Arama sonuçlarınız

1. erenkfdr

Ekran kartı değişimi ?

Arkadaşlar casper laptopum var 2. el aldım sahibi daha önce i3 olan işlemciyi i5 4200m olarak değiştirmiş şuanda nvidia 840m ekran kartı var daha iyi ne takabilirim ?
  2. erenkfdr

laptopum da sorun mu var

i5 4200m işlemcim var bu arada intel hd graphics + 840m var oyunlara 840m i nasıl tanımlarım veya kendi tanımlar mı
  3. erenkfdr

laptopum da sorun mu var

Arkadaşlar i5 8gb ram nvidia 840m olan laptopum pubg mobile de kasıyor emülatör kaynaklı olduğunu düşünüyorum lol csgo da da kasar mı böyle
  4. erenkfdr

Windows 10 pro ya geçmeli miyim

ssd alacağım fakat oem key nedir
  5. erenkfdr

Windows 10 pro ya geçmeli miyim

Arkadaşlar i5 8gb ram nvidia 840m olan bi laptop um var win 10 home kurulu proya geçmeli miyim sizce
  6. erenkfdr

Pubg Mobil vs Brawl Stars

brawl bi süreden sonra sıkar pubg mobile sıkmaz bence
  7. erenkfdr

Max. 3.000₺ telefon önerisi

xiaomi mi 9lite yada note 8 pro öneririm
  8. erenkfdr

Satış sorunu?

Arkadaşlar bu ilk satışım pek bi bilgim yok satmak isteyince böyle diyor yardım eder misiniz? ( unknown yazısını silincede olmuyor)
  9. erenkfdr

Özellikleri iyi mi

Arkadaşlar laptopta i5 4200m (2.5 - 3.10 ghz) geforce 840m 2gb ve 8gb ram iyi midir yükseltme yapıcaksam nasıl yapmalıyım ?
  10. erenkfdr

Kaç fps alırım

Arkadaşlar 1 ghz amd işlemci 4gb ekran kartı 12 gb ramle lolde kaç fps alırım söylerseniz sevinirim
  11. erenkfdr

Kaç fps alırım

Arkadaşlar özellikler şunlar Amd 1 ghz işlemci 4 gb paylaşımlı ekran kartı 12gb ram Lolde en düşük ayarlarla kaç fps alırım söylerseniz sevinirim
  12. erenkfdr

Laptop iyi midir

1500 tlye kadar 2. el düşünüyorum
  13. erenkfdr

Laptop iyi midir

yok üniversitedeyim masaüstü toplayamam peki i5 3.10ghz 840m 8gb ram kaldırır mı bu oyunları
  14. erenkfdr

Laptop iyi midir

Arkadaşlar i3 6100u işlemci 940m 4gb ram 256 gb ssd iyi midir pubg csgo lol gibi oyunlarda kaç fps alırım
  15. erenkfdr

İşlemci değişir mi

i3 6100u işlemci nelerle değişebilir
  16. erenkfdr

Ekran kartı değişir mi

Arkadaşlar laptopta gt 630m 840m 540m 710m tarzı ekran kartları nelerle değişebilir söylerseniz sevinirim.
  17. erenkfdr

Hangi işlemciyle değişebilir ?

1. Arkadaşlar i5 4210u işlemci iyi midir ? 2.bunu başka hangi işlemcilerle değiştirebilirim?
  18. erenkfdr

Laptop lol kaldırır mı

Senin ozellikler ne ki ?
  19. erenkfdr

Laptop lol kaldırır mı

Arkadaşlar laptop özellikleri şunlar : i5 2.60 turbo ile 3.20 ghz işlemci var Geforce 710m ekran karti 4gb ram var Düşük ayarlarda da olsa kaldırır diye dusunuyorum sizce ?
  20. erenkfdr

İşlemci tavsiyesi

Arkadaşlar asus laptopumda Amd E1 2100 1.0Ghz işlemci var sıkıntı yaşıyorum değiştirmek istiyorum 12 gb ram ve 2gb fena olmayan bi ekran kartı var fakat uygun işlemciyi nasıl bulabilirim ? (bilgisayarcıya sorsam yardım edebilir mi)