Arama sonuçlarınız

1. Marsy

Soru Windows 11 oyun

Windows 11 testlerine baktım açıkçası hoşuma gitti. kullanmalamıyım? BF1, Forza horizon gibi oyunlar oynuyorum pcde sıkıntı çıkarmı? Zararları ne açıklayabilirmisiniz?
  2. Marsy

Soru Windows 11

windows 11 kurmayı düşünüyorum fakat optimizasyonu nasıl kullandıysanız açıklarmısınız oyun için önerirmisiniz. yükleyince uğraşıp geri almak istemiyorum
  3. Marsy

Soru Valorant Renk Ayarı

çoğu valorant videosunda (%70 gibi) oyunun rengi daha açık ve daha canlı gibi geldi. banamı öyle geliyor yoksa onun için ayar yapılıyormu bakarsanız internete öyle hepsi neredeyse
  4. Marsy

Soru Valorant Bıçak Önerisi

hesabımda 4500VP var fakat gelsede ne alsam bilmiyorum koleksiyonumu aşağıda verdim sizce yağmacımı yoksa phantom mu alayım fazla kullanmıyorum phantomu hançerleride seviyorum fakat kararsız kaldım
  5. Marsy

Bluetooth sorunu

Merhabalar. Kulaklık için bluetooth'u açıcaktım ama bluetooth açılmıyor verdiğim SS'de zaten anlarsınız anakartım msi prime h310M-K vdh plus. Internete baktım bluetooth destekleniyor mu diye bir cevap alamadım destekleniyorsa nasıl düzeltebilirim? (bluetooth driverlerini güncelledim)...
  6. Marsy

GTA Online girememe sorunu

Merhabalar, Ben 1 gün gün önce scripthook rage plugin scripthook dot net gibi dosyalar ekledim bir mod için sonra onları silip ki silememişim onlineye girmeye çalışmıştım. Ama There has been an error joining a session diye bir hata aldım. GTA'yı silip yükledim rpf dosyası editlediğim için silip...
  7. Marsy

rage plugin hook hatası

Merhabalar, Rage plugin hook lspdfr dosyalarını attım epic games gta'nın kurulu olduğu yere ve rageplugin hook'u açtım ama unsupported game patch diyor ama oyunum crack'li değil epic games'den aldım. bilen varmı nasıl düzelticeğimi??
  8. Marsy

Tab kapanma sorunu

merhabalar, gta'yı epic'den silip yükledim. bi sorun çıkmıştı. bida geri yükledim daha yeni indi türkçe yama ve menyoo sadece ekledim oyuna girdim silah almak için Tab'a basılıı tutuyorum kendi kendine basılı tutsam bile çok sinir bozucu bir şekilde kapatıyor. benle mi ilgili acaba?
  9. Marsy

Önceki windows yüklemelerini sileyim mi?

daha öncede aynı konuyu açtım sil dediler ama bu daha büyük birşey burda 24 GB var bunu silmem sorun çıkartır mı bilgisayarın hızı vs ?
  10. Marsy

klavye bozulma sorunu

Merhabalar sdn forum kullanıcıları, Bu olayı 3 kere yaşadım daha az önce yaşadım. Bilgisayarı kapatıp açmadan düzelmiyor. Olay şu: F'ye basınca geri bildirim açılıyor klavyede bazı tuşlara basılınca salak salak şeyler açılıyor falan daha önce yaşayan varmı varsa nasıl düzeltebilirim. Bu arada...
  11. Marsy

varmı bi cs gelcek

mrb. cs'de silverim hatta daha düşüğüm rankım belli değil ranklardan bişiy anlamıyom ama diyo ki 3 maç kazanman lazım. ben rekabetçide 7 maç kazandım bana burda utanmadan 3 maç daha kazan diyor. Neyse karşıma keleş ve novalar geliyor hep. varmı aranızda bi nova veya keleş not: mikrofonum...
  12. Marsy

Ram MHz Sorunu

Merhabalar sayın sdn forum kullanıcıları. Bilgisayarımda 16GB Ram var alttada gördüğünüz gibi MHz'leri farklı. Ama aynı markalar, bu bir sorun çıkartır mı? Ve Görev yöneticisinde MHz'im 2666 MHz görünüyor bunu nasıl gerçek MHz'sine döndürürüm? iyi günler. Ram: GAMMIX D30 DDR4 3200MHz...
  13. Marsy

Bu upload normal mi??

Arkadaşlar 4 gün önce 4Mbps çeken interneti upgrade yapıp 27 Mbps yaptık ama upload 10'dan 5'e düştü yani çok saçma bi bana mı oluyor size oldu mu türk telekomu arayınca da yüksek birşey indiriyorsanız olur bizimle ilgilimiz yoktur dediler. yani yok düzelmiyor 5 Upload iyimidir yada biliyorsanız...
  14. Marsy

kazık mı yedim?

Arkadaşlar 1 hafta önce bir bilgisayar topladım ve memnunum fakat diğer videolara bakınca nedense kazık yediğimi düşünüyorum. Sizce yedim mi ? Intel Core i5 9400f (CPU) ASUS GTX 1650 Super Dual OC 4GB Phoneix (GPU) MSI Prime H310M PRO-VDH Plus (anakart) 2x8 GB Ram | 2666 MHz | (16-GB Ram) 480...
  15. Marsy

Bunları silsem sorun çıkarmı ?

Öncelikle iyi günler Sayın SDN Forum Kullanıcıları. Denetim Masasından gereksiz uygulamaları silerken C++ gibi windows yazılımları var ve çok fazlalar. Aşağıda SS Var Zaten, bunları silsem sıkıntı çıkar mı? Microsoft Studio Code gibi uygulamalarda var onları ben kurdum belki onlarla ilgilidir...
  16. Marsy

sizce satıcı kaç yşındaa??

Ya burda mantık arıyorum bilgiSİyar ne kardeşim benim. en son 7 yaşında çocuk diyordu bunu bi anlayın bilgiSİyar değil o anlamıyonuzmu??? - canım sıkıldığı için açtım bu forumu lütfen linçlemeyin arkaşlar
  17. Marsy

Windows Update Temizleme Zararlımı?

Arkadaşlar Windowsun Kendine Ait olan disk temizleme programıyla gereksiz dosyalarımı temizliyorum ama karşıma 4.33 gb lik devasa bir boyutta silebilceğiniz dosyalar diye birşey çıktı adıda Windows update temizleme. bunu silersem sorun yaşarmıyım? (performans,hız,kalite vs) ekli dosyalar:
  18. Marsy

oyun önerisi

öncelikle selam sayın SDN Forum kullanıcıları, bilgisayarımda olan oyunların hepsi sıktı ve oyun arıyorum ama bulamıyorum. bana ücretsiz bir şekilde oynayabiliceğim steamde olan oyun önerirmisiniz? sistemim: Intel Core i5 9400f MSI GTX 1650 Super ASUS PRIME H310M-K (anakart) 480 gb ssd (173 gb...
  19. Marsy

Görev Çubuğu Programların Ayrı Olma Sorunu

bugün bilgisayarı açtığımda güncelleme vardı %100 olana kadar güncelledi ve ben bilgisayarı açınca görev çubuğu normaldi ama herhangİ bir program açınca görev çubuğunda olan önceden açılmış programlardan 1 uygulama daha sağda oluyor anlatılcak birşey yok ama ss'ini çektim
  20. Marsy

Kulaklığın Mikrofonu Çalışmıyor

Öncelikle Selam SDN Forum Kullanıcıları. Benim Sorunum Şudur ki; Benim kulaklığım tek giriş yeri olan telefon kulaklığı ve bu kulakllıkda gözde görülür bir mikrofon yok ama yinede sesim karşıya gidiyordu benim eski bilgisayarımda (eski bilgisayarım laptopdu). ama yeni bilgisayar aldığımızdan...
  21. Marsy

bilgisayarım çok hawli demi?

evet beyler yeni pc topladım 144 HZ Curved Samsung 24inç Monitör ile toplam 7000 TL. bilgiler aşağıda efendim nasıl pc söyleyebilirsiniz :) not: internette işlemcimin karşılaştırmalarına baktım ama nedense içime sinmedi içinde AMD Ryzen 3 3100 Vardı Onu Değiştirin Dendi bize media Markt'da ve...
  22. Marsy

Toplama Bilgisayar

Bir tane pc topladım mediaMarkt'tan 6200 TL Bütçe ile. Ekran kartı,Ram,İşlemci gibi donanımları sizce değiştirmelimiyim? (yani başka sürümünü alayım mı?) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ AMD Ryzen...
  23. Marsy

bu bilgisayar iyimidir?

Şimdi bi bilgisayar topladık ama çok bilgim yok arkadaşla topladık bu bilgisayar iyimidir fortnite,csgo,minecraft gibi oyunları rahatça akıcı bi şekilde oynayabilirmiyim?
  24. Marsy

oyun için laptop önerileri

öncelikle selamlar sayın SDN Forum Kullanıcıları. Bu Hafta içinde bir tane ders ve çoğunlukla oyun için bir bilgisayar almam gerekiyor ama laptop alabilirim. Bana 4000 TL aşmıcak şekilde csgo minecraft gibi oyunlarda rahatça donma takılma olmadan oynayabilceğim laptop önerirmisiniz?
  25. Marsy

Bilgisayar Toplama

Beyler 3 Ay Sonra Uygun Fiyata Bi Bilgisayar Toplamam Lazım ama donanımların montajını falan bilmiyorum bildiğiniz hazır toplanmış incehesap,itopya,inventus gibi sitelerden bana tavsiye verebilirmisiniz? Bilgiler; Bütçem Max 4500 TL (GTA V, CSGO, Battlefield, Minecraft, Fortnite, World Of...
  26. Marsy

Covid-20

Arkadaşlar İngiltere'de şu anda covid-19 mutasyon geçirmiş ve covid-20 adlı bi virüs ortaya çıkardı ve şu anda 2 tane ölümcül virüs var dünyada... Sizce 1300 Yıllarında Ortaya Çıkan Veba gibi bir salgın olabilirmi?
  27. Marsy

Bilgisayar Toplama

Beyler Ben bi 3 Ay Sonra PC Almam Lazım Ama Çok Bi Bilgim Yok PC Toplama ile ilgili bide çok donanımların yerlerini bilmiyorum bana hazır toplanmış CSGO'yu çççooooook rahatça oynatacak bi sağlam pc lazım yani oyun oynayabilceğim bi pc lazım. Bilgiler; Bütçem 4000 - 4600 Rahatça Oynayabilmek...
  28. Marsy

Bu Bilgisayar Bu Oyunu Kaldırırmı

beyler ben çok ekran kartı vs çok bilgim yok trendyoldan uygun bi tane bilgisayar gördüm alma kararındayım ekranı falan var içinde ekran kartı falan yazıyo zaten benim bi bilgim yok bilgisi olan biri aşağıda verdiğim bilgisayarın bilgilerine göre benim csgo'da en düşük ayarlarda alabilceğim...
  29. Marsy

İnternet Kablosu PC

arkadaşlar masaüstü bilgisayar alcam ama aklıma birşey takıldı internet oturma odasında genel olarak pc odamda olcak gördüğüm kadarıyla bütün masaüstü pc'ler internete kablo ile bağlılar daha detaylı bilgi vericek var mı?
  30. Marsy

anneye pc aldırma

arkadaşlar ben 4510 Liralık Bir Bilgisayar buldum ama sorun annem. anneme söylüyorum takdir al öyle diyo olmadı 2 sene sonra diyor ve almıyo, ne yapabilirim? notlar; Dışarı çıkamam şu anda kullandığım bilgisayar annemin iş bilgisayarı İyi Forumlar,
  31. Marsy

Klavye ve Mosue Önerisi

Arkadaşlar, son zamanlarda mousem ve klavyem kötüye sarıyor. Yeni kalvye alıcam. Bütçem 40 TL. Mekanik klavye ve mosue önerirmisiniz ? NOT: 50 TL veya 60 TL'ye çıkarabilirim :)
  32. Marsy

Korona virüs dünyadaki vaka sayısı

Arkadaşlar merhabalar. Şu anda koronavirüsün dünyadaki vaka sayısı tamı tamına 981.221 kişi. ALLAH bizi kurtarsın. İnanmayanlar için toplam ölü, vaka ve iyileşenlerin sayısını fotoğraf olarak atıcam! Türkiyedeki vaka sayısı 15679, ölü sayısı 277 ve iyileşenlerin sayısı ise 333'dür.
  33. Marsy

Film Önerin

Arkadaşlar şu son zamanlar çok kötü durumdayız. E tabi evdede sıkılıyoruz. Bana tatil boyunca izleyebileceğim Netflix'de bulunan bi tane dizi önerin. Bilim Kurgu 13 yaş ve üzeri VE En az 2 sezon
  34. Marsy

YouTube Kasma

Arkadaşlar son 2 haftadır YouTube ve Google aşırı derecede kasıyor, bazende yanıt vermiyor. Yardım ederseniz sevinirim
  35. Marsy

Bilgisayar Önerin

Arkadaşlar ilk öncelikle merhabalar. Bana 2000 TL'yi aşmıcak bi tane Laptop önerirmisiniz ? ;) [NOT] Minimum: 1000 TL Maximum: 2000 TL