Arama sonuçlarınız

1. ayseyilmaz35

Dijinet e geçilir mi?

Millenicom kullanıyorum dijinet 50 mbit + tv olarak geçiş yapsam mı ?
  2. ayseyilmaz35

Su canlı mı?

Suyun cansız bir varlık olduğu, genel kabul gören bir yaklaşımdır. Ancak aksini iddia eden bazı görüşler de bulunmaktadır. Bugün Afrika’da Animizm’e inananlar, suyun ruhu ve hafızası olan ve yaşayan bir nesne olduğunu, beden değiştiren ruhun uğrak yerlerden birinin de su olabileceğini kabul...
  3. ayseyilmaz35

Diyanet'ten zekat hesaplama uygulaması

Diyanet'ten zekat hesaplama uygulaması Diyanet İşleri Başkanlığı'na bağlı Din İşleri Yüksek Kurulu rehberliğinde geliştirilen zekat hesaplama uygulamasıyla vatandaşlar zekatlarını kolaylıkla hesaplayabiliyor. Mobil uygulaması da hayata geçirilen sistem sayesinde vatandaşlar istedikleri zaman...
  4. ayseyilmaz35

Gelecek için dikkat! Doğanın can damarını tehdit ediyor.

Koronavirüs ile mücadele sürecinde virüslerden korunmak için temizliğin önemi malum. Ancak uzmanlar, burada hem kendi sağlığımız hem de çevremiz için ölçünün kaçırılmaması gerektiğini sürekli vurguluyor. İÜ Su Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Meriç Albay, "Salgın sürecinde virüslerden...
  5. ayseyilmaz35

PTT ye gitmeden e devlet şifresi almak mümkün mü?

Yaşlı biri evden çıkamıyor ama e devlet şifresi almak istiyor bu yüzden PTT ye gitmeden alması mümkün mü?
  6. ayseyilmaz35

24 tane gayrimenkulu olan da 1000 Tl lik yardıma başvurdu

İstanbulda 24 tane gayrimenkulu olan biri 1000 Tl lik yardıma başvurdu. Kaykamakam ifşa etmiş az bile yapmış bu nasıl aç gözlülüktür.
  7. ayseyilmaz35

Iphone SE ne kadar güncelleme desteği alır sizce?

Iphone 5 kasası olan SE için ne kadar daha yazılım desteği gelir sizce?
  8. ayseyilmaz35

Su İçmenin Faydaları Nelerdir?

Bilindiği üzere vücudumuzun %60’ı sudur. Buradan anlaşılıyorki vücudumuz aslında suya çok muhtaç bir konumda. Yetişkin bir insan günde 2-2,5 litre su içmelidir. Çünkü insan vücudunun neredeyse dörtte üçünü su oluşturmaktadır. Tüm organlarımızın daha sağlıklı çalışması için düzenleyici bir...
  9. ayseyilmaz35

Ramazanda oruçla birlikte diyet tavsiyesi?

Ramazan ayında hem oruç tutmak hemde kilo vermek vermek istiyorum bu konuda elinde örnek diyet listesi olan var mı?
  10. ayseyilmaz35

Su arıtma cihazlarındaki kullanılan malzeme yanlışlıkları ve montaj hataları

İnternet üzerinden onlarca su arıtma cihazı satan yerler oldukça bir hayli arttığı son dönemlerde ne kadarı gerçek manada bu hizmetin hakkını verebiliyor? Piyasada insanlar ürün satmak için onlarca yollara başvurmalarına rağmen en önemli saç ayaklarından biri de servis ve montaj hizmetidir...
  11. ayseyilmaz35

Bu uygulama ile riskli bölgede olup olmadığını görebilirsiniz.

Bakanlık virüs uygulaması yaptı, riskli bölgede olup olmadığını görebilirsiniz T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulaması, iPhone, Android telefon ve tabletlerde kullanılmak üzere yayına verildi. Hayat Eve Sığar - Android Hayat Eve Sığar - iOS Uygulama ile...
  12. ayseyilmaz35

NetMaster Modemi Router (Yönlendirici) Olur mu?

Daha önceden Kablo net internetim vardı fakat taşınınca alt yapısı sıkıntısı olduğu için iptal edildi. Şuan millenicom fiber kullanıyorum .Elimdeki eski modemimi çalışma odamda router yapabiirmiyim? Modem modeli NETMASTER 383 ZN TÜRKSAT UYDUNET KABLONET DOCSİS 3.0 MODEM .
  13. ayseyilmaz35

Laptop 5Ghz internet olan Fiber Ağa nasıl bağlanır?

Laptop bilgisayarım 5ghz desteklediğini nasıl anlarım? Desteklemezse desteklemek için ne yapmam gerek? Laptop Toshiba L855 .
  14. ayseyilmaz35

Swarmda Check in yapınca mekandakileri neden göremiyorum??

Swarmda uzun zamandır mekanda Check in yapanları göremiyorum neden acaba bilen var mı??
  15. ayseyilmaz35

Son güncellemeden sonra 13.4.1 den sonra Ekran Resmi (Screen Shot) almada sorun mu var??

Ekran görüntüsünü aldıktan sonra paylaş yaparken hata veriyor ? Bunu şuan yaşayan var mı 7 Plus da??
  16. ayseyilmaz35

e-ticarete başlamak istiyorum

amazondan e-ticaret yapmak istiryorum ama neler yapacağım hiçbir fikrim yok yardımcı olurmusunuz?
  17. ayseyilmaz35

Arıtma Sistemi Nasıl Çalışır ?

Arıtma Sistemi Nasıl Çalışır? Ters Ozmoz (Reverse Ozmozis-RO) Ters Ozmoz Yöntemi, içme suyu elde etmek için kullanılan en gelişmiş ve en yaygın teknolojidir. İlk olarak NASA tarafından, uzay kapsülünde kısıtlı alanda, atık sudan içme suyu elde etmek için geliştirilmiştir. Daha sonra, gelişen...
  18. ayseyilmaz35

maksimum 1000 tl ye telefon ne alınır

Maksimum 1000 tl için telefon bakıyorum en mantıklısı hangisi olur
  19. ayseyilmaz35

Ipad Mini 3 için Jailbreak olur mu?

Ipad Mini 3 var ona jail break atmak istiyorum . Ama bu konuda hiç tecrübem ve bilgim yok. Tavsiye edermisniz?
  20. ayseyilmaz35

Whatsapp mesaj iletimini sınırlandırdı

Korona virüsü sebebiyle manipülatif haberlerden dolayı kısıtlamaya giderek önüne geçmiş olacak.Alınan haberler tek bir kişiye yönlendirelebilecek.
  21. ayseyilmaz35

Deji bataryası alsam sorun yaşarmıyım?

Netten araştırdığıma göre baya performanslı yorumlar gördüm. Normalden çok daha uzun gidiyormuş. Benim telefonda 7 Plus değiştirmek istiyorum batarya mı. Deji alsam sıkıntı yaşarmıyım??
  22. ayseyilmaz35

5G korona virüsünün yayılmasını sağlar mı ?

İngiltere’de halk 5G baz istasyonlarını bu sebepten yakıp yıkmaya başlamış . Sizce de böyle bir olaya sebep olur mu?
  23. ayseyilmaz35

Ipad Mini 3 Icloud hesabı unutulunca yeni yazılım sonrası kasma oluyor

Arkadaşlar Ipad Mini 3 64 gb+ Cellular modeli kullanıyordum ama Icloud şifremi unuttum. Daha sonradan bunu yapabileceğini söyleyen birine ücreti karşılığı sonrası yaptırdım. Icloud kaldırdı ama daha sonradan 32gb ve sim kartsız modeli olandan oldu özellikleri. Tekrardan 64 gb olandan ve Sim Kart...