Arama sonuçlarınız

1. Kaan Dağcı

HP EliteBook 850 G3 eGPU performansı

Merhablar, HP EliteBook 850 G3 Laptop'a sahibim. Oyun için kullanıyorum makineyi. Anlayacağınız bayağı zorluyorum. Fakat üzerinde Intel HD Graphics 520 var yani hiçbir işe yaramıyor işlemci tek başına oynuyor oyunu :D işlemcim de i7 6600U. Bu cihaza E-GPU taksam nasıl bir performans alırım? Bir...
  2. Kaan Dağcı

Hp EliteBook 850 G3 Ekran Kartı

Hepinize Merhabalar, Elimde bir adet HP EliteBook 850 G3 var, geçenlerde ram takviyesi yaparken gördüğüm bir şey vardı. İşlemcinin yanında siyah bir iletken olmayan bir bant vardı onu kaldırdığımda ekran kartı takılabilecek bir yer vardı fakat bu yer sadece lehimle takılabilir yani videolarda...
  3. Kaan Dağcı

Hyper-V ile otomatik checkpoint

Arkadaşlar merhaba, hyper-v üzerinden bir sanal makina kurdum ve otomatik checkpoint almasını istiyorum bir tik var ama o da benim işime yaramıyor. Ben örnek veriyorum saat 8 de checkpoint almasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz ?
  4. Kaan Dağcı

Windows 7 Kurarken Hata Alıyorum

Dostlar merhaba, Windows 10 kullanıyordum fakat oyunlardaki performansı kötü olduğu için önceden de kullandığım Windows 7 ye geçmeye karar verdim. Rufus üzerinden GPT ve Fat32 seçeneklerini seçerek yazılımı USB ye yazdım. Her şey çok güzel gidiyordu. Windows’u kuracağım diski seçtim ve sildim...