 XT Gaming MX alınırmı soğutma bakımından filan bir sıkıntısı varmı
  4. UmutDinc

Sinerji Bilgisayar

Sinerji bilgisayardan sistem almayı düşünüyorum fakat internette bazı konular gördüm iadeleri kabul etmiyorlar bozuk kartımı iade etmediler filan sinerjiden alışveriş yapan varmı acaba arkadaşlar bi bilgi verebilirmi
  5. UmutDinc

GamePower Horizon

GamePower Horizon Gaming 4*120mm RGB Fanlı Temperli Cam Yan ve Ön Panel Mid ATX Kasa Kumanda ile RGB Aydınlatma Kontrolü - incehesap.com ürün bu psusuz şekilde pc parçaları var işlemci hariç akrambadada fazladan bu kasa varmış al istersen kullan dedi önerirmisiniz hava sirkülasyonu filan...
  6. UmutDinc

Gaming Gen

Gaming gen müşteri hizmetlerine ulaşabilen varmı aramama rağmen acmıyorlar
  7. UmutDinc

Yeni PC

Sinerji Atlas Ryzen 5 3500X 16GB 512GB SSD RX5600XT sadece kasada oynama yaparak almayı düşünüyorum MSI MAG forgeye çekerek sistem icinde kötü dediğiniz değişmesi gereken bir parça varmı
  8. UmutDinc

Yeni PC toplama

PCH S Class 1.1 [PC Hocası] | R5 3500 RX 5700 XT 8GB DDR4 16GB 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com ekran kartını 5600xtye cekerek sistemi almayı düşünüyorum ama kasadan şüpheliyim kasayı önerirmisiniz hava sirkülasyonu iyimidir ?
  9. UmutDinc

Yeni Sistem

Merhaba yeni almayı düşündüğüm bir sistem var fakat icindeki kasanın psusundan şikayetçi olanlar var sizce alınırmı psu hakkında bilgi verirseniz sevinirim Pc Link:PCH S Class 1.1 [PC Hocası] | R5 3500X RX 5700 XT 8GB DDR4 16GB 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com icindeki (5700xtyi...
  10. UmutDinc

Kulaklıktan Ses Gelmiyor

Dün bu sorun yoktu bugün başladı bluetooth kulaklığım var bağlayınca ses gelmemeye başladı ses aygıtlarını yönetten baktığımda streoya bağlı olması gerekirken hands free auido ya bağlıydı normalde bu mikrofon bölümünde işaretli streo ise sesde işaretliydi streo bağlantı kesik diyordu bağlan...
  11. UmutDinc

Oyun Modu

Pcci format attıktan sonra ayarlarda oyun seceneği yok oyun modunuda acamıyorum bu yüzden nasıl ekliyecem oraya
  12. UmutDinc

AMD Radeon Ayarları

AMD Radeon ayarlarında pc fortmatından sonra görüntü keskinleştirme gitmiş nasıl geri getirebilirim
  13. UmutDinc

PC kilitlendi

Pcim birden oyun oynarken kilitlenip kalıyor ekran donup kalıyor ses filan gitmiş örneğin loldeyim harket ediyorum ekran donunca fotoraf gibi harekette kesiliyor oyundanda düşmüş oluyorum arkadaşlarımın dediğine göre pc tamircisine götürdüm harddiskinden dedi harddisk cıkardı ve ssd taktı şimdi...
  14. UmutDinc

JBL T500BT

Bluetooth kulaklığı öncelikle telefonumda kullanmak icin almıştım ama sonrasında bilgisayar kulaklığımın bozulmasıyla bilgisayardada kullanmaya başladım ilk başta hiç bi sıkıntı yoktu oyunlarda filan kullanıyordum fortnite filan sonradan oyunlarda ses gelmemeye başladı arkada video acık oyun...
  15. UmutDinc

Bluetooth Usb

Elimde JBL T500BT var bu kulaklıgı masaüstümdede kullanmak istiyorum fakat bluetooth yok. Bende bluetooth usb almaya karar verdim ama neye göre alacağamı bilmiyorum ben bu kulaklıgı bilgisayara bağlayıp kullandığımda internet yavaşlarmı ve bu arada bu kulaklığa uygun bluetooth usb atarsanız...
  16. UmutDinc

Bilgisayarımda bir sorun var, ne yapmalıyım ?

Bilgisayarımda 3tane bad sector var gösteriyor ve bilgisayar oyun oynarken ( internette dolaşırken olmuyor ) kilitleniyor ekran donup kalıyor ve yeniden kapatıp acmam gerekiyor.Bi kaç video bakındım işte windowsdan cmdden komutlarla filan bu komutları yapınca lolde 10dkda kilitlenirken 1.30saat...