Arama sonuçlarınız

1. yunasyus

33. Hafta Hakemleri Belli Oldu

Spor Toto Süper Lig'de pazar akşamı oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisini, Cüneyt Çakır yönetecek. Çakır geçen seneki F.Bahçe-G.Saray Süper Final maçını ve bu seneki Süper Kupa'yı da yönetmişti. İşte haftanın hakemleri... Spor Toto Süper Lig'de pazar akşamı oynanacak...
  2. yunasyus

Twitter habercilik işine giriyor

Halihazırda sosyal medya gazetesi gibi kullanılan Twitter, verdiği bir iş ilanıyla habercilik işine gireceği sinyali verdi. Sosyal paylaşım sitesi Twitter, haber kaynağı olarak kullanılma avantajını kendisi adına bir iş koluna çeviriyor. Şirketin iş ilanlarına gazetecilik ve habercilik...
  3. yunasyus

Avea inTouch 2 Tarifeye Ek 1 TL

Kampanya Bilgisi4 inç geniş ekranı, 5 MP kamerası ve Android işletim sistemi ile Avea inTouch 2 tüm beklentilerinizi karşılayacak. Üstelik peşin fiyatına 449 TL veya tarifenize ek ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla yanında Avea Bulutt’tan 12 ay boyunca 4 GB saklama alanı hediyesi ile...
  4. yunasyus

Galatasaray Taraftarından 19. Şampiyonluk Bestesi

Bence sözleri güzel olmuş ama biraz daha hareketli olabilirdi .. :) http://youtu.be/OIYunGz2sSE
  5. yunasyus

Apple'a 65 dolarlık rakip

Apple, 2013 sonunda doğru sunması beklenen iPhone 5S ve düşük fiyatlı plastik iPhone ile gelişmekte olan piyasalarda tsunami etkisi yapmayı amaçlıyor. Ancak ucuz model sunan rakipler, Apple’ı sadece akıllı telefon sektöründe rahatsız etmeyecek. Çin piyasası, fiyatları 65-193 dolar arasında...
  6. yunasyus

BİM Asus Memo Pad M 172 V - Fiyatı ne kadar? Özellikleri neler?

Evet Bim işi iyice abarttı :) Tablet Asus Memo Pad M 172 V Os: Android 4.1 Jelly Bean Ağırlık: 358 gr İşlemci: VIA WM8950 (1 GHz) Ekran: 7” WSVGA (1024x600) arkadan aydınlatmalı LED Ön Kamera: 1 MP 8 GB depolama, Micro SD kart yuvası ile (32 GB’a kadar), 1 GB RAM Kablosuz: 802.11 b//g/n...
  7. yunasyus

Wordpress dünyasına büyük saldırı

Dünyanın önde gelen blog ortamlarından WordPress büyük bir elektronik saldırıya uğradı. WordPress’in servis altyapısı sağlayıcılarından Cloudflare, büyük bir botnet oluşturmak için böyle bir saldırı düzenlenmiş olabileceğini açıklarken, 90 bin blog sayfasının etkilendiği saldırının kesin nedeni...
  8. yunasyus

Galatasaray Spor Kulübü'nden Açıklama

Türkiye Basketbol Fedrasyonu'nun (TBF) 9 Nisan 2013 tarihinde verdiği disiplin kararlarının bugüne kadar benzeri görülmemiştir. TBF'ye verdiğimiz savunmadaki benzer olay ve kararlar incelendiğinde seyircilerin salonlardan çıkartıldığı, saha boşaltma kararlarını takiben ise, TBF disiplin...
  9. yunasyus

Satılan her beş kitaptan biri dijital

Tablet bilgisayarların yayılmasıyla basılı kitapların yerini almaya başlayan e-kitaplar, ABD’deki kitap satışları arasındaki payını yüzde 22’nin üzerine çıkardı. E-kitaplar, 2009’da ABD’deki kitap piyasasının sadece yüzde 3’ünü oluşturuyordu. Amazon Kindle ve Barnes&Noble gibi tabletlerin...
  10. yunasyus

Twitter müzik uygulaması hayata geçiyor

Apple’ın iOS işletim sistemi için müzik uygulaması geliştirdiğine yönelik haberler çıkan Twitter’ın, bu hafta sonu uygulamayı hayata geçireceği öne sürüldü. Twitter’a yakın kaynaklar, uygulamanın ABD’de düzenlenecek Coachella müzik festivalinin başlangıcıyla sunulacağını iddia edildi...
  11. yunasyus

Doğduklarında ayrılan ikizler birbirleriyle sosyal medya üzerinden tanıştı

Sosyal medyanın gücü bir kez daha kanıtlandı. Doğdukları an ayrılan Güney Koreli ikiz kardeşler yıllar sonra birbirlerine sosyal medya sayesinde kavuştular. Her şey arkadaşlarının Fransa’da moda öğrencisi Anais Bordier’e Youtube’dan bir video yollamasıyla başladı. Arkadaşları Bordier’e...
  12. yunasyus

PC sektörü Windows 8 ile dibe vurdu

Microsoft’un Ekim 2012’de büyük ümitlerle piyasaya sunduğu ve tablet-dizüstü bilgisayarların öncüsü olan Windows 8, teknoloji dünyasında beklediğini alamadı. Yapılan bir araştırma, küresel alanda PC satışlarının 1994’ten bu yana en düşük orana indiğini ve Windows 8’in de bu durumdan büyük bir...
  13. yunasyus

Nereye Yapacaklar Remix

Verildi mi bilmiyorum ama görmeyen kalmasın diye yeniden :) http://www.youtube.com/watch?v=bbvJSY2f9M0
  14. yunasyus

The Hobbit - Misty Mountains - Jun Sung Ahn & Peter Hollens Violin_A Cappella Cover

The Hobbit için Thorin Meşekalkanı' nın söyledii şarkıyı cover yapmışlar başarılı buldum.. http://www.youtube.com/watch?v=UEsYNw3wFIU
  15. yunasyus

Sonuna Kadar izleyin :)

Eray beyza'yı kızdırmış.. :) Hala bilmeyen var mı bir yoklayalım.. http://www.youtube.com/watch?v=34_jnJJs4Hw
  16. yunasyus

Telefon > Tablet > Ipad > Ucuz > PolyPad Tavsiye Öneri ?

Önelikle tüm sdn foruma yöneticilerine... Ne yapıyıyorum ya ben neyse işte ben önce telefon alıcaktım ama istediğim telefonlar 1500 tl den aşağı değil :) (S3 One X One X+ Falan). Sonra iyi ama ucuz bi tablet alıyım dedim yanına çakma bi android alıyım dedim şu iki tablette kararsız kaldım :)...
  17. yunasyus

Başka Türlü Bişey Dünya Turu - İzlemeli

Adamlar yapmış hayran kaldım.. Bunu yapmak şart oldu :) http://www.youtube.com/watch?v=MJySZ6K0Ppg
  18. yunasyus

Polypad 7200HD Almayı Düşünüyorum ?

Arkadaşlar Polypad 7200HD 4GB 7" Tablet almayı düşünüyorum ama tek aklıma takılan yer internet mevzusu .. http://shiftdelete.net/polypad-7200-hd-tablet-video-inceleme-38746.html buradaki incelemelere falan baktım aklıma yattı ama 3g olmaması benim için büyük eksiklik. Eğer 3g modem ayrıca...
  19. yunasyus

Burak Yılmaz resmen Galatasaray'da

Ve Burak Yılmaz resmen Galatasaray'da... Trabzonspor'un Burak Yılmaz'ın sözleşmesini feshettiğini borsaya bildirmesinin ardından Galatasaray, milli futbolcu ile 4 artı 1 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Ve Burak Yılmaz resmen Galatasaray'da... Trabzonspor'un Burak Yılmaz'ın...
  20. yunasyus

Galatasaray – SV Kirchbichl Hangi Kanalda ?

Hazırlık maçı varmış duyan duymayan ? Maça Doğru: Galatasaray – SV Kirchbichl Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, 2012-2013 sezonu hazırlıkları kapsamında Avusturya’daki çalışmalarına bu akşam bölgesel lig ekibi SV Kirchbichl ile oynayacağı maçla devam edecek. Wörgl kentindeki...
  21. yunasyus

Fatih terim'e 3 maç ceza

Nereye gidiyoruz cevap verebilecek var mı? Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e, Trabzonspor maçının ardından hakeme hakaret ettiği gerekçesiyle 3 maç ceza verdi. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e...