Arama sonuçlarınız

1. L

Yardım Turknet Iptal Ettirme

Türknet abone olmak için müşteri hizmetlerindeki kişi, kimlik fotokopisi ve maildeki linkteki belgeleri imzalayarak kargolamam gerektiğini söyledi. Ama bazı sebeplerden türknete geçemem iptal ettirmem gerekiyor. Eğer belgeleri adrese yollamazsam hiçbir şey olmaz mı? Belli bir ceza öder miyim...
  2. L

Acces Point Cihazları Hızı Ne Kadar Düşürüyor?

Selamlar. Fiber bağlatılmadan önce internet yüzünden her gün deliriyordum. Türk telekom menzil o kada kötü ki, 10 metre yandaki mutfakta bir dişe düşüyor. Üst kattaki odama internet ulaşsın diye Xiaomi sinyal yayıcı kullandım yorumlara aldanıp, sonra gördüm ki hepsi reklam aldatmacasıymış. Uzun...
  3. L

Modem Ve Internet Çok Kötü

Delirme noktasında olan biri olarak yazıyorum. Türk Telekom internet Tivibu paketiyle beraber aldık bu yüzden modem kablo ile tvye bağlı, bağlı olmazsa tv izlenmiyor yani modemin yeri değiştirilemez (Ethernet kablosu dışında başka kablolarla bağlı tvye bu yüzden ethernet kablosunu uzatarak yeri...
  4. L

İphone'a fotoğraf video aktarma

Macbook aldım. Kablo ile bağladığında samsung cihaz gözükmüyo bu yüzden bir program kullanıyordum wifi üzerinden gönderiyordu fakat zahmetliydi. Windows kullanırken telefonu bağlıyorsun dosyayı direkt atıyorsun. Her neyse bu aktarma olayının basitleşmesi için iphone aldım fakat daha da...
  5. L

Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Güçlendirici Kopma Sorunu

Arkadaşlar bu bi İSYAN başlığıdır lütfen bilen yardımcı olsun. Odam üst katta olduğu için modem çekmiyo bu yüzden Xiaomi sinyal güçlendirici aldım. Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve küfür etmediğim, internete sövmediğim tek bir gün bile yok. Benimle aynı sorunu yaşayan bir sürü kişi varmış ama...
  6. L

Macbook pro 2013 retina ram değişimi

Selamlar Macbook Pro 2013 retina 13 inch aldım ikinci el. İçinde 120 gb ssd, 4 gb ram var. Videolarda izlediğimde içini söküyorlar, bölmeden rami kolayca çıkarıyorlar ve yeni ram takıyorlar. Fakat bu Macbook'u aldığım yerdeki adamla konuştuğumda ramin içine gömülü olduğunu ve değişemiceğini...
  7. L

Photoshop bilgisiyle ne yapılır?

Bu sorum sitenin konseptine uygun mu bilmiyorum fakat kaliteli forumların sayısı az, burayı seçtim. Grafik tasarım okuyacağım, üniversitede kendi başıma internet üzerinden işler yaparak kendime pasif gelir oluşturma, daha sonrasında da bilgilerimi geliştirerek mezun olunca ofis açmak istiyorum...
  8. L

5000 tl masaüstü

Bundan 1 saat önce excalibur g770 ile ilgili bir soru sordum ama onun ile yayın açmak biraz sıkıntı olacağı için aklımda masaüstü de var. 5000 tlye olabilecek EN İYİ sistemi söylemenezi rica ediyorum. En azından verdiğim paraya değsin. Abartmış olur muyum bilmiyorum ama kriterim şu, Cyberpunk...
  9. L

Bu laptopla yayın açılır mı?

Üniversiteye geçtiğimde edit yaparak youtube işine ve Twitch'e başlamak istiyorum. Başarırım veya başaramam bu ayrı konu ama sorum farklı. Excalibur serisinden g770 laptop alıcam. Özellikleri ise Gtx 1650 4gb, 1tb hdd + 240gb ssd, 9.nesil Intel Core i5 9300h, 16gb ram. Bu özellikler ile hem Gta...