Arama sonuçlarınız

1. Engineer61

Windows 10 Nisan 2020 Güncelleştirmesi - sürüm 2004 (İngilizcesi olanlar baksın)

Güncel kalmak ana prensibim. ? Daha kararlı ve kullanıcı dostu bir sistem için sürekli iyileştirmeye devam etmişler, özellikle de Cortana üzerinde. İngilizcesi olanlar için iyi; ama Türkçe'nin de destekleniyor olmasını isterdim.
  2. Engineer61

En son okuduğunuz kitap

Bir Ömür Nasıl Yaşanır? / İlber Ortaylı
  3. Engineer61

ShiftDelete Forum Geliştirmeleri Hk.

Mevcut koyulmuş olan kurallarda ve yapılan geliştirmelerde Türkçe kullanımının özendirilmesi noktasında gösterilen hassasiyet için kendi adıma teşekkürlerimi sunuyorum... Forumun gece modunu kullanıyorum şu an, çok hoşuma gitti, emeğinize sağlık. :)
  4. Engineer61

Sıla'nın canlı yayını kapattığını sanınca yaptığı hareketin anlamı ne?

Evden canlı yayın ile konser, çok bilindik bir şey değil. O yüzden bence biraz heyecan, biraz evden canlı yayın konserin verdiği yorgunluk ve biraz da telefon uygulamalarını kullanma noktasında deneyim eksikliği diyebiliriz. Aynı deneyim eksikliğini Yalın'da da görmüştüm mesela. :)
  5. Engineer61

[COVID-19] Yeni Koronavirüs Hakkında (Sürekli Güncel)

Kademe kademe kararlar alınıyor. Bence biraz daha sert tedbirlerin alınması gerek, hatta bu tedbirler çoktan alınmalıydı. Hepimiz görüyoruz, okuyoruz: Milletimiz, bu virüsün ölümcül etkileri noktasında maalesef bilinçsizce konuşuyor, hareket ediyor. Topyekun hareket etmeyi öğrenmemiz lazım.