Arama sonuçlarınız

1. T

Soru Masaüstü Bilgisayarımın WiFi Çekim Zafiyeti

Merhaba Arkadaşlar Masaüstü bilgisayarım modemin dibinde olmasına rağmen WiFi çekim gücü çok düşük. Modem ve masaüstü pandemide salondaydı. Artık yerinin değişmesi gerekiyor ve modemin yerinin değişme ihtimali yok. Dizüstü bilgisayar, tablet, telefonda çekim gücü çok iyi. Masaüstünde...
  2. T

Yardım Vodafone Evde İnternet ile Wi-Fi Menzil Genişletici

Merhaba Türk Telekomdan Vodafone Evde İnternete geçtim. Ancak WiFi çekimi çok çok düşük. Üstelik menzil genişletici kullanmama rağmen. Türk Telekomdayken WiFi full çekiyordu. Aşağıdaki resimde de Türk Telekom WiFi bağlantısı kayıtlı kalmış oradan da görebilirsiniz menzil genişleticiyle full...
  3. T

Odada Uydu Prizi Yok

Arkadaşlar bir odayı oturma odası olarak kullanmak, tvyi orada kullanmak istiyorum ancak o odada uydu prizi yok. Ne yapmalıyım ?
  4. T

Notebook İşlemci Takviyesi Hk.

Selam Arkadaşlar Samsung NP355E5C Notebook sistem bilgileri ektedir. Ram ve SSD takviyeleri için sipariş verdim. İşlemci takviyesi yapmak istiyorum. Buna göre mevcut anakartına uygun alabileceğim en yüksek verimliliği görebileceğim İşlemci hangisi olabilir ? Ya da bu Notebooka uygun...
  5. T

Laptop Ram Takviyesi Hk.

Selam Arkadaşlar Samsung NP355E5C laptopım var. Laptopa ait sistem bilgileri ektedir. Ram takviyesi yapmak istiyorum. Buna göre nasıl / hangi teknik özelliklere sahip bir ram takviyesi yapmalıyım ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  6. T

NP355E5C Laptop Ram Takviyesi Hk.

Selam Arkadaşlar Samsung NP355E5C laptopım var. 2 GB Rami var. Sizce 16GB Ram eklesem verimli olur mu ? Yoksa 8GB yeterli mi dersiniz ? Ayrıca nasıl bir Ram almalıyım ? DDR3 mü DDR4 mü ? Kaç MHz olmalı ? Saygılar