Arama sonuçlarınız

1. B

Huawei watch GT2

Dostum kendi marketinde 100 civarında arayüz var. Onun dışında kendi çektiğin yada bir yerden indirdiğin fotoğrafları da saate kadran olarak atayabiliyorsun. Facebookta bir grup görmüştüm kendi aralarında kadran paylaşıyorlardı ama nasıl yüklediklerine pek dikkat etmedim istersen oraya bir göz...
  2. B

Huawei watch GT2

Oldukça memnun saatten daha önce apple watch series 3 kullanıyordu. Ama o saatin özelliklerini çoğuyla işi yoktu. Neredeyse hergün şarja takması gerekiyordu. GT2 aldıktan sonra on günden önce şarja takmadığını söyledi. Saat üzerinden bir kaç antrenman modunu kullanıyor, gelen mesajları okuyor...
  3. B

Huawei watch GT2

Xr kullanan bir arkadaşım var. Hemen hemen aynı dönemde aldık saati. Ben o dönem P smart 2019 kullanıyordum. Birincisi ios üzerinden saate kadran ya da müzik yükleyemiyorsun ve bu durum hala geçerli. İkinci olarak stress özelliğini aktif hale getiremiyorsun. Bir de telefonda dinlediğin şarkıları...
  4. B

Nova 5t ısınma sorunu

Altı aydır kullanan bir arkadaşım var. genelde birlikte pubg oynardık ve ikimizinde telefonu hemen hemen aynı ölçüde ısınırdı. Abartıldığı gibi bir sorun yaşamadı hiç. Hatta bir youtuber ısınma sorunu var mı yok mu diye video bile çekti. Adam direk termometreyle ölçtü telefonun sıcaklığını sorun...
  5. B

Hangisi alınır ?

Yaklaşık bir ay oldu dostum alalı. Hatta Huawei başlığında konu bile açtım telefonla ilgili. Donanımsal olarak en ufak sorun yaşamadım ama bunu sorun yaşamazsın olarak algılama. Çünkü bu kadar kısa sürede sorun çıkmayabilir. Donanımsal olarak telefonun hiç eksiğini görmedim. İnsanlar video...
  6. B

Hangisi alınır ?

Bugün bir mağazada Realme 6 Pro'yu gördüm. Arka kapakta şimşek şeklinde renklendirme yapmışlar ışığın geldiği yöne göre hareketli gibi görünüyor. İlk defa bir telefonu dış görünüşüne bakarak beğendim. Ben P40 Lite kullanıyorum. İşlemci olarak P40 Lite modeli daha iyi ama Realme 6 Pro'da 8 gb ram...
  7. B

Sizce xiaomi redmi note 9 pro mu? Realme 6 mı? Huawei P40 Lite mı? Sebep belirtir misiniz?

Realme 6 fena değil dostum ama işlemcisi uzun kullanımda biraz fazla ısınabilir diye düşünüyorum. Ama performans anlamında seni üzmez. Bu telefon modellerini kıyaslarken senin kullanım amacın da önemli bence ne kullanacağını ne yapacağını da söylersen ona göre öneride bulunmak daha sağlıklı...
  8. B

Sizce bu nasıl bir telefon ?

Bir buçuk yıl kullandım P Smart 2019 modelini, son zamlardan sonra 2000 TL segmentinde alınabilecek en iyi cihaz hala. Ben aldığımda 1900 TL idi:) Pubg ve cod orta ayarlarda oynayabilirsin dostum. Yeni güncellemeler gelirse ayarları düşürüp oynamaya devam edersin. Ben bir ay öncesine kadar...
  9. B

Asphalt 9 Legend açılmıyor

Dostum eğer farklı yollardan indirdiysen oyunu onları sil ve Huawei Appgallery üzerinden indir. Oyun sorunsuz olarak yüklenip açılıyor. Ben daha önce apkpure üzerinden indirmiştim dediğin gibi o ekranda takılıp kaldı oyun. Kaldirdim oyunu Appgallery üzerinden indirdim şu an sorunsuz çalışıyor...
  10. B

Süper güç tassarruf modu açılmalı mı?

Süper Güç tasarruf modu cihazın performansını da etkiler diye biliyorum. Arka planda çalışan her şeyi kapatır. Benim tavsiyem yani benim yaptığımı söyleyeyim, telefonun şarjı yüzde ona düşene kadar oynuyorum. sonra çıkıyorum oyundan şarja takıp yarım saat kadar dinlenip sonra şarjdan çekip...
  11. B

Hangi telefonu tercih edeyim ? ( Hepsi 2000 TL Altı )

Y5 ve A01 kesinlikle almanı önermem. Bunlar içinde Y7 ve M11 En azından diğerlerine göre işlemcisi Y7'nin biraz daha iyi daha uzun süre götürecektir. Bir de yanlış bilmiyorsam 4000 mah bataryası var. Şarj sorunu yaşamazsın.
  12. B

iPhone XR ve 40W şarj aleti

Bence her marka telefon kendi orjinal şarj aleti ve kablosuyla şarj edilmeli. Kısa vadede olmasa bile uzun vadede zarar verme olasılığı her zaman var.
  13. B

Kullanıcı Yorumu

Oyun oynuyorsan Oppo A5 2020 yada Note 8 daha doğru tercih olur. Sadece sosyal medya kullanacaksan Y6S modeli işini görür dostum.
  14. B

Huawei App Store silinmiyor

Dostum Huawei Appgallery sanırım bahsettiğin. Beraberinde Huawei Mobil servisleri de indirmiş olabilir. Bence onları da kaldır sonra dene kaldırmayı.
  15. B

Huawei P40 Lite Kullanıcı deneyimi (Fanboyluk yapmadan anlatmaya çalışacağım :) )

Kalan Şarj %47 Pubg oyuna başlama saati 23:45 Grafik ayarları en üst düzey Oyun Bitiş Saati 00:21 Kalan Şarj %34 4'lü takım oyunu Alınan kill sayısı 10 Derece 2. O son adamı kafasından vuramadığım için ikinci oldum:(
  16. B

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Walking Dead dizisini yeniden izlemeye başladım. Sekizinci sezona kadar geldim. Unutmuşum çoğu ayrıntıyı. Korku gerilim olarak başlayıp ağır dram dizisine dönmüş olması bir miktar hayal kırıklığı yaratsa da oyunculukların hakkını vermem lazım.
  17. B

Huawei P40 Lite Kullanıcı deneyimi (Fanboyluk yapmadan anlatmaya çalışacağım :) )

Dostum diğer başlıktan iki uygulama sormuştun. Nimo Tv uygulaması Appgallery üzerinde var kurdum ve çalıştırdım. Nimo Tv for Streamer uygulaması da Moreapps üzerinden buldum. Moreapps Apkpure üzerinden tarama yapıyor onu da kurdum o da çalıştı ama yayın yapmayı denedim. Şu an pubg açıyorum henüz...
  18. B

F/P oranı yüksek en akıcı Android telefon

Huawei P30, Nova 5T yada Samsung Note 10 lite öneririm. En iyi fiyat performans telefonları bunlar şu anda.
  19. B

teknolojiye biraz duygu kat...

zırhını çıkarıp savaş meydanına bırakmış aldığı yaralar ölümcül damarlarındaki kan dışarı akmak için sabırsızlanırken dizleri taşıyamamış bu ağırlığı daha fazla yorgun çökmüş demir kaskını çıkarmış önce alnından sızan kan göz çukurlarına dolarken sonra rütbelerini sökmüş çok savaş kazanmış oysa...
  20. B

TurkNet alınır mı?

3 yıldır türknet kullanıyorum. Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Her ay Türk telekom arayıp bana 24 mbs satmaya çalışıyor. Ben 72 mbs kullandığımı söylüyorum aynı fiyata.Sizin bölgeniz desteklemiyor veremeyiz diyorlar. Ama Türknet veriyor. Müşteri hizmetleri diye birşey yok, uygulama...
  21. B

Yaklaşık iki hafta oldu telefonu alalı. Önceki telefonum da P Smart 2019'du. teknik detaylarından çok bahsetmeyeceğim zaten herkesin en çok merak ettiği teknek ayrıntıları değil uygulama ve oyunların çalışıp çalışmaması. Mümkün olduğunca objektif olarak ne çalışıyor ne çalışmıyor, nasıl...
  22. B

11mi xs mi

Xs malzeme kalitesi olarak da çok daha iyi. 11 ise Xr modelinin işlemcisinin değiştirilmiş hali. İphone kullanacak olsam ya xs ya da 11 Pro alırdım. Max modelleri gereksiz büyük. Diğer modeller de sanki ucuz olsun iphone olsun diye üretilmiş gibi
  23. B

Nostaljik Parça Paylaşımı

24. B

Geceye Bir Şarkı Bırak

25. B

11mi xs mi

Ekran kalitesi Xs performans ve batarya için 11 Kamera olarak iki cihazıda yanyana inceleme şansım oldu bence Xs kamerasının çektiği fotoğraflar daha güzel duruyordu ama çok fotoğraftan anlamadığım için benim gördüğüm öyleydi :)
  26. B

P40 lite

Yaklaşık iki hafta olacak dostum. Cihazın performansı ve bataryası çok iyi. Benim kamerayla çok işim yok ama çektiğim fotoğrafları arkadaşlarım genelde beğeniyor. Ağırlıklı olarak Pubg, cod ve mobile legends oynuyorum. En sevdiğim yanı şarjı bitince oyuna ara veriyorum yarım saatte yüzde yetmişe...
  27. B

P40 Lite mi Realme 6 Pro mu?

Ben de tam olarak bundan bahsediyorum zaten. ben ve benim gibi marka fanatikleri, her zorluğa rağmen ben bu telefonu alırım diyenler olunca uygulamalarını Play store için güvenli hale getirenler bir gün appgallery içinde güvenli hale getirip ekleyecekler. Bunu yapan bankalar var Vakıfbank...
  28. B

Geceye Bir Şarkı Bırak

29. B

P40 Lite mi Realme 6 Pro mu?

Google servisleri olmayan telefon alınmaz :) Google yoksa çöp:) Youtube bile çalışmıyorrrr.... İşlemcisi hızlıymış, Fotoğraf kalitesi çok iyiymiş, Çok hızlı şarj oluyormuş, şarjı bir buçuk gün gidiyormuş vss... hepsi hikaye. Whatsapp bile çalışmıyormuş.... Zaten google yok diye insta facebook...
  30. B

Sonradan Google servisleri yüklenmiş Huawei telefonlar.

Play Store olmadığı için uygulama indirmek ve kullanmak güvenli değil diyoruz ya, Gerçekten Play store kullanıp da telefonu virüs kapmayan, kişisel bilgilerini çaldırmayan hiç kimse yokmuş gibi rahat konuşuyoruz. gerçekten böyle mi? Google servislerine gözünüz kapalı güveniyor musunuz? Küresel...
  31. B

Ya değiştirirsek :) Ya bir gün Google bizi banladığında benim gibi azınlıkta olanların sayesinde gelişen Huawei Mobil servisleri alternatif olursa? Huawei'n başarısını görüp kendi servislerini geliştiren yeni markalar çıkarsa? Bu olmaz nasıl olsa deyip, Google'a teslim olmayı da ben...
  32. B

P40 lite

Gorilla glass yok dostum. Sitenin bir tanesinde güçlendirilmiş cam var diye açıklama okumuştum.
  33. B

huawei p30 mu oppo realme 6 pro mu xiaomi mi note 10 lite mı yoksa 4500 tl civarında daha iyi bir telefon mu?

Kirin 980 işlemci performansıyla, Leica lenslerini kullanan kamerasıyla P30... Alternatif olarak Samsung Note 10 Lite da öneririm. bugün inceleme şansı buldum fena değildi.
  34. B

Dostum telefonu bir haftadır kullanıyorum ve yalan söylemiyorum:) Az önceki eklediğim yorumda neleri kullandığımı yazdım. Evet eksikleri var mı evet var ama halledilemeyecek gibi değil. Evet Appgallery'de yok mu bazıları yok ama Moreapps üzerinden indirdim. haklı olarak neden uğraşayım...
  35. B

Whatsapp çalışmayan telefonu kim ne yapsın? Bu bilgiyi sana kim verdiyse muhtemelen Huawei markasını kötülemek için yalan söylemiştir... Bence bir sor o arkadaşa neden böyle yaptığını... Whatsapp, insta, facebook, işcep,türknet, türkcell dijital operatör, e-devlet, telegram, nesine,bein...
  36. B

Yaklaşık bir haftadır P40 Lite modelini kullanıyorum. Şu ana kadar Google servislerine ihtiyacım olmadı. Kullandığım banka uygulamalarında da , oynadığım oyunlarda da sıkıntı yaşamadım. Bence çok gerekli değilse Google servislerini yüklemekle uğraşma. çok stabil çalışacağını sanmıyorum.
  37. B

Max. 5.000 TL'ye telefon tavsiyesi

Ses kalitesi anlamında sorun yaşayacağını düşünmüyorum dostum. Yaklaşık iki yıldır Huawei kullanıyorum en son P40 Lite aldım bir hafta oldu alalı. Freebuds 3 kullanıyorum. Huawei Histen diye kendi uygulaması var. Buradan ses kAlitesini istediğin gibi değiştirebiliyorsun. Şimdiden hayırlı olsun...
  38. B

parmak uçlarınla kazırsın bazen canın yanar vazgeçmezsin olsun istersin olsun tahammül sınırlarını zorlarken başardım derken avucun çarpar yıkılır kazıdıkların altında kalırsın ne uyandığın kalır yanına, yanında ne uyuduğun sığınıp sıcağına gelirse diye gecenin köründe beklersin ya sırtında...
  39. B

Ne dinliyorsunuz?

40. B

Mi note 10 lite Huawei p30

4K video çekmek senin için hayati önem taşıyorsa olmazsa olmazın sa Mi note 10 Lite al dostum. Ama 4K video çekmiyorsan, Leica lens kullanan P30 fotoğraf kalitesine Mi Note 10 Lite asla yetişemez. Daha iyi fotoğraf mı çeksin yoksa 4K video mu çeksin? Hangisini daha çok kullanıyorsun? Bunun...
  41. B

Xiaomi Redmi 8 vs Huawei P Smart 2019

İki telefon arasında hem performans hem de fotoğraf kalitesi olarak P Smart 2019 öneririm dostum. Bir buçuk yıl kullandım cihazı en ufak sorun çıkarmadı bütün kahrımı çekti. En son kardeşime verdim o kullanıyor şimdi.
  42. B

Ne dinliyorsunuz?

43. B

Huweai psmart 2019

Dostum yanlış hatırlamıyorsam ayarlardan kilit ekranı ayarları var. Oraya girip kilit ekranında hangi fotoğrafları görmek istediğini seçiyorsun. Muhtemelen o ayarı değiştirmişsin. Kilit ekranı magazin fotoğraflarını seçersen düzelecektir.
  44. B

MediaMarkt Telefon ücretleri!!

Dostum son gelen vergiden sonra sadece media markt değil her yerde telefon fiyatları çok yükseldi. Bir kaç hafta içinde giriş seviyesi telefon fiyatları 2000 liralardan başlayacak...
  45. B

uzantısını .js yaptığım not belgesi hala txt olarak kalıyor

Tam emin olmamakla birlikte şunu deneyebilirsin. Dosya üzerinde sağa tıklayıp özelliklere gir. Orada sekmelerden birinde dosya uzantısı ve formatı seçeneği olması lazım. Formatı ancak öyle değiştirebilirsin. İsim üzerinden değiştirilmiyor diye biliyorum
  46. B

p40 lite mı redmi note 9 pro mu?

İşlemci performansı ve hızlı şarj desteği ve fotoğraf kalitesi olarak P40 lite derim. video çekim kalitesi olarak 4K video çekiyorsan o zaman Note 9 pro al. Bugün P40 Lite aldım yaptığım ilk iş Pubg yükleyip yüksek grafik ayarlarında oynamak oldu. En ufak kasma donma yaşamadım. Yarın da Cod...
  47. B

Hangi telefonu almalıyım?

P40 Lite alınır :) Şaka tabi ki ben aldım diye şimdi herkese tavsiye edeceğim telefonu. :) Dostum dediğin cihazlar arasında performans anlamında Kirin 980 İşlemcisi ile Nova 5T ve P30 öne çıkar. Bu ikisi arasında ise Leica lens kullanana kameralarıyla P30 kesinlikle daha iyi bir telefon.
  48. B

Katlanabilir Telefon Önerisi

Dostum Huawei'de android var Google servisleri yok. Bugün itibariyle google servisleri olmayan, Andorid 10 sürümüyle gelen Huawei P40 Lite model telefonu kullanmaya başladım. Eski telefonumdaki neredeyse bütün bilgilerimi ve uygulamalarımın çoğunu yeni telefonuma Phone Clone uygulaması ile...
  49. B

Hangi partiye kesinlikle oy vermezsiniz?

Dostum öncelikle yazdığım yorumu okuyup cevap verme hassasiyetini gösterdiğin için teşekkür ederim. Sürü göndermemdeki kasıt senin ve belki de bazı arkadaşlarımın yanlış anlayacağı tarzda 'etek altı' koyun benzetmesi değildi. Haddini aşan bir benzetme olduysa herkesten özür dilerim ama ben...
  50. B

Huawei Nova 5T mi yoksa Xiaomi Mi Note 10 mu

Eğer aynı fiyatlardaysa Mi Note 10 5230 mAh pil kapasitesi 108! mp kamerası, (Xiaomi'nin yüksek mp dediği bir kaç modelini bizzat inceledim, evet mp fotoğraf kalitesini göstermez ama nedense insanımızı acaip bir şekilde çekiyor, kullandıkları lenslerden mi kaynaklıdır bilmiyorum ama o kadar iyi...
  51. B

A Haber'in inanılmaz petrol fiyat haberi!

Rus ordusu berlin'i bombalamaya başladığında Alman devlet radyosu Moskova'nın işgal edildiği zafer kazanıldığı haberlerini veriyordu. Duyulan patlama seslerinin ise havai fişek kutlamaları olarak haberleştiriyorlardı. Aslında hepimiz A haber izlesek, ya da bütün kanallar A haber gibi olsa çok...
  52. B

Alex mi? Hagi mi?

Bir Beşiktaş'lı olarak Hagi diyorum. Evet Alex bu ülkeye gelmiş en iyi futbolculardan biri bunu inkar edemem. İkisini de canlı olarak izledim. Ama Alex bu ülkenin en iyilerinden biriyken, Hagi Avrupa futbolunun en iyilerinden biriydi. Galatasaray'ın bugün bile konuştuğumuz Avrupa zaferlerinin...
  53. B

Hangi partiye kesinlikle oy vermezsiniz?

Mevcut sistemde hiçbirine oy vermem, ya da geçersiz oy kullanırım dediğiniz anda, en çok oy alan partiye dolayısıyla çoğunluun seçtiğine oy vermiş oluyorsunuz. yani sürünün peşinden gidiyorsunuz. Gerçekten istediğiniz sürünün parçası olmak mı? pkk gibi bir terör örgütüyle arasına mesafe...
  54. B

Nova5t vs a71

İkisi de birbirine çok yakın özellikte telefonlar. Nova 5t işlemci olarak daha iyi A71 ram olarak daha iyi. Ama Samsung arayüzü çok ram harcıyor diye biliyorum. yani performans olarak Nova öne çıkar. batarya olarak A71 daha iyi ama ekranı büyük olduğu için ikisi de aynı pil süresini verir. NOva...
  55. B

Huawei'den Xiaomi'ye geçilir mi ?

Dostum bana sorarsan Nova 5t modelinden vazgeçme. İşlemci performansı günün sonunda ekran kalitesinden de, batarya ömründen de daha önemli oluyor. Batarya belki bir kaç saat fazla kullanım sağlar, evet amoled ekran kalitesi daha iyi ama ips de gözle görülür kadar kötü değil ama işlemcin...
  56. B

P40 lite alınır mı?

Bir aksilik olmasa cumartesi günü alıyorum dostum. Bugüne kadar hep yorumlar üzerinden, kağıt üzerindeki bilgiler üzerinden yorumlar yaptım. kendim deneyimleyip artısı eksisi nedir hepsini paylaşırım. Gerçekten Google olmadan çöp mü? yoksa fiyat performans olarak bazılarının dediği gibi oyun...
  57. B

P40 lite alınır mı?

Dostum bir aksilik olmazsa bu hafta sonu alacağım telefon. Google servisleri yok alınmaz, uğraşılmaz falan diyorlar ama alıp kullananların yorumlarına göre o kadar da büyük sorun olmadığını gördüm. benim için performans ve şarj önemli, incelediğim kadarıyla da bu konularda oldukça başarılı. Eğer...
  58. B

Nova 5t Android 11

Genellikle android telefonlar üzerinde gelen sistemin üzerine iki sürüm daha güncelleme alır. Yani büyük ihtimalle android 11 alacaktır.
  59. B

P30 video kalitesi ve öneriler

P30 modelinin video kalitesi kötü değil. Böyle bir cihazda 4K video çekme özelliği nasıl olmaz diye insanlar telefonu kötülüyor sadece. Sanki Herkes 4K video kaydı yapıyormuş bu çok önemli bir özellikmiş gibi. Sanırım telefonda vurabilecekleri başka kötü bir özellik olmadığı için herkes buradan...
  60. B

2020 de p30

Hem performans hem de fotoğraf kalitesi olarak uzun süre kullanırsın P30 modelini. Şarj konusunda da seni pişman etmeyecektir.
  61. B

Akıllı saatlerin ömürleri hk.

Hem Gt hem de Gt2 modelinde klasik deri kordonlu saati aldım. GT2 kullanan bir arkadaşım n11 üzerinden turuncu ve siyah kayış aldı. Geçen gün Teknosa mağazalarından birine gittiğimde orda farklı kayışlar da satıldığını gördüm. Bu arada kayış rengine uygun kadran seçince saatin havası değişiyor...
  62. B

Telefon alırken takıldığımız tuhaflıklar....

-Kanka, hani geçen gün sormuştum ya İphone alıcam hangisini alayım diye. Bugün aldım telefonu +Hangisini aldın? Xs mi 11 Pro mu? -Yok 6s Plus aldım. +Neden onu aldın ki olm güncellemeleri kapanacak o telefonun. -Kanka diğer modellerinden yoktu ellerinde bir tek bu kalmış ben de onu aldım. Bir...
  63. B

Oysa ki o maskeyi düzgün taksak sorun kalmayacak... Bu kadar mı zor?

Bu insanlar çok büyük ihtimalle bu hastalığı kapacaklar ve onlara bir şey olmayacak. Ama o hastalığı bulaştırdıkları sevdikleri insanların ölümüne neden olacaklar. İşin kötü yanı buna neden olduklarını bile anlamayacaklar. Ağlayıp sızlayıp kader diyecek hayatlarına devam edecekler. Bu başlığı ve...
  64. B

Cehalet değil bu düpedüz kötülük. Ben kasıt arıyorum bu davranışlarda. Özellikle yaptıklarına inanıyorum artık.
  65. B

Hiç gitmek stemesem de almak istediğim telefonu görüp incelemek için bugün bir avm'ye gittim. hem maske hem de siperlik takıp yanıma bir kaç çift eldiven aldım. yetkililerin ısrarla üzerinde durup sürekli tekrarladığı sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde durakta minübüs beklerken...
  66. B

-Abi benim kız telefon istiyor. Almak için mağazaya geldik bakıyorduk aklıma sen geldin sorayım dedim. Ne önerirsin? +Kaç yaşındaydı senin kız? -13 abi. Ya bi tane tuşlu telefon var ama öyle derslerini falan internetten yapıyorlar ya şimdi, işimizi görecek ne önerirsin? +Fiyat ne kadar kadar...
  67. B

Mantıklı. İki cihaz da iyi ve kaliteli bence pişman olmazsın diye düşünüyorum dostum.
  68. B

Telefon depolamasini sd kart ile genisletme

Tam emin olmamakla birlikte bazı hafıza kartlarını ilk defa telefona taktığında sana soruyor. Dahili mi yoksa harici hafıza olarak mı kullanacaksın diye. Orada dahili olarak seçersen işine yarayacaktır. Ama bazı uygulama ve oyunlar hafıza kartını dahili seçsen bile düzgün çalışmayabilir bu da...
  69. B

p30 alınırmı p30 fiyatına ne almalıyım ?

P30 şu an için o fiyata alınabilir bir telefon. Alternatif S10E ya da s10 Lite öneririm. Realme x2 pro da güzel telefon.
  70. B

bu dediğin özellikleri kullanacaksan bence Mi band 5 de işini görecektir ve fiyat olarak daha ucuz. Eğer imkanın varsa bir elektronik markete gidip incelemeni öneririm. Hangisini beğenirsen onu al. Huawei Band 4 modelini de öneririm. Onun da fiyatı çok iyi diye biliyorum şu an, ya da Honor band 5
  71. B

Huawei p40 pro alınır mı?

Tamamen duygusal! nedenlerle P40 Pro hayalini kursam da önümüzdeki günlerde P40 Lite modelini alacağım. Google servislerinin olmamasının çok sorun olacağını düşünmüyorum. Sürekli kendini geliştiren ve güncelleyen Huawei Mobil servisleri şu an için bazı eksikleri olsa da belki de bundan altı ay...
  72. B

Amazfit GTS fiyatına göre iyi bir model diye biliyorum. Bizzat inceleme şansım olmadı fazla ama özellikleri fena değil. Bildiğim kadarıyla saat üzerinden çağrı cevaplama özelliği yok. Bu özelliği kullanmayacaksan alınır. Bazı yorumlarda bluetooth bağlantısının çok sık kesildiğini duymuştum ama...
  73. B

Tam bir yıl Huawei Watch Gt kullandım. Sonra onu satıp Gt2 aldım yaklaşık altı aydır da Gt2 kullanıyorum. GT modelinden çok memnun kaldığım için hiç düşünmeden yeni modelini de aldım ve değişen dünya şartlarında bir akıllı saatin ne kadar çok işe yaradığını bir kez daha farkettim. Özellkle bu...
  74. B

Huawei p30 alınır mı?

Play store'dan indirip kurduğumuz apk değil mi? Uğraşmak diyoruz da Play store bize sadece kısa yol sunuyor başka bir kolaylığı var mı? Aynı yerlere aynı defa dokunup aynı şekilde indirmiyor muyuz? Birinde Play store üzerinden indiriyoruz diğerinde appgallery üzerinden. Yani bu isim değişikliği...
  75. B

-Abi iphone 7 var burda 3500 TL alayım mı? +Daha önce iphone kullandın mı kardeşim? -Yok abi ama herkeste iphone var. Öyle ortamlarda falan herkes masaya telefonunu koyuyor ya, hepsi İphone. Şimdi ben oraya başka marka koyarsam fakir gözüyle bakacaklar. Bir de kızlara havam olsun biraz. +Bir...
  76. B

merak etmişsin beni için rahat etmemiş duymak istemişsin sesimi için rahat etmemiş hoşuna gitmemiş yazdıklarım içine kurt düşmüş kemirmiş biraz duymak istemişsin beni rahatlamak için iyiyim desem yetiyormuş yetmiş uyuyacaksın şimdi zaten anlatmıyordum yine anlatmadım ama duymuşsun beni bu da...
  77. B

Ne dinliyorsunuz?

78. B

Huawei p30 alınır mı?

Köprüden önce son çıkış gibi yazmışsın dostum. Sırf Bu yüzden yani Google servisleri yok diye ciddi ciddi P40 Lite almayı düşünüyorum ve sanırım alacağım :)) Bütcem yetse P40 pro alırım ama malum işlerin ne olacağı belli değil. P40 Lite aldıktan sonra da youtube videosu çekip fenomen olmayı...
  79. B

P40 lite mi, a71 mi ?

Dostum performansı daha iyi olsun diyorsan Kirin 810 işlemcisiyle P40 Lite, şarjı daha uzun süre gitsin diyorsan 4200 mah pil kapasitesiyle P40 Lite Daha çabuk şarj olsun, pili dolsun diye beklemek istemiyorsan 40 W hızlı şarj desteği ile P40 Lite. Arka kamera fotoğraf kalitesi daha iyi olsun...
  80. B

Nova 5t isinma kasma sorunu

Arkadaşım dört aydır Nova 5T kullanıyor. Bahsedilen ısınma ve kasma sorunlarını bugüne kadar yaşamadı. Evet bir kaç saat pubg oynadığı zaman bir de şarja takılıysa ısınıyor telefon diğer her marka ve modelde olduğu gibi ama kasma yaşamıyor. Hatta bu ısınma sorunuyla ilgili bir youtube videosu...
  81. B

iPhone 11 mi? Huawei P30 Pro mu?

Eğer işin ticaret kısmından bakarsak yani alayım iki sene sonra satayım. Değer kaybetmesin dersek İphone 11 alınır. Çünkü iphone üzerine kendi logosunu bastığı boş bir kutu bile satsa her zaman alıcısı vardır. O alıcı kitlesi için daha fazla yorum yapmak istemiyorum:) Telefon alırken...
  82. B

huawei p30 mu p40 lite mı?

Leica lens kullanan P30 kamera açıcından çok daha iyi bir cihaz. P40 Lite onun anında orta segment bir cihaz olarak kalır dostum
  83. B

Ne dinliyorsunuz?

84. B

HDP kapatılsın mı?

Hdp kapatılmalı çünkü pkk ile arasına sınır koymuyor. Hiç bir zaman pkknın eylemlerini kınamadı. Bir terör örgütüne açıkça olmasa da destek veriyor bunu hepimiz biliyoruz. Buna eyvallah. Geçen sen bu terör örgütü liderinin mektubunu resmi devlet kanalından okutan hangi partiydi? Bu terör örgütü...
  85. B

yabancılık ıslak parmaklarım kimi düşündüm kime sığındım bu soğukta uyusam geçerdi belki oynuyorlar ayarlarımla repliklerimi değiştiriyorlar çalışma saatlerimi saygı duyuyorlar hatta ama sevmiyorlar artık mutlu oldum dediğim yerde bedelini çıkarıyorlar yabancısıyım hala bunca yaşıma rağmen aynı...
  86. B

-Abi senin bana söylediğin telefonda 3 gb ram varmış. Ama 6 Gb ramli telefon var burada onu alayım mı? +Kardeşim sen teleonda ne yapıyorsun? -face, yotutube, insta falan +Oyun oynuyon mu? -Oynuyom abi candy crush 1452. bölüme geldim. 3gb ram kasar de mi? +Kasar kardeşim. sen 8 Gb ramli telefon...
  87. B

Huawei'ye ABD tarafından bir darbe daha geliyor

Google kısıtlamaları karşısında Huawei kendi mobil servislerini devreye sokunca Amerika'nın beklediği sonuç ortaya çıkmadı. her şeye rağmen Huawei satmaya devam ediyor. Şimdi işlemci tedariğini kesmeye çalışıyorlar. Muhtemelen bunu da yapacaklar. Ama Huawei özellikle 5g konusunda önemli...
  88. B

aslında sorun sorula aslında sorun sorularda değil. Bilirkişi olarak bizi gören insanların bizim söylediklerimize güvenmeyip bir yerden sonra bizi suçlayacak duruma gelmeleri. Bilmek zorunda değiliz haklı olarak biz kullanıcıyız. Ama öyle bir yere geliyorki konu sanki soru sorulan kişi olarak...
  89. B

bir de iphone hastaları var onlara bayılıyorum. -Abi şarjı uzun süre gitsin, hızlı olsun kasmasın, kamerası çok iyi olsun, bi de sağlam olsun üç beş yıl kullanayım. ne önerirsin? +Şu model var 3500 tl civarı fiyatı var istediklerini karşılar. -abi o parayı vereceksem iphone alırım! +o paraya...
  90. B

Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kararları açıkladı!!!

Hastalığın sadece çeneden bulaştığını düşündüğü için ağız burun yerine maskeyie sadece çenesini takan insanların arasında yaşıyoruz. Devletimizin çok üzerinde durduğu her fırsatta uymalısınız dediği sosyal mesafe kuralı var. Sokakta, avm'de, camide başkasıyla aramıza bir buçuk metre mesafe...
  91. B

Öncelikle bu konuyu açacak yer bulamadığım için buraya yazıyorum. Eğer yönetici arkadaşlar daha doğru bir başlık bulup oraya taşırlarsa sevinirim. Etrafımda teknolojiyle en yakın ilişkisi görünen kişiler arasında önde geldiğim için ne zaman bir tanıdığım ya da tanıdığımın tanıdığı bilgisayar...
  92. B

buz tuttu demir kilise sahiline vurdu en soğuk dalgası denizinin otobüs durağında üşümüş elleri beklerken bir arka sokağında yürürken avucunda ısıtmıştı oysa oturmuş kaldırımın kenarına nasıl da mutlu çıkmış çekilen fotoğraflarda yorulmamış çıkarken galata kulesinin merdivenlerini manzarasını...
  93. B

Ne dinliyorsunuz?

94. B

P30 lite uygulama geçişlerinde kasıyor

Dediğin gibi cihazın daha çok yeni ki zaten kötü bir telefon değil. Ben hala P Smart 2019 kullanıyorum bir buçuk yıl oldu dediğin sorunların bazıları zaman zaman oluyor sana anlattığım yöntemleri yapınca düzeliyor. Bir ihtimal donanımsal bir sorun olabilir telefonunda. Benim söylediğim...
  95. B

P30 lite uygulama geçişlerinde kasıyor

Dostum telefonunu uzun zamandır kapatmadıysan eğer zamanla kasması normal kapatıp aç bence. Sonra optimizer diye bir uygulaması var Huawei'n telefonlarında onu çalıştırıp telefonu optimize et. Son olarak yanılmıyorsam yine telefonunda destek uygulaması var onun üzerinden telefonunun parçalarını...
  96. B

3500tl telefon önerisi

Oyun oynayacaksan birinci sıraya Nova 5T gelir işlemci performansıyla sonra da P40 Lite. Bu iki cihazın da işlemcileri diğerlerinden çok daha iyi ve uzun süre götürecektir seni.
  97. B

Huawei P8 Lite 2015 Android Nasıl Yükseltiril ?

Dostum bilgisayarın varsa HiSuite diye bir programı var Huawei'in onu yükle telefonu bağla o şekilde bir dene. Eğer varsa güncelleme indirecektir.
  98. B

4000 TL civarı en stabil telefon

P30 ve Nova 5T Kirin 980 işlemci olarak seni üzmeyecektir. uzun vade de kasma sorunu yaşamadan kullanırsın. Alternatif olarak Yeni çıkan Huawei P40 Lite modelini de düşünebilirsin. Onun da işlemci performansı fena değil.
  99. B

P40 Lite google servisleri kurulumu

Dostum bence o telefona Google servisleri kurmayı çok düşünme. İzlediğim inceleme videolarından anladığım kadarıyla bir çok uygulama ve oyun Huawei'n kendi servisleriyle de çalışıyor. Belki Youtube sorun olabilir ama onun için de farklı çözüm yolları var. Huawei kısa zamanda çok yol katetti...
  100. B

2500 TL bütçem var p30 lite ı düşünüyorum

İki gün önce kuzenimin bir arkadaşı P30 lite 64 Gb olan modelini aldı. Daha çok sosyal medya kullanmak için fazla büyük olmayan bir telefon arıyordu ne zamandır. Kamerasındaki yapay zeka özelliğini çok beğendiğini söyledi. Daha çok fotoğraf çekmek için düşünüyorsan öneririm. Tasarımını beğenir...
  101. B

Telefon alıcam

Yaklaşık bir buçuk yıldır P Smart 2019 kullanan biri olarak ki cidden hor kullanıyorum telefonu gözünün yaşına bakmadım. Hala direniyor ve hala sorun çıkarmadı. Diğer iki modele göre kesinlikle öneririm dostum :) Hala şarjı en az bir gün gidiyor, hala Pubg ve cod oynatıyor.
  102. B

Hangi telefon

Birbirine çok yakın cihazlar. Ram ve kapasite olarak 6gb ram/128gb kapasite ile P40 Lite öne çıkıyor. İşlemci performansları hemen hemen aynı. 4K Video çekmeyi düşünüyorsan Note 9s ama fotoğraf kalitesi bence P40 Lite daha iyi. 40 W hızlı şarj desteğiyle P40 Lite yine öne çıkıyor.
  103. B

saatli bombalar yerleştirilmiş içime imha ekiplerinin beceriksizliği çevreyi güvenceye almış benden başkasına zarar gelmesin diye elleri titremiş midir? keserken mavi kabloyu kırmızı yerine en sevdiği renk miydi? o gün şanslı mıydı yükseleni? köşesinde bir gazetenin söylediği gibi bu defa aşkta...
  104. B

Herkes biliyor, zarların hileli oldugunu herkes parmaklarını çapraz yapar yuvarlarken herkes biliyor, savaşın bittiğini herkes biliyor, iyi adamların kaybettiğini herkes biliyor, dövüşün hileli oldugunu fakirler fakir kalır, zenginler zenginleşir hep böyle gider herkes biliyor herkes biliyor...
  105. B

Ne dinliyorsunuz?

106. B

sana sarılmayı özledim uyanınca ansızın sabah olmuş çarparken pencereler rüzgardan fırtına mı kopmuş? uçuşan perdeler odanın içinde nasıl da yorgunum önceki geceden kalma doymamış kanım alkole ne ayık ne sarhoşum bir güne daha başlayacak kadar dört metrekare yaşam alanımda yarım kişinin sığacağı...
  107. B

ince asma yapraklarına sarılmış sarma kadar mutlu edemedim seni heybesinde kelime kalmamış gezgin ozanlar gibi tekrardan sıkılmış kendini susmak düşmeye başlayınca gökten elmalar yerine ne dinleyeni kalmış ne merak edeni yaşadıklarını toplasan ince asma yapraklarına sarılmış sarma kadar ela...
  108. B

Girdiğimiz siteler verilerimize ulaşabilir mi

internete bağlandığın anda, siteye girmen önemli değil, internet servis sağlayıcın senin herşeyini öğrenir...
  109. B

Geceye Bir Şarkı Bırak

bugün fal bakmayı öğrendim, elini tutabilmek için, son bir defa... yaptım lan ben bunu...
  110. B

Casper dizüstü bilgisayar 1 gün açık kalsa ne olur

Belki tuhaf ya da saçma gelebilir ama bilgisayar parçaları mesela işlemci ram ekran kartı gibi parçalar çalıştığı sürece ömürleri daha uzun olur. Ama çalışma şartları stabil olması kaydıyla. yani aşırı ısınmayacaklari nemli ortamda olmayacklar. i3 işlemcili dört yıldır kullandığım HP dizüstü...
  111. B

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Homeland... Acayip gerçekci geliyor bana bu dizi. Kesin cia ajanlarından bilgi alıp öyle yazıyorlardır diye düşünüyorum senaryosunu
  112. B

Geceye Bir Şarkı Bırak

113. B

Oldukça düşük sistem özelliklerine sahip pc için işletim sistemi tavsiyesi

hala var mı bilmiyorum ama ben bir dönem linux tabanlı Pardus kullanıyordum. Performansı da oldukça iyiydi. Yanlış hatılamıyorsam bizim Türk yazılımcıların geliştirdiği işletim sistemi.
  114. B

Geceye Bir Şarkı Bırak

115. B

huawei p40 lite da Huawei FreeBuds 3 Bluetooth Kulaklık çalışıyor mu

Ben de P smart 2019 ve Freebuds 3 var sorunsuz çalışıyor. P40 Lite modeliyle de sorunsuz çalışacaktır.
  116. B

bişey indirirken 500mb şey 20 dakka sürüyor maxsimum ama youtubeye video atıyorum 2 saat diyor 500 mb neden ?

Twich yayıncıları genelde bu sorunu paket yükselterek yada özel kablo çektirerek hallediyorlar diye biliyorum.
  117. B

Galaxy A70 alınır mı?

A70 biraz eskide kaldı gibi sanki ama güzel telefon O fiyat aralığında Mi9T olabilir, Huawei P Smart Pro olabilir.
  118. B

Hangi telefon daha iyi?

RN8
  119. B

Sizce Twitter ani bir atakla Instagram ve Facebook'u geçebilir mi?

teşekkür ederim. 120 karakter sınırlamasıyla fikrimizi anlatma dayatması sonucunda düşüncemizi en az kelimeyle en iyi anlatma denemeleri sonucunda ister istemez edebi yanımız gelişiyor. Şu an bile 120 karakteri geçtiğimi düşünüp daha kısa nasıl anlatabilirdim düşüncemi diye kendimi kasmıyor...
  120. B

zaman ağır ihtiyorlarken üstelik ne çok hayat sığmış şimdi düşününce neresinden dönmüşüm hayatın neresinden dönememiş aynı çıkmazlarda aynı kayboluşlarla derin bir iç çekip eyvallah etmişim otel odalarına sığmış hayallerim penceresinden başımı uzatıp derin bir nefes alamamışım uyanmışım oysa...
  121. B

2000Tl bütçe ile OPPO önerisi.

Reno 2z zorlayın bence.İlle de oppo diyorsanız eğer.
  122. B

2.el veya sıfır 4.300₺ ye kadar telefon önerisi

S10 yada S10 lite. 8 plus çok hantal yani fiziksel anlamda. şu İphone takıntısından bir kurtulsak ülke olarak bütçemiz fazla verecek bence :))
  123. B

Sizce Twitter ani bir atakla Instagram ve Facebook'u geçebilir mi?

Bence Twitter'ın öyle bir kaygısı yok. Çünkü Twitter farklı bir platform. Gösteriş ve vitrin orada önemli değil. İnsanlar kelimeleriyle yani salt düşünceleriyle ön plana çıkmaya çalışıyorlar. Ama diğer platformlarda kaslı erkekler, seksi kadınlar her zaman çok beğeni alacaktır. her zaman...
  124. B

Geceye Bir Şarkı Bırak

125. B

Telefon önerisi

Huawei P40 lite. O fiyat segmentinde en iyi telefonlardan biri
  126. B

Telefon

Bu iki telefonu kıyaslamak pek doğru değil. Bütçe uygunsa XR tabi ki
  127. B

Ne dinliyorsunuz?

128. B

2500-0 Tl bandında en iyi telefon xioami hariç !!!

Samsung M30S yada eğer o fiyatlara bulabilirsen Huawei P Smart Pro
  129. B

2.000 Tl bandında en iyi telefon?

Samsung M30S Note 8 Pro
  130. B

700-800 lira telefon önerisi

O fiyatlarda redmi 7A olabilir, General Mobile olabilir ama orjinal şarj kablo ve adaptöründen başka bir şey kullanmaman şartıyla, Nokia 3 modeli de olabilir. Küçük, şık ve sağlam bir cihaz.
  131. B

Huawei Y7 2019 vs Samsung A20?

A10 alma dostum performans ve kamera olarak seni pişman eder. Giriş segmentinde bir cihaz. İlle de Samsung istiyorsan A20S bakabilirsin.
  132. B

Huawei Y7 2019 vs Samsung A20?

İkisi de birbirine çok yakın cihazlar, ram ve hafıza kapasiteleri, bataryaları aynı. Kamera özellikleri de hemen hemen aynı Y7 ana kamera diyafram aralığı biraz daha iyi. Hız olarak da snapdragon işlemci kullanıyor Y7 2019 biraz daha hızlı olacaktır. Aynı fiyatlardaysa Y7 öneririm. Bu arada...
  133. B

2.el Note 9 mu Yoksa başka cihaz önerir misiniz kamerası iyi olan?

kalem çok gerekliyse alınabilir. Ama ikinci el telefon bence sıkıntı çıkarabilir. kalem kullanılmayacaksa sıfır S10e daha iyi bir cihaz bence.
  134. B

Huawei p40 lite vs realme 6 pro, hangisi daha iyi ?

Dostum Google uygulamarından kastın Google Haritalar, Google Play store falansa, bunlar yerine Huawei'nin kendi servisleri var telefonda. Sağdan soldan indirme yerine huawei Appgallery ve Moreapps üzerinden indireceksin. Youtube için farklı uygulamalarda var. Bu arada yaptırımlar...
  135. B

En iyi telefon 2020

Huawei P40 Pro plus Samsung S20 Ultra
  136. B

137. B

3500-4500 Arası Telefon Önerisi

Tek hoparlörlü P Smart 2019 kullanıyorum ve oldukça memnunum ses kalitesinden:) Ama evet dediklerinde haklısın. Video ve ses kalitesi olarak S10E daha iyi. Ama fotoğraf olarak sana katılmıyorum. S10e modelini de inceledim p30 modelini de. S10 desen eyvallah da kalite farkı var bence :)
  138. B

NOSTALJİ SERİSİ- Nokia 3310 İncelemesi

Hobaaaa :) Ferdi Özbeğen dilek taşı ulan beceremedim bir türlü, manitaya hava yapıcam diye ayarladım, yanında çaldı telefon bir yerden sonra abuk subuk bişi oldu rezil olmuştum :))) Dediğin gibi daha güzeldi o günler... Şimdi düşününce ne kadar basit işler, ama o zamanlardai hani şimdi envayi...
  139. B

3500-4500 Arası Telefon Önerisi

3500 Civarı diyorsan Nova 5T olabilir. 4500 bandında S10E yada Lite olabilir tabi bulursan. Ama biraz bütçe arttırabilirsen huawei P30 öneririm. Bu saydıklarımızdan daha iyi bir telefon.
  140. B

P Smart 2019

Dostum inan bana bahsettiğin yavaşlıkları yaşamıyorum. Cihazında ısınma sorunu batarya sorunu vs. olabilir belki. Animasyon ölçeklerini kapat. nasıl kapatacağını bilmiyorsan tarif edebilirim. Eğer garantisi bitmediyse servisine gönder bence. Çünkü sadece ben değil bir kaç arkadaşım daha...
  141. B

NOSTALJİ SERİSİ- Nokia 3310 İncelemesi

Yaşımız ortaya çıkacak ama zil sesi için melodi yazardık bu telefonda :) Vay be, yeni versiyonları hala satılıyor diye biliyorum.
  142. B

P Smart 2019

Dostum şu anda aktif olarak altı farklı whatsapp gurubundayım günde yüzlerce mesaj geliyor. İnan takılmıyor. Chrome için iki üç günde bir önbelleği temizliyorum, arka planda yirmibeş civarında sekme varmış az önce farkettim hala takılma yok. Emui güncellemesinden sonra ekran görüntü kalitesi...
  143. B

Siz hangi partiyi tutuyorsunuz?

Belki de en büyük sorunumuz budur. Futbol takımı tutar gibi parti tutuyoruz. Ama Beşiktaş'lı olmak ayrı tabi. Çünkü Beşiktaş'lı olmak futbol takımı tutmak değil sadece bir yaşam biçimi. Beşiktaş'lı olmak gibi siyasi partileri destekleyecekseniz eyvallah. Ama bunun dışında hiç sorgu sual etmeden...
  144. B

P Smart 2019

ben P Smart 2019 aldığımda fiyat 1900 Tl'ydi ve ucuza aldım diye seviniyordum. Bir buçuk yıl olacak neredeyse. Fiyat 1500 civarına indi. Hala alınabilir bir cihaz. Hala işimi görüyor :)
  145. B

Telefon önerisi

S10E yada Nova 5T. Fiyat olarak yakınsa S10E olabilir. Ama arada fiyat farkı yoksa direk Nova 5T
  146. B

Geceye Bir Şarkı Bırak

147. B

Realme 6 Pro mu, yoksa Nova 5T mi?

Perofrmans ve oyun oynamak için Nova 5T alınır. Diğer özellikleri zaten standart bir kullanıcı için fazlasıyla yeterli olacaktır diye düşünüyorum.
  148. B

Sarz olurken ısınıyor

Orjinal adaptör ve batarya kullanıyorsan normal şartlarda kurcalamadığın telefon şarj olurken fazla ısınmaz.
  149. B

Tekrarını İzlediğiniz Eski Diziler Hangileri ?

Yerli dizi kültürüm fazla yok o yüzden. Ama ikinci defa izleyeceksem Poyraz Karayel yada Behzat Ç. olabilir. Yabancı dizi olarak X Files, Lost, Dexter hala devam ediyor ama Westworldê yeniden başladım. Devs diye bir dizi çıktı bitirip yeniden başaladım.
  150. B

1500 tl telefon önerisi

P Smart 2019. Ben kullanıyorum o yüzden gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliyorum :)
  151. B

Pop-Up Kameraya sahip Olan En iyi telefon hangisidir

Mi 9T, Oppo, P Smart Pro
  152. B

huawei mi realme mi

Teknik özellikler olarak Realme daha iyi bir cihaz. yakın fiyatlardaysa alınabilir. Ama arada ciddi fiyat farkı varsa dediğiniz iş için P40 Lite modeli de fazlasıyla işinizi görecektir.
  153. B

İphone 11 Pro Max Vs Samsung S20 Ultra Vs Huawei P40 Pro ?

Yine yanlışım varsa düzeltin ama, çekirdek sayısının yüksek olması, hızlı ve düşük Ghz çekirdekler kullanılmasının nedeni bildiğim kadarıyla şarj süresini uzatmak. yani telefon basit işlemler yaparken yavaş cekirdekleri kullanıyor pil süresini uzatıyor. Güçlü uygulamalarda hızlı çekirdekler...
  154. B

A13 bionic işlemci frekans hızı 2,65 6 Çekirdek 7 nm Kirin 990 işlemci frekans hızı 2, 86 Ghz. 8 çekirdek 7 nm A13 Bionic iphone için en iyi işlemci. Ama Kirin 990 daha iyi. 1588534031 A13 bionic işlemci frekans hızı 2,65 6 Çekirdek 7 nm Kirin 990 işlemci frekans hızı 2, 86 Ghz. 8 çekirdek...
  155. B

İnstagramda video paylaşıcam görüntü kalitesi düşmesin diyorsan İphone Ekranı büyük olsun (neredeyse tablet boyutunda) çok film izlerim arada 8K video çekerim diyorsan S20 Ultra İşlemcisi diğerlerinden daha iyi olsun, fotoğrafla daha çok uğraşırım diyorsan P40 Pro Dostum bence bu üç cihazın...
  156. B

iphone 11 mi, huawei p40 pro, mu s20 plus mı

İphone'da da Google servisleri yok :) Bu saydığın cihazlar içinde performans anlamında en iyi olanlar S20 plus ve P40 Pro. Fotoğraf kalitesi, hafıza kapasitesi ve işlemci olarak P40 Pro bir adım öne çıkıyor. Eğer 8K video çekmek gibi işlerde kullanacaksan S20 Plus almalısın. Batarya olarak da...
  157. B

Nova 5T veya Honor 20 kullananlar fikirlerini yazabilir mi?

Sordum dostum. Benim videoyla işim yok dedi :) Arada sırada instaya video atıyormuş bir sorun görmedim dedi. Zaten çektiği videolar maksimum onbeş yirmi saniyelik. ben de izliyorum oraya attığı videoları açıkçası diğerlerinden bir farkı yok. Genel olarak Huawei modellerinin video çekim...
  158. B

Nova 5T veya Honor 20 kullananlar fikirlerini yazabilir mi?

İki cihazda aynı özelliklere sahip dostum. Benim arkadaşım yaklaşık 3 aydır Nova 5T kullanıyor oldukça da memnun. Çocuk ağırlıklı olarak pubg kasıyor, insta ve youtubeta takılıyor. Performansı çok iyi cihazın. Fotoğraf kalitesi özellikle düşük ışık performansı iyi, Yoğun kullandığında şarjı en...
  159. B

M30s

Her android telefon üzerindeki sürümünün üzerine iki sürüm daha alır diye biliyorum ama yanılıyor olabilirimde. Onun dışında güvenlik ve uygulama güncellemelerini uzun süre alırlar sorun olmaz.
  160. B

Teknik servisi iyi olan ilgilenen telefon markalari hangisi

Herkesin işini halledince en iyisi bu dediği, ama sorun yaşadığında en kötüsü bu dediği bir servis vardır mutlaka. Bir sıralama yapmak doğru olmaz o yüzden kendi yaşadıklarım ve etrafımdakilerin deneyimlerine göre Samsung Huawei ve Apple servis olarak biraz daha organize diğerlerine göre biraz...
  161. B

Huawei Nova 5T mi yoksa Honor 20 mi?

Birbirinin aynı ambalajları farklı cihazlar diye biliyorum. Hangisinin rengini beğenirsen onu al :)
  162. B

2.500 - 3.00 ₺ arasi cihaz alacagim sizce ne alayım ,?

O fiyat aralığında Mi 9T alınır aslına ama arayüzünü beğenmemişsin. Samsung A51 olabilir büyük ekran avantajı ve işinizi görür ya da Huawei P30 Lite 128 gb olan modelini de öneririm.
  163. B

Hangi telefon işimi görür ?

Note 9 Pro tabi ki. Bu ülkedeki İphone algısıyla sonuna kadar savaşmaya devam edeceğim :)
  164. B

Uzun bir süre kullanmak için hangi telefonu almalıyım ?

Fiyat politikasının neden böyle olduğunu bilmiyorum. Ben de desteklemiyorum açıkçası. Keşke kendi servisleriyle gelen telefonları çok daha ucuza satsalar ona itirazım yok. Ama attıkları adımı küçümsememek gerek diye düşünüyorum. Evet belki bazı özellikleri eksik, evet belki muhadilleriyle fiyat...
  165. B

P Smart 2019 mu, Oppo A5s mi ?

Dostum yaklaşık bir buçuk yıl olacak P Smart 2019 kullanıyorum. Çok şükür bu güne kadar ne performansında ne bataryasında bir sorun yaşamadım. En son android 10 güncellemesini alınca daha stabil çalışmaya başladı bile diyebilirim. Telefonumda Pubg ve Cod oynayabiliyorum. Sosyal medya yoğun...
  166. B

O değil de başlık iyi yürümüş. Dün gece bıraktığımda sadece 2 sayfa vardı Maaşallah :)
  167. B

Google servislerinin tekeline alternatif çıkıyor olması seni rahatsı mı ediyor dostum? Oysa son kullanıcı olarak hepimiz alternatif çıkıyor diye sevinmeliyiz. Düşün Semtinde sadece tek bir market var ve sen sadece o markette olan ürünleri, o marketin koyduğu fiyatlarla satın almak zorundasın...
  168. B

bence bu iphone için bir strateji. Güncellemeleri bitirmeyerek ikinci el piyasasını canlı tutuyorlar. Bir de o benim iphone'm var demek nasıl bir özgüven veriyorsa insanlara. İşte bu yüzden yani yeni ve eski modeller belli olmasın diye hep aynı kasa tasarımını kullanıyor iphone. 6 plus, 7 plus...
  169. B

Sıfır Huawei Nova 5t mi, yoksa 2.el S10e mi ?

S10E özellik olarak iyi olabilir ama telefonda ikinci ele karşıyım. İlk kullanan kişinin nasıl kullandığı, cihazda değişen parça olup olmadığı, batarya ömrü bunlar hep soru işareti. Hatta belki abartı gelebilir ama o telefonun hangi amaçlarla kullanıldığı bile önemli. telefon artık bizim...
  170. B

Hangi telefonu almalıyım ?

Nova 5T
  171. B

Daha kaliteli marka demek bana çok doğru gelmiyor dostum. her marka kalitelidir. Her markadan memnun olan da var şikayet eden de. ihtiyaca göre doğru özellikte telefon alıyorsan o zaman kaliteli diyorsun. Mesela ben casper markasına karşı aşırı önyargılıyım. Asla Casper notebook almam diyorum...
  172. B

Huawei 2 telefon arasında kaldım, hangisini almalıyım ?

Fiyat performans olarak Nova 5T. P40 lite güzel cihaza benziyor ama kullananların yorumlarına bakmak lazım önce. Nova 5T en azından benim tanıdığım bildiğim bir cihaz.
  173. B

Note 10 Plus... Abi telefonun bir ağırlığı var. bilgisayar gibi kullanabiliyorsun. Geniş ekran, kalem özelliği, işyeri sahibi patron olsam sırf bu yüzden Note 10 Plus kullanırım. Masaya koyunca telefonu ben buradayım diyecek, sunum falan yaparken kalemle ekrana bazı şeyler yazıp çizicem:) Şaka...
  174. B

Ne dinliyorsunuz?

eyvallah :)
  175. B

Geceye Bir Şarkı Bırak

176. B

Ne dinliyorsunuz?

177. B

1000-2000tl arasi iyi perfonmans verecek fazla sorun yastamyacak telefon onerisi verebilirmisiniz?

Dostum kara cumaya bekleyeceksen eğer bu verdiğimiz önerileri boşver bence. Her ne kadar bu aralar üretimler yavaşlasa da o zaman kadar daha iyi telefonlar çıkar bu saydıklarımızın da fiyatları düşer. O gün gelince bence yeniden sor bu soruyu :)
  178. B

2500-3000 bandına kadar en iyi kameralı telefon hangisi ?

Huawei P Smart 2019 kullanıyorum. yaklaşık bir buçuk sene olacak. Benim işimi şu an fazlasıyla görüyor. beni götürdüğü yere kadar da kullanmayı düşünüyorum :)
  179. B

Alırsan pişman olacağını sanmıyorum. Hem kamera özellikleri hem performansı seni uzun süre idare eder. Benim şu an yeni bir telefona ihtiyacım olsa ve imkanım varsa Nova 5T alırdım.
  180. B

3000-4000 tl arası şık,iyi kameralı modeller var mı?

Mi 9T bilmiyorum ama bana çok şık bir telefon gibi geliyor. Bir kaç defa mağazalarda incelemiştim. Nova 5T modeli de özellik olarak çok iyi, kasa olarak sağlamlık hissi veriyor eline aldığında. Ama dediğim gibi Mi 9T bana göre daha şık bir telefon. Bence cihazları kendin görmeden karar verme...
  181. B

Nova 5T modelinin performansı işlemci açısından daha iyi. Kamera özellikleri birbirinin neredeyse aynı. Onda da 48 Mp ana kamera 1,8 diyafram açıklığı var. Ama bütçeni biraz daha arttırman lazım. Arrtırabiliyorsan Nova 5T öneririm. Arkadaşım 3 aydır kullanıyor ve ağırlıklı olarak oyun oynuyor...
  182. B

A70 vs mı 9t

Mi 9T
  183. B

Mi 9T kamera olarak başarılı. Bütçeni biraz zorlayabilirsen Huawei'nin yeni modeli P40 Lite da fotoğrafta oldukça iyi diyorlar. P40 lite modelinde dörtlü arka kamera var. Ana kamera diyafram aralığı 1,8 özellikle düşük ışık performansı fotoğraf çekerken çok iyi olacaktır.
  184. B

Nova 5T bu fiyata alınır mı?

Nova 5T kullanan arkadaşım var. Gayet memnun cihazdan. Özellikle performans cihazı istiyorsan kesinlikle Nova 5T öneririm. Bu arada Huawei'nin kendi satış sitesinde bazı akşamlar 3500 TL civarına düşüyor fiyatı yanında da hediyesi oluyor. bence arada bir kontrol et.
  185. B

1000-2000tl arasi iyi perfonmans verecek fazla sorun yastamyacak telefon onerisi verebilirmisiniz?

M30S, redmi Note 8 Pro eğer 2000 TL civarına bulabilirsen Huawei P30 Lite
  186. B

Telefon önerisi

Gm 9 Pro o fiyata alabileceğin en iyi cihazlardan biri. Ama alırsak kesinlikle başka bir şarj kablosu kullanma sadece orjinal kablosunu kullan
  187. B

Huawei Freebuds 3

Sitede benden başka Freebuds 3 kullanan yok galiba. Konuyu hortlatalım bakalım kimler varmış görelim :)
  188. B

Neden oyun oynuyorsunuz?

Çok uzun süre Sacred isimli oyunu oynadım. Bitirip, zorluk derecelerini ve kahramanları değiştirerek oynadım. Hala aklıma gelince kurup oynarım bir kaç saat. Evet oynarken bana zevk veriyor. Ne kattı dersen hayal gücümü geliştirdi. İngilizceme katkı yaptı. Ha bir de kafa dağıtmamı sağladı ki zor...
  189. B

Türkçe tam olarak İngilizceye çevrilemiyor

Çok anlamamakla birlikte her dilin kendine has kalıpları var. Bu kalıpları birebir bir çeviremiyorsun. Başka bir dile çevirirken aynı anlama gelen farklı kalıplar kullanabiliyorsun. Bu deyimler için de geçerli. Eş anlamlı keliemlerde de öyle. Bir kelimenin bizim dilimizde farklı anlamları...
  190. B

2 telefon arasında kaldım

A71 öneririm. Ama Reno 2Z kullanan tanıdığım var telefonun performansından ve pil süresinden memnun olduğunu söylüyordu. Alternatif o fiyat aralığında Nova 5T ikisinden de performans anlamında daha iyi. Tabi telefonda ne yaptığına göre değişir.
  191. B

1000Tl yeni telefon veya batarya?

Batarya değiştirirsen muhtemelen en fazla altı ay sonra cihaz çöp olur. Yeni telefon al dediğin işler için en azında iki üç sene kullanırsın
  192. B

Telefon önerisi

Nova 5T, Mi 9T
  193. B

hangi telefon

Mi 9T
  194. B

Ne dinliyorsunuz?

195. B

yanında uyanacağım başka bir sabah daha olmayacak hatırlayıp ne güzeldi diyeceğimiz bu yüzden bıraktım hayal kurmayı sonra konuşmayı aramalar kesildi mesajlar tekdüze iyi olduğumuzu bilmek bile yeterdi yettirdik heyecanla anlattıklarımız bitti önce yoksa heyecanımız mı? susmak kolaydı basmakalıp...
  196. B

Şuan dinlediğiniz Veya En sevdiğiniz şarkı repliği ( SÖZÜ )

karakollar mı kuruldu? kelepçeler mi vuruldu? bak bu günde akşam oldu... neredesin ay yüzlüm... Murat Göğebakan - Ay yüzlüm...
  197. B

Geceye Bir Şarkı Bırak

198. B

Ne dinliyorsunuz?

199. B

Sizce Gt1 veya Gt2 almalı mıyım ?

Kesinlikle GT2 öneririm. yaklaşık dört aydır kullanıyorum. Şarjı 10-12 gün arası gidiyor. Bluetooth kulaklıkla eşleştirip saatteki müzikleri dinleyebiliyorum telefon yanımda olmadan :)
  200. B

3500-4000 tl limit alınabilicek telefon?

Huawei P40 lite al 300 TL cebinde kalsın :)
  201. B

2000tl ve 3000tl arası öneri telefon 6gb ram veya 8 gb ram olan telefonlar

A71, Mi9T, P Smart Pro
  202. B

En Beğendiğiniz Veya Oynamaktan Hiç Sıkılmayacağınız Oyunun Adı ?

Heroes 3 Might and Magic Cod 1 ve 2 Moh
  203. B

3 telefon arasında kaldım

8 Plus yerine XS düşün. Çünkü 8 Plus o segmentin telefonu değil. Eğer video kalitesi önemliyse seniniçin S10+, Fotoğraf kalitesi ve batarya önemliyse Mate 20 Pro. Ekran biraz daha ufak olsun daha çok sosyal medya kullanırım diyorsan XS. bence fiyat performans olarak bunların içinde en optimum...
  204. B

işlemci telefon hangisi

Snapdragon 845
  205. B

iphone alacam ama hangisi

XS, 11 ve XR arasında çok bir fark yok bildiğim kadarıyla. O yüzden XS daha mantıklı
  206. B

ikinci el

Dikkatli ol dostum...
  207. B

Bir android telefon için verilecek maksimum para

İhtiyacını karşılayacak kadar para verirsin. Sonuçta aslında biz androidte olsa ios da olsa telefonu satın almıyoruz. Sadece kiralıyoruz. Samsung S3 mini telefonum var hala çalışıyor. Hat takarsam arama yapıp sms gönderiyorum. Uygulamaların çoğu çalışmıyor. O yüzden ihtiyacını iyi belirle bunu...
  208. B

2000-2200 TL telefon önerisi

Redmi Note8 pro...
  209. B

Cep telefonu

S10 Lite, S10e, fiyatı biraz çıkabilirsen Huawei P30
  210. B

3500 TL'ye Kadar Telefon ?

Birbirine çok yakın fiyatlarda bu üç model arasında işlemci farkıyla kesinlikle Nova 5T öneririm. Batarya olarak diğerlerine göre biraz düşük de olsa yoğun kullanımda en kötü bir gün gider. Fotoğraf kalitesi o fiyat bandındaki cihazlara göre oldukça iyi, arkadaşım üç aydır kullanıyor oldukça...
  211. B

Xiaomi Redmi 8A 32 GB alınırmı

Sosyal medya kullanıp internete gireceksen alınır bence. beklentiyi çok yüksek tutmamak lazım
  212. B

Geceye Bir Şarkı Bırak

213. B

Play storedan uygulamaları sd karta yükleme

Sd karta sadece müzik, fotoğraf, belge, video gibi dosyaları atabilirsin dostum.
  214. B

Bütçe 3000 telefon öneri

Ben Nova 5T alırdım. biraz fazla verirdim ama diğerlerine göre performansı daha uzun süre idare eder.
  215. B

Bütçe 3000 telefon öneri

bütçeni biraz arttırabilirsen Huawei Nova 5T öneririm. Ama bütçeyi geçmeyeyim diyorsan Mi9T ya da A71 ikiside birbirine denk ve güzel cihazlar. Seni yarı yolda bırakmayacaklardır hem oyun hem de kalite anlamında
  216. B

iOS mu, Android mi ?

Ben olaya biraz duygusal açıdan bakıyorum dostum :))
  217. B

iOS mu, Android mi ?

Az önce de böyle bir başlık yok muydu yaf? Neyse oraya da yazmıştım buraya da yazayım. Bence S20. İkisi de güzel cihaz ama ben android tarafındayım.
  218. B

Laptop menteşesi sorunu.

eskiden asus marka laptop kullanıyordum menteşeler altı ayda bir kırılırdı. cihaza bir zararı olmuyor yalnız bir süre sonra ekran dik durmuyor ya arkaya ya öne doğru düşüyor. laptoplarda menteşe sorunu yaşamamak için ekranı açarken köşelerde değil ortasından tutup açmanız gerekiyor.
  219. B

aradığım numara çalmadan çağrı sonlandırıldı diyor.

santralleri yoğun olduğu zaman hat açılmadan kapanıyor.
  220. B

Huawei’den şaşırtıcı otomotiv sektörüne giriş hamlesi!

yok artık le brown james :)))))
  221. B

Telefonun şarjı hızlı düşüyor ne yapmalıyım?

Bataryanın belirli bir kısmı bozulmaya başlayınca çabuk tüketir. Bence servise götürüp değiştirmen gerekiyor yazılımla düzeleceğini sanmıyorum.
  222. B

Telefonu ne zaman şarja takmak gerekir?

imkan varsa bitirene kadar kullanın yani telefon ağlasın beni şarja tak diye, dolunca da çekin. P smart 2019 kullanıyorum bir buçuk yıl olacak neredeyse hep böyle kullanmaya dikkat ettim. Hala şarjım yoğun kullanımda bir gün gidiyor. Normalde telefon şarja takın deyince takıp dolunca çekmek...
  223. B

Güncelleme

Android sürümleri telefonlara iki sürüm verilir diye biliyorum. Yani aldığınız zaman android sürümü 8 ise üzerine iki sürüm yani 10 alacaktır. Büyük ihtimalle P20 Lite alır. benim düşüncem bu yönde. Bazı listelerde adı geçiyordu çünkü android 10 alacak cihazlar arasında
  224. B

Geceye Bir Şarkı Bırak

225. B

samsung

Bunun nedeni XR fiyatlarının zaman ciddi anlamda düşürülmesi olabilir mi :) 1588161123 İos'u oldum olası sevemedim ısınamadım da o yüzde S10 diyeceğim ama dediğim gibi bu biraz önyargılı bir yaklaşım. İphone mu android mi diye soran arkadaşlarıma genelde önceki telefonun iphone ise devam et...
  226. B

Cumhurbaşkanı Erdoğan: " Herkese biner lira destekte bulunacağız."

bu vereceği parayı kendi cebinden değil yine bizden aldığı vergilerle verecek o yüzden bu bir lutüf yada hizmet değil. ortaya koyduğu şartları taşıyanların sayısı on bini geçmez. yani bu bir fayda değil akpye üye değilseniz zaten size zırnık vermez bunu hepimiz biliyoruz. her gün telefonuma...
  227. B

Spigen hakkında düşünceleriniz! Telefon aksesuar ÇEKİLİŞİ! #26

Telefon kılıflarının amiral gemisi :) teknoloji marketlerde daha çok yer almanız gerekiyor. En son bildiğim kadarıyla teknosa tarafında eski modelleriniz vardı. onun dışında diğer marketlerde yoksunuz.
  228. B

A71 mi, realme 6 pro mu ?

neredeyse birbirinin kopyası cihazlar hangisi ucuzsa bence onu al. Keşke diğerini alsaydım demezsin. Ha eğer telefonu çok dürüşürüyorsan Realma 6 Pro'da gorilla glass 5 var :)
  229. B

Ne dinliyorsunuz?

1587996592 Öğrenmişim :)))))
  230. B

4000 tl limit ile alınacak telefon

Nova 5T
  231. B

5000 TL altı oyunu iyi oynatan telefon

Arkadaşım üç aydır Nova 5T kullanıyor. Özellikle pubg ve cod oynamak için birlikte araştırıp almıştık. Hd çözünürlülük ayarlarında takılmadan kasmadan oynayabilyor. Zaten işlemcisi Kirin 980 7 nm teknolojisi Huawei'nin amiral gemilerinde kullandığı işlemci. O fiyata alabileceğin en iyi...
  232. B

P20 lite batarya sorunu

öncelikle kullanıma bağlı olarak pil ömrünüzün sonuna gelmiş olabilirsiniz. P20 Lite modeli yanlış hatırlamıyorsam iki yıldır piyasa da. Eğer düzgün kullanılmadıysa pil ölmeye başlamıştır. Özellikle video izlerken görüntülü konuşma yaparken yada güçlü oyunları oynarken ısınması normal. Bunun...
  233. B

Hoparlörden çıt çıt sesleri ?!

ses kartının driverlarıyla ilgili bir sıkıntı olabilir mi?
  234. B

Hızlı şarj özelliğinin batarya üzerine etkisi nedir?

Bildiğim kadarıyla artık hızlı şarjın bataryaya bir zararı yok. ama kesinlikle orjinal kablo ve adaptörl şarj etmek gerekiyor. Bir de artık tamamını hızlı şarj etmiyor cihazlar bataryaya zarar vermemek için. belli bir doluma ulaştıktan sonra normal şarja geçiyorlar.
  235. B

Hoparlörden çıt çıt sesleri ?!

Bence bilgisayarın bağlı olduğu prizi değiştir. Bazen topraklamada sorun olunca o sesi yapıyor.
  236. B

İngilizce nasıl geliştirilir

Telefon için duolingo ve Wordbit uygulamalarını öneririm. sanırım telefon özelliği kötü olsa bile çalışır. Bana da buradan arkadaşlar önermişti bu uygulamaları kelime hazinemi ve telaffuzumu geliştirmeye başladı. Bunun dışında ders alma olanağın yoksa yardımcı kitaplar kalıyor geriye. Bir de...
  237. B

Dört telefondan hangisi

Bence bütçeni biraz zorla ve bunların içinden Nova 5T modelini al. Arkadaşım üç aydır kullanıyor telefonu. ağırlıklı olarak sosyal medyada ve Pubg oynuyor. Özellikle işlemcisi çok iyi. En ufak bir kasma veya donma yaşamadı şimdiye kadar. Performansının iyi olması diğerlerine göre fazladan bir...
  238. B

watch gt sport

Ben Gt2 modelini kullanıyorum. üstteki düğmeye basıp menüye girdiğinde SpO2 seçip giriyorsun. Bunu seçince ekran seni yönlendiriyor. Saatin yüzü yukarı bakacak şekilde yaklaşık bir veya iki dakika sabit tutman gerekiyor kolunu. Bir kaç defa denemen gerekebiliyor. Bu arada saatin kordonu gevşek...
  239. B

Ne dinliyorsunuz?

şu an tv açık ve çarkıfelek dinliyorum :( aslında dinlemiyorum odanın içinde sanki biri varmış gibi geliyor. yalnız hissetmiyorum kendimi.
  240. B

Bu cihazlar arasında kaldım

Note 8 Pro öneririm. tabi telefonda ne yaptığınız önemli
  241. B

Teknoloji mağazaları ne zaman açılacaklar?

umarım doğru değildir ama sanırım bayramda açmayı düşünüyorlar galiba... yine umarım o zamana kadar bu hastalıktan kurtuluruz ama o da zor görünüyor. Allah sonumuzu hayır etsin ne diyeyim...
  242. B

Karantina dolayısıyla para biriktiremiyorum

eğer öyle bir yol varsa bile bence başkaları çoktan yapmıştır. yani bize sıra geleceğini sanmıyorum
  243. B

2 Aylık Huawei Free Buds 3 deneyimim

ben de Freebuds 3 kullanıyorum yaklaşık üç ay oldu. Ses kalitesi ve aktif gürültü engelleme özellikleri çok iyi. otobüs yolculuğunda film izlerken çok rahat ediyorum. ve şarjı çok iyi gidiyor. resmi açıklamalarında 20 saat demişler ama kutusuyla birlikte bazen dört beş gün şarjı gidiyor. sürekli...
  244. B

Modem arayuzune girmiyor

Sitelere giremiyorsan servis sağlayaıcının ayarlarını kontrol etmen lazım. Siteye giremiyorsan DNS ayarlarını kontrol et. Arkadaşının modemiyse muhtemelen onun kullandığı internet ayarları vardır onları değiştirmen gerekir.
  245. B

Huawea p40 lite mı Xiaomi note 8 pro m?

İkisi arasında diyorsan Ooyun, batarya ve kamera olarak P40 lite öne çıkar. Ama bütçen 5000 TL diyorsan P30 öneririm. En azından amiral gemisi alırsın. bahsettiğin özellikler P30 da fazlasıyla daha iyi.
  246. B

Ferdi Özbeğen - Dilek Taşı yukarıdakiler gibi sadece şarkıyı nasıl atıyoruz ya hala çözemedim:(
  247. B

Modem arayuzune girmiyor

bazı modemlerde fabrika ayarlarını geri yüklemek için genelde arka taraflarında küçük bir delik olur. oraya iğneyle bastırıp bir kaç saniye tutunca resetlenir. en azından eskiden öyleydi yeni nesil modemlerde hala var mı emin değilim. marka ve modelini internetten arattırıp fabrika ayarlarını...
  248. B

Huawei p30 veya p30 pro nasıl cihazlar?

Düz mantık yürütmem gerekirse ben P smart 2019 modelini kullanıyorum yaklaşık bir yıl oldu hala bütün işlerimi görüyor. bu şekilde en az bir yıl daha kullanabilirim. Benim işlemcim Kirin 710 en kötü iki yıl gideceğine göre Kirin 980 işlemcili bu cihazlar en az dört yılı görecektir diye...
  249. B

A51

yanlış bilmiyorsam fortnite indirmeden önce ya da kurmadan önce telefonunun uyumlu olup olmadığını söylüyor. bir de bu oyun özellikleri ne olursa olsun belli markaların belli modellerini kabul ediyor. teknik özellikleri olarak A51 modelinde fortnite oynayabilirsin ama dediğim gibi indirip...
  250. B

Para mı mutluluk mu?

paran varsa huzurla yaşayabileceğin bir yere gidebilirsin. örneğin bahama adaları gibi :) orada huzurun pek kaçacağını sanmıyorum :)
  251. B

Para mı mutluluk mu?

para olsun da o mutluluk kendi gelir bulur bizi zaten :))
  252. B

Sizce Pes mi Fifa mı?

ikisini de oynamayı çok beceremesem de Fifa her zaman favorim olmuştur. Pes ilk çıktığında lisanslamalar yüzünden takım ve oyuncu isimlerini farklı kullanmıştı sanırım o günlerden beri antipatim var :)
  253. B

Huawei

Ne yazık ki tekelleşmenin en büyük zararı bu. Yıllarca Google servislerine mahkum olduk kimse yeni bir servis geliştirmedi. Oysa Android açık kaynaklı bir yazılım. Ama firmalar sanırım Google servislerinin konforuna alıştıkları için hiç yatırım yapmadılar kendi servislerine. Şimdi Huawei bir...
  254. B

Mi 9t(128gb) mi P40 lite mi A71 mi

İşlemci performansı olarak P40 Lite bir tık öne çıkıyor. A71 ve Mi9T aynı işlemciyi kullanıyor. Ekran boyut farkı var aralarında. Kamera kaliteleri izlediğim inceleme videolarına göre çok farklı değil. Yine bizim siteydi galiba Nova 5T ısınma sorunu olmadığını test etti arkadaşlar. bence Yabana...
  255. B

Huawei bilgisayar

Sadece bilgisayarlar değil yurtdışından gelen bütün elektronik ürünlerin fiyatın düşmesini açıkça beklemiyorum. dolar kuru sürekli yükseliyor. Çindeki fabrikalar üretime başladımı hala net bir bilgi yok. firmalar stoklarını eritmemek için fiyatları indirmez bence. birde şu an satılan bilgisayar...
  256. B

Telefon Önerisi

Samsung S10e yada o fiyata bulabilirsen S10, huawei P30, telefonla daha çok neler yaptığını anlatabilrsen daha net yorumlarda bulunabilirim dostum. 1587726473 yanlış bilgi vermek istemem ama teknosada uygun fiyata satılan o cihazların bazıları teşhirde uzun süre kalmış cihazlar diye...
  257. B

Huawei

Huawei P30 modelinde Google lisansı var. Güncelleme sorunu olmayacak. yeni cihazlarında Huawei'nin kendi mobil servislerinin bulunacak olması, P30 modelini olumlu yada olumsuz etkilemeyecektir.
  258. B

Telefon önerisi

İkinci el alacaksan s10e olabilir. üç seneden fazla kullanırsın. Sıfır garantili alayım diyorsan huawei Nova 5T, Samsung A71 yada Huawei P Smart Pro'yu incele bence. hepsinden fazlasıyla memnun kalırsın diye düşünüyorum.
  259. B

Xiaomi redmi note 8 mikrofon sorunu

Bence servise götürmeden önce arayıp bir sorun. belki farklı bir video kayıt uygulaması kullanırsanız sorun düzelebilir.
  260. B

900-1000 Arası Alınabilecek En İyi Telefonlar? Redmi 7 Nasıl?

Samsung M10 olabilir. Ama o fiyat aralığında alacağın telefondan ne beklediğin önemli. Günlük işlerini yapmak, sosyal medya kullanmak film izlemek vs. için alıyorsan M10 da işini görecektir. Ama bu segmentteki telefonlardan oyun perfermansı bekleme bence. 1587634079 Bizim yaşı geçgin bir...
  261. B

Huawei google polemiği

Huawei zaten android kullanıyor bunda bir değişme yok. Yani diğer android kullanan telefonlarla kullanımı aynı. uygulamaları ve oyunları oynayabiliyorsun. Kendisine ait uygulama marketi geliştirdi Appgalery adında. halen bir miyondan fazla uygulama var bu marketinde ve her gün gelişiyor.
  262. B

The Walking Dead 7. sezon

Altyazı arayana arkadaşlara önerim eğer dizinin bölümlerini indirdiyseniz BS Player kullanarak açın. Ayarlara girip altyaılar sekmesine gelin altyazıları çevrim içi kontrol et seçip tüm sitelerden deyin bütün bölümlerin altyazıları var. bazı altyazı sitelerinde altyazılar vardı ama telif...
  263. B

A80 mi , nova 5t mi ,p40 lite mı , realme 6 pro mu

Telefonda ne yapacağın önemli. ama bu saydığın cihazların hepsi orta üst segment chazlar. Oyun oynarım diyorsan Nova 5T, daha çok sosyal medyada gezerim ekranı büyük olsun hareketli kamerasıyla arkadaşlara hava atarım diyorsan A80, realme 6 Pro da güzel cihaz ama Türkeyi garantili satılıyor mu...
  264. B

SSD ile HDD aynı anda kullanılabilir mi?

Bilgisayar donanımı konusunda çok bilgi sahibi değilim ama Hp laptop kullanıyorum. Ssd taktıktan sonra sanki işlemcisini yükseltmişim gibi hızı arttı :)
  265. B

2500-3200Tl Arası Telefon Önerisi

Büyük ekran istiyorsan A71 performans istiyorsan Nova 5T Pil, performans ve değişiklik istiyorsan tam dediğin fiyat aralığında Huawei P40 Lite :cool:
  266. B

Ne dinliyorsunuz?

Rock dinlemenin saati olmaz :)
  267. B

Sağ tarafına bak ve ne gördüğünü söyle

Boş bir şişenin ağzında duran yanan bir mum... ne şişesi olduğunu sormayın :)
  268. B

Kamera Kıyaslaması

düzeltme için çok teşekkür ediyorum. Bazen dalgınlıkla özellikleri atlayabiliyorum:)
  269. B

Huawei P40 Lite tanıtıldı!

Bugüne kadar kullandığım bütün telefonların panelleri IPS'ti. Ve hiç bir dezavantajını hissetmedim. Film izlerken, oyun oynarken, sosyal medyada gezerken görüntü kalitesi her zaman iyi oldu. Ekran fiyatı olarak da IPS panelli ekranlar amoledlere göre oldukça ucuz. Bence IPS panel olması...
  270. B

Samsung Exynos işlemcilere neden kötü yaklaşılıyor?

İnsanların kafasını karıştıran asıl soru şu sanırım. Samsung neden bazı bölgelere exynosa işlemcili cihazlar verirken, avrupa gibi standartların yüksek olduğu bölgelere snapdragon işlemcili modelleri veriyor. Yani kısaca kime neyin kıyağını yapıyor, ya da kime neyin kazığını atıyor. Hangi...
  271. B

Hard reset sonrasi google hesabı istemesi

Bilgisayardan ya dabaşka bir cihazdan eski hesabının şifresini kurtarmayı dene. Eğer olmuyorsa rom attırabilirsin ya da mecburen servise götürmen gerekecektir.
  272. B

Orta-üst segment telefonlar

Bir arkadaşım yaklaşık 3 aydır Nova 5T kullanıyor. Dediğin gibi ekran kalitesi, piksel yoğunluğu çok iyi. Gündüz dışarıda güneş ışığı altında rahatlıkla ekranı görebiliyor. Oyun performansı mesela pubg hd grafik ayarlarında takılmadan oynayabiliyor. Çocuk telefonu bütün gün elinden bırakmasa da...
  273. B

huawei p20 lite oyun oynarsam telefona zarar verir mi

Şarja takılıyken oynarsan evet batarya ömrünü kısaltır. Onun dışında oyun oynamanın zarar vereceğini sanmıyorum. İşlemci gibi elektronik parçalar çalıştığı sürece ömürleri uzar diye bir yorum okumuştum makalelerin birinde. Ne kadar doğru bilmiyorum ama sekiz senedir kullandığım masa üstü...
  274. B

3000 TL Civarında Telefon Önerisi

Bence telefona karar vermeden önce kullanacak kişiye ekran boyutunun önemli olup olmadığını sorun ve ona göre alın cihazı. Sayılan bütün telefonlar işinizi fazlasıyla görecektir ve uzun vadede kullanabilirsiniz. A71 güzel bir telefon ama 6.7'' ekran boyutuyla iki elle ancak kullanıabilir...
  275. B

Turknet Konusu Hakkında

Modem ayarlarınızda sorun olabilir. üstteki arkadaşımın dediği gibi DNS ve IP ayarlarını otomatiğe alın. Bu arada VPN tarzı bir uygulama kullanıyorsanız onu kapatın.
  276. B

Hangi telefonu önerirsiniz?

Kullanım amacına bağlı olarak Mi 9T işinize daha çok yarayacaktır. Hem kamera hem malzeme kalitesi olarak aynı zamanda ekran boyutu diğerlerine göre daha küçük. Tek el kullanımı daha rahat olacaktır.
  277. B

A70 vs a51

A51 daha güncel bir cihaz. Performans puanlamaları birbirine çok yakın aynı şekilde kamera özellikleri de öyle. Pil süresi ve hızlı şarj desteği A70 modelinde daha iyi. İki cihazı da inceleme imkanım olduç benim kişisel görüşüm A70 elde tutarken biraz daha sağlamlık ve dayanıklılık hissiyatı...
  278. B

A80 mi huawei nova 5t mi

Perofrmans ve fotoğraf kalitesi anlamında Nova 5T A80'den daha iyi bir cihaz sanırım bunu herkes biliyor. Isınma problemine gelince evet internette bu konuda açılmış sayfaları çekilmiş videoları gördüm. Bir arkadaşım yaklaşık 3 aydır kullanıyor. bazen iki saat birlikte pubg oyunuyoruz. O dönemde...
  279. B

İngilizce geliştirme uygulaması önerisi

şimdi indirip baktım güzel bir uygulamaya benziyor teşekkür ederim:) 1587249666 özellikle kelime hazinesini geliştirmek için güzel bir uygulama. Ekranı her açtığında bir kelime gösteriyor Türkçe karşılığıyla birlikte. Çok teşekkür ederim :) 1587250756 araştırırken öneriler kısmında words of...
  280. B

Ne dinliyorsunuz?

281. B

İngilizce geliştirme uygulaması önerisi

İzlediğim ingilizce dublaj türkçe altyazılı film ve diziler sayesinde kendi kendime eğitim almadan bir yere kadar ingilizcemi geliştirdim. Şu an derdimi anlatacak kadar konuşup anlayabiliyorum :) Bunu göze alarak ingilizcemi geliştirebileceğim, derdimi anlatmaktan, ingilizce kitap okuma...
  282. B

Sizce telefon almak için beklemelimiyim

Ek vergiler gelebilir. dolar yükseldiği için fiyatlar artabilir. Ama sektörün durgunlaştığı bu dönemde firmalar hastalığın geçmesinden sonra ellerindeki ürünleri satma yolua gidip kampanyalar yapar mı? yapmayabilirler çünkü Çin'deki fabrikalar üretimi durdurmuş diye duymuştum en son. Yani stok...
  283. B

3000-3500 liraya telefon ne alınabilir ?

İkinci el alacaksaan S10e olabilir. Sıfır Alacaksan neredeyse aynı performansta Huawei Nova 5T olur. Performans ve kamerada sorun yaşamazsın.
  284. B

Google servisleri olmayan, Huawei marka telefon almak mantıklı mı ?

Son kullanıcı anlamında o kadar para veriyorsan elbetteki her şeyi hazır olsun istersin. Bu konuda sana kesinlikle katılıyorum :) Ama anladığım kadarıyla Huawei bu cihazlarını öncelikli olarak bu telefonlarını satmaya başladığında telefondan teknik anlamda biraz daha bilgisi olan, apk indirip...
  285. B

2500-3250 TL Akıllı Telefon

hayırlı olsun güzel günlerde kullanman dileğiyle :) kullanmaya başladıktan sonra deneyimlerini aktarırsan sevinirim dostum :)
  286. B

Nova 5t mi A71 mi

Hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız.
  287. B

Google servisleri olmayan, Huawei marka telefon almak mantıklı mı ?

Öncelikle GMS'yi hafife almak pek haddime değil diye düşünüyorum. :) Çünkü ortada neredeyse 20 yıla dayanan bilgi ve teknoloji birikimi var. Evet belki Huawei'nin yöneticileri bile kesin konuşmuyor, ama bunu umut ve hayal etmek de güzel. Benim için önemli olan sektörde yeni bir seçeneğin ortaya...
  288. B

Nova 5t mi A71 mi

yanlış bilmiyorsam snapdragon 855'e yakın performansa sahip.
  289. B

Herkes sevdiği şiirleri paylaşsın bakalım kimler hangi şiirleri seviyormuş

senin yapacak işlerin vardı benim sabrım yokken seni beklemek için yorulurdun çok uykun gelirdi benimki deliler gibi kaçarken giderdin görüşürüz deyip aklım görüşmede kalırdı bir milyon tane hayal peydahlardım yasak sevişmelerden hepsi ölü doğar sen uyur ben sabaha kadar dört film iki şiir bir...
  290. B

A71 ekranı çok mu büyük

Tek el modu büyük avantaj. ama evet bence de çok büyük bir telefon. Aynı ebatlara yakın tabletler var şu an piyasada. Ekran kasa oranı iyi olsa da kot pantolon cebine sığmıyor :)
  291. B

Twitch yayını için 2 monitör yeterli olur mu?

chati takip edeceğiniz monitörün çok iyi olmasına gerek yok. Bence iki monitör yeter. 3 ay kadar yayın yapmıştım. iki monitör fazlasıyla yeterli oluyor. Ama hem yayın yapıp hem chati izleyip aynı anda başka sayfaları takip ederim diyorsanız ki sanırım bunun için baya tecrübeli olmak gerekiyor...
  292. B

Oppo A5 2020 Telefonumda Bir Problem Var

telefona bir şekilde format atsanız bile mevcut kullanıcıdan çıkış yapmadığınız için kurulum ekranına geldiğinde sizden hesabınızın şifresini isteyecektir. Hatırlamıyorsanız servis ile iletişime geçmeniz gerekecek. Onlar rom atabilir ama ücret isterler mi bunun için emin değilim. Her telefon...
  293. B

son günlerde kimsenin huawei önermemesinin nedeni

Google mobil servislerinin yeni modellerinde olmaması, sanki önceki modellerinde de olmayacak algısı yayılıyor yanlış olarak. Rakip markalarda bu yanlış bilgiyi özellikle yayıp insanların kafasını karıştırıyorlar. Bununla birlikte fiyat performans olarak da bir ölçüde geri kaldı diyebiliriz ...
  294. B

1700e kadar telefon performansı

bence de redmi Note 8 :)
  295. B

mi 8 nova 5t

Birbirine çok yakın cihazlar hatta puanlamaları bile neredeyse aynı. İkisinin de ekranları FHD+ çözünürlülüğe sahip. Batarya olarak Nova 5T 3750 mAh kapasitesiyle bir adım öne çıkıyor. Yazılım olarak Mi 8 bir önceki sürüm yani güncellemelerin bir yıl önce kapanacak. Mi 8 amoled NOva 5T ips...
  296. B

3500 TL'ye A71-Nova5T-Realme6Pro Hangisi

Realme Snapdragon 720G işlemcili bir cihaz için neden bu kadar çok fiyat çekmiş gerçekten merak ediyorum. Tamam 8 nm teknolojisi gayet iyi ama diğer markalar 8 nm işlemcili cihazlarını 2500 tl civarlarına kadar çekmeye başladılar. A71 ise Samsung adeta elinde ne malzeme varsa koyuş cihazın...
  297. B

Note 9 alınırmı ?

Samsung Note serisi bana göre Samsung'un en iyi serisidir. Kalite anlamında yıllarca kullanabilirsin. Ama bu fiyatlara daha iyi bir telefon var mı diye sorarsan öneride bulunabilirim. Tabi kalem kullanmaya ihtiyacın var mı o da önemli bir seçenek...
  298. B

1700e kadar telefon performansı

1700'e kadar alacağın hiç bir telefonda Nokia 8 performansı bulamayacaksın. O yüzden üzüldüm senin adına. Redmi Note 8 olabilir o fiyat aralığında. Dediğin oyunları oynayacaktır. Sorun yaşamazsın. Pil süresi de iyidir o segmentteki telefonlar arasında. Alternatif olarak oppo A5 2020 modeline...
  299. B

huawei watch gt 2e

çok çok üzüldüm dostum :( umarım en kısa sürede çözerler sorunu...
  300. B

A71 mi, Mİ9T mi?

Ekran boyutları arasında çok fark yok A71 biraz daha büyük. Oyun oynamayı seviyorsan avantajın olacaktır bu. 8 Gb ram kullanması da A71 modeli lehine performansı daha iyi. A71 4500 mAh, Mi 9T ise 4000 mAh. Ama ekran boyutları gözünine alınırsa sarj süreleri bribirine yakın diyebilirim. A17'in...