Arama sonuçlarınız

1. DraggerSups

Yardım İnstagram etkileşim düşmesi

Merhaba, önceden attığım hikayelerim 120-180 arası izlenirdi şu anda ise 55-60 rutin 90 olunca ovv iyi izlenmiş diyorum. Asıl sorunda şu etkinliklere hikaye atınca da normalde hikayelerimi görmeyen arkadaşlarım (takipçilerim) bile görüyor ve hylanıyor. Etkileşim aldıkça artıyor sanki...
  2. DraggerSups

İşlemcim çok ısınıyor

ASUS P7P55D-E lx marka bir mobo sahibiydim fakat 16 GB RAM'leri 4 GB gördüğü için değiştirip Gigabyte GA H55 UD3h model moboya geçtim. İşlemci soğutucusunu sorunsuz taktım lakin fanı kasa egzozuna bakıyor. Termal macununu da sürdüm/yeniledim montaj sırasında (Rampage termal Macunu kullandım )...
  3. DraggerSups

Çözülemeyen Ram Sorunu

4 adet DDR3 4GB olan Corsair Vengace ram sahibiyim . Bunları düne kadar PC'mde 16 GB (kullanılabilir 8 GB ) olarak kullanıyordum lakin ramleri söküp takınca sanki büyü bozuldu sadece 4GB gösteriyor . Kullanılabilir de 3.5 GB falan . Yarım saat bile sürmemiştir ramlerin slotlarını değiştirmem ...
  4. DraggerSups

Neden oluyor ? (Disk %100 ?!?)

R6 Siege oynuyorum ve max ikinci maçtan sonra oyun crash hatası veriyor . Neyse crash raporunu gönderiyorum vs ikinci kere oyunu açıyorum bu sefer bir tuşa bas ekranından sonra (tuşa bastıktan sonra) bağlanıyor yazısında kalıyor. Tekrar görev yöneticisinden oyunu kapattıktan sonra açmaya...
  5. DraggerSups

Rx570 uykuya geçme sorunu çözülemiyor .

Sistemimde takılı Rx570 ekran kartı mevcut. İlk önce Metro Exodus oyununda fark ettim . Oyunu açtıktan sonra yaklaşık 25-30 dk sonra kendi kendine birden uyku moduna geçiyor ve tekrardan açtığımda pc yi içinde bişeylerin ısındığını farkettim. GTA 5 oynuyorum yüksek ayarlarda birşey olmuyor ...
  6. DraggerSups

Cod Warzone FPS Drop sorunu (Çözen kimse çıkmadı)

Herkese merhabalar. Elimde ; Anakart: ASUS P7P55D-E lx. İşlemci: Intel(r) Xeon(r) 2.53 GHz. Ekran kartı: RX570 Nitro/4GB (Sapphire) 8 GB DDR3 RAM takılı (Corsair) / Bugün 2+2 Kingston hypertex DDR3 ram ekledim Toplam 12gb oldu böyle bir sistem var . Oyunda sürekli anlık olarak (60-80 fps arası...