Arama sonuçlarınız

1. H

Quadcopter Motor Az Amper Çekiyor

ESC lerden şüphelendim ve üzerindeki mosfetleri ufak bir devre ile test ettim. Mosfetlerde kısa devre olduğunu gördüm ve 4 esc için de aynı yerdeki mosfetler bozuk çıktı. İlk defa uğraştığım için esc lerin bozuk olup olamayacağını bilemedim. Üzerindeki bantı kestim ve bu şekilde de hiçbir yer...
  2. H

Dostum bu gösterim klasik bir gösterimdir. Fakat bendeki dijital ölçüm cihazında 5 tane çıkış kablosu var ve çıkışların ne olduğunu bilmiyorum. Benim attığım görseldeki paralel mi yoksa seri mi oluyor onu da bilmiyorum. Ama farklı bir bağlantı çeşidi de bulamadım. Hatayı her 2 şekilde de...
  3. H

Elektrik konusunda birşeyler bilsem de çok fazla bilgiye sahip değilim. Buradaki şema yanlış bir bağlantı mı olmuş oluyor? Onun yerine nasıl bağlamalıyım?
  4. H

Merhaba, ben kendi drone'umu yapıyorum. Kontrol kısmı ve frame tasarımı bana ait sadece bileşenleri alıyorum. Aldığım bileşenler: -A2212 1000kv motor -30a esc -3400 mah 40c 3s lipo pil -1045 karbon alaşımlı pervane -Uçuş kartı yerine arduino Fakat bir sorunum var. Şöyle ki motorlardan geçen...