Arama sonuçlarınız

1. E

Televizyon rengi bozuldu

Arkadaşlar televizyona dün hdmi ile bilgisayarı bağlamıştım bir şeyi yoktu akşam oldu renkleri bozulmaya başladı neden böylr olmuş olabilir ne yapabilirim 1596621155 Böyle 1596621232 Fotoğraf yükleyemiyorummama ekranın renkleri birden yeşil oluyor mavi oluyor
  2. E

Maksimum 2500 Tl Dizüstü

Arkadaşlar merhaba, İş, gündelik kullanım, ders, video, film vs. bu tür işler için bu fiyata dizüstü arıyorum önerilenizi bekliyorum. Casper Nirvana C350.5030-4D00X Intel Core Pentium G5030 4GB RAM 240GB SSD Freedos | Trendyol Şu ürün hoşuma gitti.
  3. E

Argb girişi olmayan anakarta Argb Kasa

Arkadaşlar merhaba fazla bütçem olmadığı için bu veya buna benzer kasalar bakıyorum. Ama anakartımda ARGB veya RGB girişi yok. Bunları alırsam RGB kullanamaz mıyım? Ve önerebiliyorsanız sorun çıkarmayacak kasa önerebilir misiniz ? POWER BOOST VK-P3302B ARGB Strip USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA
  4. E

ARGB Nereye Takılır ?

POWER BOOST VK-P3302B ARGB Strip USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA Arkadaşlar merhaba fazla bütçem olmadığı için şu kasadan almak istiyorum ama kasa ARGB olarak gösteriliyor.Bu fanlar ve ön panelin kabloları tek bir kontrolcüye bağlı olup o molexi de psu ya bağlayabilir miyim eğer oluyorsa yoksa...
  5. E

350 Tl gaming kasa önerisi

350 Tl ye ışıklı mışıklı en iyi kasa hangisini alabilirim ?
  6. E

Max 1200 ekran kartı önerisi.

Arkadaşlar elimdeki ekran kartını satıp daha iyi bir ekran kartı almak istiyorum maalesef çoğu oyunda iyi oynatsa da yetersiz kalıyor(ASUS PH 1030). Maksimum 1200 TL'ye alabileceğim ekran kartı öneriniz var mı? Elimdeki ekran kartı sorunsuz ilgilenen olursa bana ulaşabilir.
  7. E

Cpu fanı bilgisayarın açılmasını engelliyor

Cpu fanını sokete takınca bilgisayar açılmıyor fan 1 saniye dönüp duruyor kabloyu sökünce çalışıyor sizce sorun ne ?
  8. E

Cpu soğutucu temizleme

Arkadaşlar ben bunu nasıl tamamen temizleyebilirim ?
  9. E

Anakart sıcaklığı öğrenme

Arkadaşlar bazı programlara baktım anakart sıcaklığını 119 derece gösteriyor biostan nasıl öğrenebilirim Anakart Asus h81m-k
  10. E

Cpu fan hızı

Arkadaşlar bu hız işlemci fanı için normal mi arada bir hızlanıyor ? 1586948333
  11. E

İşlemci ısınınca PSU fanı hızlanıyor

Arkadaşlar Fsp 500wattlık psu aldım gayet güzel sorunsuz çalışıyor fakat işlemci ısındığında psu fanı çok hızlı çalışıyor ve ses yapıyor sorun nedir ?
  12. E

PSU önerisi

1-Lenovo H50-50 kasam var PSU alacağım kasa tipi mini towermış eski PSU 8 Cm'lik fanı vardı 12 Cm'lik fanlı PSU alsam büyük mü gelir? 2-300 TL'nin altında sessiz PSU önerebilir misiniz?
  13. E

PSU Fan Sesi

Arkadaşlar merhaba sonunda bilgisayarı kurdum ama aldığım PSU çok dandik diyebilirim.350W ama fanından uçak sesi çıkıyor.Bu sesi kaybetmek için fanı mı değiştireyim ne yapabilirim?
  14. E

Yazdıklarımı kimse görmüyor !

Ne zaman bir konu açsam hiç kimse görmüyor diğer konulara bakıyorum az önce atılan konuyu 5 10 kişi görüyor benim attıklarımı kimse görmüyor neden ?
  15. E

Front Usb kablosu nasıl bağlanır ?

Merhaba arkadaşlar yeni anakart aldım fakat şuanki kablomun pinleri 11 ama anakartın üzerindeki pin girişi 9 tane ben bunu nasıl takabilirim ?
  16. E

Anakart güç tuşu kablosu

Yeni anakart aldım fakat ön panel güç tuşu kablosu giriş yeri yeni tip ama benim kullandığım eski tipti ve elimde eski tip kablosu var internette sadece güç tuşu kablosu satılıyor bu kablodan alsam bilgisayarıma nasıl bağlarım anakarta bağlaması kolay da bilgisayarın güç tuşu yerine bağlamak...
  17. E

Hangi anakart uyumlu ?

Arkadaşlar merhaba Lenovo h50-50 kullanıyorum fakat anakartta işlemci soğutucusunun fanını kontrol eden yer yanmış geçici bir çözüm olarak diğer fanın yerine bağlamışlar fakat bu zararlı olduğu için anakart almayı düşünüyorum fakat bazı sorularım var; -Özellikleri aynı olan farklı marka bir...